1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויות מהענבר השחור

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏2/2/17.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    לחבר של החתול שלי נפל בידיים קרטון מאוד מוזר במראהו העונה לשם Black Amber (זה המקום לומר תודה לאחד ממנהלי הפורום שאותו אני מעריך ומוקיר ואשר המליץ על הקריסטל הנ"ל). החבר של החתול שלי ניסה אותו לאחר המון זמן שהוא מצפה לכך בכיליון עיניים. את החוויה שהוא סיפר לי אני מעביר כאן בגוף ראשון:

מינון: 200 מק"ג
    Set & Settings: בקתה מבודדת בגליל המערבי, בלב ליבו של נוף ירוק וטבע מכל עבר. רגוע לחלוטין ללא כל התחייבויות ל-3 הימים הבאים.

טיימליין:

T+ 00:00
    נטלתי את הקרטון והמסע יצא לדרך. לא היה לי מושג, ולו הקל שבקלים, מה אני הולך לחוות, על אף עשרות חוויות שקראתי על שימוש בבלאק-אמבר.

T+ 00:30
    הבלאק אמבר עולה בכל הכוח, אני מתחיל להרגיש אותו בכל חושיי. צבעים שלא ראיתי מעולם מתחילים להיפתח, הרגשה של חמימות נעימה ואופוריה קלה.

T+ 01:00
    אני כבר לגמרי לא מזהה את המציאות, הכל מסביבי מתעורר לחיים. הבקתה, העשויה מעץ, ממש זזה לנגד עיניי ואילו רעפי הבקתה נעים כאילו נגן פסנתר מנגן בהם.

T+ 02:00
    כאילו נשאבתי למימד אחר, העולם שסביבי הופך להיות מצויר ממש. בשלב זה אני יוצא לטבע. העצים והפרחים שמסביבי כאילו קיבלו חיים משל עצמם. הכל נראה כאילו מתקשר עם הסביבה בסנכרון מושלם שאיני יכול להסביר. בשלב מסוים שכבתי על סלע עם אוזניות וצפיתי בעננים זזים לפי קצב המוזיקה. עד כמה שלא רציתי לתת לויזואלים להסיח את דעתי, לא יכולתי שלא להתפעם למראה המדהים שנגלה בפניי וכך בהיתי בהם כחצי שעה.
    נתקלתי בהמון בעלי חיים, קטנים כגדולים, במהלך השעות הבודדות שהייתי בחוץ. את חלקם זיהיתי למן הרגע הראשון ואילו בכמה בע"ח הייתי צריך להתמקד בכדי לזהות מה עומד למולי.
    החוויה והחיבור לטבע היה מדהים שליו ואקסטטי כאחד, אך לצערי התחיל להחשיך ונאלצתי לחזור לבקתה.

T+04:30
    חזרתי לבקתה לשמוע מוזיקה ולחשוב קצת על החיים והעולם. שמתי אוזניות, כיסיתי את עיניי בעזרת כיסוי מיוחד ונשאבתי לתוך עולם אחר לחלוטין, עולם של CEV (ויזואלים בעיניים סגורות) מטורפים, צורות גיאומטריות הנעות בתנודה קצבית מושלמת כאילו תוכנתו מראש לשם כך.
    המחשבות ממש סוחפות אותי עד שבשלב מסוים חוויתי מעיין הקרנה אסטרלית/חוויה חוץ גופית, ממש יכולתי להישבע שרק אם אחפץ בכך, אוכל להוציא את נשמתי מהגוף ולטייל במרחבים. הדבר מעט הבהיל אותי ונאלצתי להסיר את כיסוי העיניים ולחזור ל"מציאות" (בדיעבד אני מצטער שכך עשיתי).

T+07:00
    הבלאק אמבר מתחיל לדעוך לאיטו, אבל אל תטעו, בשלב הזה אני עדיין לא מחובר למציאות במאת האחוזים.
    החלטתי להיכנס לג'קוזי ולהירגע במקצת עם מיץ תפוזים טרי. החוויה היתה יוצאת דופן. ההרגשה של המים החמים והמסאז' היא אלוהית פשוט.

T+08:00
    משחזרתי לעצמי במקצת, החלטתי לשבת ולרשום את כל התובנות שעלו לי מהטריפ, כל עוד הן טריות בראשי.

T+09:00
    החלטתי לשמוע קצת מוזיקה וליהנות ממה שחשבתי שהן שאריות הטריפ.

