1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MDMA טריפ ריפורט

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י שולגין, ‏21/2/17.

1. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146

בגלל ששלוגין בעצם הגיע לפה והפיל פה פצצה (שאף אחד לא באמת צורך LSD) אז חלק מהאנשים שלא רוצים לקבל את זה בכלל לא מקשיבים לו.לא משנה מה הוא יספר,ואיזה השוואות הוא יעשה,הם לא יאמינו לו ולא יקשיבו לו.

כל מה שקרה פה בכלל ,ההתבכיינות על צורת הביטוי של שולגין,באמת בדיחה.
    הבן אדם הזה עוזר לכל מי שרק מבקש,בכל תחום שהוא יכל.אז האמת באה לכם לתוך הפרצוף,ולא אהבתם אותה.אז הוא מתבטא מכוער?בחייאת..

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  2. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    חמוד מה שעברתי גם אלף טריפים לא יעבירו אותך אתה נמצא רק בדמיון של האסיד ובתבניות המצומצמות שלו, לאן הוא הוביל אותך? להארה? להבנת החיים? היקום והנשמה? התשובה ברורה... האסיד הוא רק זרז ראשוני ותו לא.מעבר זה תלוי בגורמים שונים. יופי קיים בפשטות ועוד איך אם היית חווה רוח אמיתית ולא מערבולות ורעש וצלצולים בראש היית מבין.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    1. קודם כל תפסיק לגרור אותי לדיונים מיותרים שגוזלים ממני זמן יקר. אני מעדיף להשקיע את הזמן הזה בללמוד יותר את הנושא ולעשות מהלכים שבאמת יזיזו משהו. במקביל לענות להודעות שאני מקבל בפרטי מאנשים שצריכים עזרה.

2. להפסיק לצרוך את החומרים שאתה צורך.

3. לשכנע את החברים שלך להפסיק לצרוך את החומרים שהם צורכים. זה נשמע קשה אבל זה לא. אני באופן אישי גרמתי לעשרות אנשים (שידוע לי) להפסיק לצרוך כימיקלים. תאמין לי שזה לא חסר להם.

4. לדבר על הנושא בכל הזדמנות. בכל פעם שמישהו לידך מוציא מהפה את המילים "אסיד" או "LSD", לעצור אותו ולהסביר לו שמה שהוא צורך זה לא LSD.

במקביל אני עושה המון מהלכים מחוץ לפורום. מהלכים בקנה מידה בינלאומי. השינוי קרוב, אבל בשביל שזה יקרה אתם חייבים להפסיק להזרים כסף לדילרים שלכם.

ואם אתה או כל מי שקורא את זה עדיין חושבים שהחומר שאתם צורכים זה LSD? צפו בסרט שפירסמתי אתמול (לינק למטה). תראו מה החומר המקורי עשה לקבוצת אנשים בין לילה. טריפ אחד, זה מה שהיה צריך בשביל לגרום לטים סקאלי לעזוב את הלימודים באוניברסיטה ולהקים מעבדה לייצור LSD. החומר הזה משנה חיים אחרי טריפ אחד. אני מדבר מתוך נסיון. סקאלי הפך לייצרן LSD, אני הפכתי לשגריר ולוחם.

למה אתם הפכתם אחרי הטריפ הראשון שלכם?

http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/the-sunshine-makers.15688/

#43 שולגין, ‏25/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏25/2/17
    CostaElMalek ו-kingstar אוהבים את זה.
  4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    האמת, אני שמח שלא עברתי את מה שעברת. אתה נשמע כמו אדם שהחיים דרסו אותו. זה עצוב.

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אתה מתבלבל ידידי, כי אני לא אומר שהוא משקר, חלילה, אני רק אומר שהדרך שבה הוא מבטא את הדברים קצת צורמת ונשמע כאילו זה בשביל להדליק אותנו על פארש (כי זה מה שקורה למעשה). לא אומר שלא יעלה את זה כל פוסט ופוסט זה מעולה ומבורך. רק שאפשר לרשום את הדברים בצורה שונה. כמו שטענו מעלי זה הכל. לכן כל האנלוגיה הזו כלל לא נכונה.

