1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MDMA טריפ ריפורט

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י שולגין, ‏21/2/17.

1. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כשאתה על LSD אין לך טעם במוזיקה.אתה לא אוהב את אותן יצירות,אתה לא שומע אותן אותו הדבר.יש מוזיקה ספציפית שאתה פשוט תאהב כשאתה על LSD.אתה לא רק תאהב אותה,אתה תחווה אותה,תרגיש אותה,ותבין את הסיפור שלה מא' ועד ת'.
    תאמין לי,ניסיתי חואן ורדרה בטריפים שלי.
    מה שמעתי בפועל?בלי להעליב,זה הזכיר לי את הרעש הסטטי שיש בתחנת רדיו ללא קליטה,פחות או יותר.זה לא נכנס לך לראש,זה מבולגן,אתה פשוט לא נהנה מזה.וכשאתה שומע רעשים כאלה כשאתה בטריפ זה מהר מאד יכל להשפיע עליך לרעה.
    אני שמח לקרוא שאתה נהנה מהמוזיקה הזו והיא מעבירה לך חוויה טובה,אבל לצערי זה רק מראה שהחומר שניסית הוא לא LSD.
    חייבים להבין שאני ושולגין צרכנו אותו חומר בדיוק.ההשפעה היא זהה.ההזהיות הן אותו הדבר,ההרגשה היא אותו דבר,כמובן שהטריפים שלנו לא זהים,אבל הם תחת מסגרת זהה.בתחום המוזיקלי ההשפעה היא מוחלטת.יש כן ויש לא.הסיכוי שאחד מאיתנו יפסיק את Signify של Porcupine tree לדוגמא,זה רק בגלל שהטריפ יתחיל להיות קשה ועמוס מידי,ולא משום סיבה אחרת,אבל שנינו נהנה ממנו באותה מידה.ובדיוק להפך,תשים לשנינו חואן ורדרה,ושנינו נסבול.

יש הרבה מאד שירים שאני אוהב,אבל לא כולם מתאימים לטריפ LSD.
    אבל בזמן טריפ,אני חותם שכולנו נתחבר לאותה מוזיקה בדיוק.

שולגין אוהב/ת את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא חושב, אני בטוח. ולא באץ' אחד :)

יש לי הפתעה מאוד נעימה שאני לא רוצה להרחיב עליה את הדיבור עד שהיא תצא לפועל. בוא נאמר שהכל הולך להשתנות ממש בקרוב!

3. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    הבעיה היא שאתה נעול על זווית אחת ולא שם לב שאני לא מתכוון לקטע הטכני, אני לא מהגרופים שלך כאן (כמו ששמת לב) ופשוט זה נמאס עלי כל הקביעות האלו שלך מרגישים ממך תבנית מאוד מסויימת שממנה אתה רואה את כל העולם ומכליל על כל תחום בלי לשים לב אפילו, האסיד אולי המיס לך תבניות קודמות אבל שם לך אחרות שאליהן נדבקת חזק. אין צורך להתתחכם "אמרתי שטחי לא שטוח" מה זה משנה לי מכמה שכבות זה מורכב מזה קשור למה שאני טוען על עומק ורוח? זה אינבדואלי אני מכיר סגנונות מורכבים ביותר והאזנתי להם בעבר ונהנתי כשהייתי יותר "מח שמאל" כך שאני מעריך מורכבות ויודע מהי, אבל אין זה אומר שזה יותר עמוק או מורכב בקטע שאני מתכוון אליו אין שום תלות בפן הטכני ובשכבות זה לא פאקינג מדע...תדע שדווקא ברוח הכל פשוט היופי קיים בפשטות ובתמימות.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    א. זו לא בעיה, זה יתרון. בזכות העקביות והקביעות שלי אני נמצא במקום שאני נמצא בו בחיים. אני רואה את העולם כמו שהוא נראה, אתה לא חייב לקבל את זה, אבל אתה גם לא חייב להתמרמר מכל פוסט או תגובה שאני מפרסם. מירמור ועצבים לא בריאים לעור הפנים.

