1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן CBD מתפרחת הקנאביס אינדיקה (רק מהפרח!) יש מוצר כזה ?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י גפן, ‏14/1/17.

1. גפן

גפן חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, אני כשנתיים סובל מפסוריאזיס קל יחסית (מחלת עור).
    אבל התחלתי לשים לזה יותר תשומת לב, לפעמים זה קצת מתפשט ויוצר אי נעימות וכמובן גם חששות מהמשך התפשטות.

אני בנאדם שמאמין בריפוי טבעי בעקרו, קראתי הרבה, חיפשתי הרבה... יש הרבה מידע, הרבה הרצאות, הרבה דיעות...
    אתם יכולים להניח שכבר עברתי על כל הטיפולים הקלאסים הידועים.

לפני שנה שנתיים, התחיל דיבור חזק מאוד על שמן זרעי האמפ סטיביה (חוקי בארץ ונמכר) כאמצעי לריפוי, גם על ידי צריכת השמן וגם על ידי מריחה.
    קניתי, לאחרונה מנסה, עוד לא קיבלתי רושם שפיצחתי את הנוסחא.
    אז המשכתי עוד לקרוא על שמן קנאביס, ועל המרכיבים, ועל CBD וכו' והגעתי ביוטיוב לסרטון של מישהו שמורח שמן שחור סמיך, למי שמכיר RICK SIMPSON OIL סטייל, על נגע סרטני בעור, ומראה איך הוא מכסח אותו מיום ליום עד לריפוי מלא.

השמן, מאוד מאוד שונה מאותו שמן שאני רכשתי, זהו לא "שמן HEMP".
    ואז הגעתי להרצאות של פרופ' גרשום זייצ'ק, אחת על ריפוי פסוריאזיס (בעזרת שמן אינדיקה), ואחת בה הוא מדבר גם על שמן ריק סימפסון, והאבולוציה שלו.
    הוא חוזר ואומר, השמן היעיל לריפוי הוא לא אחר מאשר מיצוי תפרחת האינדיקה! וכמובן, ללא צורך בTHC, וגם מתפאר באיכויות של התוצרת הישראלית.
    תכולת השמנים, איכויות השמנים, וסגולות השמנים, רחוקות שנות אור זו מזו.

אז אני יודע ששמן ללא THC, לכאורה, חוקי בארץ... ומותר גם ביבוא, חיפשתי שמן תפרחת אינדיקה, ללא הצלחה.

אז בשורה התחתונה, אני מאוד מעוניין, להשיג ולנסות שמן איכותי מפרחי אינדיקה, למטרות סאחיות למדי.
    האם זה אפשרי? האם זה חוקי? האם יש פה אנשים שמודעים לכל הדיבור על הסגולות CBD הספציפים של האנידיקה, לפחות לכל הקשור לריפוי וטיפול בעור ?
    והאם בקבלת רשיון לצריכת קנאביס, ניתן להשיג שמן אינדיקה בצורה חוקית ?

תודה מראש,
    אוהד.

2. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    CBD עצמו נכלל בהגדרת סם לצערי למרות שאין לו השפעות פסיכואקטיביות כן יש לו השפעות אחרות על הגוף
    ויש אומרים שהCBD לא שווה כלום בלי THC אבל זו כבר שאלה למומחים
    לפני מספר שנים פיתחו זן ללא THC רק עם CBD מה שאומר שזה כן מצריך רישיון- אחרת כבר כל המדינה הייתה מגדלת אותו (חוקי), תחפש במגזין "קנאביס ללא השפעה פסיכואקטיבית"
    תבדוק על רופאים שממליצים לרישיון ומתמחים במצב הרפואי שלך כדי שתוציא רישיון או לסירוגין תהיה עבריין..מה שיחסוך לך 350 ש"ח בחודש (עלות רפואי) אבל כל מה שתצטרך זה זרע טוב עם CBD גבוה- עציץ ותאורה..

3. גפן

גפן חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה,
    לצערי אני חושב שגם במידה ואגדל בבית עציץ שניים שלושה... הסיכוי שאני אגיע לכמות פרחים בשביל הפקת שמן בכמות מספקת... היא לא ריאלית כל כך.

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    האמת היא שזה ריאלי לחלוטין. 2-3 צמחים אם תוציא מעל 100 ג' בסה"כ זה מספיק לשמן
    בשביל פסוריאזיס לא צריך בהכרח שמן מתפרחת האינדיקה. רק צריך את הקנאבינואיד CBN

5. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    שים לב הוא לא מדבר על מיצוי שמן RSO אלא על שמן CBD נקי- אין לי מושג בכלל איך מפרידים ביניהם, צריך כימאי בשביל זה.... הדבר היחיד שאני חושב עליו זה אם הוא ימצא צמח ללא THC אלא רק CBD כמו שתיקון עולם פיתחו- אז הוא יוכל להפיק ממנו תמצית-אבל לא נראה לי כזה פשוט להשיג זרע כזה
    בכל אופן לדעתי הוא פשוט צריך זן של אינדיקה טובה עם ריכוז CBD גבוה ולהפיק ממנה RSO..

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    או שפשוט תבריח לארץ מיצוי CBD, זה לא כזה בעיה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!