1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויות מהענבר השחור

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏2/2/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יזרמו עם מה?

2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    עם הפיל לדוגמא

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תלוי מה ומאיזו תקופה. אתה מוזמן לנסות גם רוק פסיכדלי ולספר על החוויות שלך. יהיה נחמד לשמוע עוד דעות לגבי הנושא.

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    בגדול הברירת מחדל זה כל מה ששמעתי בפעמים האחרונות.אני מאד מקווה שלא יהיה עם זה בעיות.כי הצלחתי באמת מאד מאד להנות ממוזיקה בתקופה האחרונה (במיוחד מאלבומים ישנים של אמנים שהמלצת עליהם שאני אנסה לשלב אותם בפעם הבאה)

אני רוצה להשאר על הקו הזה,ולא לאבד פתאום את הרגש הזה שיש לי ממוזיקה.יש יצירות מסויימות שפשוט גורמות לי לחייך ומצמררות אותי כשאני שומע אותן.אני לא רוצה שחומר כזה או אחר יקטע את זה,מזה אני חושש מאד.

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    יש לי ספק רב בכך ששמיעה של סגנון מוזיקה מסויים עלול להרוס או לשבש לך את ההתענגות והצמרמורות שבאות כשתשמע בעתיד הקרוב אתאותה המוזיקה שגרמה וגורמת לך לכך.

6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני לא מדבר על שמיעה של סגנון מוזיקה מסויים,אני מדבר על צריכה של כימקלים כאלה ואחרים שהם מוגדרים כלסד

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    גם כאן אני ספקן, ולא כי אני ספקן בהמצאותו של חומר שונה ממה שאני מכיר שגרם לך לתפיסה מוזיקלית שונה.
    אני פשוט לא חושב שאסיד "מודרני" יהרוס לך את מה שכבר למדת מה"אמיתי" .
    למרות שאם להתייחס לדבריו של שולגין בנושא שינוי השמיעה שקורית אחרי צריכת אלאסדי מקורי, גם אז לאחר מספר חודשים השמיעה חוזרת למצב המקורי.
    מה שלמדת ישאר.

8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    השמיעה משתנה לחלוטין.קשה בדיוק להגיד מתי היא כבר חוזרת לקדמותה,אבל כרגע אני נהנה ממוזיקה כמו שלא נהנתי בחיים.

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ע"פ הבנתי הדלה החומר הזה הוא החומר הפסיכדלי הראשון שיצא לך לצרוך.
    אני חושב שגם אם היית צורך את המודרני היית אומר שהשמיעה השתנתה לחלוטין, השאלה המעניינת מה ההבדלים ובאילו רמות..

10. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אתה צודק,יצא לי להתנסות פעמיים בזה.
    אני לא יודע מה בקשר להשתנות של השמיעה,אבל אפשר לשאול אנשים שצרכו לסד מודרני אם הם חוו משהו כזה.

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    את הרגש כלפי היצירות שאתה אוהב אתה לא תאבד לעולם, זה כבר חלק ממך, אבל צריכת LSD מודרני בהחלט עלולה לטשטש מוקדם יותר את הצלילים שהחומר המקורי חשף אותך אליהם. החומרים המודרנים עובדים על רצפטורים שונים ומושכים את תשומת הלב לצלילים אחרים, כמו קיק ובאס, למשל. קח את זה בחשבון.

אין חומר מודרני שניסיתי שמחדד את ההבנה של מה שאתה שומע. רק LSD עושה את זה. בזמן הטריפ על LSD מודרני אתה כן תשמע את המוזיקה טוב יותר, אבל הצלילים שנחשפת אליהם בזכות ה-LSD יעלמו ומה שישאר זה הזיכרון. כמעט בכל הטריפים שלי עם LSD מודרני מצאתי את עצמי מנסה לדמיין בכח את הצלילים שאני אמור לשמוע וזה רק הרגיז אותי. מרגיז שאתה יודע שהצלילים שם, אבל החומר שטחי מדי בשביל לגרום לך לשמוע ולראות אותם.

CostaElMalek ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  12. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    על עצמי אעיד שאסיד "מודרני" גרם לי לשינוי משמעותי בשמיעה, ההבנה של צלילים ואיפה הם ממוקמים ולמה הם שם פשוט גודלת אחרי כל טריפ. השמיעה נשארת אצלי זמן רב כך גם לאחר מכן, גם כשאני סאחי, אך יש לציין שהדבר מוכפל פי כמה וכמה לאחר שמתווסף קצת thc למערכת. אז או שאני צורך משהו ממש איכותי שגם גורם לשינוי או שפשוט כל המשפחה הליסרגית בעלת כח כזה או אחר.

אני מחכה בקוצר רוח לעוד טריפ ריפורט נוסף של מישהו מהפורום שזכה לקבל את התרופה האמיתית.
    והכי מקווה שהיה לו ניסיון מקדים עם לסד מודרני.