אני אכן מרגיש באסה שלא עשיתי מהחומר האמתי (כנראה) אבל לא מתבאס מזה שיגלו לי את האמת אלא רק הדרך שבה עושים את זה חשובה. אם יש מטרה לנגד העניים אז צריך לדעת לעשות את זה בצורה מכבדת ויפה. זה הכל.

אחלה בחור, אחלה גבר, שמח שהוא כאן, שמח שאתם כאן. מקווה שההודעות יהיו פחות "פוגעניות" נקרא לזה ככה.

שבוע טוב ומבורך לכולם חברי פורומי פסכדליה היקרים.

;)

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    @kingstar זו התנשאות, למשל. לרוב היא מגיעה מאנשים חסרי ביטחון שסובלים מרגשי נחיתות. מבין את ההבדל?

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כל אחד לוקח אחריות על מה שהוא רושם, אני סה"כ מתעניין בפוסטים שלך כי אתה איש שמבין, אני אכן גם שמעתי וראיתי מה LSD עשה לאנשים הבעיה שהוא לא עשה את זה לי, יש דברים שחברים מתארים שהוא מעבר לכל דמיון פשוט אני לא חוויתי את הדברים האלה. אני אכן מפקפק שמה שאני צורך זה לא LSD כי חסר לי הרבה מהתיאורים שהיו חסרים לגדולים ביותר בהיסטוריה, תמיד הייתי משייך את זה לכמות, או לטוהר החומר עד שהגעת, כיום כמו שאמרת כל מי שרק מדבר איתי על LSD אני ישר מזכיר את דברייך שלא יהיה לך ספק. אני מתוסכל וזה בסדר לא כל דבר צריך להשיג מיד, אני חובב אדיר של פסיכדלים בעיקר "LSD" (לא עשיתי פטריות או DMT) אבל צרכתי המון חומרים כאלה ואחרים בכמויות מטורפות (לא שזה משנה אבל אני צרכן (בלבד) מאוד גדול).

אתה עושה עבודה מבורכת, מקווה שאכן יצא לי בהזדמנות לבדוק LSD ולפקוח את עניי במידה והן סגורות (בנושא הזה), אני בכלל תמיד אמרתי שלימודי הפסיכולוגיה תרמו לי יותר מהכל, אבל אולי הגעתי אליהם אך ורק בעקבות החוויות הפסיכדליות ואולי זה בגלל שבשנה האחרונה עשיתי כמעט 100 טיפות (ועוד 100 בערך ב 10 שנותי הקודמות).

שלא תחשוב חלילה שאני בצד הנגדי או מתכחש לעצמי, עברתי את השלבים האלה של לסתור אנשים רק כי לא מתאים לי, כן פשוט חשוב לי שתדע שאתה יכול להגיע לעוד הרבה יותר אנשים בצורה אחרת. אלי הגעת אבל אם אתה באמת רוצה להשיג את המטרה יש דרכים עוד יותר טובות לעשות את זה.

שבת שלום בחור יקר, כך את דברי רק בשביל לראות את נקודת המבט שלי ושל אחרים (מתוסכלים או שלא מאמינים חלקם). זה הכל.

