1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויות מהענבר השחור

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏2/2/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מפספס קצת את הנקודה. אני לא חושב שיש פה מישהו שמצטער על טריפים שהוא חווה או בדעה שהם היו מיותרים, עכשיו כשהתגלה לו שהם לא LSD. למה אתה חושב שאני כאן עידו? מה אתה חושב שאני מנסה לעשות כאן?

אף אחד לא טוען ש-LSD הוא תרופה בלעדית למציאת האמת. אבל, ויש פה אבל גדול, אנשים צורכים היום "LSD" בזכות המוניטין שהוא צבר בשנות השישים והתשעים וזונחים את שאר החומרים הפסיכדליים לטובת כימיקלים שלא תורמים דבר להתפתחות התודעה. האם הכימיקלים המודרניים גרמו לשינוי או לא באדם שצרך אותם זה לא רלוונטי.

תחשוב על זה ככה: חסכת כסף בשביל לקנות מרצדס. הזמנת את הרכב וקיבלת סוסיתא שנראית מבחוץ כמו מרצדס. לא תתלונן? קנית מרצדס מפני שאתה יודע שזה רכב מעולה, אבל קיבלת גרוטאה שלא שווה את הכסף, לא נוסעת אותו הדבר ולא תואמת לציפיות בשום צורה.

אם לא היה הבדל של שמיים וארץ בין המולקולה המקורית לבין מה שאנשים צורכים היום וחושבים שזה LSD, לא הייתי כאן. אני כאן רק בזכות החומר המקורי. אני כאן כדי להחזיר אותו לכולם. זה נשמע אולי הזוי שאני משקיע כל כך הרבה מהזמן הפרטי שלי בשביל המטרה הזו, אבל אני מבטיח לך שכל אדם שיודע את מה שאני יודע נלחם את אותה המלחמה.

#81 שולגין, ‏13/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏13/2/17
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה חבר! אבל אני מרגיש שזנחתי יותר מדי דברים בחיי לטובת הנושא הזה ואני צריך לחזור להקדיש להם יותר זמן. בכל אופן, כיף לשמוע שיש הערכה לנוכחות שלי כאן. לא מובן מאליו :)

Coockies123 ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  3. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני בהחלט אבין אם תוריד מעט הילוך לטובת חייך האישיים, אך אני חושב שאני מדבר בשם רבים מחברי הפורום כשאני אומר שאנחנו מאוד נצטער אם תעזוב. הפורום הזה לא יהיה אותו הדבר בלעדייך. בכל אופן, בהצלחה בכל אשר תבחר, ידידי:)

שולגין אוהב/ת את זה.
  4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אתה צודק לחלוטין אחי.
    שולגין עושה פה מעל ומעבר,האיש הזה חשוב מאד לי,לימד אותי המון,באמת אדם נפלא.
    אם הוא יעזוב זה באמת יהיה עצוב,אנחנו צריכים להודות שיש בפורום מישהו כמוהו.אבל כמו שצויין יש לו גם חיים מחוץ לפורום,והבחירה בידיו.

שולגין אוהב/ת את זה.
  5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני מסכים איתך לחלוטין, אך תרשה לי לתקן אותך במשהו קטן:)
    שולגין לא נמצא בפורום, אלא שולגין הוא עצמו הפורום. לפני ששולגין נכנס הפורום היה משול למדבר צחיח ואילו עכשיו ניתן לומר בבטחה שהפורום הוא מעיין שוקק חיים...
    שולגין מבחינתי הוא דוגמה חיה לכך שאדם אחד יכול לעשות שינוי, אם רק יקח יוזמה. עד לפני פחות משנה, אף אחד לא דיבר על הנושא של ה-LSD המודרני וכולם היו בטוחים שהם צורכים את המולקולה המקורית של הופמן, ואילו כיום, הנושא כבר התפשט מעבר לגבולותיו של הפורום...

