1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דיון - force ego loss/death

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Emit, ‏29/1/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אז צפה בו שוב, סרט פשוט אדיר. ועוד דבר, נורמות חברתיות והגדרות הן המקור של רוב הבעיות בעולם, כמו כן פסיכולוגיה. צריך לתת קרדיט לאנשים לפני שמגדירים אותם או דוחסים אותם לתוך תבנית. אתה מפגיז בנתונים שאין להם שום ערך בחיים האמיתיים. בסופו של דבר אתה תאלץ להתמודד עם המציאות והנתונים האלה יהפכו לטקסטים חסרי משמעות.

והנה עוד משהו שיצא לי לראות השבוע וגרם לי להצטמרר.

#21 שולגין, ‏30/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏30/1/17
  2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אבל אבל זה בדיוק העניין שאני לא מגדיר אמת וגם רשמתי לך בפירוש שאני לא אומר שמה שאתה אומר לא אמיתי (עוד בהודעה הראשונה) רק אמרתי שזה בעייתי להגיד אמת באופן וודאי שכן אתה צריך להגדיר מהי אמת וכו וכו.... אם הייתה מכיר אותי הייתה מבין שאני בכלל לא בחור טיפוסי והכי לא העדר והכללים אבל זה כבר סיפור אחר מכאן שאני לא מגביל את עצמי ;)

ע

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    התחלת את התגובה ב"אני לא מסכים איתך לגבי האמת". אתה לא במקום של להסכים או לא להסכים. אתה יכול רק להסתכל מהצד, לקרוא ולשאול על החוויות שלי. זו הנקודה שלי. אם אתה תספר לי שהבוקר אכלת בננה אני לא אוכל להגיב "מה פתאום. זה היה תפוח". מבין לאן אני הולך עם זה?

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כן זה ברור לי חלילה לא באתי לערער על האמת שלך, וגם ברור לי שזה לא ישנה את דעתך במילימטר סתם פשוט רציתי להגיב והעלות את דעתי בנושא. ד״א הרבה פסיכיאטרים ופסיכולוגים שניסו את הסם יסכימו איתי אחרים רבים יסכימו איתך אבל לקהילה המדעית יש פעמים רבות הסתכלות על תופעות וחקירתן בטווח המוכר והידוע שגם זה בעיה בפני עצמה אבל אלה הכלים שיש כרגע ולכן יותר הגיוני להסתכל על איך lsd משפיע על המוח ואיך הוא עובד בדיוק, משם לנסות להבין מה אותם תפקודים של המוח שגורמים לכך וכך וכו את זה אפשר להמשיך ולחקור בלי סוף ואולי באמת יגלו בסופו של דבר שמה שאתה אומר נכון ואולי לא

[לרוב הספר נקרא גאווה ודיעה קדומהQUOTE="שולגין, post: 103148, member: 5862"]התחלת את התגובה ב"אני לא מסכים איתך לגבי האמת". אתה לא במקום של להסכים או לא להסכים. אתה יכול רק להסתכל מהצד, לקרוא ולשאול על החוויות שלי. זו הנקודה שלי. אם אתה תספר לי שהבוקר אכלת בננה אני לא אוכל להגיב "מה פתאום. זה היה תפוח". מבין לאן אני הולך עם זה?[/QUOTE]

5. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מפחיד ונכון.צריך לדעת להשתמש כמובן,למרות שבסופו של דבר אין דרך לדעת מה יבוא.גם אי אפשר לשלוט במה שקורה כשזה נכנס למצבים האלה.חוויות מאד מטורפות .אכן למדתי על בשרי לשמחתי שיש עוד הרבה דברים מעבר למה שידוע לי,אבל בצד המואר של המטבע,כשהתחלתי להכנס לצד הפחות מואר שלו הרגשתי קשה מאד ולמזלי זה לא שאב אותי,זה ריחם עליי ושחרר אותי.לחוות מוות אגו בטריפ הראשון זה עלול להגמר באסון.
    מה הייתה הכמות שהביאה אותך למצבים שציינת? (אם זכור לך )

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ביננו, לקהילה המדעית אין באמת מושג מה LSD עושה למוח. יש פה ושם השערות, אבל לאף אחד אין הסבר הגיוני לתופעות שנוצרות תוך כדי הטריפ ואחריו. עוד לא קראתי מחקר אחד שהצליח להסביר מה אני חווה בזמן טריפ. מצד שני, כשמגיע הסבר מהמקום הרוחני, אני תמיד מצליח למצוא מכנה משותף לחוויות שלי. לכן אני אומר, אנחנו קטנים מדי ולא חכמים מספיק בשביל להבין את החומר הקוסמי הזה. הוא גדול עלינו באלף מידות וכל נסיון לחקור אותו מסתיים בסימני שאלה.

הדבר היחיד שנשאר לנו להגיד בסוף טריפ זה "היו שלום ותודה על הדגים" :)

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שפיץ בפעם הראשונה, חצי קרטון בשניה. אין לי מושג כמה מיקרו היו שם. זה נתון שלא היה קיים מבחינתנו וגם לא עניין אף אחד באותה תקופה. מדדנו טריפים לפי גודל הקרטון.