ב. ברור לי שאתה לא גרופי שלי וחבל כי אני דווקא מחבב אותך. הגישה הזו של "יופי קיים בפשטות" זו קלישאה שאנשים שלא מצליחים לראות מעבר לפשטות המציאו. אותי הפשטות לא מעניינת ומשעממת.

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156

הפשטות זה כל הבריאה זה המקור כל השאר זה רק דברים שנוספו לבריאה כלומר הם מורכבים מהפשטות הזאת. חבל שאתה חש שהפשוט הוא לא מעניין.

בקיצור יש משהו במה שאומר הבחורצ׳יק למעלה, אמנם אני מאוד מעריך אותך שולגין ואתה אחלה בחור אבל אכן נשמע שאתה מנסה להתנסות מעל אחרים כאן (שלא בצדק) אסיד זה רק אסיד והחיים מורכבים מ-lsd במיליארדי מונים. גם הבחור שהבאת לו קרטון קצת נראה לי מושפע ממך ומנסה ליצור רושם שאם סידרת אותו בקרטון אז הוא חייב להצדיק כל מילה שלך כמו שפוט וזה כבר נראה לא טוב.

בכל מקרה אוכל זה אוכל, מוזיקה זו מוזיקה וטעם כללי זה טעם אחר בין איש לראו.

המוסיקה לא נוצרה בגללל ה lsd וה lsd לא קובע מהי מוזיקה.

על טעם ועל ריח אין להתווכח. אני כן מסכים שיש דברים שיותר מתאימים לסם כזה או אחר אבל שום דבר לא אבסולוטי.

אני שמח שבקרוב יהיה באצ׳ נוסף ואשמח אם יצא לי לטעום ממנו, אני אדם שאי אפשר לשחד על קרטון, אחרי מעל ל-100 טריפים אשמח אם יצא לי לטעום ממה שיש לך ולחוות דעתי בנושא. אצלי לא תקבל פרגון על קרטון אפ הוא לא באמת שווה את זה לדוגמא. אני לא בא להרשיפ אבל נשמע שהבחור שהבאת לו lsd כן בא לעשות את זה. חלילה אין לי טענות אליו או אליך אבל התיאורים שלך ושלו רחוקים שנות אור אחד מהשני והתיאורים שלו מאוד דומים לדוגמה לחוויות שעברתי אבל התיאורים שלך שונים ממה שעברתי.

אבל בכל זאת בוא נשים קצת גבול אתה חזק תפוס על lsd אבל הקיום קודם לlsd ותזכור את זה.

לדבר בשפה גבוה, מרשימה וכמובן שיש לך היסטוריה זה מרשים אבל תכלס זה לא מוכיח כלום. אני עדין לוקח את מה שאמרת ברצינות מוחלטת כי חשוב לי תמיד לצרוך דברים שהכי קרובים למקור.

באופן כללי מה שאני רוצה להגיד זה שיש אווירה לא נעימה של התנסות ״לא עשית״, ״אתה לא יודע מה זה lsd״ ״אם הייתה מנסה LSD הייתה מבין״ וכל הפרשנויות הלא רלוונטיות האלה שאתה עושה כאשר אין לנו איך או עם מה להשוות.

אל תיקח את ההודעה הזאת כביקורת מעליבה חלילה אבל אתה עושה פה משהו שהוא בעייתי מצד אחד אתה רוצה להעיר קהל רדום שלא מודע למה שהוא צורך ומצד שני אתה יותר קנאה אצלו למשהו שלא ניתן או שמאוד קשה להשיג וזה לא בסדר. כלומר הדרך שבא אתה מגיב לפעמים.

תודה רבה על התרומה אבל אל תשכח שמאחורי התאוריות והקונספירציות על lsd יש רבים יותר בכולם שטוענים ש lsd של פעם זה ה lsd של היום מיעוטים כמוך (שאולי מבינים הרבה יותר מהרוב ואולי גם באמת צודקים) חושבים אחרת.

סה״כ אף אחד לא רוצה להתמרמר מהפוסטים שלך אבל לפעמים נוצרת התחושה שזה מה שאתה רוצה להשיג, אז כך את לתשומת ליבך.

