1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למנהלים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י הבורח, ‏15/2/14.

1. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כבר הרבה זמן שאני מתפעל מהמגזין ומהתפעול השוטף שלו.
    אני יודע שמדובר בעבודה שהיא מסביב לשעון בשביל לעדכן את האתר מספר פעמים ביום ולכן אני חייב להצדיע לכם.
    אבל אני לא מבין למה אין פרסומות? כלומר זה מאוד יפה לתת ככה מעצמכם ובעצם לא לבקש דבר אבל אם לא תרוויחו איך תחיו?
    כבר ראיתי דברים יפים הולכים לאיבוד בגלל שיש גבול לכמה אדם יכול לתת מעצמו לאחרים.

ודבר אחר לגמרי: מדי פעם מישהו כותב את מצבו הרפואי ומבקש עזרה, וכואב לי הלב שאין מישהו שבאמת יכול לעזור מישהו שיש לו ידע רפואי.
    לכן חשבתי אולי אפשר למצוא אזה רופא או אחות שיסכימו להתחבר מדי פעם בשביל לענות על השאלות האלו.
    כמה שאני בעד גראס לכולם, פה מדובר באנשים שסובלים וצריכים את זה ולכן לא היגיוני לי לכתוב על גידולים כאשר אין מישהו שיכול לכתוב גם לאנשים שלא מגדלים וסתם סובלים יום יום שעה שעה.

כל הכבוד לכם ותודה רבה!

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    יוזמה מבורכת אני חושב .

3. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    אהלן חבר,

אכן אין פרסומות באתר - זאת בעיקר בגלל שגוגל לא מספק פרסומות לאתרים שעוסקים ב"סמים מסוכנים". גם חברות ועסקים עדיין חוששים להזדהות עם העניין כנראה.
    אכן העבודה על האתר היא קשה ביותר. היא נעשית כולה מתוך אידיאולוגיה ותקווה ורצון להביא לשינוי.
    בקרוב נעלה עמוד תרומות כך שהגולישם יוכלו לעזור מעט לעמוד בעבודה הקשה זאת ונקווה שתירתמו גם אתם ;)

לגבי הרעיון שלך - מעולה. נפנה למספר רופאים ונציע להם.

תודה רבה!

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יאללה תוסיפו כפתור לתרומות!
    אפשר גם לסכם עם ספק על מחיר טוב לציוד ולמכור פה באתר, מה שגם יעזור לאנשים לא לקנות ציוד חרה.
    נקווה שיש רופא שיש לו קצת זמן :)

תודה

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    כל קנייה בחנות באתר, היא תרומה 100%??

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    יש מין הסתם עניין שגם לבעלי עסקים יהיה אינטרס לפרסם באתר ולכן מערכת המגזין לא יכולה לקחת 100% מסכום הקניה -
    מה שכן, כל רכישה של מוצר באתר מצ'פנקת את חברי המערכת בעוד כמה גרושים שיעזרו מאוד, בעיקר לקראת סוף החודש :)

7. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    זה אתר מבורך! האנשים בפורום מדהימים, ורואים שהעורכים של המגזין באמת עובדים מסביב לשעון.
    מי אמר שלסטלנים אין מוטיבציה?! אתם מציגים כאן ערכים של נתינה, של סובלנות, חופשיות, הדדיות, וכל כך הרבה דברים שהיה נחמד לפגוש קצת יותר במדינה הזאת :)

8. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אפשר לקנות משהו דרך האתר?

9. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    יש כמה מוצרים למכירה, אבל עיקר הסכום הולך לבעלי העסק ואחוז קטן נראש אצלנו.
    נשמח אם תמתינו מספר ימים ובקרוב נעלה דף תרומות שבו ניתן יהיה באמת לעזור לנו ;)
    תבורכו על הרצון הטוב והנכונות!

10. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מגיע לכם ,
    אחלה של אתר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!