1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

seeds

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י swaglord, ‏21/2/17.

1. swaglord

swaglord חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יתחיל ויאמר שבחיים לא גידלתי,אך בגלל שיש לי דיכאון וקנאביס זה הדבר היחיד שגורם לי לקום בבוקר החלטתי לגדל במקום לקנות כי סהכ'' זה די הרבה כסף 100 לגרם וכו.
    אז רציתי לקנות את הזרעים האלה מה דעתכם? https://www.nirvanashop.com/marijuana-seeds/965-amnesia-haze.html
    אתר אמין? איך הכי טוב לעשות את זה?
    וחשבתי לגדל את זה במרפסת שלי כי אני גר בבית פרטי ואין שכנים ובמרפסת יש מלא שמש?

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. הזן סבבה, אם כי אולי כדאי לך לשקול גידול של זן עם זמן פריחה קצר יותר - אתה יכול לקצר את
    זמן הגידול בחודש, זה משמעותי. כמובן שאם אתה מתעקש על אופי ההשפעה אז זה כבר עניין אחר.

2. אין שום אתר למכירת זרעים שמצליח ב-100% מהמשלוחים שלו, אבל "נירוונה" נחשבים לאחד
    האתרים הוותיקים והאמינים. לגבי איך אתה עושה את ההזמנה, ממליץ לך לקרוא את המאמר הזה.

3. אתה יכול לגדל במרפסת, אבל אלא אם כן אתה מגדל זן אוטומטי, גידול במרפסת תחת כיפת השמים אומר שלמעשה אתה תקצור את הצמח רק בסביבות ספטמבר-אוקטובר, קח את זה בחשבון.

מה גם שאם תשתול את הזרעים בחודשיים הקרובים, הוא עלול לצמוח לך לממדים מפלצתיים, לא יודע עד כמה זה בסדר מבחינה בטיחותית עבורך.

3. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    תבחר את הזן שאתה רוצה לגדל לפי ההשפעה שאתה רוצה לכוון אליה. בגדול אינדיקה = מפיל ומעייף, סטיבה = "מעורר" יחסית.
    אם אתה מתחיל עכשיו בגידול חוץ (מרפסת) קח אוטומטים משתי סיבות:
    1. אתה לא רוצה לחכות עד סוף ספטמבר לתוצר הסופי.
    2. זרע נקבי רגיל יגדל לך למימדים עצומים אם תשתול אותו עכשיו כי יהיה לו הרבה זמן לצמוח לפני שהוא יתחיל פריחה.

בלי קשר לגודל המרפסת שלך, 3-4 אוטומטים זה כמות מאוד מספקת מבחינת תוצר אם לא תעשה טעויות יותר מדי משמעותיות במהלך הגידול. לא הייתי עובר את המספר הזה לגידול ראשון.

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אין כמו אור השמש. גם חוסך די הרבה כסף. ובכל זאת אם יש אפשרות, אני הייתי מגדל בבית. ליתר ביטחון. שיהיה בהצלחה

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מיתוס שטותי לפי דעתי.
    אינדיקה וסאטיבה הם סוגי הגזע, צימוח, גובה ומשתנים פיזיולוגיים וויזואלים.
    אם אתה רוצה זן אינדיקה "מעורר" פשוט תקצור אותו מוקדם יותר.
    אם אתה רוצה זן סאטיבה "שובר" תן לו 13 שבועות פריחה.
    האפקט הפסיכואקטיבי נמצא בטריכומות והטעמים והארומות בטרפינים עצמם.

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    רק הוספה קטנה, הטרפנים הם תורמים לא קטנים להבדל בין "סאטיבה" ל-"אינדיקה" בהרגשה.
    לדוגמה מירצין, אם יהיה פרח עם הרבה מירצין - סיכוי גבוה שהוא יגרום יותר להשפעות מרגיעות ומרדימות.
    אבל אם יהיה לך ריכוז גבוה של a-pinene, אקליפטול, ולימונן בפרח - סביר מאוד להניח שהפרח יגרום להשפעות יותר מפקסות ומעודדות מצב רוח

יש גם את ההשפעה של קנאבינואידים מסוימים על הסיווג בין אינדיקה לסאטיבה, אבל ממש לא ברור מה עושה מה (למעט CBN)

Xxx85 ו-Amitos אוהבים את זה.
  7. swaglord

swaglord חבר חדש

לייקים:
    0
    החלטתי בסוף לגדל במרפסת את הזן הבא : https://www.nirvanashop.com/marijuana-seeds/918-misty-kush-feminized.html
    מספיק לו דשן קוקוס וכד?
    ועד כמה גדול זה יכול לגדול? גדול מבחינת גובה? האם הזן הזה טוב יותר כאילו האם הוא יגדל יחסית מהר?

8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הוא לא אמור להיות גבוה במיוחד.
    כמה זמן אתה מתכנן לגדל אותו ובאיזה נפח אדנית?

9. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    מה?

10. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אני שולח לך הודעה בפרטי אתה לא הבנת כיצד פועל גידול קנאביס, אסביר לך אם אתה מעוניין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!