1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD - עובדות ומיתוסים

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏21/3/16.

1. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    עכשיו אני לא הבנתי...
    לוקחים A + B ומקבלים C
    אם תיקח חומרים שהם לא A ו B אתה לא תקבל את C.

בחומרים מורכבים (מולקולה גדולה) כמו LSD אתה לא יכול לאלתר חומרי יסוד (ראגנטים).

#41 אגרונום, ‏27/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/9/16
    Ronenamos אוהב/ת את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שורה תחתונה: אין ארגוטמין - אין LSD!

3. Lin <3

Lin <3 חבר חדש

לייקים:
    9
    לחלוטין צודק! תודה, היה מהנה מאוד לקרוא ולהחכים.
    אני בעולם הפסיכדליה מזה זמן מה ויצא לי להתנסות בכמה וכמה סוגים טיפות\קרטונים
    לפני חודש יצא לי לנסות טיפה שהייתה שונה בגוון, טיפה בטעם וגם בדחיסות של החומר... גם הבחור הזה שהצלחתי במזל להוציא ממנו טיפה אחת (חבר'ה מנוסים בסצינה, לא מאתמול) שכבר הילדים שלהם יוצאים למסיבות.. בכל אופן באותו רגע הבנתי מה זה באמת LSD וכמה בולשיט אכלתי לפני זה על דברים שצרכתי לפני.. אז כן.. אם 160 מיקרו (סופסוף אמיתיים) עשו למוח שלי את זה. עכשיו אני באמת יודעת.

4. Beerus

Beerus חבר חדש

לייקים:
    1
    שמע אחי, בלי להעליב אבל רשמת פה ערימה של שטויות...
    LSD-25 קיים גם היום בכמויות לא מבוטלות. פשוט יש טווח של איכויות או 'רמות טוהר' אם תרצה.
    זה אמנם לא נכון להגיד ש-LSD שסונתז באמצעות חומר X זהה לחלוטין ל-LSD שסונתז מחומר Y, אבל שניהם LSD-25, ואם תעביר אותם בדיקת GC-MS תיווכח ששניהם חולקים את אותה התרכובת המולקולרית בדיוק.

אז בוא נעשה קצת סדר:
    יש סוגים שונים של LSD?
    יש את LSD-25 - ה-LSD ה"רגיל" שאליו מתייחסים בדרך-כלל.
    יש את AL-LAD - נקרא גם 6-allyl-6-nor-LSD.
    יש את ALD-52 - נקרא גם 1-acetyl-LSD.
    ויש עוד רבים אחרים...

- אם תרצו אפשר לומר שאלו הם סוגים שונים של LSD.
    אבל כשאומרים LSD בדרך כלל מתכוונים ל-LSD-25, אז אני מעדיף להתייחס אליהם כאנאלוגים - נגזרות מבניות של LSD-25.

אגב, אם בא לכם להתעמק בכימיקלים האלו אני מזמין אתכם לקרוא חוויות של אחרים בפורומים כמו Bluelight או Drugs Forum, יש בשפע.

ה-LSD שמוכרים בארץ זה הדבר האמיתי?
    -
    אני אוהב לקרוא לאסיד בארץ 'KInder Suprise', אתה מקבל מה שאתה מקבל.
    לפעמים זה יהיה LSD איכותי, לפעמים זה יהיה LSD באיכות ירודה, ולפעמים זה בכלל לא יהיה LSD.
    לכן אני ממליץ לכם להימנע מקניית קרטונים\טיפות ממקור שאין לו אסמכתה, אפילו אם חברים שלכם אומרים שזה "חרבות" או "חשמל"(אלא אם כן הם באמת מנוסים). אם ממש בוער לכם לנסות LSD, האפשרות הכי טובה שלכם זה להזמין דרך הדארקנט ממישהו שיש לו הרבה פידבקים חיוביים על המוצר.
    אבל זה לא חוקי, אז אל תעשו את זה(.....).

ה-LSD של היום זה אותו ה-LSD של פעם?
    -
    חלק כן וחלק לא. אין יותר מדי מה לפרט.