T+10:00
    לגמרי לא צפיתי את אורך ואינטנסיביות הטריפ, והגיעה השעה שכבר תכננתי בה לישון, אך הבלאק אמבר לא הראה סימנים שהוא רוצה לעזוב, ולכן, בלית ברירה, החלטתי לעשות משהו שלא עשיתי מעולם תחת השפעת LSD- לעשן קנאביס. החוויה של העישון תחת שאריות הטריפ היתה מיוחדת במינה יש לציין.

T+12:30
    הקנאביס לגמרי עזר, ובשלב הזה כבר יכלתי לעצום עיניים ולהרדם, מה שלא היה קורה בסיטואציה אחרת.

||||||||||||||||||||||||||||||

ויזואלים: CEV+OEV מטורפים. לא דומה לשום דבר אחר שחוויתי. לא עוד צבעים מחודדים ובהירים עם סטיות קטנות ו"מריחות" של העצמים שסביבי, אלא הזיות של ממש. 10/10
    מוזיקה: החיבור למוזיקה היה מדהים, אם כי לא תואם לגמרי את עוצמת הטריפ כפי שציפיתי. 8/10
    תחושות: מגע הופך להיות מאוד נעים ומקבל אופי אחר. קשה מאוד לאכול תחת השפעת האמבר, אבל מיץ התפוזים ששתיתי היה הטעים ביותר ששתיתי מעולם. 7/10
    Body Load: תחת השפעת 200 מק"ג של הבלאק אמבר, בשלב מסוים לגמרי שכחתי שיש לי גוף בכלל. 10/10
    Head Space: כפי שציינתי, החוויה לקחה אותי למימד אחר. בקלות ניתן להיסחף במחשבות. הייתי מגדיר את החוויה כ"מצב תודעתי גבוה יותר". הניסיון להסביר משול לניסיון לתאר לעיוור מה זה אדום- צריך לחוות כדי להבין. 10/10

סה"כ אני מאוד מרוצה מהחוויה שעברתי, ובהחלט אשמח לשים את ידיי בעתיד על בלאק אמבר נוסף. קחו בחשבון שלא תוכלו להירדם לפחות ב-12 השעות שיעברו מרגע הנטילה וכן מומלץ לאכול משהו קטן לפני. לא הייתי ממליץ, לחסרי ניסיון, לעבור את רף ה-200 מק"ג, ואפילו הייתי אומר שבפעם הבאה אני אקח 150 מק"ג, כי החוויה אינטנסיבית מדי לטעמי.

#1 CostaElMalek, ‏2/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏3/2/17
    אקמן, צחי, De_Vinci ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מאד נהנתי לקרוא!תודה על השיתוף!
    חבל שמבחינה מוזיקלית הוא לא היה בשיא,כי זה אחד הדברים שכן משגרים אותך לעזאזאל בטריפ.
    נשמע כמו קרטון מאד מעניין אני חייב לציין.

האזנת למוזיקה שפורסמה באשכל "מוזיקה לטריפ LSD?" בזמן הטריפ?

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156

תודה היה מעניין מאוד לקרוא :)

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  4. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    מר מלפפון חמוץ;)

החתול שלי הזמין 10בולים לפני חודש ככה והספיק לאכול פעם אחת, אהבתי יותר את הבאץ הישן אבל גם זה טוב. 9בולים נשארו, אני מקווה שעד שאני אסיים אותם הוא יפתח עוד פעם תחנות עם בלאק, למרות שהוא אמר שהוא עובר לכמויות מסחריות בלבד שזה די מבאס

5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    בכיף;)

6. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני מאוד שמח שנהנית מהשיתוף שלי :)

תראה, אולי לא הובנתי נכון. החיבור למוזיקה הוא מדהים ועוצמתי מאוד! בין הטובים שהיו לחתול שלי אם לא הטוב ביותר! נתתי ציון 8 ולא 10 כי החיבור למוזיקה לא היה שווה בעוצמתו לעוצמת הטריפ בכללותו, וכאן התאכזבתי במקצת. ההרגשה היא כאילו יש גבול מסוים שאי אפשר לחצות אותו.
    אבל בכל אופן, אם אתה רגיל לאסיד שמסתובב ברחוב, אני יכול להבטיח לך שהבלאק אמבר הולך להתעלות מעל הכל בהרבה. זה ירגיש לך כאילו זה חומר אחר. מה גם שאתה תמיד צריך לזכור שהחוויה היא מאוד סובייקטיבית, ייתכן ואתה לא כל כך תתלהב מהויזואלים, אבל כן תחווה חיבור עוצמתי למוזיקה.
    מה שבטוח הוא שאתה הולך להנות מאוד!

