1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ירוק עשה לי הזיות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י LarryOG, ‏10/2/17.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אתמול הייתי במסיבה באומן 17 בליין של הגואה טראנס ועישנתי שתי ג׳וינטים ביחד עם עוד שתי חברים.

שתיתי שתי כוסות וודקה רדבול לפני שנכנסו למועדון.

נכנסו עישנו קודם את ארז שהיה סבבה נתן כזה רוגע עם קצת שיפור צבעים.. אחרי שעה עישנו מהאלסקה, לקחתי 7 שאיפות ואין לי מושג איך זה קרה אבל חטפתי הזיות מפחידות! היה לי קצת תחושה שמסתכלים עליי ומדברים עליי, אבל זה היה נסבל יחסית.. מה שלא היה נסבל זה שהתחלתי לראות את כל האנשים במסיבה בתור שלדים יענו לשניה כזה.. אני מסתכל על בנאדם ויכול לראות תשלד ותגולגולת שלו. הדרך להתחמק מההזיות האלה זה פשוט או לעצום עיניים או לסובב כל שניה את הראש.. ככל שהייתי מפעיל יותר ריכוז ומיקוד באותו מקום זה היה פשוט מתעצם ונהפך לכמו מסך מחשב כזה וכולם היו נראים לי מעורבב משהו מפגר!!! גם השמיעה שלי השתבשה שמעתי את כולם עם הד כזה כאילו כולם נמצאים בתוך מנהרה

יכול להיות שירוק חזק בשילוב עם אלכוהול יכול לגרום לסטלות חזקות כאלה? גם ההשפעה נמשכה 4 וחצי שעות וזה הרגיש לכל אורך ההשפעה ממש חזק זה הפיל אותי לקרשים.

אני מפחד שאוליי דחפו לי משהו כי רצו שם קרטונים ובכללי כולם שם היו דלוקים. אני בחיים לא ניסיתי כימיקלים אבל זה מוזר לי שירוק פתאום הצליח לשבור אותי שוב פעם ככה

אני מעשן כבר שלוש שנים פעם בשבוע איך זה לעזאזל קרה?

#1 LarryOG, ‏10/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏10/2/17
  2. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

כמו שזה נשמע שניתה תודעה...
    זה נשמע מעבר לגוינט ו2 כוסות וודקה, יכול להיות שמי שעישן מהגוינט שלך נידלק
    וכתצואה מזה זה נספג לך בגוף או שזרקו לך משו בשתיה...בדרך כלל אני מעשן ושתוה ומעשן ושותה ומעשן ושותה וממש לא מגיע למצב כמו שתיארת.

3. poppy111

poppy111 חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הגיוני שזה LSD בג'וינט, LSD נהרס בחום. יכול להיות שמו לך טיפה במשקה או משהו. כמה זמן אחרי ששתית תוודקה הרגשת תהזיות?

4. Toker655

Toker655 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה היה ירוק שאתה גלגלת לעצמך?
    אם לא אולי זה היה גם PCP?
    ממש מוזר מה שאתה מתאר..
    אולי פשוט נכנסת לממש חרדה??
    אני אשמח אם תציין:
    אם ראית את כל התהליך של הגלגול גוינט (גריסה והכנת קססה) ואתה יכול לדעת בוודאות מה היה בגוינט
    ואם אתה יכול לדעת בוודאות אם מישהו שם לכם משהו בוודקה (אם קניתם בסופר ושתיתם לפני שנכנסתם למועדון זה ממש מוזר שיקרה)
    ממש מוזר..

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בהחלט יכולות להיות השפעות כאלה למריחואנה, אבל תשקול האם החומר הזה מתאים לך, מה שחווית הוא קצת חזק ממה שחווה אדם בניסיונות הראשונים, ואצלך זה לא ניסיון ראשון כלל. תיאור השלדים קצת קיצוני למרות שאפשר לראות דימויים כאלה ואחרים. בכל מקרה בצע שימוש זהיר בקרוב במידה ואתה מחליט להמשיך שלא תקבל בום בהפתעה או בקיצור התקף פסיכוטי (זמני / קבוע) או שתפנה לאיש מקצוע בנושא שיוכל יותר לפרט לך על החוויה.