---
    בנימה אישית, קחו בחשבון שגם LSD אמיתי וטהור יכול לגרום לחוויות קשות בנסיבות מסוימות.
    אז גם אם החלטתם לנסות, תעשו את זה בצורה חכמה ואחראית.
    - תתחילו ממינון נמוך יחסית.
    - תיקחו את זה בסביבה נעימה ולא מאיימת. כזאת שאתם לא צריכים להסתתר או לשחק אותה 'סחים'.
    - אם נפלתם על 'טריפ רע' ואתם בהיסטריה, תמיד תזכרו שההשפעה היא זמנית, ועוד כמה שעות הכל יהיה בסדר :)
    - תקראו, תחקרו, תתעמקו!

יאללה חברים, זה מה שהיה לי להגיד ואני מאחל לכולכם אחלה חיים!
    בירוס.

flopdo אוהב/ת את זה.
  5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני אשמח לצפות בכורמטוגמות שונות של LSD.
    כמובן שאני מדבר על כרומטוגרמות ב HPLC ולא GC. מדובר במולקולה כגדולה (מעל 300 דלטון) ולא נדיפה במיוחד (אלקלואיד) ככה שאני בספק אם אפשר יהיה לראות אותה ב GC.

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    זה הבעיה הכי גדולה עם לבדוק במעבדה LSD.
    HPLC מכשיר יקר בטירוף, מסובך לתפעול, ודורש תחזוקה שוטפת..ואין אותו לכל מעבדה.

7. Beerus

Beerus חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה צודק לגמרי, טעות שלי. אבל בלי קשר, זה לא מבטל את המסר העיקרי של הפוסט.
    LSD-25 זמין גם היום בהרבה מקומות והוא לא נדיר להשגה כמו ש'שולגין' טען.

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בוא נתחיל בזה שלרמה של הטוהר אין שום השפעה על החוויה. אם החומר לא טהור זה ממש לא משנה כמה תאכל ממנו, החוויה תהיה אותה חוויה. אתה כנראה מתכוון למזהמים, שכן יש להם השפעה על החוויה.

לפי הדברים שכתבת, נראה שאתה יודע להעתיק ולהדביק נהדר, רק חבל שאין לך מושג מה זה LSD. בוא נדייק קצת:

ה-LSD המקורי, אותו חומר שהופמן סינתז מארגוטמין והיה נפוץ משנות השישים עד סוף התשעים לא מופץ היום בשום מקום. בטח לא בדארקנט. אין מה להתווכח על זה, זו עובדה קיימת. כל דרך אחרת להגיע למולקולה תתן תוצאה שונה לגמרי בתוצאה הסופית. כלומר, אין ארגוטמין - אין את הקסם של הופמן. כל חומר אחר פשוט עושה עוול לחומר המקורי.

LSD שלא יוצר מארגוטמין זה חומר משעמם וחסר משמעות, כמו רוב הכימיקלים שמסתובבים היום. על אף זה שהטריפ ארוך יותר ועמוק יותר מאחרים, זה עדיין חומר מיותר, ולהשוות אותו למקור זו פשוט בדיחה. כל "טריפיונר" שלקח אסיד בשנות התשעים יגיד לך את זה.

אתה כנראה אחד מאלה שצרכו RC במשך תקופה ארוכה ויצא לך לנסות משהו שהגיע מדארקנט ועכשיו אתה חושב שאתה יודע הכל. אין LSD בדארקנט, מה שיש שם זה המון אנשים שעושים כסף מטיפשות ותמימות של אנשים כמוך. אתה בסך הכל עוד מישהו שנפל בפח של האופרציה הזו, שכל מה שמעניין אותה זה לעשות כסף. לא להפיץ אור ואהבה.

מבטיח לך שברגע שתנסה LSD אמיתי, כזה שיצרו לפי הנוסחה של הופמן, רוב הסיכויים שלא תדע בכלל איך להתמודד עם הטריפ. בכל אופן, ברגע שיגיע הדבר האמיתי, אני אודיע כאן בפורום ואפילו לך תהיה הזדמנות לנסות אותו ולהבין כמה הדברים שכתבת רחוקים מהמציאות.

#48 שולגין, ‏7/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏7/10/16
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין כאלה אמיתיות, אף ונדור לא ישלם את הסכומים האלה לניתוח אמיתי במעבדה. אם אתה רוצה, אפשר למצוא בדארקנט זיופים של ניתוחים שהגיעו מאנרג'י קונטרול בשפע, לי באופן אישי יש כמה כאלה שעלו לי 50 אירו :)

וברצינות, אם אתה רוצה לצפות בכרומטוגרמות של LSD, תשלח דגימות למעבדה אמיתית ואמינה בעצמך, כי כל בדיקה אחרת אמינה כמו אורגזמה של שחקנית פורנו.

