1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלה לסטלנים - הרצאות חינם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י foufou, ‏15/2/17.

1. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני עושה אצלי בבית חוגי עריפת ראשים של דע''ש אם מישהו מעוניין שיפנה בפרטי וישמור על ראש פתוח;)
    מיסיונרים נמאסתם!

Eff ו-canna420 אוהבים את זה.
  2. xtazon

xtazon חבר חדש

לייקים:
    8
    מיותר לציין שאני מסכים איתך על כל הדברים שמנית. מצד שני זה נראה כאילו ממש התאמצת למצוא את כל הסחי בדת שמיוצג על ידי מיעוט ועשית הכללה גורפת. הכללה כזאת מתאימה לאנשים ברמה מסויימת, אני מניח שאתה לא כזה וחבל שאתה מגיע למקומות כאלו. אני אניח שאתה לא מכיר מספיק דתיים או אולי בכלל לא!? מה שלא יהיה, לזלזל באחר זה לרדת לרמה שלו.

3. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    חלילה לא זלזלתי בה, זלזלתי בדת, ואני חושב שהמקום שלה לא בפורום הזה.
    וכן אני מכיר דתיים, לצערי אני גר בעיר מתחרדת ובגלל זה אני כל כך טעון על הדת כי אני רואה איך היא מוליכה אנשים לבורות למקובעות וחושך , אני רואה ילדים קטנים שמגיל 0 מלמדים אותם רק שנאה לאחר אז מבחינתי כל הדת הזאת נגועה וצריך לעקור אותה מהשורש.

vvasili אוהב/ת את זה.
  4. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    אם שוטר עומד מאחורי המשתמשים האלה הוא צריך לקבל צל"ש.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  5. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225

דע"ש עושים topping

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    חחחח קרוב!

ע נ ק !
    מיותר לציין, כשחוק אי אכיפה במרחב הפרטי יעבור אני אארגן (תרתי תרתי) מפגש טוב :)

7. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    להידרוטוני..לא מבין מה הבעיה שלך- לאנשים יש דעות מסוימות שאתה לא חייב להסכים איתם אבל מי אתה שתזלזל בהם- נמאסנו?? אני יהודי וזה מה שמגדיר אותי ואני גאה בזה וזכותי להביע את דעותי ההתמרדות הזאת שלך מזכירה תקופות חשוכות בהיסטוריה..
    בנוגע לCanna420- אתה מתחיל בכך שאתה מדבר על ילדים שלומדים שנאה (תביא דוגמאות אתה לא יכול להכליל ככה על ציבור בבקשה) ואז אתה מסיים ואומר שהדת "נגועה" וצריך לעקור אותה
    איפה אתה..ואיפה אהבת וקבלת האחר? האם אתה לא למוד שנאה שאתה מדבר על אנשים "נגועים"? (ובהחלט יש אנשים ש"דתי" זו ההגדרה שלהם כשם שאני יהודי גאה)

אתנול ו-Amitos אוהבים את זה.
  8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אל לנו לשכוח חברים יקרים שאנחנו מתכתבים בפורום היחיד בישראל שיש בו מדריך "העולם הבא".
    פורום פסיכודלי, פטריות מוזרות ואנשים שמענים עשבי תיבול וקקטוסים!
    לראות פה ושם איזה פלופ זה לא מחזה נדיר כאן.
    בכל אופן, כל אחד והפטריה שלו.
    כמו שאנחנו רוצים שיקבלו אותנו כציבור שאוהב לעשן (או כאוהב לגדל, לגמרי תורה שלמה בפני עצמה מעבר לתחביב) צריך גם לקבל דעות של אנשים אחרים - וגם הדעה של הידרוטוני היא דעה :)

9. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    בוא׳נה הדעות שלכם החשוכות!
    חלק מהחברים פה לא ממש נאורים לקבל את האחר כמו שהם רוצים שיקבלו את קהילת הקנאביס

