1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מיקרודוסינג

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏4/2/17.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שלום חבריי הפסיכונאוטים,

ברצוני לשאול האם יש מישהו מבין חברי הפורום שמנסה או ניסה בעבר את שיטת המיקרודוסינג?
    מעניין אותי, בין היתר, האם יישום השיטה בוצע באמצעות ה-LSD המודרני (שהרי לא פשוט בכלל למצוא LSD-25), ואם כן, מה היו מסקנותיכם?

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    ניסיתי פעמיים בחיים, פעם אחת לחודש - רציתי לבדוק את זה כתחליף לריטלין, הבעיה זה לבקר את המינון וזה הועיל לי לפחות פחות מריטלין בעת לימודים (אולי לקחתי כמויות גדולות מידי כי אני תמיד אוהב להגזים), פעם שנייה היה סתם לבדוק את ההשפעה של זה על המצב הנפשי ביום יום, החלטתי לא להמשיך את זה שוב פעם גם בגלל שאני לא יודע למנן את עצמי ואני אוהב תמיד לצרוך קצת יותר מידי ושזה יום יומי או אחת ליום יומיים זה לא תמיד מרגיש בנוח.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  3. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אבל ניסית עם LSD-25 או LSD מודרני?

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שמודרני (כלומר על פי ההסתברות הנורמלית מהדיונים של שולגין), מה שכן זה מהטובים ביותר שעשיתי אך צריך לקחת את דברי בערבון מוגבל.

לאיזה מטרה אתה רוצה לעשות את זה?

5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    החתול שלי מעוניין להתחיל בכדי להשגי את כל היתרונות המופיעים כתוצאה מהשיטה הזאת (יצירתיות, ערנות, חדות וכו'...)
    הסיבה היחידה שהוא לא התחיל עד כה היא כיוון שהוא חושש שזה יפגע בטריפים שלו.

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    קודם כל, אני ממש מסכים עם Kingstar, יש נטייה להגזים עם המינונים או לא להיות עיקבי וזו בעיה שחייבים לפתור.
    לגבי פגיעה בטריפים, אז כן,מיקרודוזינג יפגע בעוצמת הטריפ, אבל הפסקה קטנה תחזיר הכל לקדמותו, המוח שלנו שוכח מה הוא עבר אחרי תקופה מסויימת שמשתנה מאחד לשני ולפי כמות הצריכה.
    היתרונות אכן מגיעים וזו הרגשה נפלאה, אבל מניסיון של החתול כמו שאתה נוהג להגיד, פעמיים בשבוע של מייקרודוזינג יגרמו לשבוע שאחריו להיות קצת אפור יותר.

7. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    ניסיתי מיקרודוזינג של 0.2-0.3 עם פטריות.

לצערי, אחרי כמה פעמים, במקום לקחת כמות קטנה ולא מורגשת, אכלתי כפול או משולש רק כי "בא לי להרגיש".

ממש לא מדעי מצידי, אבל אולי אנסה שוב בתקופה שאהיה יותר יציב עם זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!