1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון MDMA

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י חלום, ‏24/2/17.

1. חלום

חלום חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעשן MDMA ורק שלוש סוגים מתוך 15 בערך אפשר להשתמש כעישון
    אני רוצה לדעת מה הולך בכל הסוגים והצבעים האלה שיש פה בארץ
    למשל וורוד שקוף וצהבהב שקוף אפשר לעשן ויש להם את הטעם ואת האופוריה וצבע חום או שקוף לבנבן לא נותן את האופוריה וגם הטעמים שלהם שונים .
    הכוונה היא שכל מה שאני בודק בעישוןיש לו טעם אחר מוזר שלא עובר טוב .
    איך אפשר לדעת מה איכותי ואמיתי יותר ומה פחות ומעורבב עם חומרים למרות שבעישון מרגישים את הטעמים של החומרים
    וגם האם יותר מסוכן לעשן את זה לשתות או להריח ?
    תודה לעוזרים

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מה שאני יודע להגיד זה שבתור אחד שעשן MD עשה אותו באף וכו' הדרך הטובה ביותר לצרוך אותו לפחות בעניי היא בבליעה.

ד"א רבים מעשנים למשל קוקאין אבל למעשה החומר הפעיל בקוקאין לא משתחרר בטמפ' כזו, לכן מסנטזים אותו לקראק וזו גם טעות שאני לא מבין למה אנשים עושים אותה.

אני לא בטוח ש-MD מתפרק טוב בעישון אם בכלל (למרות שעישנתי אותו הוא כן נתן לי תחושה אבל שונה מבבליעה והרבה פחות נעימה).

3. חלום

חלום חבר חדש

לייקים:
    0
    זה אופוריה שונה לחלוטין שמעשנים את הMD .
    ממש שונה משתיה וגם שונה מהאף .
    אפשר להגיד שיש לזה שלבים :
    כיף לדבר ואחרי זמן מסוים יש גם צלילות , הזיות גשמיות , כמו למשל שאתה יודע שחבר בא אלייך עם כלב חדש שהוא הביא ובכלל שתשאל אותו זה לא היה ולא נברא כמובן שצריך ללמוד את האופוריה .
    אם תרצה לנוח למשל אתה תצליח לישון גם אם זה בשיא של האופוריה או אם תרצה תוכל לשבת וללמוד דברים או לקרוא ספר .
    "אני לא בטוח ש-MD מתפרק טוב בעישון אם בכלל (למרות שעישנתי אותו הוא כן נתן לי תחושה אבל שונה מבבליעה והרבה פחות נעימה)."
    תשובה : רק ספצפיים יש להם את הטעם ואת הראש הנכון כל שאר הצבעים ממש גורם לבחילות ותחושה לא טובה ממש .
    האם כל צבע זה ערבוב חומרים עם אחוז נמוך של אמדי ? או שזה רק ממריצים ?

4. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    על מה אתה פאקינג מדבר ? לעשן אמדי זה מטומטם אחושרמוטה ואתה מבזבז חומר אם אתה מנסה לעשות את זה.

5. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    לא ידעתי שיש 15 סוגים שונים של MDMA, יש MDMA וואן גוח? יש MDMA פינלנדיה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!