1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול בחדר

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Cockojambo, ‏12/2/17.

1. Cockojambo

Cockojambo חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    אני מעוניינן לגדל בחדר בגודל 2.5 על 3 מטר. גובה התקרה הוא 2.40.
    אני מתחיל ואין לי מושג מה עושים. (מעבר לכמה מדריכים שקראתי)
    חשבתי פשוט ולנסות ולראות מה יצא.
    חייב לגדל בארון גידול או שאפשר פשוט בחדר?
    אני רוצה סה"כ לגדל עציץ 1.
    בהנחה שאני יכול לאטום את החדר לשמש לגמרי, על איזה ציוד הייתם ממליצים?
    מבחינת מנורות גידול, ודרך להתגבר על הריח בזמן הפריחה.
    תודה מראש :)

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    תחילה הייתי ממליץ לעבור על עוד כמה מדריכים ולהעשיר טיפה את הידע בתחום...
    לנסות זה הכי חשוב אך אם מנסים עושים את זה כמו שצריך ... לראות מה יצא... לא יצא כלום או אולי ממש מעט.
    בשביל עציץ אחד אין צורך בחדר בגודל שתיארת.. אפשר אבל פחות יעיל...
    לגבי הציוד והנורות זה שאלה של מה אתה רוצה להשיג ושל תקציב... ממליץ לך לעבור על הנושאים פה בפורום יש פה המון אינפורמציה שאפשר ללמוד ממנה כולל יומני גידול מאוד מרשימים .
    הכי חשוב שיהיה בהצלחה.

vvasili אוהב/ת את זה.
  3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    לא חייב לגדל בארון גידול ואפשר גם בחדר. העניין הוא שלרוב האנשים אין חדר "אקסטרה"
    לתת לגידול קנאביס, אם אתה לא תוחם את חלל הגידול באוהל / ארון / כל קונסטרקציה אחרת,
    יהיה קצת לא נוח לחיות ולהתנהל בחדר עם התאורה, המפוח והמאוורר.

אם אמרת שקראת מדריכים אז אני מניח שיש לך מושג בסיסי בנוגע לתהליך הגידול עצמו.

בנוגע לציוד הנדרש, תוכל לקרוא עליו במאמר הזה

בהצלחה.

4. Cockojambo

Cockojambo חבר חדש

לייקים:
    0
    השאלה שתכלס הכי מטרידה אותי היא עניין הריח. חשוב לי שזה יעשה בכמה שיותר חשאיות. מבחינת מקום, למזלי התברכתי בדירה עם כמה חדרים ואני גר לבד. יש לי גם מרפסת שדי מוסתרת. אבל הבנתי שאינדור עדיף במקרה שלי לפחות. מבחינת תקציב אין לי בעיה. פשוט חושב שאסתבך עם התקנות של מפוח ופילטרים. כמו כן הייתי רוצה לעשות את זה כמה שיותר מינימלי. שמבקרה הצורך אוכל להפטר מהכל כמה שיותר מהר. על איזה נורה הייתם ממליצים בשביל חדר בגודל כזה?

5. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    החדר ענק ואתה מדבר על עציץ אחד. אפשר לגדל עציץ אחד עם 250 או 400 וואט, ואפשר גם יותר אם רוצים להתפרע, אבל בחדר כזה אתה יכול לשים בכיף גם כמה עציצים תחת נורה של 1000 ואט. אני מגדל עציץ או שניים במחזור תחת 250 וואט בחלל הרבה יותר קטן משלך.
    בכל מקרה אם אתה מוטרד מהריח תהיה חייב מפוח ופילטר פחם. תצטרך גם לאטום את החדר בצורה הרמטית לאור ולפתוח לפחות שני פתחי אוויר עם שרשור שימנע כניסת אור..
    לדעתי לסדר הגודל שאתה מדבר עליו,הכי טוב לקנות אוהל בינוני (שיהיה מקום להתרחב קצת בעתיד...) עם תאורה ואיוורור כמו שצריך. כל הסיפור יעלה לך 2000-3000 שקל ותוכל לגדל בצורה נוחה.

6. iddo29

iddo29 קנאביסט

לייקים:
    52
    אם ענין הריח מטריד אותך אז אתה חייב להבין שכדי שלא יהיה ריח תהיה חייב לסנן את האוויר שיוצא מהחדר....לכן ענין האוהל/ ארון, הרבה יותר נוח וקל להתקין מפוח קטן ופילטר פחם בארון מאשר לחדר שלם.

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לגדל בחדר זה המון מקום, אם תהפוך אותו לייעודי זה יעלה לך הרבה מאוד כסף והרבה מאוד התעסקות לוגיסטית.
    בשביל לחסוך ולייעל את העניינים תקנה אוהל, פילטר פחם, מנורה חזקה - הנה פתרת את בעיית הריח ואת אטימת האור.
    לא צריך להתעסק בקקה. זו הוצאה שמחזירה את עצמה במחזור הראשון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!