1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הכנת חשיש מעלים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Ezooel, ‏19/2/17.

1. Ezooel

Ezooel חבר חדש

לייקים:
    1
    שיטטתי ביוטיוב ויש מגוון רחב ומתוסבך של שיטות כאלה ואחרות.. מישהו מכיר שיטה שהצליחה לו טוב ומוכן להמליץ? אם אפשר בלי להוציא עוד כסף בהידרושופ על שקיות הניפוי אלא אם כן תגידו שזאת הדרך הכי פשוטה ומהירה..

2. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תשמע אתה קונה רשת של מיקרון קטן(כמה שיותר קטן יותר איכותי סביב ה80 מיקרון) לוקח קופסא מפלסתיק חותך תלמטה מדביק את הרשת מכניס תחומר(רק כשהוא יבש) עומד מתחת למשטח סכוכית לדוגמא סוגר תמכסה ומנער חזק . אבל מהעלים לא היתי מצפה ליותר מידי.היתי מנסה להכין שמן במקום (אם גז בוטאן)

3. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    שקי מיצוי הם הדרך הכי יעילה ומהירה.
    ההוצאה מחזירה את עצמה.

4. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    בהמשך לשיחתכם :), באמת עניין אותי הנושא הזה, לדעתך יש מה להוציא מעציץ אחד הנ"ל ?
    https://s7.postimg.org/919iybkgr/image.jpg
    אני מניח שמשתמשים בעלים עם כל הקריסטלים בשביל המטודה הזאתי אבל יש מה לעשות עם כל שאר הגזם?
    ניראה לי שיהיה לא מעט.

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. קודם כל כפי שהמליצו לפני - השקיות הללו הן מאוד נוחות והן מחזיקות שנים, אז זו כן השקעה משתלמת.
    מה גם אני זוכר שעד לפני שנתיים-שלוש המחיר שלהם בחנויות ההידרופוניקה היה ממש מוגזם (400-500 ש"ח) והיום הם ירדו מהעץ ומוכרים אותם במחיר קרוב יותר למחיר שניתן להשיג ב-EBAY.

2. רוב המגדלים מבצעים הפרדה בין העלים הגדולים לעלים הקטנים המלאים בשרף, גם מכיוון שהעלים הגדולים לא יניבו כמעט כלום וגם בגלל שהם עיקר המאסה של הצמח, ככה שזה הרבה יותר נוח לעבוד עם כמות מצומצמת יותר של חומר גלם "איכותי".

3. אם אין לך מחזור גידול נוסף בזמן הקרוב אני חושב שכן כדאי לך לנסות ולהפיק חשיש אפילו מצמח אחד - זה כנראה שלא יניב לך יותר מכמה גרמים בודדים, אבל זו חוויה מספקת :)

6. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
  7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    זה לא חשיש, זה מיצוי.
    אני חושב שבמדריך שם מדובר על שיטה מבין הנחותות שבשיטות המיצוי.
    אם אתה רוצה למצות חומר איכותי וטהור שהופך ממוצק לנוזל בשניה שנוגעת בו אש יש עוד דרך ארוכה.
    בכל אופן, אם אתה רוצה להצמד למדריך הזה, תפעל אותו דבר רק עם אתנול במקום אלכוהול 91%.
    אני ממליץ בחום על מיצוי עם גז דימתיל אתר99.9%.

8. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    תודה על התשובה המפורטת !

אני ראיתי בעלי אקספרס שקיות מיצוי במחיר לכל כיס:
    https://www.aliexpress.com/item/1-G...lgo_pvid=7b446246-ccf2-40b6-836b-58754c3c7d0a

זה כנראה לא יהיה המחזור האחרון שלי אבל המחזור הבא כנראה יהיה גם באותו סדר גודל..
    אז לפי מה שאתה אומר כדאי לי לקנות את השקיות אילו ולהוציא כמה גרמונים בודדים.
    כדאי ללכת על שיטת הקרח?

9. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    כן. כדאי בהמלצה חמה.

10. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    אני מניח שאתה מדבר מניסיון, אז אשמח להסבר.
    למה השיטה הזו נחותה? במדריכים שאני ראיתי התוצר נראה כמו חשיש, ולא כמו מיצוי בדימתיל אתר.

11. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מיצוי באמצעות אלכוהול ממיס אחוז מסוים מהחומרים הפעילים בצמח לצורתם במיצוי.
    לצורך העניין דימתיל אתר ממיס כ30% יותר ייבול ובנוסף מתאדה הרבה יותר טוב מה שמשאיר אותך עם מיצוי טהור ככל האפשר.
    במקרה אתמול הכנתי מיצוי כזה, כך זה נראה לאחר 4 שעות בלבד:

מיכאל_רומיאו ו-pioneer אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!