שולגין ו-kingstar אוהבים את זה.
  6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה לא עניין של מאוס או לא אחי,אנחנו כמובן מחפשים עניין בפורום ולדבר על כמה שיותר נושאים,אבל יש פה מטרה מרכזית,והיא לגרום לאנשים לאנשים להבין שהם לא צורכים LSD.
    אותה אמת היא לא איזו נוסחא או תורה מסיני שמקבלים כשנכנסים להשפעה של LSD.האמת הזו היא בעצם מתקנת אותך,שמה אותך בנתיב הכי נכון,היא מאירה לך הדרך . אם כולם היו שם,העולם בוודאות היה מקום טוב יותר לחיות בו.זה לא משהו שאפשר לגעת בו,או להקשיב לו,זה הכל.זה אתה.

שולגין כבר הסביר שהוא צורך LSD מתחילת שנות ה90',והוא ניסה הכל.והוא אומר בוודאות שאין LSD בשוק.
    וכן,מבחינתי,אפשר לחלוטין להסתמך עליו.אני אולי מהמעטים בפורום שיכל לסמוך עליו ב100 אחוז,לגמרי,בהכל.האיש הזה חשף אותי לLSD,ולא לדארקנט,לא לונדור כלשהוא.אז כן,מבחינתי,כל מה שהוא אומר בתחום הזה,לא מוטל בספק בכלל.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  7. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    על אף שטרם התנסיתי ב-LSD-25, אני חותם על כל מילה.

8. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני חותם רק שאתנסה בעצמי בהבדל אבל אני כן מקשיב למה ששולגין אומר ומחפש אחר הדבר הספציפי שלו, כלומר לראות האם יש הבדל אמיתי, לא כזה שנובע ממינון וכד' אלא כזה שנובע מהבדלים בהשפעות על המוח. את זה אני אישית אדע רק אחרי ניסיון במידה ואהיה עד אז אטיל ספק אבל אטיל ספק גם לצד השני. כלומר אני חיי באי וודאות.

למשל שולגין אומר שאם חלש יותר או נקי פחות עלה במינון אבל אם תיקח קוקאין 90 אחוז או קוקאין 60 אחוז לא משנה אם תעשה 2 שורות פר 1 בקוקאין התחושה לא תהיה אותה תחושה, וכך גם אם תעשן ירוק נקי או ירוק לאחר טבק (כל אחד יכול לבדוק את זה).

אבל כן אני מתעניין חוקר ולא מפסיק לקרוא את ההודעות של שולגין המקור לי למאמרים באנגלית פחות אמין וטוב כי אני פחות מבין את השפה בשביל להבין כמו שצריך. אבל כן קראתי על חילוקי דעות רבים בין הנושאים של שולגין לבין אחרים שדנים בנושא. לא הגעתי לתשובה חד משמעית, הרוב תומכים בזה שה-LSD הוא אותו LSD אבל סבירות גבוה שזה נובע מזה שהם לא לקחו LSD למרות שחלקם מציינים שהתנסו בו בתקופות עברו רחוקות.

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני עדיין לא עוזב. יש עוד הרבה עבודה לעשות לפני שזה קורה. אתם תאלצו לסבול אותי עוד קצת :)

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מוציא את דבריי מקונטקסט. סיפרת לי על החבר שלך שצורך LSD משנות התשעים וטוען שהחומר שמסתובב היום זה בדיוק אותו חומר שהסתובב בשנות התשעים, רק חלש יותר.

אני אכתוב את התשובה שלי שוב:

אין דבר כזה חלש יותר. או שזה LSD או שלא. אם אתה מרגיש שהמינון נמוך, תעלה אותו. אם אתה מעלה אותו ועדיין חושב שהחומר חלש יותר מזה שהסתובב בשנות התשעים, אז זה כנראה לא אותו חומר. החבר שלך היה צעיר מדי כשצרך LSD בשנות התשעים, ורוב האנשים שצורכים בגיל צעיר לא מבינים מה עבר עליהם במהלך הטריפ. כולל אנוכי. החבר שלך לא יודע איך להסביר למה החומר שהוא צרך בשנות התשעים לקח אותו למקומות אחרים, אז הטענה הכי הגיונית מבחינתו זה "האסיד המודרני זה אותו אסיד אבל חלש יותר".