שבת שלום.

ORSO BIANCO ו-cannabisnaut אוהבים את זה.
  6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    צר לי שאתה מרגיש ככה חבר, אבל בוא לא נשכח שאנחנו בפורום פסיכדליה, לא אצלך בסלון. אנחנו מדברים כאן על LSD, לא על במבה. אני לא אשם בזה ש-99.9 אחוז מהאנשים שמגיעים לכאן או בכלל מעולם לא צרכו את החומר הזה. אני לא אשם בזה שמוכרים לכם שקרים בעטיפות יפות למעלה מ-15 שנה. זה שאני יודע מה זה LSD ואתה לא זאת עובדה, לא התנשאות. אז בבקשה אל תוציא את התסכולים שלך עלי.

מי דיבר על באץ' שאמור להגיע? איך הבנת את זה? אין לי שום קשר ל-LSD ש-doltaraneik לקח. הוא דאג לעצמו והחכים להזמין ברגע שנפתחה האופציה. הוא תומך בי רק בגלל שנפקחו לו העיניים. הוא תומך בי מפני שעד לפני שהוא ניסה LSD הוא היה סקפטי בדיוק כמוך ואולי יותר, מה שהשתנה אחרי הטריפ הראשון. הוא פשוט הבין שאני נצמד לעובדות שאתה עדיין לא רואה.

אתה ושאר האנשים שלא מחבבים אותי חושבים שאני כאן כדי להשוויץ בהישגים שלי. מבלי להעליב, אבל אתה לא מעניין אותי. לא אתה ולא עשרות אם לא מאות האנשים שנלחמים בי מדי יום. המטרה שלי היא להחזיר את התרופה של הופמן לעולם ושום דבר לא יפריע לי לעשות את זה. אתה יכול לקרוא את הפוסטים שלי ואתה יכול לדלג עליהם. זה באמת לא מעניין אותי או מפריע לי.

את המטרות שהצבתי לעצמי בחיים כבר השגתי. כסף לא חסר לי. עניין בחיים לא חסר לי. נשארה לי מטרה אחת ואני אשיג אותה, כי כזה אני.

עכשיו, אתה רוצה ללמוד דברים חדשים או להמשיך להתמרמר כמו איזה זקן טרחן?

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  7. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני לא מושפע מאף אחד ובטח שלא מנסה להרשים אף אחד.האמת כואבת,אבל זה מה שיש.
    שולגין לא סידר אותי בשום קרטון ואני מגבה אותו פה כי הוא צודק.
    בבקשה אל תביך את עצמך עם תגובות כמו "אני לא בן אדם שקונים בקרטון".אף אחד פה לא חייב לך כלום,תגיד תודה בכלל שיש פה אדם כמו שולגין בפורום.מה הוא נראה לך,איזה ונדור מהדארקנט שמחפש את הביקורות שלך ?
    אני אמשיך להצדיק אותו ולעמוד מאחוריו כי הוא צודק,וכל המטרה פה היא לגרום לכם להבין את זה.האמת כואבת.מה אתה רוצה ששולגין יגיד לכם ? "חברי פורום חמודים,על מנת לא לפגוע ברגשותיכם הרכים,אני מצהיר בזאת שאתם צורכים 50 אחוז LSD ו50 אחוז חרא טהור.מקווה שלא התמרמרתם ונפגעתם".

יום אחד אתם עוד תצטרפו אלינו.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  8. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אתה כנראה מתבלבל יקירי (שולגין) אני דווקא מהתומכים שלך ולא מהמתנגדים, אני רק אומר שהתוכן של ההודעות שלך הוא מתנשא אין קשר בין מה שאתה מנסה להעביר לאיך שאתה מעביר.

הבנו אין lsd ונשמח שתציין את הסגולות הייחודיות שלו ואת ההשפעות הפנטסטיות שלו, אבל על כל הודעה להגיב אה זה לא LSD אה זה לא lsd, זה שטחי, זה שטוח, העולם הוא ככה ואתם ככה כי לט עשיתם את הדבר האמיתי... הדבר האמיתי והדבר האמיתי.

