1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקטנה.

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Stella, ‏29/1/17.

1. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    זה גידול בעבור חבר שביקש לא מעט שאלמד אותו כיצד לגדל בעזרת זרע שקיבל באמסטרדם, אני משתמש בציוד מאוד בסיסי כדי שהחבר יוכל להשתמש באותם אמצעים גם בגידולים שלו בביתו.
    זן
    - אינדיקה נקבית אוטומטית (לא ידוע הזן)
    חלל גידול - גידול חוץ בינתיים ארון קטן מרופד במיילר
    תאורה - גידול חוץ אבל עד שמזג האוויר ירגע היא כרגע בערך 7 ס"מ תחת זוג CFL 45W 6500K
    נפח עציץ - 11 ליטר
    דשן - אקוגן פרפקט 5-3-8
    מצע גידול - טוף מרום גולן תערובת שתילה + דשנית

נשתל הזרע ב-26 באדמה בעציץ הסופי, ושכחתי ממנו לגמרי עד שהיום פתחתי את הארון ומיד ניגשתי עבודה, היה שם נבט מסכן שעוד לא נפתח עד הסוף (בטח מכיוון שמלבד בהכנסת הזרע לשתיל לא קיבל טיפת מים) בגוונים ירוקים עד צהובים, מיד התחלתי בהשקייה הדרגתית ויצרתי כיפה קטנה מסביב לנבט בכדי להרים את אחוזי הלחות, עבדתי מעט עם שפריצר ספריי גם בכדי להרים את הלחות כי היה שם יבש מאוד. לפי המראה של הנבט (שלא גרוע יותר מדי אלא פשוט נראה מוזנח) ולפי דעתי והניסיון שלי אפשר עוד להציל את החמודה ואם יצלח הניסיון להציל אותה אני בטוח שהיא תגדל להיות מדהימה.

ד"א אמנם מוקדם יחסית לגידול חוץ אבל בהחלט אפשרי להוציא צמח אוטומטי החוצה אם תנאי מזג האוויר מאפשרים (כרגע עדיף שלא אבל אתן לה שבועיים תחת הפלורוסנט ואז אוציא אותה)

יהיו תמונות כשהיא תשתקם :)

#1 Stella, ‏29/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏29/1/17
  2. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אז ככל הנראה היא התייצבה - היא התחילה לעמוד זקוף, נפתחו העלים עד הסוף, קיבלו גוון ירוק יפיפה וגם הגבעול שינה לצבע הטבעי (היה לבן). קצת חום ואהבה.
    תמונות מחר בבוקר.

3. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    לא צילמתי כי אין מה לצלם, כרגע הנבט מאוד בריא ומתחיל ליצור עוד סט של עלים (מעל הארבע הראשונים)
    מכיוון שזה אוטומט ואין הרבה זמן צמיחה אני חושב על לבצע פה צביטה למרות שזה מאוד מוקדם, מה אתם אומרים?

4. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    הצמח אוטומט וכל כך צעיר וכבר אתה רוצה לעשות לו צביטה?
    לדעתי אין לך מה לגעת בו כל עוד אין לך בעיית גובה או בעיה אחרת כלשהי..
    הדבר היחידי שאני בעצמי עשיתי והיה פצצה זה קיטום אבל זה היה בשלב הרבה יותר מתקדם ובגלל שיש לי בעיית גובה רצינית

5. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אהלן, אני מגדל בסקאלה מאוד גבוהה אחי ואני צובט את כל הצמחים שאני מגדל, אוטומטים פחות אבל כמו שאמרתי זה גידול לחבר, והוא התלהב על הגידול מאוד אז אני רוצה ליצור עוד קולות כדי שלא יתאכזב מכמות התוצר, אני לא אקטום אוטומט לא בשלב הזה ולא בשום שלב כי קטימה זה סטרס שבזמן הגידול של אוטומט ממש יפגע בתוצר, אבל צביטה זה שונה, מהניסיון שלי מצמחים רגילים (לא אוטומטים) אם צובטים בשלב מוקדם מאוד נותן לי מקום לתת עוד צביטה ישר כשהוא עובר למצב צמיחה מנביטה, וככה אני יוצר בערך 8 קולות חדשות בשלב ממש מוקדם. רציתי לדעת אם באוטומטים זה אפשרי גם. בעיית גובה אין לי ואני מקווה שהוא יצא החוצה אבל אם מזג האוויר לא יאפשר אני אאלץ לשים אותו באחד מחללי הגידול שלי (בדרך כלל אחד לצמיחה ואחד לפריחה אבל כרגע שניהם בפריחה 12\12 אז אני נמנע מלשים אוטומטים שם כרגע).

6. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    זה שיהיו לך יותר קולות לאו דווקא אומר שיהיה יותר ייבול.
    יותר מזה, לאור העובדה שאתה מגדל אוטומט יש לו X זמן מזרע לפרח וככל הנראה הוא יכנס לסטרס מהצביטות מה שאומר שיהיה לו פחות זמן שהוא ינצל לטובת פוטוסינטזה. משמע פחות ייבול.
    מה שבסופו של דבר יקבע את כמות הייבול זה:
    1 תאורה
    2 פריסה נכונה (כמה שיותר חשיפה לאור)
    3 נפח העציץ
    יש עוד כל מיני פרמטרים אבל לפי דעתי אלה הם העיקריים.

ולגבי הצביטות אני לא ניסיתי אף פעם !

#6 Captain cook, ‏31/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏31/1/17
    Eff אוהב/ת את זה.
  7. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    שמע אני מעריך מאוד ביטחון עצמי גבוה... אבל על בעל הביטחון הגבוה תמיד לשים לב שהוא אינו חוטא בחטא ההיבריס.
    אוטומטים כן אפשר לקטום ואף משפר את כמות היבול הסופית כאשר כל התנאים מסביב במצב אידיאלי.

8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא לגעת.
    אין לך מספיק זמן בשביל לשקם אותו.
    במקרה הטוב ייפגע היבול, במקרה הרע - זה לא ישתלם לגדל אותו.
    אני ככלל שונא אוטומטים, אבל מדי פעם חורג ממנהגי בשביל זן ספציפי.
    מוזמן להסתכל על אחד מהמחזורים האחרונים שלי לאוטומט ולפעול לפי ההנחיות שם בהתאם לגיל:
    https://www.weedlog.com/#!growlog/11047/auto-white-widow-moc

אהוי ו-Eff אוהבים את זה.
  9. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    וואלה מאד נחמד אחי.

10. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    תודה לכולם, לא ניסיתי אף פעם לצבוט אוטומט ובהתחשב בזה שהזן לא ידוע (מלבד שזה אינדיקה) ואין לי שום אינדיקציה לגבי כמה זמן אמור להיות מSEED TO HARVEST אז זו לא תהיה הפעם הראשונה שאצבוט אחד.
    הרגע עבר לחלל גידול מאולתר בתוך חדר הגידול שלי, מזוודה גדולה מאוד ורחבה שכבר לא בשימוש הורדתי את הריפוד וציפיתי במיילר, נגמר לי הנייר דבק הרפלקטיבי מקווה שלא תהיה בריחה של אור לחדר הגידול בזמן שהם בחושך :)

11. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    לפני שאתה זורק מילים כמו חטא ההיבריס באוויר למד מילים פשוטות יותר כמו סקאלה,
    סקאלה במילים אחרות קנה מידה, אני מריץ מעל 4 חדרי גידול לא קטנים והתוצר של כל מחזור של כל חדר בנפרד עובר בקלות את הכמה קילו, ובנוסף גידולי חוץ בעונה (כך נכנסתי לגידול כשהייתי צעיר - בחוץ)
    כלומר ניסיתי הרבה ממה שיש לנסות על צמחים, ולא מזמן התחלתי להתעניין באוטומטים (שנראו לי כגימיק עד אז) ואני לא יודע הרבה על השוני בין הגידול של רגילים לאוטומטים, אז התייעצתי עם חברי הפורום.
    אני לא רואה איפה חטאתי בחטא ההיבריס.
    וגם אם כן אני מאמין שאני יכול להרשות לעצמי, בדיוק כמו שאני מאמין שאתה עישנת בחייך מהחומר שלי אם גרת באיזור ***** ו*****.
    לא חדש בנושא ומצחיק אותי שמדברים אלי מלמעלה:)

