1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקאה מעישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י goga, ‏29/1/17.

1. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    טוב אני קצת מתפדח לדבר על זה אבל אם לי זה קרה אני בטוח שזה קרה גם לעוד מישהו..
    יצא לכם פעם להקיא מעישון ירוק או חום?שלא תחשבו לא נכון זו לא הפעם הראשונה או השנייה או העשירית שלי שאני מעשן אני מעשן כבר שנתיים ויצאו לי כמה פשלות שאכלתי יותר מדי סרטים או שנשרטתי מהסטלה שקיבלתי ופשוט הקאתי תנשמה.. משום מה איך שהייתי מקיא הייתי הולך לצחצח שיניים ומרגיש כמו בנאדם חדש
    יצא לי רק כמה פעמים בודדות להקיא מירוק אבל מה שכן יצא לי הרבה יותר פעמים להקיא מהחום שמוכרים פה..
    היה לי צורך לפרוק את זה ועל הדרך לראות אם קרה לעוד מישהו או שרק לי..

2. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אני מעשן קבוע מעל 10 שנים ובכל זאת כשמגזימים אז זה קורה, קרה לי בעבר וקרה לי לא מזמן,
    כשזה קורה לי זה אך ורק מבאנגים וGRAVITY BONGS, אם אני לא טועה @אגרונום טען שזה תגובה של הגוף לאחד החומרים שאינם קנבינואידים בקנאביס (לפי הבנתי הוא התכוון לPLANT MATTER שיתקן אותי אם אני טועה), וזה יכול להיות נכון, לפי דעתי הסיבה שזה קורה יחסית הרבה בארץ היא בגלל הטבק שרובנו מערבבים עם הקנאביס, השפעות הלוואי של ניקוטין הן סחרחורות והקאות בין היתר, ובזמן שאני מעשן טבק (סיגריות) בכל זאת עשן טבק שאני שואף במהירות כזאת גבוהה (באנג) לא גורם לי להרגיש טוב בכלל.
    לסיכום אל תתרגש או תתבייש זה קורה וזה עובר.

3. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    תמיד הייתי נגד לערבב ירוק עם טבק ועכשיו יש לי עוד סיבה למה להמשיך לעשן נקי או עם ממש קצת טבק :)
    ולא ידעתי שהתופעות לוואי של ניקוטין הן סחרחורות והקאות..
    והקטע אצלי שאני שאני לא מגזים בכמויות של העישון
    2 3 פייסלים וראש נקי אחד וזהו 50\50 שאקיא בהמשך הערב..
    אני פשוט מתחיל לאכול תסביכים ולהשרט כשאני פצוץ אם זה מלראות סרטונים של כל מיני צורות זזות בתלת מיימד או שחברים מנסים לטמטמם לי תמוח בלדבר עם הד(וזה עובד כל פעם מחדש)
    יכול להיות שהזנים עצמם לא מתאימים לי?כל הפעמים שעישנתי היו מאינדיקות ומה שהכי חירבש לי את היציאה הייתה אלסקה שלא בא לי לנסות אותה יותר..

4. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אלסקה גם דפקה אותי לא מעט לרמה של הקאה והירדמות לשלוש שעות מבלי לשים לב, אבל יאמר לזכות הזן שעשיתי לפחות 15 ראשים ממנו (ממש הגזמתי).

אני דווקא טיפוס של אינדיקות ומרגיש שהן מאזנות אותי יחסית לסאטיבה שלפעמים מפירה את האיזון..

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    ידיד שלי הקיא מבאנג אחרי כמה שנים טובות שלא נגע בוויד
    זה קורה משאיפה חזקה מדי/טבק וכדומה

6. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    עד כמה שאני אוהב אינדיקות אני מעדיף סאטיבות..
    אינדיקה גורמת לי להמרח ובתקופות של מצב רוח רע או משהו בסגנון זה גורם לי לחשוב ולאכול סרטים רעים ולהכנס טיפה לדכאון..

וwhat_ever אני מתכוון להקאה מהסטלה עצמה שהיא חזקה מדי ולא מהצורת עישון או מהטבק..לצערי רק אתמול יצא לי להקיא בגלל טבק עוד לפני שהספקתי לקבל ראש בכלל..

7. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    קרה לי, וקורה לכולם. זה לא פדיחה - אנו אנושיים. חחח.
    זה פשוט העשן (החומר) שהוא נמצא בלוע, ובאזור של כל הלשון שם, מאחור... מגעיל.

אם באמצע הורדת ראש/לאחר שאיפת הסיגריה, תוציא את העשן בצורה לא מבוקרת (פתאום לנשוף),
    תגלה שהנה - קל מאוד להגיע למצב של הקאה.

בהצלחה.

BigBudByBe ו-goga אוהבים את זה.
  8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    המון אנשים מקיאים\הקיאו מוויד
    כולל אני

אין לדעת מה הסיבה לזה...
    אבל אפשר להניח שאם לא מדובר בסיבה פיזית (בליעת עשן וכו')
    אז מדובר ברגישות לאחד החומרים..או שפשוט יותר מדי
    כשאתה מסטול יותר מדי זה עלול לקרות ולא ברור למה.

זה נראה כאילו הפעלה מסיבית של CB1 גורמת להקאה. כי גם קנאבינואידים סינטטים יגרמו לכם להקיא כשזה יותר מדי

goga אוהב/ת את זה.
  9. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    קרה לי פעמיים ובשניהם שתיתי אלכוהול לפני
    זה היה ב'אפטר' אצל חבר, הייתי שיכור ומתתי לראש הפלתי אחד גדול מדי ואחרי כמה זמן הקאתי
    אבל לא כמויות זה היה די בקטנה אבל היתה לי ממש בחילה

goga אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!