1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

100 במבחן באוניברסיטה ולאחריו 0.2 גרם MD

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י kingstar, ‏27/2/17.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אמנם לא עשיתי הרבה זמן מלבד הפעם הקודמת שהייתה לפני כמה ימים אבל נשאר לי עוד 0.5 מאז ושיש לי משהו אני חייב לסיים אותו. אז כרגע נהנה מקבלת ציון מעולה כדי לפתוח דלקה מעולה נראה לאן זה יוביל, שמח לשתף חברים יקרים.

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אתה לומד באוניברסיטה הפתוחה נכון?
    שמע כל הכבוד לך בתור בוגר של המוסד הזה לא קל לקבל ציונים כאלה במחבנים שלהם..

חוצמזה אני עוקב אחרי הפוסטים שלך, אז בהזדמנות חגיגית זו אומר לך ישר כח על כל הדיון עם שולגין- לגבי צורת ההתבטאות וכ'ו. לדעתי נעשה לך עוול שם כי התייחסת בצורה יפה ועניינית ובחרו לתקוף אותך על דברים אחרים.

תהיה חזק אחינו ותן בראש בפתוחה !

kingstar אוהב/ת את זה.
  3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה ממש לא לעניין מה שאתה מנסה לעשות כאן בן אדם. יכולת לשלוח לו הודעה פרטית לגבי הנושא או להגיב באשכול שבו התנהל הדיון, אבל בחרת להעיר מתים בפוסט שלא קשור לדיון ההוא בשום צורה. לא לעניין בכלל.

kingstar אוהב/ת את זה.
  4. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    מקבל את ההערה, אני מסכים שהתגובה לא במקום והיה מקום מתאים יותר להתייחס אליה.

עם זאת אין כל כוונה בדבריי להעיר מתים או לעורר מחדש את הדיון. אני עדיין עומד מאחורי דבריי.

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    תודה שנה שלישית ממוצע 94 ;) נקווה לשמור עליו מסיים עוד שנה וחצי בערך ואחלה של מוסד אקדמי ממש מרוצה אבל חשוב ללמוד מה שאוהבים :)

6. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    איזה כיף, כל הכבוד שאתה עומד בלימודים במוסד הזה, לא פשוט!

תעדכן איך עבר לך.

kingstar אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!