זה כמו שאומרים עלינו שכל מי שמעשן קנאביס הוא ידרדר לסמים ואז יהפוך לגנב כדי לממן את הסם פחחחחחח

עדיף שנתמקד בדעות על גידול!
    ועדיף כבר הפיליפ באסטר עם אגרונום מאשר לקרוא שטנה ושנאה

סאחים שכמותכם:p

10. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    האמת.. אחי עדיף שאדמין יפתח פורום נוסף "רוחניות" כי נראה לי זה נושא שיפתח,אם כבר פתחו היכרויות אז יכולים באותה מידה.. בנתים באמת אפשר להעביר את הפוסטים בנושא לפורום off topic
    ובלי שום קשר אם בעתיד יפתח הנושא מקוה שאנשים פה לא יצלבו כל אדם שדעתו שונה ויהיו פתוחים לקבל דעות של אחרים..אנחנו לא בשלטון סטאלין פה כל אחד יכול להביע את דעתו כל עוד היא לא שונה משלי ;)

11. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    נראלי שנתתי מספיק דוגמאות לכמה שהדת יכולה לגרום לאנשים לרדת מהפסים ולעשות דברים נוראים.
    אבל אם אתה רוצה דוגמאות על ילדים שלומדים שנאה, תלך באיזורים חרדים (הייתי מפרט יותר אבל...) תשמע איך הם מדברים, מה הם חושבים עלייך, תראה מה הם חושבים על נשים/חילונים/להט"בים, מה השאיפות שלהם בחיים...

ואני, אולי זה ישמע מוזר אבל אני אוהב את כולם, לא משנה איפה הם גדלו מה הם עשו איך הם נראים מאיזה מוצא הם או במה הם מאמינים, ואני באמת מצטער אם פגעתי פה במישהו כי זאת לא היה הכוונה שלי, אני יוצא פה רק נגד הדת (יהדות איסלם נצרות לא משנה) כי אני באמת מאמין שיהיה פה הרבה יותר טוב בלי...

vvasili ו-אתנול אוהבים את זה.
  12. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כן אחי אתה במיוחד נמאסת. ואני יענה לך פעם אחת ודי.
    באותה רמה שאני אוהב גאנג'ה אני שונא דת.
    הפורום הזה נועד למגדלי ואוהבי קנאביס ואני פעיל פה כבר תקופה ארוכה ואתה והחברים שלך לא תבואו ותדחפו פה את הדת שלכם בלי שאני יביע את הדעה הנגדית שלי, זה פשוט חזק ממני ואם אתה נפגע מזה באופן אישי אז כנראה שאתה לא בטוח לגמרי בשטויות שהכניסו לך לראש בתור ילד. אתה יכול לפנות לאחד המנהלים ולהתלונן, או להתפלל לאלוהים שלך שהתגובה תמחק, אבל אני ימשיך לתת פה דעת נגד נחרצת בכל מה שקשור לדת ולהסתה לדת כמו שהגברת פה מנסה לעשות.
    נכון, זאת זכותך להביע את דעותיך בדיוק כמו שזאת זכותי להביע את דעותיי, למה שאני יפגין סבלנות כלפי תגובות שלטעמי פוגעניות אבל אתה לא תנהג באותו מטבע? כי אתה חושב שאתה חלק מאיזה עם נבחר? לא אחי.. אצלי זה לא עובד ככה.

vvasili, Dread Pirate Roberts ו-canna420 אוהבים את זה.
  13. Bamba Boy

Bamba Boy חבר חדש

לייקים:
    8
    עם הפה המטונף הזה שלך את רוצה ללמד אנשים "קבלה"? איכס.