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כמעט לכל חומר יש את היכולת לשפר את השמיעה, אפילו לקנאביס ו-MD. לא סתם הם נקראים "משני תודעה". אבל שים לב לבחירת המילים שלי "אין חומר מודרני שניסיתי שמחדד את ההבנה של מה שאתה שומע. רק LSD עושה את זה". לא מדובר בשמיעה חדה יותר, אלא היכולת להבין את מה שאתה שומע. היכולת להבין מה זו פסיכדליה, כיצד היא בנויה ומדוע לכל צליל יש את המקום והגוון שלו. זה מה שהופך את המוזיקה שנכתבה מאמצע שנות השישים ועד סוף שנות התשעים לכל כך שונה ממה שאנשים רגילים לשמוע היום.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  14. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    שולגין עד שלא שמעתי פה בפורום לראשונה את דבריך לגבי הימצאותו של חומר אחר ממה שאנו מכירים חשבתי שאני צורך את החומר האמיתי ומבין מה אני שומע -
    אני עדיין חושב שאני מבין מה אני שומע או רוצה לחשוב כך, אבל נסכם בכך שלא אבין על מה אתה מדבר עד שלא יפול עלי הדבר האמיתי.

אתה מוכרח להבין שקשה לנו לקבל את זה שמשהו ששינה אותנו מקצה לקצה הוא סתם חיקוי עלוב של הדבר האמיתי.

תראה, אני סבור ובטוח שיש דברים שמתעלים על כל מה שיצא לי לצרוך עד היום ולפיכך אולי אחד כזה נפל לידכם ומיד הוכתר כlsd25 בגלל עוצמתו וטוהרו יחסית ל125 מיקרו.
    מצד שני, אני הכי רוצה להאמין או אפילו מאמין ב99% שהינך דובר אמת לאמיתה בכל מילה ומילה שלך בנושא, האחוז היחיד הוא האגו שלי שלא מוכן לקבל שכל מה שצרכתי עד היום הוא ממש אבל ממש לא קשור לאסיד של פעם.

kingstar אוהב/ת את זה.
  15. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אתה בעצמך הוא ההוכחה שלא צרכת LSD-25. כיוון שאם היית צורך, גם האחוז הזה לא היה קיים והיית יודע בכל רמ"ח איברייך שמה שאתה צורך הוא LSD-25.

16. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אח יקר, אל נא תיסחף. בלי אגו אנחנו נמות. או נשתגע.
    זו ממש לא ההוכחה שתספק אותי למרות שאני מבין את הכיוון שלך.

17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מה זאת אומרת "נפל לידכם ומיד הוכתר כ-LSD 25"? אתה חושב שהחומר הזה הגיע אלי בטעות? חבר יקר, אני צורך LSD מתחילת שנות התשעים. עד תחילת שנות ה-2,000 לא היה שום חומר אחר. 7 שנים צרכתי את אותו החומר, עשרות אם לא מאות טריפים. בדיוק אותה ההשפעה ואותם האפקטים בכל פעם. אני יודע בדיוק מה זה LSD, להבדיל מהדור הנוכחי, שאחת לכמה זמן יוצא לו לצרוך חומר יחסית איכותי שגם הוא רחוק מ-LSD.

אני מנסה להעביר לכם את החוויות שלי עד כמה שניתן, כדי שאם יום אחד יתמזל מזלכם והתרופה האמיתית תגיע אליכם, אתם תדעו לזהות אותה ולהעריכה כראוי. אני מרגיש את ההתנגדות מכל הכיוונים, האמן לי. התגובה הראשונית של חבר'ה שצורכים היום "אסיד" היא "מה הזקן הזה מבין, הוא תקוע בניינטיז בנוסטלגיה שלו ובא להתנשא עלינו". ברגע שאתה ושאר האנשים שקוראים אותי תבינו שהמטרה שלי היא להחזיר לכולנו את החומר המופלא הזה, אתם תכעסו עלי פחות. מבטיח.

אני מאמין שהתפקיד שלי הוא להאיר את עיני האנשים שצורכים היום "אסיד" ולגרום להם להבין שהם חיים באשליה. יש לי מטרה אחת, וברגע שאשיג אותה אני אעלם :)

Coockies123, CostaElMalek ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  18. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    כמו שאתה יכול לשים לב מדבריי עד כה, אני דיי איתך.
    וכמו כל אדם, עד שאתה לא חווה אתה לא מבין.
    אני רק אאחל לך שתשיג את מטרתך , ואנחנו את שלך! :)

שולגין אוהב/ת את זה.
  19. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שולגין היקר, אני מאוד מקווה שתצליח להשיג את מטרתך. אותי ועוד רבים הצלחת לשכנע. אך אליה וקוץ בה - "ברגע שאשיג אותה אני אעלם" - את זה לא הייתי רוצה לראות, לפחות לא בזמן הקרוב. אני סבור שהתרומה שלך לפורום היא רבה מעבר להחדרת המטרה הנעלה שלך. הפורום הזה בפרט וקהילת הפסיכדליה בכלל זקוקה לך.

שולגין אוהב/ת את זה.
  20. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    תענוג לקרוא אתכם, בהחלט מעניין פה.
    רק שבזמן האחרון הדיון הזה בן מודרני לקלאסי או 'אמיתי' הפך להיות די מאוס. יש פה כמה שחושבים שהטריפים שהם עברו היו מיותרים וללא תכלית. אני לא חושב כך. בסופו של יום כל טריפ או חוויה משנה תודעה שעברה בצורה חיובית היא כלי עזר ואין לזלזל בה. יכול להיות שהאסיד של פעם בהחלט עוצמתי יותר, עם זאת אין לראות בו תרופה בלעדית למציאת האמת. האמת הזו קיימת עוד לפני שהומצא האסיד והוא בסכ"ה יכול לשמש כזרז, והוא בוודאי לא תרופה בלעדית כפי שהוא מצטייר פה פעמים רבות.
    הייתי מעוניין לשמוע השוואה של מישהו שניסה האסיד ה'אמיתי' ואת המודרני.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!