#11 Stella, ‏31/1/17
  12. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    נמחק

#12 ronzo, ‏31/1/17
    Stella אוהב/ת את זה.
  13. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    תודה, אני מאוד מתחבר לאוטומטים לאחרונה ועדייו מנסה להבין לעומק את ההבדלים בין רגיל לאוטומט.
    בנוגע לסטרס - בצמח שאינו אוטומט לוקח לרוב הזנים פחות מיום להתפתח לתוצאה הרצויה (במקרים קיצוניים עד יומיים) וזה כי צביטה היא לא מכניסה את הצמח לסטרס כמעט בכלל והסיבה שחושבים שהיא כן היא בגלל ההשוואה התמידית והקשר שהודבק לצביטה וקטימה, קטימה מכניסה את הצמח לסטרס מאוד רציני, וצביטה בחלק מהמקרים אפילו לא מכניסה את הצמח לסטרס!
    לפי האגדה הצביטה היא תוצאה של קטימה שגויה אבל כאן מסתיים הקשר!
    צביטה יוצרת יותר קולות (שבצמח רגיל יותר קולות = יותר יבול ובגדול- לא יודע לגבי אוטומט)
    וצביטה מזיקה פחות לצמח.

סליחה שנכנסתי כל כך לנושא ההשוואה אבל אם אפילו רק מישהו אחד יקרא את זה ויפסיק להשוות זה מספיק לי:)

14. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    היו מתים שיהיו להם את המשאבים.
    יש פחות מ30 אלף שוטרים בארץ,
    יש יותר מדי מגדלים בשביל שהם יוכלו לשים לזה סוף.
    @Stella , יש מצב שאנחנו מכירים :)

15. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    צודק אשמח אם גם אתה תערוך ותמחק את הפיסה המפלילה. למרות שאני מאוד בטוח משתמש בVPN ובדפדפן טור צריך להימנע מטעויות וזו טעות שלי.

16. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה מתבלבל בין Topping ל- Fimming
    Fuck I missed
    צביטה - יותר סיכויי הצלחה לפימינג - קטימה בעברית.
    אתה עושה טעות, ואם אתה מבין גדול כמו שאתה אומר ועוד מתעסק כלכלית אתה לא היית נוגע באוטומטים. סוף דבר.

17. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אין לי אוטומט אחד בחדר הגידול, אבל אני כן נכנסתי לנושא בשביל הכיף :) צריך גם תחביב חחח

18. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    שיטת FIM מתבצעת או ע"י חיתוך או ע"י צביטה - לפחות לפי ידעתי. אני צובט את הקצה של הגדילה החדשה וזה מה שמצאתי שפועל הכי טוב.
    הנה תמונה שמצאתי בנושא - ככה אני פועל

19. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא מתווכח לגבי שיטות גידול.
    טעם וריח.
    אני בעצמי צבטתי המון.
    מבחינתי ומהנסיון האישי קיטום בתלישה מתבצע הכי טוב.
    כל העניין זה סיכויי הצלחה ומה יוצא לך מזה שאתה לא עושה טופינג.
    שורה תחתונה - לא לגעת באוטומט!

Eff ו-Stella אוהבים את זה.
  20. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    שחרר אין פה עניין של אגו
    לרגע לא שפטתי או המעטתי ביכולתך כמגדל או מהמוצר שאתה מוציא וכמו שאמרתי אני מעריך ביטחון עצמי גבוה אבל במקרה הזה הוא בא על חשבון אינפורמציה שאפשר לחלוק עליה... וכך רשמתי לך... נכון שהוספתי קצת תפאורה ליד הפואנטה אך זה היה אך ורק במטרה להבהיר שאוטומטים כן אפשר לקטום ... לא הייתי אומר אם לא הייתי מקבל תוצאה יותר טובה בצורה עקבית... בטיימינג הנכון כאשר התנאים היו פיקס הצמח התאושש לאחר יום...
    בכל אופן .. הכל בגובה העיניים ..

Stella אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!