אז התוכן שבו אתה מעביר את המסר הוא הבעיה במקום לעשות טת זה ממקום של הבנה כמו שציים זה שמעלי זה נשמע מתנשא.

שלא תטעה אני ממש מקבל את מה שאתה אומר אבל לא בדרך שאתה אומר, אתה לא מפסיק לקבוע עובדות על כלום, אין לך מושג בכלל מהי מציאות, לא לי לא לך ולא לאף אחד. הכי הרבה אתה יכול לטעון שגילת טת האמת או המשמעות שלך אבל אתה מגיע למצב שאתה קובע לאנשים את טעם המוזיקה שלהם, אץ טעם המציאות שלהפ ואת ועם החיים שלך שאתה חושב שזה המצב האוליטימטיבי גם אם אתה לא אומר את זה במפורש.

אני ממש לא תוקפני כלפיך ושים לב שרוב ההודעות דווקא אני מפרגן לך אבל לפעמים ההודעות שלך במקום להשיג אץ המטרה יוצרים אנטיגוניזם וזה חבל כי אתה לא משרת את מה שאתה חושב שאתה בא לשרת או מה שאתה חושב שאתה משרת.

זה סה״כ הביקורת שלי על טום הדיבור והשפה שלך, אני לא מצפה שתשנה אותה, אני רק רוצה שתבין איך אנחנו מסתכלים מהצד וזה צריך לעניין אותך כי אתה רוצה שנגיע למסקנה שאתה הגעת עליה וזו המטרה שלך כפי שציינת, אז תעשה את זה בדרך מכבדת.

ברכות,
    שבת שלום

grower420 אוהב/ת את זה.
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה אתה שבוחר להיפגע חבר. זה אתה שבוחר להרגיש נחות. כמו שאתה לוקח את הדברים שלי למקום שלילי, יש פה אנשים שלוקחים את זה למקום חיובי. כמו שיש אנשים שלא מחבבים אותי (בלשון המעטה), יש אנשים שמעריכים את מה שאני עושה ותומכים בי, לא משנה איך אמרתי את הדברים. זה אני, ככה אני מתבטא.

אתה מנסה למשוך אותי לדיון פילוסופי פעם אחר פעם. זה לא יקרה. אני נצמד לעובדות, עובדות שאתה עדיין לא זכית להכיר. להתנשא זה להגיד שהמוזיקה שאתה שומע חרא ורק המוזיקה שאני שומע טובה. זה לא מה שאני עושה פה. בכל תגובה אני מנסה להעביר את מה שאני רואה ואת מה שאני יודע. שוב, אתה לא חייב לקבל את זה.

המטרה שאני מנסה להשיג גדולה ממני, ממך ומהפורום הזה. המהפכה כבר התחילה וקורים המון דברים טובים. כשהתרופה של הופמן תחזור זה לא יעניין את אף אחד מי החזיר אותה, מה הוא עשה בשביל זה ואיך הוא בחר להתבטא. אני לא הולך להשתנות או לשנות את הדרך שבה אני אומר דברים, כי זה אני.

kingstar ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  10. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    חבר, מה שאתה עושה זה לא הוגן וחסר ערך. שולגין תרם, תורם וימשיך לתרום לפורום הזה כמו שאף אחד לפניו לא תרם, ועל כך בלבד מגיע לו כל הכבוד.

מעבר לכך, אני לא נמנה על האנשים שזכו לטעום מהדבר האמיתי מעולם ועם זאת אני כן מצדיק את שולגין ותומך במאבק שלו להוצאת האמת לאור כי האינטואיציה שלי אומרת לי שזה הדבר הנכון לעשותו ושהבנאדם הזה עושה עבודת קודש למען מטרה נעלה ובמסירות רבה.

הייתי ממליץ לך להתנצל בפני שולגין, ואני גם לא יודע למה כל כך הרבה אנשים תוקפים אותו- סה"כ המטרה שלו טובה ועושה רושם שהוא אדם נחמד מאוד.

