1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שימוש עצמי נער

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Huck, ‏15/2/14.

1. Huck

Huck חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בן 17 ותפסו עליי אתמול חשיש..
    לקחו אותי לתחנה חקרו אותי אמרו לי שזה חקירה ראשונית או משהו כזה וזהו צילמו אותי לקחו עביעות אצבע ושלחע אותי הביתה
    רציתי לדעת איך זה ממשיך מפה ומה ההשלכות לזה? וגם שאלו אותי מאיפה הבאתי אמרתי מצאתי.. ואני ימשיך להגיד שמצאתי אם ישאלו שוב יכולים לעשות לי מזה משהו?
    זה היה במשקל 2 גרם וזה עבירה ראשונה שלי בחיים לכ הייתי במשטרה

2. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    לא יעשו לך כלום

3. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    אני מאמין שמשרד הרווחה יזמן אותך ואת ההורים (בדרך כלל אמא) לפגישה עם עובדת סוציאלית.
    אני אומר לך מראש הן נשים מטומטמות, אתה תרצה לתת לה כאפה מצלצלת שתשגר אותה מהחלון.
    אני אישית שיקרתי ואמרתי שאף פעם לא עישנתי מריחואנה אלא נייס גאי. בקיצור תהיה ילד טוב ויורידו לך את האזהרה.
    ושוב אל תשכח להיות ילד טוב.. הקצינת מבחן היא היחידה שיכולה לבטל את האזהרה.

4. Huck

Huck חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל זה ימשיך לאנשהו? יקראו לי לעוד חקירה קצינת מבחן משהו? על הצבא זה ישפיע משהו?
    תאמת אני לא לחוץ מזה יותר מידי גם אתמול הייתי רגוע... סתם לדעת מה מצופה להיות

5. Huck

Huck חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע תפסו אותי עם חשיש לשקר אני לא יוכל להגיד שלא עישנתי... גם אמרתי שעישנתי כמה פעמים בתדירות ממש נמוכה...

6. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    תראה לדבר אל החקירה ואל הטעויות שפלטת שם אני לא יכול לתקן.
    שאלת מה יקרה בהמשך, עניתי לך...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!