1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

1P-LSD/ AL-LAD

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י PlasteredOne, ‏27/1/17.

1. PlasteredOne

PlasteredOne חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו ניסע להזמין לארץ ? לפי מה שאני מבין זה חוקי

2. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    שמע אחי גם אם זה לא מופיע בפקודת הסמים ותופסים את זה אתה עדיין יכול להשפט על כך
    השופט רשאי לשפוט אותך על חשד לייבוא סם מסוכן..

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כל החומרים שנמכרים בדארקנט הם לא LSD.חלקם לא מוגדרים וחלקם הם מהחומרים שציינת..ככה שזה לא חוקי להזמין אותם.

4. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    אני יודע את זה..

אין פה לאף אחד המלצה לסוג שפציפי שממליץ לי להזמין?

5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני חולק עליך בנושא.

החוק מגדיר מהו "סם מסוכן", וזהו סם הנכלל ב"פקודת הסמים המסוכנים" או שלגביו הוצאה הוראת שעה ע"י מנכ"ל משרד הבריאות האוסרת את הפצתו באופן זמני. החוק מאוד ברור בנושא. אלכוהול נחשב סם מאוד מאוד מסוכן, אך אין כל מניעה לייבא טונות ממנו למדינה כיוון שהוא אינו נכלל בפקודת הסמים המסוכנים.
    כל עוד הסם לא נכלל בפקודה, תרגיש חופשי לייבא אותו ואפילו לצרוך אותו אל מול עיניו של שוטר כי ידו תהיה כבולה והוא אינו יכול לעשות לך דבר.

אם יש לך מקורות החולקים עליי, אנא האר את עיניי, כי אני לא נתקלתי בדבר דומה בלשון החוק.

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אנסה לפשט את זה כמה שאפשר:

יש מה שנקרא "מחשבה פלילית וכוונה". כלומר גם אם החומר אינו מופיע בפקודת הסמים, עצם זה שביצעת ייבוא של חומרים כלשהם עלול לסבך אותך.

אני ארחיב:

1. ברגע שנתפסה מעטפה שבתוכה חומר החשוד כסם מסוכן, רוב הסיכויים שהמשטרה תופיע אצלך בדלת עם צו חיפוש. זה יהיה בהפתעה ולכן סיכוי גבוה שימציאו חומרים כאלה ואחרים אצלך בבית. עוד נקודות מינוס לכתב האישום.

2. גם אם החומר נשלח למעבדה ונמצא חוקי, אתה כבר רשום במשטרה כעבריין בפוטנציה. מה שמעלה את הסיכוי שיתחילו לחפש אותך בסיבוב. אתה רוצה להיות על הכוונת שלהם?

3. שופט יכול להחליט שהיתה לך כוונה לייבא סמים ולהרשיע אותך. תלוי כמה הרגזת אותו ואת הפרקליטות.

לסיכום: גם כשמזמינים חומר שאינו מופיע בפקודת הסמים, מומלץ להזמין אך ורק מונדור\יצרן שמסווה את החומר בתוך המעטפה. פרטים אישיים למסור רק בהודעות PGP, ולגלוש רק דרך תור.

goga אוהב/ת את זה.
  7. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    ולהזמין לתיבה פקטיבית.ככה גם אם תתפס המעטפה והשוטרים יבואו לחפש הם לא ימצאו כלום חוץ מתיבה עם פרטים בדויים ולא יהיה להם מה לעשות .

8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    צר לי, אך עדיין איני יורד לסוף דעתך.

אינני משפטן, אך בעצם ההגדרה של "מחשבה פלילית וכוונה" יש מן הרמיזה להקשר במובן הפלילי, ובכדי שמעשה מסוים ייחשב כפלילי, עליו להיות מוגדר בחוק ככזה, ו-1P-LSD אינו נכלל (עדיין) ב"פקודת הסמים המסוכנים", ולכן, דין ייבואו והשימוש בו הינו כדין כל חומר אחר.

קשה לי לראות את המחוקק מעמיד לדין אדם על עצם ייבוא חומר כלשהו. הנגזרת של הרעיון שהצעת היא מאוד מורכבת ליישום. הרי מי מוסמך לפרש מהו "חומר מסוכן"? המחוקק כמובן, ואת זה הוא כבר עשה בלשון החוק, לכן אין שיקול דעת לשופט מעבר למה שכבר כתוב בספר החוקים.
    אני יכול בהינף מקש לייבא באמצעות האינטרנט סמים מאוד מסוכנים כגון ניקוטין, אלכוהול, קפאין וכד' והמחוקק לא יראה בכך פסול כיוון שהחומרים הנ"ל לא מוגדרים בחוק כחומרים שהמחוקק מחשיב למסוכנים (אע"פ שהמדע קובע ההיפך, אבל לך תבין), וגם אם לדעתו של השופט הם נחשבים ככאלה.