סליחה הידרוטוני אבל נדמה לי שלא הבנת כ"כ את מטרתה של הגברת
    זה בדיוק כל האבסורד פה. זה בדיוק מה שאנשים ניסו להסביר לה בצורה עדינה ובלשון נקייה. (אהמ..)
    מבחינתי, זה מקביל לבן אדם שיבוא ויציע ללמד אנשים איך לגדל גראס ע"י שימוש בחציל! HATZIL? WTF?
    (בלי להעליב, אגרונום ;))

היום כל סטלן בשקל רוצה להעביר את התובנות העמוקות שלו (שהם בגדר פריצת דרך מדעית) לכל העולם.
    אם כאלו תובנות באו מקצת ירוק, אני בטוח שאחרי איזה טריפ קטן הגברת תחליט לפתוח אקדמיה ללימודי קבלה.
    (בלי להעליב)
    אני בטוח שכוונתה טובה, ורואים עליה שהיא בן אדם טוב וכו' וכו' וכו'
    אבל הנושא הזה יצא מפרופורציה. לא רק שהוא לא משרת את מטרת הפורום הזה אלה הוא עושה בדיוק הפוך.
    מה שיצא מהשרשורים האלה זה פילוג של משתמשי הפורום וקיטלוגם בתור אדם מאמין/לא מאמין
    כל אחד פה יודע שאף אחד לא יצליח לשנות את דעתו, לכן הויכוחים האלה מיותרים מלכתחילה.
    בואו נזכור את הסיבה האמתית שאנחנו פה !! כולנו ילדים של הקב"ה! - סתם.
    אנחנו פה לעזור אחד לשני, ללמוד וללמד את מה שאנחנו כ"כ אוהבים בלי קשר לדת מין צבע וכו'
    אז בואו לא ניתן לשום דבר לשנות את זה.
    שבת שלום לכולם :)

canna420 אוהב/ת את זה.
  14. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    קודם כל אם נמאסתי עליך כנראה שאני עושה משהו טוב, אתה לא בדיוק טיפוס חביב בעצמך אדוני.. ואם משהו כל כך "בוער" בך כנראה שאתה לא בטוח לגמרי בשטויות שהכניסו לך לראש בתור ילד שאתה צאצא של קוף.

ולCanna420
    אם מישהו אמר לך פעם מה הוא חושב עליך בפנים, כנראה שאמרת לו משהו קודם- ואם זה היה ילד- גם גדולים הסיכוים שהוא היה חצוף... דעת תורה אומרת גם לכבד מבוגרים בלי קשר לשמירת המצוות שלהם "מפני שיבה תקום" זה לא רק בפני זקן בן שישים+
    בכל אופן אני לא אומר שהעולם הדתי מושלם וזה ששמעת פעם על ילדה שירקו עליה או ילד אתיופי שלא קיבלו אותו- אפליה עדתית קיימת בכל מגזר ואנשים אלימים וטיפשים יש בכל מקום אבל משם להשליך את זה על הדת- מה הקשר? ראית פסק של רב שאומר לירוק על ילדה או לא לקבל ילד לבי"ס כי הוא לא בצבע הנכון? ומי אמר שכולם צריכים לשאוף להיות עורכי דין ורופאים אם יש אדם שרוצה להיות מסגר? מה איכפת לך אם השאיפות של "דתיים" שונות משלך? בנוגע לנשים/חילונים/להט"ב מאמין שהדעות משתנות מקהילה לקהילה וחסידות אחת לשניה אבל דעת תורה אמיתית מקרבת ולא מרחיקה- אני אישית גם סולד ממצעדי גאווה למיניהם אני לא מבין במה צריך להתגאות, אם אנשים היה מתאים להם להיות עם מישהו מבחינה גנטית שדומה להם- אז אח היה נושא את אחותו או ילד את אמו- אבל לא שוד ושבר!! זה "גילוי עריות" גוועלד.. -זה לא נתפס בחברה היום...
    אז זכר וזכר או אשה ואשה כן? זה לא ברור לי..זה א-ו-ת-ו הדבר
    מכאן גם שאני נגד שזה יהיה ברחובות, והכל תלוי באוכלוסיה- אנחנו דמוקרטיים אחרי הכל.. אבל מי שירצה לפתוח מועדון גייז כל עוד לא מפריע לי שיעשה כעולו על רוחו- וגם זאת דעת תורה "מי שרוצה לטמא פותחין לו"
    בכל אופן אין לי דבר נגד אחיי הגייז גם אותם אני אוהב אם כי לא את מעשיהם וכך גם לכל מי שרחוק משמירת מצוות בטח שלא לירוק בפניו או להשפיל אותו -זה הפך התורה.
    העניין הוא שצריך להפרד בין דת ל"תורה" ל"דתי", התורה אמיתית..יש "זרמים" שרחוקים ממנה קצת יותר וקיצוניים בקנאות מה שלצערי גם מרחיק רבים מהתורה ויש כאלה שיותר קרובים אליה.. ובנוגע ל"דתיים" אנשים הם בני אדם כמוך וכמוני ולכל אחד יש את הפגמים שלו אנחנו לא מלאכים.