11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אתם מוציאים דברים מפרופרוציה אנשים..
    שולגין בפורום בשביל מטרה.לא כי משעמם לו בחיים.
    כל פעם נתפסים על משהו אחר ומתחילים להתווכח.הפורום הזה הוא לא תורה לחיים שלכם,אתם מוזמנים לשמוע מה שבא לכם,ולעשות מה שאתם רוצים עם החיים שלכם.כל עוד אתם צורכים "LSD",אז אתם באמת חייבים להקשיב לו.
    בכל תחום אחר,תעשו מה בא לכם.

12. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    אז ככה! הבחור פה צודק במאה אחוז.
    יכול להבין אותו, בהחלט.
    הבנאדם עבר איזה 100 טריפים, ובום ביום בהיר מגיע שולגין ואומר לו שמע חביבי, כל מה שצרכת עד היום היה שקר. ואללה,באסה.
    גם ככה כל הפורום פה ניראה כמו איזה מחזה יווני בדמותו של שולגין המלך,שומר הראש,חורף נפשו יד ימינו- דולטה, אב הבית קוסטה, ואנחנו! העם...שמידי פעם מישהו מאיתנו מעיז להרים את הראש!
    אני אישית עברתי 2 טריפים בחיי, השני מיותר, והראשון, אוי הראשון...גמר אותי.
    התחיל טוב,נגמר ברע....שרט אותי! אין ספק שמה ששולגין עושה פה מבורך! רוב האנשים בעולם פועלים למען מטרה אישית, כפי שזה נראה כאן - לא כך הדבר.
    אני חושב שברגע שמשתמש פסיכדליה ותיק יעשה את ההשוואה בין האסיד המודרני והקלאסי, הדברים פה יהיו יותר ברורים

peace and love

#32 עידו חדד, ‏25/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏25/2/17
    goga אוהב/ת את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אנסה להסביר לך את זה בצורה הכי פשוטה שאפשר. תחשוב שאתה יהודי שמוביל מרד נגד הגרמנים. איך היית פועל כדי להשיג את המטרה? האם היית ניגש לגרמנים ואומר להם בנימוס "תקשיבו חבר'ה, מה שאתם עושים פה זה לא סבבה. בבקשה תפסיקו"? או שהיית דורס ורומס כל מה שאתה יכול בדרך כדי להציל כמה שיותר נפשות?

אין דרך אחרת לעשות את מה שאני עושה. אם לא הייתי קוטל את כל הטריפים שלכם היה נשאר מקום לספק שאתם עושים את הדבר האמיתי. אתם צריכים להבין מעל לכל ספק שמה שאתם צורכים זה סמי מסיבות באיכות גרועה. צריך לגרום לצרכנים לאבד את החשק לצרוך את מה שהם צורכים ולהצטרף למלחמה.

אנחנו במלחמה חבר, ויצא שאני מוביל את הקרב. אני לא מלך, אני לוחם. מי שלא תומך במטרה או בדרך שלי הופך באופן אוטומטי לאוייב. כל תגובה בסגנון "שולגין מתנהג כמו מלך" רק מפריעה למטרה ומעכבת אותי. במקום להתמקד במה שחשוב אני צריך לבזבז את הזמן על אנשים שבחרו להיפגע מהדרך שלי.

רובכם יושבים בבית מול המסך מסטולים ומבקרים את העבודה שאני עושה כאן בהתנדבות מלאה, במקום לפנות אלי בפרטי ולהציע את עזרתכם. זאת התנהגות פרזיטית וכפויית טובה. תתחילו לחשוב איך אתם נרתמים למאבק ועוזרים להשיג את המטרה במקום לבזבז את הזמן שלי בתגובות "אכלו לי שתו לי".

#33 שולגין, ‏25/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏25/2/17
  14. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אבל זה בדיוק העניין אתה רוצה להוביל אותנו אבל בפועל אתה מדליק אותנו ובפועל אין לנו טת החומר האמיתי. שוב פעם אני מקבל את מה שאתה אומר וממש לא האויב שלך, תמיד שרוצים משום מה להשוות דברים אני נתקל בהמחזות לשואה, חביבי זה לא עובד ככה.