:)

8. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    זה היה בכדי להעמיד אותך במקום (אבל יש בזה המון מהאמת וזאת עובדה) כשתעורר מלפיתת האסיד תבין שניתן לחוות הכל גם בלי אסיד, והכל מורכב וקיים עוד מזמן, לכן כל מה שאתה מציג כאן היא תפיסת עולמך בלבד וזה בסדר, זוכתך להינעל על מטרה מסיבות שלך סבבה, אבל תזכור את זה בדרך שזה לא אבסוליטי.

kingstar אוהב/ת את זה.
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תעשה מה שאתה רוצה בן אדם. מישהו הכריח אותך לצרוך LSD? מישהו מכריח אותך להגיב כאן? אתה בפורום פסיכדליה, אתה מוזמן לפתוח אשכול באיזה נושא שאתה רוצה. אתה מעדיף פטריות? תדבר על פטריות, תכתוב על היתרונות שלהן, על היכולות שלהן.

במקום להטריל את הפוסטים שלי תעזור לאנשים בתחום שאתה מאמין בו.

הפורום לרשותך.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  10. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    לגבי הפוסט...החלק השני היה בהומור כמובן.
    לגבי התרומה שלך...אני אישית יותר ממעריך. אני אחד שהתנסה באסיד המודרני ובאתי אליו בשביל מענה תרופתי ולא בשביל לראות הזיות...זה הדבר האחרון שמעניין אותי.
    אני אכלתי כאפה רעה מהטריפ, כך שכל מידע שלך פה רק עוזר לי להבין יותר מה עברתי ויכול להיות שזה בגלל טיב החומר, שהוא למעשה לא החומר שאליו כיוונתי.
    אני מאמין שכל מי שאכפת לו ממה שהוא צורך מקבל את המידע שלך כחשוב ביותר ואוטומטית זה עובר לסביבה הקרובה שלו, כך שהפעילות שלך גם אם לא נראית מוערכת, היא כבר בשלבי חלחול/תפעול.
    שבוע טוב
    מי יתן והופמן יחזור לתת בראש!

#50 עידו חדד, ‏26/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏26/2/17
  11. Black mamba

Black mamba חבר חדש

לייקים:
    2
    ואני שואל איך אשכול של mdma טריפ רפורט הפך לדיבורים שלמים רק על אסיד
    נחנקנו כבר נחנקנוווו
    גם ככה 99 אחוז מהפורום אסיד
    אולי דיי עם ההטרלות חוזרים על עצמכם כל הזמן כן אסיד אמיתי לא אמיתי.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  12. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    להגיד לך את האמת, ידידי? אני גם לא אהבתי לשמוע את הפצצה שהוא הטיל, אבל חיבקתי אותה ב-2 ידיים כי היא פתחה לי את העיניים. יש אקסיומות בחיים שלא מתייחסות באופן סובייקטיבי למה אנחנו חושבים או רוצים. אני לא אוהב לשלם מיסים וחשבונות, אז אם אני אתעלם מהמכתבים בתיבת הדואר שלי הם ייעלמו? כמובן שלא...

בכל אופן, אנשים כמוך רק מחזקים אצלי את העמדה ששולגין צודק כי זכיתם לטעום מהדבר האמיתי ואתם יכולים לעשות השוואה בין המודרני לקלאסי.

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  13. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    חחחחחחחחחחחח זה המהות של הפורום כנראה
    גם אם נפתח פה אשכול על תפוחים נגד עגבניות זה יגמר בדיון סוער על LSD

ORSO BIANCO אוהב/ת את זה.
  14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    נפתרה הבעיה!

http://forum.קנאביס.com/index.php?forums/lsd-25.47/

15. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    הייתה לי חווית אמדי דומה לשלך עד לקטע שבו חיפשת את המפתחות :).
    אבל אצלי החוויה נהפכה ללא נעימה כי הטריפ נהיה מאוד אינטנסיבי, אז שכבתי לנוח.
    החומר הזה מפחיד! חח, באמת מרגיש כאילו הגוף שלך מתפוצץ
    אני הרגשתי זרמים מטורפים בגוף, כאילו עובר דרכי חשמל..
    כיף לקרוא את הטריפ רפורטס שלך ידידי :)

שולגין אוהב/ת את זה.
  16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    נחמד שאת מראה את הפרצוף שלך כאן מדי פעם :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!