ולשאלתך, החתול הכין פלייליסט מיוחד בעבור טריפ זה שכלל בין היתר כמה טראקים ושירים שפורסמו כאן. יתר השירים נלקחו לפי המלצה מאתר מסוים. האמת היא שלא כל כך התחברתי לסוג המוזיקה שהוצע באתר (קלאסית, ג'אז, צ'יל-אאוט וכד') אבל ניסיתי לשמור על ראש פתוח בנושא. ברגע שהופעלה המוזיקה שהחתול שלי אוהב- אז הדברים הפכו להיות יותר מעניינים. כנראה לא צריך להתחכם יותר מדי ופשוט להאזין למוזיקה שאתה אוהב.

אם תרצה לשמוע פרטים נוספים אשמח לשתף :)

7. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מה ז"א כמויות מסחריות? הוא ציין כמות?

8. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    לא אבל הוא אמר שנמאס לו מכמויות קטנות

9. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני מבין למה אתה מתכוון.ההבדל בין הדבר המקורי למה שרץ היום זה אותו גבול שציינת.מאחורי הגבול הזה נמצא עוד הרבה הרבה לחקור :)
    דווקא בעניין המוזיקה אני פחות מסכים איתך.לפני שהתנסתי בדבר האמיתי לא חשבתי לרגע שאני אתחבר למוזיקה ששולגין פרסם.אתה מבין כמה גאונות ועומק יש במוזיקה שנוצרה בהשפעה של LSD,כשאותו LSD נמצא אצלך במוח.בפעם הבאה אל תפספס את הפלייליסט הזה,תפתח למוזיקה חדשה,שים אלבום,תסתכל לשמיים וזהו,אתה לא תדע למה לצפות אחי.
    אני בטוח שהפלייליסט הזה יבוא טוב גם בחומרים כמו בלאק אמבר,שהם לא לסד אבל הם מצויינים לפי מה שהבנתי.

Solstice של Hallucinogen מהאלבום In Dub ,השאיר בי חותם עמוק.אין טריפ שאני אעבור בלי האלבום הזה,זה ההמנון של האסיד.

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עברת חוויה מעניינת, נהניתי לקרוא אותך.

מזל טוב על איבוד הבתולים :)

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הפלייליסט נבנה במיוחד לטריפ LSD. הבלאק אמבר לא מתחבר לרבדים או לצלילים האלה ולכן כותרת הפלייליסט היא "מוזיקה לטריפ LSD". יהיו כאלה שיתחברו למוזיקה ללא קשר לחומר שצרכו, אבל אין אפשרות להבין או לשמוע את כל מה שקורה בפנים ללא LSD. בגלל זה, אגב, המוזיקה המודרנית חסרת עומק ושטחית.

הבלאק אמבר זאת דוגמה מצויינת לחומר שמעביר חוויה פסיכדלית וגורם למי שצרך אותו להאמין שזה LSD. בגלל זה לאנשים כל כך קשה לקבל את הטענה שלי. קוסטה תיאר את זה מצויין, "הגבול שאי אפשר לחצות", והוא צודק. הוא צרך 200 מיקרו, אבל גם אם הוא היה צורך 400 מיקרו מהבלאק אמבר הוא לא היה מצליח לחצות את הגבול, בעוד שעם LSD אתה חוצה את הגבול גם ב-70 מיקרו.

12. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אז אתה אומר שבעצם שאם קוסטה היה הולך על הפלייליסט שלך כסאונדטראק לחוויה הפסיכדלית הראשונה שלו,זה לא היה מרגש אותו יותר מאשר המוזיקה העכשווית? (מבלי קשר לטעם במוזיקה,על עיוור מה שנקרא,איך שאני עשיתי)
    אני כבר לא מדבר על LSD 25 או לא,אני מדבר על ההשפעה של מוזיקה שנוצרה בהשפעת LSD על מוח שנמצא תחת השפעה פסיכדלית של חומר אחר שמתיימר להיות אסיד (בלאק אמבר לדוגמא)
    זה נושא מאד מעניין.

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יכול להיות שהוא היה מתחבר לחלק מהקטעים, זה כבר מאוד תלוי בטעם האישי שלו. להבדיל מטריפ LSD, שבו לטעם האישי שלך אין שום משמעות. חלק גדול מהפלייליסט נשמע מוזר ואפילו מטריד תחת ההשפעה של הבלאק אמבר, אני אומר את זה מתוך נסיון אישי. המון קטעים שאני ממש אוהב פתאום גרמו לי לאי נעימות ונאלצתי לעצור אותם באמצע.