סה״כ הערב שלי כלפיך היא שוב פעם הטון שכנראה לא תשנה, שלא תטעה הפורום עדיף איתך פי אלך מאשר בלעדייך וכל פוסט שלך מעניין בטירוף.

רק התגובות לפעמים יכולות להשיג את המטרה באותה דרך רק בטון פחות מתנשא, טוב של הסבר והבנה ולא טון שיותר התנגדויות פסיכולוגיות - זה מה שאתה עושה ולא להפך.

אתה אומר שאתה יוצא למלחמה, אבל צרכן כמוני ימשיך לצרוך lsd ממה שקיים, איזה ברירה יש לי? לא לצרוך? אני אוהב את מה שתקעתי עד עכשיו, הגעתי איתו לכאן ולכאן (אתה יכול לקרוא פוסטים מ 2014), אבל אתה יוצר אצלנו מצג שווא של מלחמה בלי אפשרות לניצחון שכן זה חומר כל כך נדיר. וזה בסדר הבעיה היא הדרך.

חלילה לא אויב שלך, מעריך אותך מאוד, רק חושב שיש דרך יפה יותר לפרט ולדבר ממקום של הבנה ולא מקום מתנשא (שוב פעם ככה זה נשמע לי ואני מאמין לכמה אחרים) ובוא לא נלך למשפט זה מי שאני ככה אני זה מלחמה. גם במלחמה צריכים מנהיגים טובים שמכוונים ואומרים מה השלב הבא במלחמה.

מקובל

grower420 אוהב/ת את זה.
  15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא רוצה להוביל אף אחד. אני ייזם, לוחם, אבל אני ממש לא מנהיג. הדרך שלי לא רלוונטית כל עוד אני משיג את המטרה. נכון, אין LSD כרגע, אבל צריך להסתכל על התמונה הגדולה, צריך להסתכל על העתיד. אם לא נלחם עכשיו המצב רק ילך ויחמיר. אז אתה מרים ידיים לפני שבכלל לבשת מדים?

מתוך עשרות הודעות שאני מקבל ביום בפרטי, ומתוך כמה מאות בפורום, אולי שני אנשים הציעו לעזור לי. אתה מבין כמה זה מגוחך? אני לא מחפש שיגידו לי תודה, אבל אני כן מצפה לראות אנשים עושים דברים למען המטרה, בפורום ומחוצה לו, במקום להפריע לי.

kingstar אוהב/ת את זה.
  16. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אז תגיד לנו מה לעשות, אבל מה אתה רוצה באמת שנעשה? שלא נצרוך כרגע כלום? כמה זמן זה ימשך? אני אשמח תעזור תגיד לי באיזה אופן.

17. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אף אחד לא אמר שהחומרים הפסיכדליים לא משאירים אפקט כזה או אחר.כל הכבוד שהחומרים המודרנים הביאו אותך לאן שהביאו אותך.
    אבל שתדע שיש הרבה מעבר לזה,ושולגין מנסה לקדם את זה כמה שאפשר.
    אתה מצפה להתעורר יום אחד ולמצוא LSD מתחת לכרית?אז לא יקרה.החומר הזה קבור תחת כל כך הרבה שקרים ותחת תעשייה שלמה ואתה בכלל לא מבין כמה עושה שולגין בשביל לשחרר את האמת לאור.
    אז באמת במקום לבוא ולהתלונן על צורת הביטוי שלו -שהיא בסדר גמור אגב,הוא לא מקלל אף אחד,ולא משפיל אף אחד,תנסו באמת לתרום ולעזור כמה שאפשר.