יש גם את עניין ה-RC's (כימיקלים למטרות מחקר). אף חברה מערבית מתוקנת לא תגביל לחלוטין, באמצעות החוק, שימוש בכימיקלים מחקריים כי מעצם היותם כאלה, נועדו לתחומי מחקר מסוימים ואף נחוצים, וזו זכותך המלאה כאזרח להזמין אותם למטרות מחקר בלבד (ולא לצריכת אדם).

אני כן מסכים איתך שעצם ההליכה על החבל הדק שבין המותר לאסור ועל מה שנראה בדיעבד כפירצה בחוק, עלול להדליק נורות אדומות אצל גורמי האכיפה לגבי אותו אדם, אך בהיעדר אסמכתא להרשעה המעוגנת בחקיקה אין אדם חייב כלל בפלילים, אף אם עשה מעשה שיש בו כדי להרגיז את הרשויות.

#8 CostaElMalek, ‏3/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏3/2/17
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מכיר את הסיפור על הבחור שאירגן לא מזמן את המשט? זוכר מה היה בשקים? הוא לא עבר על שום חוק אבל ישב שבוע במעצר בית, רק בגלל שהרגיז את המשטרה.

אני מכיר מקרים חמורים יותר. מכופפים את החוק על ימין ושמאל כדי להשיג כמה שיותר הרשעות, לכן עדיף להישאר תמיד מתחת לרדאר.

#9 שולגין, ‏4/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏4/2/17
    CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  10. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    לגבי דבריך אלה, אני נאלץ להסכים איתך בפה מלא. אני מודה שלא חשבתי על הפן הזה לעומק וכעת, משהבהרת זאת, אני חוזר בי מההצהרה שניתן להשתמש בכימיקלים המחקריים באופן מוחצן וחופשי. כעת אני סובר שתמיד מומלץ לשמור על פרופיל נמוך.
    רק בשביל הפרוטוקול, שפותח הפוסט יידע שעקרונית, חלקם הגדול של הכימיקליים וביניהם הדוגמאות שהוא נתן, לא נכללים בספר החוקים כאסורים לשימוש.

11. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
  12. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    ראשית כל, זה לא שנתיים, כי אם תסתכל היטב, תראה שהתקנה נכנסה לתוקף ב-13/12/15.
    שנית, כתוב גם שתוקף התקנה הוא ל-12 חודשים מיום פרסומה ברשומות, הווה אומר שמה-13/12/16, כבר כ-3 חודשים, החומר חוקי.

13. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אפשר/כדאי להזמין?

14. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה יכל לסבך.אם אתה בוחר להזמין תקפיד על כל כללי הזהירות

15. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    שהם?
    אף פעם לא הבנתי איך אני פועל בשיטת PGP

16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
  17. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
  18. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    על הנייר, מבחינה חוקית, אין בעיה להזמין. אך כפי ששולגין האיר את עיניי בנושא, אם המעטפה תיתפס, אמנם לא יוכלו להרשיע אותך (לפחות לא בקלות), אך הדבר יוכל "לסמן" אותך אצל גורמי אכיפת החוק. לכן מומלץ להשתמש ב-TOR גם להזמנת דברים חוקיים.

19. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אתה אומר שמוכרים מסויימים שסוחרים ששלחו את הקרטונים שלהם לחברה שעושה GC\MS ( זיהוי מוליקולרי של חומר מסויים ) ומראה שהקרטונים אכן מכילים כמות מדוייקת של LSD שמוכרים כבר קרוב ל2-3 שנים עם אלפי ביקורות בעצם לא מכרו אסיד כל הזמן הזה?

20. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    תעשה משתמש אנונימי בשירות ה BOXIT וככה תיקח את זה בלי שום דבר שמקשר אותך לחבילה.

אחי, אתה ראית איי פעם אסיד ? אתה צריך להבין עד כמה קטן ועד כמה פיצי הדבר, מעטפות עם אסיד בחיים ואני אומר לך בחיים לא נתפסות אלא אם כן אתה מזמין יותר מאיזה 50 קרטונים, הם לא מסריחים, לא רואים אותך באקסריי ולהחביא אותם במכתב זה קל.

הזמנתי פעם אחת 10STRIP מהדארקנט ועוד שנייה זרקתי את המכתב החוצה מפני שלא מצאתי את האסיד, זה עד כמה שזה בטוח.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!