1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איפה כל החבר'ה שלכם?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י שולגין, ‏27/2/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שלום ילדים,

אני מאמין שאני לא היחיד שמרגיש שהפורום הזה הפך לבית חם לכל מי שמתעניין בפסיכדליה. לא יודע מה אתכם, אבל אני רואה את כולכם כמשפחה אחת גדולה, ומה יותר כיף מלהרחיב את המשפחה :)

אז אם יש לכם חברים קרובים, או מכרים שמוצאים עניין בפסיכדליים, אנחנו נשמח לארח אותם. אם אתם חברים בקבוצות פייסבוק שתחומי העניין שלהן דומים, למשל - מוזיקה אלקטרונית, משני תודעה או כל תחום שלדעתכם מתאים לבית החמים והמחבק שבנינו פה ביחד, תזמינו לכאן את כולם, ספרו להם על המקום הזה.

בואו נרחיב את המשפחה כדי שנוכל להעביר הלאה את העבודה החשובה שאנחנו עושים כאן.

מה אתם אומרים?

2. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    בית חם למשפחה מאד גרעינית.

הפורום הזה הוא הזדמנות בלתי רגילה להרים את הקרן של הפסיכדליה בארץ, והלוואי והיו עוד ועוד בני משפחה שיצטרפו.

תודה לך על האכפתיות והרצון הטוב. לו יהי.

CostaElMalek ו-שולגין אוהבים את זה.
  3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה לך חבר!

4. Clutters

Clutters קנאביסט

לייקים:
    29
    בהחלט בעד ואנסה לשתף.
    יש פה אנשים חמים והפורום בכללי מאוד כל לניווט ושיתוף.

שולגין אוהב/ת את זה.
  5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    הרוב נשואים עם ילדים סיימו את שלב הפסיכדלים בחיים, נשאר עוד חבר אחד אח שעדין עושה אבל הרבה פחות ממני דיי סולד מאינטרנט ורשתות תקשורת. אני מגיל קטן אוהב פורומים ומכור אליהם וכך גם לדברים אחרים שקשורים לפורום הזה ולכן אני כאן חח :).

שולגין אוהב/ת את זה.
  6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שמח לשמוע :)

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    העיקר הכוונה :)

8. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    במקרה נתקלתי בסירטון הזה של מק'נה שמדבר על "למצוא את החבר'ה האחרים".. למצוא את החבר'ה האחרים שמשתמשים בפסיכדלים.

סמים פסיכדלים תמיד שימשו כזרזים לקידום אבולוציוני והתפתחות רוחנית/מנטלית.
    הם משנים את צבע המשקפיים דרכם מסתכלים על העולם ויכולים לגרום למאין הרגשה של "חוצניות" וכתוצאה מכך יכול להוביל לבדידות שמרגישים שונים .. החומרים האלה גורמים למודעות יותר גבוהה לסביבה ולחיים מאשר אנשים "רגילים" שלא משתמשים בכלים האלה וחיים בלי מודעות מספקת לכל ה"חרא" או הטוב שנמצא אצלם עמוק...
    חשוב לשמור על ה"שפיות" על ידי תקשורת עם אנשים שמבינים אותך ואת ההשפעות של פסיכדלים.
    אפשר גם בפייסבוק בעמוד קנאביס להעלות מודעות... נדמה שאנשים חושבים שקנאביס הוא ה"סם" היחיד שיש לו יתרונות רפואיים. חשוב מאוד להעלות מודעות לנושא הזה ולהתייחס לזה ברצינות.

9. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    האמת היא שלמדתי המון מהפורום הזה ואפשר להגיד שבזכותו גם יצאתי מכמה מצבים לא טובים רק כי הדהד לי במוח תחת אותם חומרים מה יהיו תמיד אבני הדרך שיעזרו לך לעבור את החוויה בצורה הטובה ביותר ולהפיק ממנה את הלקחים החשובים ביותר .
    הלוואי שכל האנשים שאני מכיר סביבי יוכלו להיפתח לעולם הזה כי ככה הכל יראה להם יותר ברור אבל להפך .. הם חיים תחת המטריקס שאלכוהול וטבק חוקי וכל שאר הדברים לא חוקיים כי הם מסוכנים וממכרים וכשאתה מסביר להם מה הם צורכים כשהם מעשנים טבק ושותים אלכוהול זה כמו לדבר לקיר אטום. עד כדי מצב שאיבדתי את כל הכוח מלנסות להסביר להם מה אני עושה הם תמיד רואים במה שאני עושה כטאבו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!