1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול פנים של זן אוטומטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י משיח, ‏1/3/17.

1. משיח

משיח חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן,

כמושבניק, חשבתי לעצמי - אני אזמין זרעים אשתול - אדליק לו את האור בחדר, ישקה וזהו. הכל טוב.
    התחלתי להתעניין וטבעתי מרוב אינפורמציה.
    את הרוב קראתי במדריכים רבים (תאורה, אוורור, השקייה וכו').

זהו הגידול הראשון שלי לכן שתי שאלות שנשארו לי פתוחות:

1. אני מבין שגידול אוטומטי הוא מואץ ולכן אין זמן לטכניקות כמו SCROG וכו'. האם קשירות יוכלו לעזור? אני מכיר את הטכניקה מצמחים אחרים.
    2. לגבי תאורה. מה שיש לי זה חלל קטן בגובה מטר לשני עציצים. לפי היצרן גובה הצמח אמור להיות 70 ס"מ מקסימום. אם מחשבים גם עציץ בגובה 25-30 ס"מ כנראה שזה הולך לנצל את רוב החלל. חשבתי להביא תאורת SON AGRO, אך השאלה כמה חום פולטת נורה כזו. החשש הוא שבשלבי גידול מאוחרים הצמח יתקרב לנורה יותר מדי וינזק. אולי פלורוסנט?

בקיצור מה אומרים?

תודה,
    משיח

#1 משיח, ‏1/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏1/3/17
  2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בגדול בכל אשר קשור לאוטומטים לא מומלץ להפעיל סרטס כזה או אחר .. אך , בהחלט זה יוכל לעזור לך להימנע מכוויות חום עתידיות ( חלל בגובה 1 מטר זה מעט נמוך ומאתגר )...שיטת הקשירות באה מעולם ה BONSAI (שיטת אימון יפנית לפיסול צמחיה) בגדול...
    עקב נתון גובה החלל המלצתי היא או תאורת לד או CFL בהספק סביר וכמובן מערך אוורור בהתאם...
    לגבי המותג ששלחת לא מכיר.. קישור למוצר יעזור..

Amitos אוהב/ת את זה.
  3. משיח

משיח חבר חדש

לייקים:
    0
    OK אז אני הולך איתך בנוגה לCFL. בדקתי וזה באמת הכי יתאים. השאלה היא, איך אני מחבר נורות כאלו? בדקתי ויש מלא בתי מנורה E27, השאל אם יש דרך לחבר אותן לחשמל בעזרת שקע? או שחייבים להתחיל להתעסק עם התקנות של חשמלאי? יש איזה שיטה?

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
  5. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אהלן משיח
    קודם כל חשוב שתבין למה אתה נכנס, גם חלל גידול בגובה מטר גם אוטומטים וגם גידול ראשון, יש לך פה 3 גורמים שעלולים להוביל לגידול כושל, לכן אתה תצטרך להשקיע אקסטרה בשביל להצליח פה.
    אני אפרט, חלל גידול של מטר פשוט לא מספיק במיוחד לא לאוטומטים שאתה לא יכול יותר מידי לשלוט עליהם. אתה תגיע למצב שבשיא הפריחה הקולות יהיו כמעט במנורה וזה יגרום לחום/כוויות/חוסר תחלופת אויר טובה וכ'ו. כתוצאה מזה רוב הסיכוים שהיבול שיצא יהיה דליל ועם THC נמוך בהרבה מהפוטנציאל.
    דבר שני זה עניין האוטומטים, הרבה מתחילים נוטים לחשוב שבגלל השם הם קלים לגידול, וזה בדיוק ההפך. באוטומט אין מקום לטעויות, כל טעות = פחות יבול בסוף. ועכשיו שתתחיל תראה ותבין שמה לעשות יש הרבה מקום לטעויות.

לא רוצה לבאס אותך, רק רוצה קצת לתת לך "סטירת מציאות" ושתדע מראש למה אתה נכנס.
    מה שאתה יכול לעשות זה דבר ראשון לראות איך אתה מגביהה את החלל ב20סמ לפחות, וללמוד טוב טוב את שלבי הגידול (לחות, טמפ, השקייות, דישון, וכ'ו)
    בהצלחה

canna420 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!