מצד שני, כשניסיתי קטעים אחרים, שאינם מופיעים בפלייליסט, חדשים יותר - פתאום הכל הסתדר והרגשתי שאני מסונכרן עם המוזיקה. רק שזה הרגיש לי חסר פואנטה. כאילו שאני נהנה מהמוזיקה במשך כמה שעות עד שהטריפ מסתיים ואז הכל חוזר להיות כמו שהיה. בלי תובנות אמיתיות ובלי תוכניות לעתיד.

14. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מה אתה אומר..מבאס לשמוע את זה,שהחומרים האלה לא מעכלים את המוזיקה הזו עד הסוף.בטח יצירות כמו deedrah - the wizard demo (ההתחלה שלו) יכולות ממש להטריד.ובכללי רוב הפלייליסט הוא אכן מוזר עד שלא חווים אותו במלוא האפקט.
    מה שכתבת על הבלק אמבר בתחום המוזיקלי,תקף לכל מה שניתן למצוא בדארקנט?
    יש לך מושג מה זה הבלאק אמבר?מה החומר בעצם ?

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הבלאק אמבר זה החומר היחיד שמסתובב בדארקנט שאפשר להגיד עליו שהוא קרוב יחסית ל-LSD, באפקט הויזואלי ובחוויה הכללית. האלפנט (הקרטון שמרקוביץ' מוכר) מתחבר למוזיקה (אלקטרונית, פחות רוק פסיכדלי) טוב יותר, אבל ויזואלית הכל נראה כמו מציאות מעוותת. כמו אפקט דיסטורשן שעוטף את הכל. ושני החומרים האלה הם היחידים שנמכרים בדארקנט ששווה לנסות אותם.

כל החומרים שנמכרים בדארקנט נשלחו לאנליזה באנרג'י קונטרול בספרד ונמצאו תקינים. כולם LSD, לכאורה. תסיק את המסקנות בעצמך.

16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כבר הבנתי שהמעבדה הזו היא חארטה.חשבתי שאולי מהנסיון שלך עם שאר החומרים תוכל לקטלג אותו איפשהוא תחת חומר מסוים.בכל אופן הייתי שמח לנסות גם את האמבר וגם האלפנט,אבל ממה שאתה מספר האלפנט נשמע עדיף.וויזואלים זה חלק עצום מהחוויה אבל ממה שחוויתי עד כה מוזיקה זה עדיפות עליונה.חבל שאנחנו במצב של או זה או זה.טריפ זה הכל ביחד,ועד הסוף.

17. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    ראשית, תודה על ההמלצה למוזיקה.

ההבדל בנינו הוא, שלצערי, לא יצא לי להתנסות עדיין בדבר האמיתי, אך בטוחני שהחוויה תהיה אינטנסיבית יותר ומדהימה יותר. אני אכן מוקיר ומעריך את ההזדמנות שנפלה בחלקי להתנסות במשהו שפתח את עיניי, ולו במקצת, לאפשרויות שיש ל-LSD-25 להציע, על אף שלא צרכתי אותו מימיי.

אני אכן מתכוון להאזין, ברגע שאזכה לשים את ידיי על התרופה של הופמן, לפלייליסט ששולגין פרסם- הבנאדם מבין עניין ואני לוקח בכובד ראש כל המלצה ו/או רעיון שעולה ממנו, לכן אני בטוח שהחיבור יהיה מדהים, אם כי כרגע, אני חייב להודות, קצת קשה לי לראות את החיבור הזה, כיוון שמצב התודעה שלי עדיין לא נפתח לאפשרויות שיש ל-LSD-25 להציע.

תודה רבה ויום טוב

#17 CostaElMalek, ‏3/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏6/2/17
  18. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תודה רבה שולגין, אתה מלך!
    אם כי לצערי אני עדיין בתול מבחינת הדבר האמיתי.

19. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שולגין, מעניין אותי לדעת האם הרבדים העמוקים שאתה מדבר עליהם וכל ערוצי התודעה שנפתחים (בין היתר אלו שעוזרים לך להתחבר למוזיקה בעוצמה כה רבה) נשארים פתוחים בחלקם לאחר השימוש ב-LSD-25? או שלאחר שהטריפ נגמר, הכל חוזר לקדמותו?

20. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אתה רוצה להגיד לי בעצם שהויזואלים שהחתול שלי חווה תחת השפעת האמבר, הם אותם ויזואלים שיחווה בעתיד תחת השפעת LSD-25? זכורני מתגובה שלך בעבר שכתבת שאמנם האמבר מזכיר קצת את ה-LSD-25, אך הוא עדיין רחוק מאוד מהדבר האמיתי. אשמח אם תרחיב מאיזו בחינה רחוק? לאיזה גבולות מגיע האמבר ושהאסיד פורץ בקלות?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!