1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בחיפוש זן

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏27/1/17.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני מחפש המלצות על זנים מהירים ולא יותר גבוהים מ70-100s'm , לא משנה עם אוטומטים או לא, עדיף שיהיה אפשר לשים אותם בעציץ 11ליטר מקס' או פחות מזה ובדרך הטובה ביותר לנצל את ה 80*80 שלי, מה עדיף 2 צמחים גדולים או 4-5 יותר קטנים? ומה נחשב לגדול? ומה לקטן?
    אני למשל ראיתי זרעים של זן 25-35 ס'מ אני יכול להכניס ~9 כאלה בעציצים של 5-7 ליטר , אבל מה אני אקבל 5 גרם מכל פרח?!?! אז מה עדיף?
    רק שתדעו אני ביזבזתי יותר משבע חודשים על צמח שמסרב להבשיל כנראה משהו פשוט לא בסדר איתו אז אני רוצה להתחיל מחדש....
    הצעות בבקשה....
    תודה לכולם מראש

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אתה עוד עם הצמח ההוא??
    תן תמונה רגע אחי.

3. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    הוא עכשיו בשעות של הלילה, אני לא יודע איך לצלם אותו עכשיו, אבל אני הולך לסיים איתו , לפי העיין הוא לא רק כבר כולו חום ( לא רק 80%) אלה אפילו כבר התיבש ( הוא כבר לא צריך יבוש) אבל הריח שלו נעלם כמת לגמרי יש לו טעם של דשא, והטריכיומות ככה לא עברו את השלב של התחלת ההיטרפלות בחיפה, אבל הוא נעצר בהתפתחות שלו כבר מזמן אני לא רוצה להמשיך לבזבז עליו יותר זמן.

4. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    מסכים עם הידרוטוני תשלח תמונה של הצמח ש"לא מבשיל",
    בטוח יש איך להציל אותו.

ובקשר לזנים יש מאות אם לא אלפי זנים שמתאימים לתיאור שנתת.
    תצא לך בערך אותה כמות משתי עציצים גדולים או 4-5 עציצים קטנים (feminized לא אוטומטי).
    אתה מוזמן לנסות בחלל שלך לפרוש רשת SoG ולנסות למקסם את החלל שלך, עם חללים קטנים
    זה תמיד הפתרון לדעתי.

5. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אם אתה בטוח שאין להציל אותו אז תתן עוד קריטריונים לזנים, בחלל גידול שלך ובכלל בגידולי פנים אני ממליץ על זני אידיקה. ויש לך מבחר עצום פשוט תבחר אחד מיצרן זרעים מוכר וזן מוכר ויציב.

6. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני לא רוצה משהו שיסיים ב1.5+ מטר כמו הזה שהיתי צריך קודם לכופף אחר כך לתמוך.....
    אני רוצה משהו מהיר אפשרי עם רשת לסקרוג אפילו שאין לי ניסיון בזה ...
    אבל קודם כל מה עדיף אוטומטים או נקבות? דבר שני שלא יפזר ענפים דקים לכל מקום, שיצמח בצורת עץ חג המולד, לא משהוא שצריך יותר מ11 ליטר או יותר משלושה חודשים!
    מה עדיף ללכת על 2-3 גדולים או 5+- יותר קטנים? וכמה אפשר לצפות להוריד מכל אפשרות?

בקשר לתמונה עם אני אהיה פנוי אחרי 21:30 בערב אז אני אצלם אותו מתי שידלק לו האור, אבל אני יכול להגיד ישר שעכשיו הוא ממש במצב עגום!!

7. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    קח נקבות, אם אתה משתמש בסקרוג או סוג אז תשתמש בכמה צמחים קטנים יותר, אם אתה מגדל בלי רשת אז 3 גדולים זה נהדר. נקבות יהיה לך יותר מתאים ואתה שולט בכמה זמן הן יצמחו אז זה לא בעיה, קח זן עם זמן פריחה קצר יחסית. שלושה חודשים = חודש צמיחה + חודשיים (8 שבועות) פריחה ובתיאבון.

#7 Stella, ‏27/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏27/1/17
  8. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אין לדעת כמה יצא במדויק, תלוי בתאורה שלך, בזן, בקיטום\פרישה (קשירות)\רשת, דישון ובעוד אלף פרמטרים שונים.

9. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    ואתה יכול להיכנס לצלם עם פלאש זה לא יבלבל אותו.

10. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    4 עציצים של 15 ליטר בחלל הזה זה לדעתי הכי טוב. בקשר לזנים לדעתי כל זן יעבוד לך בסדר מבחינת גובה אם תשאיר אותו בצמיחה לא יותר מחודש-חודש וחצי ותעשה לו קצת קשירות. זה נשמע מפתה לשים מלא עציצים קטנים ושיהיה לך יחסית הרבה צמחים אבל בתכלס אתה לא הולך להוציא ככה יותר יבול וגם לא ממש לחסוך בזמן אז לדעתי חבל.

11. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אחי הצמח שלך היה מוכן ממזמן כבר. לא יודע מה עשית או מה חשבת שקרה שם אבל אני זוכר לפני יותר מחודש את כל ההתכתבות בקשר לצמח הזה וכבר אז הוא פרח בשיא

12. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    לא ציינת איזו תאורה יש לך?

לך על נורטון לייט
    80/80 תכניס 3 עד4 צמחים. בעציצים של 11 ליטר. תן להם 3 שבועות עד חודש צמיחה. ותכניס לפריחה!
    ושהתאורה לא תהיה רחוקה מידי שלא ימתחו לגג כמו הקודם
    בהצלחה

Anna, 14artnowo, Stella ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    תאורה של sfl 200, דאבל 400, ויש גם נל'ג 400.

14. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    לפי התמונות הוא כבר לא רק הבשיל הוא אפילו כבר לא צריך יבוש! אבל הטרכיומוט לעולם לא הבשילו יש לו טעם של דשא והוא איבד גם את הריח שלו
    http://www.interload.co.il/upload/3600804.jpg
    http://www.interload.co.il/upload/502539.jpg
    http://www.interload.co.il/upload/6339302.jpg
    http://www.interload.co.il/upload/9058501.jpg
    http://www.interload.co.il/upload/6522265.jpg
    http://www.interload.co.il/upload/6611566.jpg
    http://www.interload.co.il/upload/4534563.jpg

15. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    וואו, איזה צמח מסכן

16. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    גבר אני לא בא פה להעליב אותך אלה להסביר אז אל תיקח את ההערה לכיוון לא נכון.

זה כבר לא צמח.
    הצמח מת! תוציא אותו וחבל על החשמל שאתה מבזבז. תוציא תחתוך זרוק את האדמה. תנקה ותכין את החלל לגידול הבא מוצלח
    אבל תעקור אותו גבר אין טעם

תבנה ותכין ל400 וואט שיש לך ותעשה מה שכתבתי לך בהודעה למעלה

Eff אוהב/ת את זה.
  17. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    היית צריך לקצור אותו לפני הרבה זמן, מה זה משנה הטריכומות כשהצמח במצב כזה?
    היית צריך לקצור כל זן הוא שונה לפעמים במיקרוסקופ זה לא יראה בול כמו בתמונות באינטרנט.
    להבא תקרא על הזן וכמה זמן פריחה יש לו וכשהזמן הזה עובר (לאחר שהעברת לפריחה ועבר הזמן שכתוב) תסתכל על השיערות הלבנות וכשרובם הפכו לחומות תקצור, KISS - KEEP IT SIMPLE STUPID.
    אל תסתמך על הטריכומות תראה לאן זה הוביל אותך, כנראה אתה לא יודע מה זה טריכומות בשלות..

14artnowo אוהב/ת את זה.
  18. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אני לא חושב שהוא חי..אולי היה על ערש דווי אבל אין בו שום דבר ירוק.
    אפילו הגבעול שלו נראה כמו חאשב שישב אצל הבני דודים הרבה זמן.. היית צריך להבין שהוא מת כשאיבדת את הצבע הירוק שלו.

19. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    תשמע גבר שברתה אותי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    כמה זמן בוא במצב הזה? אלק מסרב להבשיל
    ניראה לי הוא מסתלבת

20. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    לא באמת הטרכיומוט נשארו כל הזמן שקופות גם מתי שכל השערות היאו לבנות, גם מתי שהיאו 50/50%לבנות חלומות, גם מתי ש80+% כבר היו חומות, וגם אפילו מתי שכל השערות נהיו חומות עדיין הטרכיומוט לעולם לא הבשילו הם היו שקופים כל הזמן!
    מה שהכי מצחיק שבהתחלה רציתי לקצור אותו לפי העין מתי שבערך 80%+ מהשערות יהפכו לחומות, אבל בסוף החלטתי שהשיתה הזאת לא כל כך אמינה ומדויקת וקניתי במיוחד מיקרוסקופ בגלל שזה נראה לי שעיתה הרבה יותר מדעית ומדויקת!
    חוץ מזה זה היה זרע מקססה שלא היה לי מושג כמה זמן הוא אמור לפרוח, חוץ מזה אני נתתי לו כמת שלושה חודשים בצמיחה.
    עוד משהו אני יודע שזה שאלה דבילית של מתחילים אבל אני לא מצליח להיזכר, באוטומטיים אני יודע שאסור לעשות מניפולציות כמו קיטום למשל, אבל האים אפשר לעשות כמה קשירות באוטומטיים בשביל להנמיח אותם מאת.
    ועוד שאלה הגובה של האוהל הוא 160 סמ עציץ בערך 30-40 סמ, ומנורה וקולטיוב גם בערך 30-40~, זאת אומרת שייקח ממוצע מלמטה וגם מלמלע 35+35- , יוצא ~70 סמ, זאת אומרת שנשאר רק 90 סמ פנוי בהואל בגובה וזה בלי לקחת בחשבון שצריך לשמור מרחק מהצמח והמנורה לפחות עוד 20 סמ אפילו יותר... אז נשאר רק 70 סמ פנוי, זה אומר שלא כדאי לי לקחת צמחים של יותר מ70 ?
    ועם למשל כתוב בין 60 ל 100 סמ גובה הצמח אז איך אני אדע עם זה 60 או 100 !!!???
    כי עם זה 60-70 סמ אז זה טוב ומתאים, אבל עם זה 80-100 סמ אז זה כבר גבוהה מדי, עם אי אפשר לתמרן אותו!
    עוד שאלה עם אני שם רשת לסקרוג אז באיזה גובה עדיף לתלות אותה? ואחרי כמה גובה מעל הגובה של הרשת הצמח גדל מספיק ואפשר להתחיל לשזור אותו, נכון? עכשיו איך בדיוק אני שוזר אותו? באיזה כיוון להתחיל? והעם צריך לשמור על הכיוון הזה או שאפשר לשזור אותו לכל כיוון שבא לי?
    עם האוהל הוא 80*80 אז כמה עציצים ובאיזה גודל אתם ממליצים לשעים בשביל למלאות את כל הרשת?
    וכמה בערך ריבועים יכול לעבור צמח אחד?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!