1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בגידול קנאביס

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י fishsword121, ‏3/2/17.

1. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    שלום לכולם אני צריך את עזרתכם :)
    קניתי זרעי קנאביס אוטומטים נקביים(פשוט אין זמן ויכולת לגדל קנאביס רגיל לכול השואלים למה ...)
    אז ככה יש לי כמה שאלות לפני שאני מתחיל את הגידול ראיתי פה בפורום אבל לא כול כך הבנתי כיצד לפעול יש לי ספקות ואני חושש שהכול יתפקשש לי,אשמח לעזרה וטיפים.

1.כשאני מגדל קנאביס לאיזה עציץ כדי להעביר אותו כלומר כמה ליטר צריך?
    2.איזו אדמה/מצע אתם ממליצים לי לקנות?
    3.הבנתי שצריך מתישהו לדשן,מתי צריך לדשן את הצמח?יש חומר שאתם ממליצים לי עליו?
    4.אם אני משקה את הקנאביס במים מהברז או ממים של עין גדי או נביעות זה טוב?
    5.כול כמה זמן עליי להשקות את הצמח?

תודה לעוזרים! :)

2. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    1.תלוי לאיזה גודל אתה רוצה שהוא יגיע, כלומר תלוי בגודל חלל הגידול שלך. המינימום הוא 12 ליטר.
    2.אם אתה מתחיל עדיף ללכת על האדמה הרגילה שיש בחנויות ההידרו (דגש על הידרו ולא משתלה רגילה, זה אדמות שונות לגמרי)
    3.דישון הוא חובה, דשן = אוכל, מחסור באוכל ישפיע באופן כלשהו על הצמח.
    4.בארץ אין בעיה עם המים מהברז אך יותר ממומלץ לבדוק רמת pH במים לפני השקיה ולהתאים אותה ל6.5-6.8
    5.באדמה משקים שהיא יבשה (לא לחה - יבשה), מכניסים בערך שליש אצבע רטוב/לח מחכים עוד קצת. בגדול עציצים גדולים יותר יצטרכו יותר מים בתדירויות פחות דחופות, הממוצע הוא השקייה כל 3-4 ימים.

אגב על כל השאלות הטובות ששאלת יש המון מידע ביוטיוב שיוכל לעזור לך

fishsword121 אוהב/ת את זה.
  3. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    1. לא נכון - אפשר לגדל בכל נפח עציץ כמעט.
    2. אדמת משתלה טובה יותר ממצע גידול מחנות הידרו בכל כך הרבה בחינות!
    3. לא דווקא. באוטומט אפשר ללכת על אוכל לצמח שלא משתמשים בו בדרך כלל (נמנעים) והוא אדמה מעורבבת עם מצע מדושן וגידולים אוטומטים כאלה לא צריכים דשן נוסף.
    4. תלוי איפה בארץ. צודק צריך לבדוק לפני שמשקים בפעם הראשונה.
    5. אי אפשר לסמוך על השיטה הזאת- שיטת משקל העציץ טובה יותר, או להגיב לצרכים של הצמח.

4. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    1. כמה מקום יש לך לגדל בו? לתוצאות אופטימליות 10-20 ליטר אם אתה ממש מוגבל במקום כל נפח יעשה משהו.
    2. מצע גידול של טוף מרום גולן - נמכר בכל משתלה.
    3. אם אתה בוחר לדשן צמח אוטומט אז למתחילים תשמש לכל אורך מחזור הגידול באקוגן פרפקט 5-3-8 תתחיל מ0.5 מ"ל לליטר של מי השקיה (מערבב במים) אחרי 3 שבועות שהצמח גדל.
    4. תבדוק PH קודם כל למי הברז שלך. ותקנה תוסף בשם קל-מג (CAL MAG) עדיף של ADVANCED NUTRIENTS.
    5. תשקה עד שיוצאים מים מהתחתית ותרים את העציץ (העציץ חייב חורי ניקוז בתחתית) לאחר יומיים שלושה תרים שוב את העציץ אם הוא קל מאוד יחסית לאיך שהיה לאחר ההשקיה ושטח הפנים של האדמה נראה יבש תשקה.

ותפרסם יומן גידול כי המידע שנתתי לך פה הוא סטטי ויש כל כך הרבה משתנים אז אוכל לעזור יותר לאחר שתתחיל לגדל.

איזה תאורה יש לך? הרבה נופלים בתאורה.
    ואוורור?

ומה הזן בדיוק?

5. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    מצחיק אותי שעל התגובה שלי רשמת כמעט הכל לא נכון ואז ענית לו בערך מה שאני עניתי רק במילים אחרות ויותר גבוהות :)
    אני ייחסתי את התשובות שלי לאדם מתחיל (כפי שמורגש מהשאלות) ולא לאדם מבין כמוך.

6. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    *אני מגדל גידול חוץ*
    לגביי שאלה מספר 4 איך אני בודדק את חומציות המים?

7. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    אני מגדל גידול חוץ
    הזן http://www.bonzaseeds.com/products.php?product=Auto-Seeds-Auto-Pounder-Auto-Feminized-Cannabis-Seeds-|-Marijuana-Seeds-|-Pot-Seeds

לגביי שאלה מספר 4 מה זאת אומרת תוסף?אתה מתכוון כלומר לדישון ?

8. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    ותודה לכול העוזרים אני ממש מעריך את עזרתכם!

9. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אתה עוד לא בזמנים לגידול חוץ אחי.. חבל על ההשקעה והזמן..
    חכה חודש פלוס ואז תתחיל, במיוחד אם מדובר באוטומט שאתה לא יכול לגדל קצת בפנים ואז להוציא לעונה

1.בשביל צמח אוטומט בגידול חוץ בעונה אני מניח שתצתרך מינימום 12 ליטר, ממליץ על הרבה יותר באיזור 25..
    2.לגידול חוץ האדמה של חנויות ההידרו קלה מדי ומתייבשת מהר מאוד בקיץ בישראל, מה גם שפרלייט עף ברוח..
    אז הייתי ממליץ לך ללכת על מיקס של אדמה קלה מחנות הידרו ואדמת משתלות.
    3.דשן אני מניח שתהיה צריך להתחיל לתת מהשבוע השני/שלישי כבר.
    אני ממליץ על ביונובה BIO NOVA יש להם הרבה דשנים, אתה צריך את הסויל סופרמיקס SOIL SUPERMIX
    4.כנראה שהמים מהברז שלך מספיק טובים, תתחיל איתם, אם תראה בעיה אז גם עין גדי על הכיפק
    5.בשלה הנביטה תשמור על האדמה לחה כל הזמן, ברגע שתראה עוד קומה של עלים תתחיל במשטר השקיה של הרטבה עד 10% נגר בכל השקיה ותקפיד שההשקיה הבאה תתבצע רק כאשר המצע יבש לגמרי.

10. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
  11. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
    חשבתי ללכת על מיקס של מצע קוקוס -פרלייט אתה חושב שזה טוב או לא?אתה חושב שצריך לעשות איזו שטיפה למצע הזה בגלל בסיבי הקוקוס יש מלחים גבהים?
    אם אני אלך על עציץ שנפחו 15-20 ליטר זה אחלה?

תודה!

12. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    קוקו פרלייט זה מצע שדורש יותר השקיה ודישון, לגידול חוץ הייתי אומר שעדיף לך מצע אדמה...
    עציץ כמה שיותר גדול.

13. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2

מה אתה אומר על המצע הזה? :60% תערובת אדמה קנויה ממשתלה / 15% פרלייט / 15% ורמוקלייט / 10% הומוס
    הבנתי שכדאי לקנות תערובת אדמה ממשתלה של "אילנית" או "שדה ורבורג"
    חשבתי שבשביל צמח קנאביס האדמה צריכה להיות מאווררת יותר ,אולי אעשה מיקס שיוסיף אווריריות לאדמה?

#13 fishsword121, ‏8/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏8/2/17
  14. fishsword121

fishsword121 קנאביסט

לייקים:
    2
  15. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    נשמע טוב אחי.
    אני לא מכיר את כל סוגי האדמות שיש בשוק אחי אני משתמש כל פעם במה שיש, אחרי שאני פותח את השק בבית אני כבר יודע איך למקסס אותו ביחס לשאר החומרים(הומוס, קומפוסט, פרלייט,קוקוס,ורמיקוליט וכו'..)

16. Kraftwerk

Kraftwerk חבר חדש

לייקים:
    11
    בחרת זן מעולה, כבר התחלה טובה!

ה- AUTOPOUNDER של חברת AUTOSEEDS היה האוטומט הראשון שגידלתי, גידול חוץ מתחילת חודש אפריל, מצע אדמה מחנות הידרו ביחד עם כשליש פרלייט, עציץ 25 ליטר, השקיה ידנית, דשנים של חברת HESI, מים מהברז (בלי לבדוק בכלל PHׂׂׂ) - בקיצור, גידול בסיסי ביותר- ועדיין קיבלתי ממוצע של יותר מ -100 גרם יבש מכל צמח!

בכלל, אני יכול להמליץ מנסיון על חברת AUTOSEEDS (וגם כדאי לך לבדוק את חברת DUCH PASSION, יש
    להם זנים אוטומטים מ-ע-ו-ל-י-ם).

fishsword121 ו-סוטולבוטול אוהבים את זה.
  17. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מחזק , דאצ׳ פשן יש להם זרעים אוטומטים לפנים!

18. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    מחזק דאצ פשן יש להם בכלל זרעים מעולים.הכל מהכל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!