1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתי מתחילים לצאת הפרחים ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Rasen, ‏14/2/17.

1. Rasen

Rasen קנאביסט

לייקים:
    45
    יום רביעי לפריחה, עם התאורה החדשה.
    בתור מגדל חדש זה נראה לי יפה :) אבל אולי אני טועה :rolleyes:
    מתי מתחילים לראות פרחים ?
    מה הדישון המומלץ לתקופת הפריחה ?

הנה קצת תמונות (הצבעים בתמונות הם לא הכי נכונים בגלל התאורה החזקה) Picture 004.jpg Picture 005.jpg Picture 007.jpg Picture 009.jpg Picture 010.jpg Picture 014.jpg

2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    תן עוד פרטים אחינו על הגידול , גודל עציצים , עם מה אתה מדשן , איזה תאורה , מה גודל החלל , כמה זמן היו בצמיחה ..

בגדול אחי נראה אחלה , בריאה .
    בשבועיים הראשונים בערך הצמח ממשיך לגבוהה ולקבל עוד נפח , שמתי לב שהפרחת וכל האוהל כבר מלא , תקווה שהגדילה עכשיו לא תצא מפרופורציות ביחס לאוהל.בעיקרון ממלאים שני שליש מהחלל ואז מפריחים .

מהשבוע השני לפריחה אתה תתחיל לראות גולות בראשים של הקולות , סביבות שבוע רביעי אתה תראה כבר פרחים.

3. Rasen

Rasen קנאביסט

לייקים:
    45
    תודה על התשובה...
    קצת פרטים על הסט אפ:
    ארון עץ שבניתי במיוחד 60X60X170
    2 עציצים 12 ליטר כל אחד אדמת משתלות (עם פרלייט)
    2 זרעים של WW נקביים
    במהלך תקופת הצמיחה, התאורה הייתה מורכבת מהרבה (15) CFL קטנות בגבהים שונים ו300 לדים לא יעודיים (כל אחת מה CFL ניתנת לכיוון עצמאי לפיצוי על החדירה לעומק, כך שהצמחים היו מוקפים בתאורה בגבהים שונים).
    התאורה כיום היא 400W HPS (יש לי גם MH לצמיחה, אבל לא היה לי קולטיוב קודם ולכן היה חם מדי).
    יכול להיות שהתאורה בצמיחה היא לא הייתה אידיאלית על הנייר, אבל נראה שבסך הכל עשתה עבודה טובה.
    וגם גרמה לכך שהצמח גדל קודם כל לרוחב ולא לגובה (בגלל הגבהים השונים של הCFL)
    דישון: מכיוון שאני גר בגרמניה אין לי את המומלצים שיש בישראל, אבל מצאתי לי 9-4-6 NPK
    היו בצמיחה 40 יום (כולל הנבטה) .

vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!