1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה לקראת סוף הגידול

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י adirsh23, ‏8/2/17.

1. adirsh23

adirsh23 קנאביסט

לייקים:
    29
    נמצא בשבוע 9 לפריחה משתמש בערכת דשנים של האוס אנד גרארדן הערכה המלאה
    משקה כול 3-4 ימים 2-2.5 ליטר לעציץ בגודל 9 ליטר
    חלה תופעה מוזרה בשבוע האחרון השחרה של העלים בפרח העליון
    https://postimg.org/image/5so07n95p/

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    תקין.
    תשקה בתכיפות רבה יותר. 3-4 ימים בין השקיה להשקיה זה יותר מדי.
    תדשן פעמיים מתוך 3 - בשלישית רק מים.

3. adirsh23

adirsh23 קנאביסט

לייקים:
    29
    בכול מיקרה לצמח נשאר שבוע עד הקטיף בערך רק שואל מסקרנות מה זה הצבע השחור בקצה העלים על הפרחים

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    איך אתה יודע כמה הוא צריך להשקות? , אם זה תלוי בקצב שהצמח מבצע אידוי (בטמפ , לחות , איוורור בחלל) כל מיקרה לגופו

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אני אנסה לשים לשלילות הגורפות שלך נגדי סוף.
    יודע מה זה התפלגות נורמלית? עקומת הפעמון? זה התשובה שיש לי לתת לך.
    בא לפה בנאדם, ביום עסוק בלעזור פה (באהבה) בלילה מטפל בחוות, ובא לפה עוד בנאדם שאומר לא לא לא..
    אז תקשיב. אני עם מחשבי השקיה עושה את הנתונים האלה בשלבים לפי גודל הצמח. מ נ ס י ו ן השקיה רק כשהמצע יבש - הרעבה! עוד נסיון? שמירה על מצע לח תוך כדי השקיה בתדירות קבועה מסייעת לגדילת מאסת השורשים!
    תפסיק לשלול אותי באופן גורף, אולי גם אתה תשמע כמה טיפים ותחזור אלי עם תוצאות.

fishsword121 אוהב/ת את זה.
  6. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    לא אישי אחי , אני רוצה ללמד אנשים להשקות בצורה נכונה , זה שאתה מספר שיש לך חוות ואתה הכי מקצועי פה בפורום , שמביאים לך טענות , אתה לא מגיב בכלל , או ששוב מספר שהכל רק נסיון .

לא מבין למה אתה מקובע , למה אתה חושב שצריך להשקות את אותה כמות המים בעציץ 20 ליטר לדוגמא?

אם לא יצא נגר בהשקייה ,בסוף הצטברו מלחים , וזה התחלה טובה של בעיות .
    אולי באופן עקיף יש קשר בין גודל העציץ ולכמות המים , אבל כמות המים גודלת כאשר הצמח גודל.

ואני לא אמרתי לאף אחד להרעיב את הצמח לפני השקיה , אלה לשמור על מחזוריות של יבש רטוב . לא יבש מדבר סהרה , לדחוף אצבע ואם מרגישים יבש להשקות , שוב פעם זה מצריך נסיון.