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  8. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כן אבל הבעיה החמורה זה שבקושי חוקרים אותו, טוב יהיה לדעת מה הוא עושה למוח ואת זה אפשר דווקא לחקור ושוב בשביל זה אני אומר לחקור ולחקור ולחקור כדי להגיע כמה שיותר לאמת כלומר לרדת יותר ויותר לעומק, וגם מדע זה משהו שצריך לקחת בערבון מוגבל אבל אי אפשר להגיד שאין למדע השפעה, קשה יותר לחקור רוחניות אבל אפשר להגיעה לתובנות מסוימות בסופו של דבר הדרך הטובה ביותר היא לבצע את כל שילובי המחקר כמו מחקר תצפיתי, מעבדתי, נוירו פסיכולוגי וכו׳ ככה מתקרבים לאמת יותר ששוב פעם אני דיי בגישה של דיואי יש אמת אבל אי אפשר להגיע אליה רק להתקרב עוד ועוד

9. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    ימים טובים אה.חציתי כביש עם אמא בימים ההם.

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אז למה אתה מחכה? קדימה, תרים את הכפפה :)

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בזמן שאני חציתי עולמות :)

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  12. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני עדין לא סגור מה אלמד בתואר שני אבל אני בהחלט יכול לראות את עצמי חוקר פסיכדליים בעתיד ;)

13. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שולגין היקר, קיבלתי את הרושם מהפוסטים הקודמים שלך שאתה לא מכיר במציאות רוחנית וכי העולם הוא כפי שהוא- מטריאליסטי דטרמניסטי. כנראה שלא קראתי בין השורות ולא הבנתי אותך נכון.

בכל אופן, מסקרן אותי לדעת האם האמנת בקיומה של מציאות רוחנית/על טבעית לפני השימוש ב-LSD או שמא זה התעורר אחרי?

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מעניין אותי למה קיבלת את הרושם הזה :)

אני מכיר בכל דבר שאפשר להפוך אותו למוחשי. מוזיקה למשל, מגיעה ממקום מאוד רוחני. אבל אם תבחן לעומק את הצלילים שאתה שומע מדי יום בטבע, אתה תגלה שיש קשר בין אחד לשני, אפילו דפוסים קבועים שיוצרים תבניות. זה יכול להגיע בצורת אינטראקציה בין ציפורים, או אפילו הסאונד שהעלים שעל העצים משמיעים כשעוברת דרכם רוח. הכל מדוייק בצורה מופתית.

לא יכול להגיד לך שהכרתי בזה לפני שנחשפתי ל-LSD. המוח שלי היה עסוק בלפרש את הדברים הסטנדרטיים שאמורים לשמש אותנו ביום יום. גם אם הייתי מתאמץ לא הייתי מצליח לשמוע את זה. היה לי דמיון בריא, אבל עדיין הייתי רחוק מלהבין שכל העולם הוא תזמורת אחת גדולה. גם לא הייתי מגדיר את זה כהתעוררות. הכי טוב לתאר את השינוי שעברתי אחרי השימוש ב-LSD כקילוף שכבות של מידע מיותר שאגרתי במהלך חיי שהפריע לי להתמקד בדברים המדהימים שיש לעולם הזה להציע.

CostaElMalek ו-kingstar אוהבים את זה.
  15. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אם תשאל אותי, רק בשביל היתרון הזה לבדו שווה להתנסות ב-LSD-25

16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הLSD 25 מביא איתו כל כך הרבה דברים.
    הכל משתלב.המוזיקה עם הוזיואלים,המחשבות עם הצלילים וכו'.הכל מחובר,ואתה מחובר להכל.כשזה בא לידי ביטוי זה מטורף.וגם אחרי הטריפ התובנות האלה משתקעות בך ואתה מתחיל לחיות עם זה.

17. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אשמח אם תתן לי כמה דוגמאות לתובנות שציינת.

18. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    את האמת אני עדיין לא יכל להגיד לך במדויק .זה עדיין טרי אצלי.
    זה לא שאחרי הטריפ אתה קם עם רשימה של תובנות.כל טריפ כזה הוא פיצוץ,במיוחד הראשונים.אתה לא יודע מה אתה עובר,אתה מרגיש דברים שלא הרגשת בחיים,אתה עובר עולם.אתה נחשף לדברים שבחיים לא הכרת,ואתה מפחד,אתה מתרגש,אתה שמח,אתה עצוב,ובשלבים מסויים אתה כבר לא אתה יותר.אחרי הטריפ הגוף צריך לקבל את כל השינויים,לקבל את האמת שהוא נחשף אליה,ואתה צריך לקבל את זה.זה הרגשה לא הכי טובה,כי אתה מרגיש שהיית במקום אחר,מקום אמיתי ששם הכל היה גלוי בפניך,ואז אתה חוזר לפה,וזה כאפה.צריך לדעת לאזן הכל,לקבל את כל המידע שנכנס בך וכל מה שעברת ולקחת הכל לטובה.שולגין אחינו ציין מספר פעמים,LSD 25 זו תרופה,טריפ זה לא משחק ילדים.זה משנה חיים.

כשנפתח לי האסיד לראשונה,הרגשתי כמו תינוק.לא ידעתי כלום,לא הבנתי כלום,נפתחו לי כל הדלתות.הייתי מאושר,הכל היה גלוי.זה רגעים שקשה לזכור ולנסות לחוות שוב,כי זה לא תמונה שראיתי,או צליל ששמעתי שאני יכל לשחזר,זה כל החיים שלך שמתפרצים החוצה ומתחילים לעבור סינון.זה דברים קשים ומדהימים אחי.אני עדיין צעיר בשביל להגיד לך כמה האסיד השפיע עליי לטווח הארוך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!