קוקאין זו דוגמה שלא משקפת שום דבר. אתה שוכח שמערבבים את החומר לפחות פעמיים עם חומרים אחרים כדי להגדיל את הרווח. יוצא שאתה צורך חומרים נוספים במינון גבוה באופן יחסי, מה שמשפיע על החוויה. זה לא המצב ב-LSD. אם החומר 70 אחוז טהור או 99, ההשפעה תהיה זהה לחלוטין, בהנחה ששיטות הסינתוז זהות, כמובן. מה שנמצא במזהמים זה לרוב ISO-LSD, שהוא חסר כל השפעה.

אני באופן אישי הכרתי את החומר הזה מזווית אחרת. הרצון לצרוך אותו נבע מאהבה למוזיקה, לא לסטלה. בחנתי אותו בצורה שונה מהרגע הראשון. ניסיתי להבין מה אני חווה מהקרטון הראשון שנכנס לי לפה, אבל זה קרה רק בטריפ העשירי, פחות או יותר. כל מי שצרך LSD בשנות התשעים מהמקום שלי יודע שהחומר המקורי לא קיים יותר. היחידים שטוענים שזה אותו חומר אלה אנשים שצרכו אותו לצורך הנאה בלבד, ומבחינתם LSD, אקסטות וקנאביס הם משפחה אחת. סטלה זאת סטלה.

#90 שולגין, ‏14/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏14/2/17
  11. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני לא אומר שאתה טועה, כי תכלס מכל החומרים שעשיתי וכמו שסיפרתי עשיתי לא מעט מהם, לא הגעתי למצבים שקרובים למוות אגו, או של הזיות של שדונים וכו', ההזיות הכי חזקות שהיו לי היה לראות מלא עננים בצורה של פילים, עורבים בגודל מטורף, עולם בצבע סגלגל ורדרד מיוחד, פעם אחת לקחתי קצת יותר מידי בבית כי הייתי שיכור והתחלתי לראות את כל העולם במין אדום ירוק ואת כל האטומים כזה בין לבין לא יודע להסביר. את המוזיקה יש טיפות שחוויתי שינוי עצום ויש טיפות שלא. לגבי חוויות תודעתיות היו עוצמתיות יותר ופחות מאותן הטיפות, לפי התיאור שלך אם כל טיפה היא לא כמו הקודמת אז זה לא זה פשוט. :/ אבל מצד שני ידוע לי שכל העניין בטריפ זה שהוא דבר משתנה. אתה אמנם לא מאמין ב SET AND SETTING כזכור לי וגם אני לא ממש בקטע הזה אבל בכל זאת אלו מונחים שהגיעו בתקופת ה-LSD של שנות ה-60.

אבל א' אני מאוד קשה בראש, כלומר אני תמיד רוצה עוד ועוד ועוד והמוח שלי באופן כללי ממש קשה עם סמים, קשה לו מאוד להיפתח ו"לעוף" לעומת אנשים אחרים. כי בסיטואציות עשיתי גם עם חברים ותמיד הייתי הכי מתון מכולם ברמה שהם לא מבינים איך. לא משנה זה לא העיקר. אבל אני באמת לא יודע מה להגיד לך שצרכתי, ערערת לי את הביטחון. אבל עדין אחפש ומקווה שאפול לידי משהו כזה, למרות שכמו שאתה אומר יכול להיות שכל פעם אני אקח חומר חדש ואני אחשוב שזה זה אבל עדין זה לא כזה, כלומר אשאר בספק תמיד.

ד"א אני מדבר על אנשים בפורומים בחו"ל שרבים על הוויכוח הזה בדומה לוויכוחים בפורום. אבל סביר שהרבה מהם צעירים וכו' ובעצמם אולי לא לקחו LSD אמיתי אז אין להם איך לבחון את המצב :/

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא אמרתי שאני לא מאמין ב-Set and Setting. אמרתי שיש לזה השפעה על עוצמת הטריפ בלבד, לא על האופי שלו. לא משנה איך נכנסת לטריפ או איפה צרכת אותו, אתה תמיד תרגיש שזה אותו חומר. אנשים נוטים להשליך את החוויות השונות שלהם על Set and Setting מפני שאין להם הסבר הגיוני לזה שכל טריפ מרגיש להם כמו חומר אחר. זה אמור להדליק נורות אדומות, אבל הדור הנוכחי כל כך תקוע ומקובע שאי אפשר להזיז אותו מהמקום שהוא נמצא בו.