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה כל פעם מזכיר את הנסיון שלי בנימת עקצוץ לא נעימה.
    אתה חושב שהתשובות שלי לא מקצועיות? אתה צריך לראות את תיבת הדואר שלי פה.
    אני אתן לך הסבר קטן כי כנראה לא קראת מה שרשמתי על ההתפלגות הנורמלית.
    אתה משקה X (שזה לא טוב לו) והוא משקה Z(שזה לא טוב לך) ואני אמליץ על Y(שזה הכי קרוב לטוב לשניכם) .
    למה? עקומת הפעמון!
    זו התשובה לכל הסטטיסקות - גם בגידול.
    כשאתה שם 1000 או 2000 שתילים ומשקה אתה לא דוחף אצבעות ובטח לא מודד נגרים לכולם.
    אתה בהתאם לגיל הצמח משקה בצורה שתהיה הנקודה הגבוה ביותר בפעמון.
    סליחה אם הידע שלי לא מתאים לך, אבל אני חושב שלנסיון שלי (ויעידו הרבה מאוד משתמשים כאן) יש פקטור.
    אני לא אמרתי להשקות בלי נגר. אני פשוט רואה את גודל העציץ ויודע שיהיה נגר בגיל הזה.
    אני בעציץ של 20 ליטר משקה 3 ליטר קבוע (בפעמון - 7:1) ומגיל חודשיים משקה 4 ובפריחה חודש לפני קציר משקה 5. יודע לתת את הנתונים האלה. זה לא כ"כ אינדבידואלי כשמדובר בצמח ותנאים די דומים.
    תנסה להפסיק לשלול ולקבל. גם אני קיבלתי הערות או לא קיבלתי הערות ובעיקר למדתי על בשרי כדי לחלוק את הידע הזה עם הפורום.
    אני לא מגדל עגבניות כמו הדיווה שלך, אני מגדל קנאביס ומספיק ממנו.
    לא רוצה לתת קרדיט? אני גם לא צריך אותו ממך. אבל אם אני עוזר למישהו ואתה עונה בדיוק ההפך אתה גורם לי גם לבזבז יותר זמן לפצות על החטא הזה וגם מוריד לי מהחשק לענות לאנשים.

#7 Amitos, ‏13/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏13/2/17
    Bo0mhs1 אוהב/ת את זה.
  8. Bo0mhs1

Bo0mhs1 חבר חדש

לייקים:
    3
    אישית יכול להעיד ש Amitos עוזר לי הרבה(80+ הודעות פרטיות)...וכל מה שאני יודע זה ממנו..ולהערכתי הצמח שלי חיי בזכותו

fishsword121, אתנול ו-Amitos אוהבים את זה.
  9. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מכל מה שאמרת , המסקנה שלך שאני ממציא דברים , ובעל נסיון כמוך צריך להגיד לו אמן על כל מה שאומר .

אם אני אשים לב שאתה טוכן טענות לא נכונות , אני אמשיך לרשום את דעתי . אתה לא יכול להגיד שאני רק שולל אותך , לא חסר פה שירשורים בפורום שאמרתי שאני מחזק.

לגביי ניסיון , גם לי יש נסיון משנת 2007 אני מגדל גידולי חוץ של קנאביס וקוצר מספיק ירק למהלך השנה , מסיבות אישיות עברתי לגידול פנים בשנים האחרונות,במתכונת מצומצמת.

גם אני יכול להתחיל לספר כמה ומה עשיתי , הבעיה שזה לא מעניין אף אחד גבר .
    בן אדם מבקש עזרה , רוצה לשמוע משהו שיעזור לו , לדעתי אתה מטעה וגם אם זה לא נעים לך אני עדין ארשום את החוות דעת שלי , תקבל את זה או לא זו בחירה שלך.
    דרך אגב , צמח בן חודשיים בעציץ 20 ליטר , 5 ליטר זה קצת , אני הייתי ממליץ להשקות 6 .

שמישהו עם 2000 שתילים ישאל איך להשקות , תיהיה בטוח שאני לא אגיד לו תדחוף אצבע .

10. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אבל שמישהו עם 2000 שתילים אומר למישהו עם 2 איך להשקות אתה קופץ.

לא מטעה אף אחד. אתה חושב שאני מטעה? אתה טועה. אתה רוצה ללמוד? תלמד ממני :)
    אני יודע שאני נשמע כמו זין בתשובה הזאת, אבל לא מצאתי דרך יותר טובה לענות למי שאומר בעזות רוח שאני מטעה.
    לא מלמדים אבא לעשות ילדים.

11. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    הנושאים שאנחנו מתווכחים עליהם לא באמת תראה הבדל בעין . אם לא אמרתי עדין , אני אומר עכשיו , אני שם לב שהבחור כן מביו עניין,ושאפו על העזרה . זה טוב שיש אנשין כאלה שמשתפים מהידע שלהם !

אנחנו מתווכחים על דברים מינורים , שהידע עולה , אתה רוצה להיות כמה שיותר פדנט.

Amitos אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!