ובתקופה הקרובה אמור לעלות פוסט השוואה בין אחד החומרים האיכותיים בדארקנט לבין LSD (ואחד החומרים האיכותיים האלה נגישים לכל צרכן,שלא תגידו שעושים השוואה בין דינוזאורים לדרקונים)

kingstar אוהב/ת את זה.
  18. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    kingstar אתה אומר שאין את המקורי אבל מה אתה מצפה שהוא יעשה? יפיץ את המקור לכל מי שמבקש?
    אתה בתור התחלה יכול להפסיק לפרנס את הדילר שלך מה שיצור מצב שהוא יפסיק לפרנס את הדילר שלו וזה כבר התקדמות אבל אם תגיד "מה אתה רוצה שאני יפסיק" ותבכה שהוא מתנשא עליך לאן זה יוביל?
    אז הוא מתנשא חחח מה אתם ילדים קטנים? עברתם חוויות פסיכדליות מאסיד כזה או אחר אבל הוא אומר לכם בפנים דוגרי זה לא הדבר האמיתי תגיד מה שתגיד ותעשה מה שאתה מבין מפה אבל לבכות בקשר לגישה שלו זה הדבר האחרון והכי מיותר

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  19. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    ברשותך, אני אעשה אנלוגיה בין המלחמה של שולגין בפורום הזה, לבין מלחמה מסוג אחר לגמרי. (בשביל הפרוטוקול ייאמר כי איני תומך ברעיון של חזרה בתשובה ואני בעצמי אגנוסטיקן, אך זו האנלוגיה הטובה ביותר שעולה במוחי כרגע).

נניח שיש קבוצה של נערים שיושבים כל יום במקום קבוע ומדי פעם עובר רב השכונה ואומר להם: "תקשיבו, אתם חושבים שאתם עושים חיים ונהנים, אבל אתם חיים בשקר. כל החיים שלכם היו עד עתה חיי שקר. הצטרפו אליי, הדרך שלי היא הנכונה".

חלק מהנערים, כמוך, יתרעמו על עצם העובדה שמישהו העז לכנות את חייהם "חיי שקר"- הרי אתה נהנה בחיים אז איך זה יכול להיות שקר? חלק אחר מהנערים, כמוני, יבדקו את אמיתות הדברים לאשורם, ואם יתברר כי הם נכונים, יודו לרב השכונה על שפקח את עיניהם ואף ישאלו כיצד הם יכולים לעשות שינוי?

אני בחרתי לבדוק אם הדברים ששולגין אומר והגעתי למסקנה שהבנאדם צודק. אני תמיד מטיל ספק בהכל וייתכן שאני טועה, אך לפי "ייתכן" לא מוציאים דברים לפועל. אני לא יודע איך הגעת למסקנה ששולגין מתנשא בדיבורו? אני לא זוכר שקראתי אף פוסט מתנשא. אדרבא, בכל פוסט שלו הוא מנסה לעזור (כפי המופיע בחתימתו) ולהוציא את האמת לאור. אתה יכול לנסות, תשלח לו הודעה בפרטי ואני בטוח שהוא ישמח לעזור בכל נושא.

kingstar אוהב/ת את זה.
  20. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שמע חבר, דבר אחד ייאמר לזכותך, שיש לך דמיון מאוד פורה. אם, מהדיונים בפורום, עולה לך תמונה של היררכיות מדומיינות, אז אין לי מה להגיד לך. מי שיקרא את הפוסט שלך עוד עלול לחשוב שאני, דולטה ושולגין נפגשים אחת לשבוע באישון לילה, צורכים LSD, מחככים ידינו בהנאה ומלגלגים על "פשוטי העם" שאינם זוכים לטעום מהדבר האמיתי.
    אני לא מכיר את שולגין, ולמעשה אף לא אחד מהפורום (חוץ מחבר אחד :)) ואין כאן קונספירציה הנועדה להוריד את הפורום ביגון שאולה.

אתה כותב "אני חושב שברגע שמשתמש פסיכדליה ותיק יעשה את ההשוואה בין האסיד המודרני והקלאסי, הדברים פה יהיו יותר ברורים". ובכן, ידידי, המשאלה שלך התגשמה. הגיע לפורום משתמש פסיכדליה ותיק ועשה בדיוק את ההשוואה הזו. למשתמש הזה קוראים @שולגין . ואתה מוזמן לפנות אליו ע"מ לקבל מידע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!