אני מנסה להסביר מהרגע שהגעתי לכאן שעברתי בחיי לפחות 200 טריפים של LSD וכולם זהים מבחינת החוויה. העוצמות שונות, אבל ההזיות, החיבור למוזיקה והאפטר אפקט זהים לחלוטין.

kingstar אוהב/ת את זה.
  13. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני לא חושב שיש מוח שיעמוד בפני LSD וישאר "מתון".

14. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תשמע, אני כמובן תומך ברעיון שצריך להטיל ספק בכל דבר ולהפעיל קו מחשבה עצמאי, אך יש דברים שאותם אני מקבל כאקסיומות.
    לדוגמא, אני מעולם לא ביקרתי ביבשת אנטרקטיקה ומעולם לא ראיתי את המקום במו עיניי, אך אין זה אומר שאיני מאמין בקיומה של היבשת, היות ואני מסתמך על מספיק עדויות של אנשים שכן היו במקום ומעידים בגוף ראשון שהמקום קיים.
    אותו הדבר עם ה-LSD-25. לאחר שקראתי מספיק בנושא ברחבי האינטרנט (לאחר ששולגין האיר את עיניי, יש לציין), אני יכול לומר בבטחון גמור שמה שהוא אומר, זה אמת לאמיתה - והאמת הזאת היא מבחינתי אקסיומה שאין לערער עליה.

15. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    הלוואי ש'נסבול' אותך לעוד תקופה ארוכה :)

16. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    החזקתי בדעה הזאת עד שצרכתי, לפני זמן מה, את הבלאק-אמבר, ואז בבת אחת התחברתי לכל הדברים ששולגין כתב בפורום. אמנם הבלאק-אמבר הוא לא המולקולה של הופמן, אך בהתחשב בהבדלים העצומים בין אותו חומר לבין האסיד המודרני שיצא לי לצרוך עד אז, ובהסתמך על עדויות של אנשים שכן צרכו LSD-25, אני יכול לבנות במוחי פרדיגמה שתתאר לי, פחות או יותר, איך מרגיש ונראה טריפ של LSD-25.

17. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    @doltaraneik , אתה ממשיך להדליק אותנו ;)

18. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    את הבאלק אמבר לקחתי ואכן הוא קצת זעזע אותי יותר אבל עדין נהנתי ממנו ו"התפנקתי" ממה שנתן לי (למרות שהיה מעט מחשבות לא קלות אבל גם את זה אני מקבל באהבה כדי לתפוס את הבעיה מבפנים) ואת זה יש לקחת בחשבון שלקחתי בבית מלון באילת (אמנם בתקופה לא עמוסה), שיש סביבי לא מעט אנשים. ואכן הבלאק אמבר היה מעט שונה מאחרים אבל הרוב היו שונים ממנו ויותר זהים זה לזה. הוא זה שהיה מעט שונה ואת זה יכולתי לקשר גם לחוויה עצמה (בית מלון וכו').

19. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    חחחח,זה לא בקטע כזה.
    פשוט בשלב מסויים כשאתה בתוך הטריפ כבר אי אפשר להיות מתון,או לשחק אותה רציני לדוגמא.כמו ששולגין כתב,אתה במצב קליטה נטו.כל צליל שאתה שומע זה צורה,זה מידע,והכל מולך,אי אפשר להתעלם מזה,ואם תנסה,זה ילחם בך,ועדיף לך לא להגיע למצבים האלה.

20. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    כן. שמתי לב לזה תחת השפעת הבלאק אמבר. עם כל עוצמת החוויה, עדיין הייתי מחובר למציאות ויכלתי להתנהג כאחד האדם אם רק הייתי חפץ בכך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!