#54 יבואן לדים, ‏18/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏19/2/17
  15. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני לא יוסיף... אתה די אומר פה הכל יפה במקומי אבל המח הקטן שלך אפילו לא מבין את זה..
    אני דוקא שמח על הדיון הזה שהתפתח פה ומקווה שעוד אנשים יקראו את השרשור הזה
    תודה לך בן של מלך אולי ניפגש באיזה שיעור ''קבלה'' באחד הימים, שבוע נפלא מהידרוטני הבן של הקוף:eek::D:p

יבואן לדים אוהב/ת את זה.
  16. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אני גם אשמח שאנשים יקראו את השרשור הזה ויראו שאין פה שנאת האחר או השונה מהדת, הסיבה היחידה שהעלתי את הצאצא של הקוף זה בגלל שזה מה שלימדו את כולנו בבית ספר.. כמו שלימדו אותנו שסמים זה רע

17. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אני שונא כל מה שקשור לדת לדעתי כל הדת הזאת זה בולשיט אחד גדול רק כדי לישלות באותה אנשים וגם זה הגורם הראשון למלחמות בעולם!!!! זה מפוצץ לאנשים תמוח רק כדי שלו יחשבו בכוחות אצמם.

אבל אני לומד קבלה!!

קבלה ויהדות זה דבר שונה חברים.

18. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    א. איך אתה יכול להשוות בין תורת ישראל לדתות אחרות- תורת ישראל מעולם לא פתחה במלחמה על אף אדם- חוץ ממלחמות מצווה בתקופות נביאים ושופטים וגם אז שלחנו מכתב "התראה לפני פינוי" מאז תמיד היינו נרדפים.
    ב. איך אתה יכול לומר שאתה לומד קבלה שמקורה הוא מתורת משה ואתה לא מאמין בתורת משה? זה כמו שתגיד שאתה לא מאמין שאתה הבן של ההורים שלך
    ג. תעשה הבדל בין "דת" לבין התורה- יש המון דברים שאני לא מסכים איתם שנמצאים "בדת" היום- אחת הסיבות לכך היא בגלל שתורת משה שבע"פ השתכחה..לכן היא נכתבה כידוע לך, ומעטים מאלו שמנהיגים אותה היום רודפים כסף וכבוד ולא אמת כדוגמה לכך "השקופים" של ש"ס בעידוד עטרת ראשנו הרב הגאון אריה מכלוף דרעי הרשע שרבו בעצמו בקלטת אמר עליו שהוא רשע ולא נשמע לו והוא רק בכה למה הפיצו את הקלטת ולא התיחס לתוכן.. תורת ישראל נותנת לך להביע את עצמך אם כי היא נותנת לך קוים מנחים של מה מותר- הבחירה בידך
    בכל אופן לא אתיחס יותר לנושא הזה.. מבחינתי לגזור ולשמור

19. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    סליחה אחי אם פגעתי בך בכך שהשוותי את היהדות עם דתות אחרות!!!

אתנול אוהב/ת את זה.
  20. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    חברים אני פותח קורס סיאנס למתקדמים לכל מי שרוצה לזמן את קספר שידבר איתי בפרטי

נ.ב הבמבה אליכם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!