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    נשמע לי דיי תמוה. אלסקה זה זן מטורף, כן?
    ברמה של מיני אסיד מבחינתי
    לא יודעת לגבי השלדים!
    כנראה הכל התערבב לך :)

7. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    זה היופי באלסקה..
    זן עם השפעה ממש ממש חזקה אני ניסיתי לעשן אותו פעמיים פעם ראשונה עשנתי בבית וזה הכניס אותי ממש חזק ולמחרת זה היה בבר הייתי בטוח שכולם מרכלים עלינו ומסתכלים עלינו לא עמדתי בעומס שהיה מופעל לי על המוח הלכתי והקאתי בשירותים חח איזה שבוע לא יכלתי לעשן אחר כך הריח היה עושה כל פעם בחילה
    לגבי השלדים שתיארת שמע אני לא יודע מה להגיד לך על זה
    ירוק יכול לעוות לך בקטנה את הראייה או לגרום לך לחשוב שהזיית משהו אבל לא כאלה דברים..
    או שקצת הגזמת עם התיאור שלך או שדחפו לך נייס בקססה או ששמו לך משהו במשקה וגם כם אני בספק ששמו לך משהו מ2 סיבות
    למה שבנאדם סתם יבזבז עלייך חומר ויקח תסיכון להסתבך?
    אני לא מכיר שום דבר שגורם לך לראות דברים כאלה לשנייה וזהו

תבין אם שמו לך נניח אסיד זה גם היה משפיע ליותר מ4 וחצי שעות וגם היית רואה עוד המון הזיות
    בנוסף לזה אני לא מכיר עוד סוגי סמים של הזיות שאפשר להכניס למשקה בלי שתשים לב ושמתארים את מה שעברת..

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אם היו שמים לו אסיד זה לא היה עובד, כי אסיד נהרס בחום :) אי אפשר לעשן אסיד.

9. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    זה יכול לקרות עם אלסקה שנקטף 3 או 4 שבועות ליפני הזמן.הצמח לא היה בשל מספיק היה לי סיפור עם חבר שקרה לו גם משהו בסגנון.גם הזיות ברמות של lsd אבל הוא ממש נהנה מזה יותר נכון ידע איך לזרום.
    אם אתה בנאדם חרד לא הייתי ממליץ לך לעשן שוב את הזן הזה.לך על דברים עדינים יותר
    אלסקה זה מפלצת

10. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    אני יודע אני התכוונתי אולי שמו לו בכוס ששתה ממנה..

11. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    התיאור של השלדים היה מדויק! אני בטוח שכל בנאדם לכמה שניות הייתי יכול לראות תשלד שלו! אבל זה היה במועדון עם כח האורות זה לא היה בטבע אז כנראה הכול התבלגן וגלשתי קצת לדימיונות.

לגבי הצבעים מכל זן שאני מעשן ארז/אלסקה/טיל תכלת/פרפל קוש כמעט מכל זן יש לי צבעים אינטנסיביים יותר והכול יותר זוהר ובוהק ולפעמים אפילו גם מזכיר תמונה תלת ממדית!

ראיתי פעם ביוטיוב בחור שעושה סמים ויש לו ערוץ ביוטיוב והוא אמר שמי שנדלק מפסיכודלים יכול באמת לחוות הזיות שמזכירות את הדלקה אם הוא מעשן קנאביס. הירוק פשוט מפעיל את הניורוטרנסמיטרים שהאסיד/DMT/פסיבלובין הפעילו. אבל הקטע שלא נדלקתי בחיים חחח ובכל זאת אני מקבל קצת הזיות כמעט מכל ירוק שאני מעשן במיוחד אם זה הזיות של צבעים יותר חזקים וזוהרים. אבל ההזיה של השלדים הייתה חדשה לי לחלוטין פתאום כל האומן 17 נהפך לסצנה משודדי הקריביים חחחחח.

מה שהכי מוזר שלא הרגשתי חרדה בכלל! הייתי רגוע לגמרי ולא אמרתי לחברים שלי שאני צריך לצאת החוצה מהמועדון להירגע קצת כאילו היה לי הזיות אבל זרמתי אבל הם אמרו לי יום למחרת שהייתי פשוט מהופנט בקושי תקשרתי איתם ורק בהיתי המון באנשים חחחחח.

ולגבי הירוק זה הירוק שלי ואני הכנתי תג׳וינטים של הארז והאלסקה

#11 LarryOG, ‏1/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏1/3/17
  12. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אצלי זה עובד ככה עם ירוק אם אני נתקע על אותה נקודה ומפעיל ריכוז חזק אז כל עניין הצבעים והתלת ממד מתחיל לתפוס תאוצה אבל אם אני תזזתי יותר ומוזיז כל שניה תראש אז אני מרגיש סחי יותר :)

13. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    לדעתי יש משהו בשילוב של האלכוהול והירוק..
    לפני שבועיים גם אני חוויתי משהו הזוי ביותר כשהייתי בת"א באיזה מועדון טראנס.
    שתינו כמה כוסות אצל חבר בדירה, הלכנו למועדון והדלקתי פייסל או שניים.. מי זוכר חח
    במועדון הייה לי הרגשה כל כך מוזרה אבל טובה בטירוף כמעט כמו על אמדי !
    מן הון להון כשיצאנו הרגשתי לא כל כך טוב והלכתי הצידה להתעלף לי להנאתי :)
    ותאמין לי שאני לא ניראה כמו אחד שמתעלף בכזאת קלות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!