1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

HPPD

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י DMT, ‏21/1/17.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בחיים לא נגעתי בכלום חוץ מקנאביס (ואלכוהול וטבק..) וקורה לי לפעמים שמשהו זז כמו סחרחורת כזאת אבל בלי סחרחורת, אותו דבר?

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני משער שעם 25 זה קיצוני עוד יותר.בן אדם סיפר שהוא הלך ברחוב שבועות אחרי טריפ ובאמצע היום ראה בניין בוער. יום אחרי שהוא עבר שם הבניין עמד כאילו כלום לא קרה.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מדבר על אסיד פלאשבק. קרה לי מספר פעמים בחיים וזו לא חוויה נעימה בכלל. כלומר אם הייתי חווה את ההזיות האלה בזמן טריפ אולי הייתי מגיב אליהן אחרת, אבל מה שמגביר את הסטרס תוך כדי הפלאשבק, זו הידיעה שאתה במצב שפוי לחלוטין ורואה דברים שלא באמת שם. אבל שוב, מדובר באסיד פלאשבק. לא נתקלתי בתופעה הזו כתוצאה משימוש בחומרים אחרים.

4. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    אז אני מבין שגם LSD-25 או חומרים איכותיים אחרים כמו הבלאק אמבר גם כן יכולים לגרום לזה... אני מניח שפחות מאשר החומרים שמסתובבים פה כיום..

אני מבין שאתה חובב מושבע של אל אס די אבל איך אומר בעדינות... עושה רושם שהאדון הנכבד(הופמן) לא סיים עם המולקולה שלו והיא צריכה לעבור כמה "שיפצורים".

יש ערוץ טוב ביוטיוב שמסביר על סמים והסירטון האחרון שלו מדבר על הנושא :

#24 פטריה צבעונית, ‏6/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏6/2/17
  5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הופמן לא התחיל אפילו, מזכיר לך שהוא הגיע למולקולה בטעות ועד היום אף אחד לא מצליח להבין איך היא פועלת. בתור חובב מושבע, אני יכול להגיד לך בלב שלם שאני מקבל את החומר הזה עם כל ה"מגרעות" שלו. לא הייתי מתקן בו כלום. הפלאשבקים אמנם מפתיעים באמצע החיים, אבל זה חלק מהקסם של החומר הזה.

הבלאק אמבר נמצא בקטגוריה אחרת לגמרי. מעולם לא חוויתי אסיד פלאשבק מהחומר הזה או מכל חומר מודרני אחר. והיתה לי תקופה מאוד ארוכה שצרכתי רק את החומרים המודרנים, במינונים גבוהים, יש לציין.

אל תבלבל בן HPPD לבין אסיד פלאשבק. אלה שני דברים שונים לחלוטין.

6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כמה זמן נמשך הפלאשבק ? זה עולה בפתאומיות או שיש דרך לחזות את התופעה (אפילו שניות ספורות לפני,או דקות ספורות)

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בין 10 דקות לחצי שעה, בעוצמות שונות. אין הכנה, אתה פתאום בשיא הטריפ.

8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    ומה אם..אתה בשיא של הטריפ,וחוטף פלאשבק תוך כדי השיא

חח,אבל ברצינות,יש דרך לכבות את הפלאשבק?

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מעולם לא ניסיתי. אני מאמין שכן, אבל עד שכדור ההרגעה יתחיל להשפיע הפלאשבק יעבור, אז אני לא מוצא טעם.

10. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    Hppd יכול להתבטא גם מבחינת מחשבות וזה?? וגם הפסקתי לעשן מזמן ונידקלתי לפני יותר מחצי שנה ועדיין אני רואה כמו טשטושים כאלה כאילו אני פצוץ ושאני מעשן הם מתחזקים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!