1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה אנונימית...?

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Smoke&fly, ‏7/11/16.

1. Smoke&fly

Smoke&fly חבר חדש

לייקים:
    4
    חשבתי על שיטה להורדת סיכון בהזמנת זרעים ורציתי לשתף לראות מה אומרים פה..

אז ככה יש בארץ שירות השכרת תיבות דואר שנקרא BOXIT..מי שמכיר מכיר מי שלא שירשום באינטרנט.
    על מנת שתוכל לפתוח תיבה כל מה שאתה צריך זה כרטיס אשראי בתוקף ומספר טלפון אליו ישלחו עידכונים בנוגע לחבילה..עכשיו נגיע לקטע המעניין..
    אפשר להוציא כרטיס נטען בדואר ככה שהוא אנונימי לגמרי
    ואפשר לקנות טוקמן אנונימי גם כן.
    כל מה שנשאר לעשות זה למלא פרטים מזוייפים בעת ההרשמה לBOXIT כמו שם כלשהו..לרשום את אותם הפרטים בהזמנה של הזרעים..ואי אפשר לקשור את הזרעים אליכם..או שאני טועה?

הצעות לשיפור/ייעול?מה אומרים?שווה ניסוי?

2. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    הרבה אנשים מזמינים בשיטה הזאת. גם אני הזמנתי והכל הגיע פיקס. רק אל תשכח להשתמש בTOR בכל התהליך וזה מה שחשוב

3. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    ולאן המעטפה עם הזרעים מגיעה?
    צריך לאסוף אותה מהיכן שהוא?
    והאם אפשר לתרץ זה לא שלי למי שנתפס?

#3 אתנול, ‏7/11/16
    נערך לאחרונה ב: ‏7/11/16
  4. TurboWin

TurboWin קנאביסט

לייקים:
    36
    האם הם דורשים אמצעי זיהוי כמו ת"ז כדי להירשם?
    מישו יודע?

אתנול אוהב/ת את זה.
  5. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    צריך להכניס ת. ז בboxit כדי להירשם ולבחור באיזה מיקום ממה שהם מציעים אתה רוצה לאסוף את זה. אני הכנסתי ת. ז שדומה לשלי אבל שיניתי כמה מספרים עד שהמערכת זיהתה שהמספר ת. ז תקין.
    בתהליך ההזמנה אתה רושם את הכתובת ש boxit מביאים לך שמשם הם מפזרים את המשלוחים למקומות שהאנשים ביקשו (איפה שיש להם תיבות: תחנות דלק, מרכז קניות וכו'). כאשר המשלוח שלך הגיעה לאן שביקשת אתה מקבל sms עם קוד למס' הטוקמן והולך ופותח את התיבה עם הקוד. במקרה הכי גרוע אתה אומר שקיבלת sms בטעות ורצית לראות מה זה. גם ככה הפרטים שרשומים על המשלוח הם בדויים והת. ז לא שלך. אז סה"כ "נפלה טעות" במספר

אתנול אוהב/ת את זה.
  6. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    היי אני רוצה להזמין זרעים מחול מבלי להתפס בצורה אנונימית ועכשיו המליצו לי על boxit איך זה פועל? לא כול כך הבנתי...
    כשאני נרשם לboxit אם אני ארשום פרטי שלא שלי האם זה יגיע אליי הביתה או אל נקודת האיסוף של boxit?
    אשמח מאווד אם תעזור לי :)

7. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    זה מגיע לנק' איסוף שאתה בוחר בהרשמה. תעשה שם פיקטיבי. מגיעה לך sms עם קוד לאיסוף המשלוח

8. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    תודהה!

9. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אז צריך גם להרשם דרך תור לBOX IT.כי במקרה ונפלה ההזמנה ייתכן שהם יבדקו מאיזה אייפי נרשמו עם המספר פלאפון הזה,ואז יצליבו פרטים ויראו שהפלאפון אכן שייך לך והאייפי אכן שייך לך וזו לא טעות תמימה.תקן אותי אם אני טועה.

10. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    אבל אני לאמזמין דרך הבית שלי,אני אזמין דרך מקום ציבורי כמו ספרייה או בית קפה,לא ככה כדאי?

11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כל הקטע בתור זה שהוא בעצם לא מאפשר לגלות את האייפי האמיתי שלך.זה אפשרי אבל זאת משימה מאד מורכבת שדורשת שיתוף פעולה בין כמה ממשלות.רק בשביל בן אדם אחד.אף אחד לא משקיע משאבים כאלה ובגלל זה הדארקנט מלא סוחרים ומה לא.
    אני לא מבין בכל הקטע של האייפי,אבל אני די בטוח שאם תיקח את המחשב הנייד שלך לבית קפה הוא עדיין ישאר עם אותו אייפי.
    אם לדוגמא נתפסת הזמנה שהוזמנה לBOX IT,ואתה "בתמימות" מקבל הודעת SMS ו"בתמימות" הולך לבדוק מה זה למרות שלא הזמנת כלום,לא יכולים לעשות לך כלום.אם התעודת זהות על ההזמנה לא שלך,הפרטים לא שלך,ואם מנסים לקשר את הפלאפון שלך אליך לא יצליחו כי הם יגלו שמי שנרשם לBOX IT עם הפלאפון שלך זה בכלל מישהו מגרמניה לדוגמא.מה שאני לא מבין בכל התהליך,זה נגיד הזמנת משהו,זה מגיע לתחנת איסוף ממנה אתה לוקח את זה,אתה בא לשם ומה אז?איך אתה מוכיח שהמוצר שלך בכלל?

12. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    ממה שהבנתי לגביי boxit זה שהם שולחים את המוצר לתיבה ולטלפון שולחים לך קוד כדי לפתוח את התיבה ורק רק אתה יכול לפתוח אותה מצרף קישור שתבין איך זה פועל https://www.boxit.co.il/

לגביי השורות הראשונות אני מתכוון להזמין ממחשב אחר ממקום אחר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!