#49 שולגין, ‏7/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏7/10/16
  10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה בסדר שולגין, אני רק רוצה לתת למר בירוס במה כדי להוכיח את הטיעון שלו.
    כרגע הוא לא משכנע במיוחד.

11. AutoNu

AutoNu חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו יכול להסביר אם כך מה זה RC ?
    ומה החומר ALD52 ששולגין כתב עליו שהכי מזכיר את הLSD-25?

12. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    RC= Research Chemical

מדובר בכימיקל נסיוני הנועד למחקר. כל סם מתחיל את דרכו כ-RC - זוהי הדרך המדעית המקובלת לערוך ניסויים. כאשר אדם מזמין RC, הוא בעצם לא מזמין לצורך צריכה אישית, אלא לצורכי מחקר (בפועל זה לא קורה תמיד, כמובן).

ALD-52 או בכינויו, Orange Sunshine, הוא נגזרת כימית של LSD-25 וסונתז לראשונה ע"י אלברט הופמן בכבודו ובעצמו. החומר צבר פופלריות רבה עם פריחת התנועה הפסיכדלית בשנות ה-60.
    איני יכול להעיד ממקור ראשון שצריכת החומר מזכירה טריפ של LSD-25, כיוון שמעולם לא צרכתי LSD-25 (ע"ב ארגוט) וכמו כן, מעולם לא צרכתי ALD-52. לעומת זאת, המון טריפ ריפורטס שקראתי מעידים על דמיון מסוים ביניהם.

לעניות דעתי, אני סבור ששולגין התכוון לחוויה הויזואלית שהחומר מעביר, ולא לחוויה התודעתית. בכל אופן, @שולגין הוא הבנאדם אותו תרצה לשאול, היות והוא מבין היחידים, אם לא היחיד, מחברי הפורום שצרך את שני החומרים ויוכל להעיד ולתרום מנסיונו העשיר.

שולגין אוהב/ת את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קיבל תשובות בפרטי.

14. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    @שולגין
    מה דעתך שבאמת ניישם את הרעיון שלך ונאסוף כסף לחשבון ביטקוין אנונימי שיפתח על ידך ותשלח לבדיקת מעבדה חומרים כמו הבלאק אמבר והאלפנט וכל LSD מודרני כזה או אחר שהיית ממליץ עליו,ונראה מה באמת מסתתר שם.

אם אתה שואל למה פתאום העלתי את זה,אני פשוט קורא המון תגובות על חומרים שונים בזמן האחרון,והייתי רוצה לדעת מה זה מה בפועל.מה נמכר לצרכן.

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה התכנון. בגדול הרעיון היה לבדוק קודם מוצרים של ונדורים ישראלים, אבל לא יזיק לדעת מה באמת מוכרים לנו בחו"ל במקום LSD. אני בעד!

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כשיתפנה לך זמן לזה תודיע לנו,אני מבטיח לתרום !
    תחשוב שסוף סוף יהיה אפשר להוכיח שהבלק אמבר/אלפנט/וכו' הם לא LSD,ובאמת נדע מה הם.ככה גם נוכל לעשות השוואות בפורום בין הLSD 25 לבין חומר מוגדר,ולא בין LSD 25 לבין שם של קרטון שנמכר בדארקנט.

שולגין אוהב/ת את זה.
  17. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני מוכן לתרום ביטקוינס למען מטרה נעלה זו.

שולגין אוהב/ת את זה.
  18. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    נישמע אחלה רעיון אמנם אין לי חשבון ביטקוין אבלאתרום בכיף ממעט הכסף שלי לבנאדם שיקנה עם זה ביטקוין לצורך המטרה הנ''ל

19. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה לא יעבוד ככה
    צריך לתרום ביטקוין,לא שקלים
    פשוט תמיר את הכסף שלך לBTC בצורה בטוחה,ותתרום כשיפתח החשבון לתרומות למען המטרה הזו

20. dstark

dstark חבר חדש

לייקים:
    1
    bump

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!