1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מוזיקה לטריפ LSD.

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏16/12/16.

1. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אח יקר!

2. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני מאמין שהפתיחה של הטריפ משפיעה על כל הטריפ. אם פתחת טוב- הכל ילך חלק! לכן הפתיחה, לדעתי, היא מאוד חשובה.

3. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מעולה! מחכה כבר לטריפ הבא בכדי לנסות אותם :)

4. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    איזה כיף שיש אנשים כמוך בפורום!

שולגין אוהב/ת את זה.
  5. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה לא בדיוק ככה אחי.
    את הטריפ הראשון שלי פתחתי הכי טוב שיכל להיות.כשהמוח פוגש פעם ראשונה את החומר הזה אתה פשוט מתפוצץ.לאחר מכן התחלתי להשבר והתחיל להיות לי ממש קשה,התחלתי להזיע,ניהיה לי חם,האגו שלי היה על סף התפרקות ורצו לי הרבה מחשבות מאד לא טובות בראש,נכנסתי לחרדות,הייתי עירום מול הכל,אין לאן לברוח,ואתה יודע שקורה לך משהו.בסוף זה השתחרר,והטריפ המשיך להיות גלי,יש רגעים קצת פחות נעימים,יש קטעים שהמוזיקה מפחידה אותך,והוויזואלים קצת תוקפניים,אבל רוב הטריפ היה פשוט מדהים,הכל היה שם.זה טריפ אחי.

הטריפ השני נפתח רע,לא הצלחתי למצוא את עצמי,לא ידעתי מה לעשות עם עצמי מבחינה פיזית,רציתי מהר להגיע למצב שאני כבר מאבד הכל ופשוט להכנס לתוך המוזיקה,ומשהו שם לא נתן לי לעשות את זה,כאילו עמדה חומה שהפריעה.כמו שציינתי פה,נכנסתי לאלבום In Dub,ובסוף האלבום כבר לא יכלתי להבין מה אני.

ההרגשה על LSD היא גלית לחלוטין.זה עולה ויורד,לפעמים עולה מאד,ולפעמים יורד מאד.אבל קשה להבין מתי אתה עולה ומתי לא,הכל משולב,כשהנפילה היא חזקה אתה מרגיש את זה,כי מתחיל להיות לך כבר קשה,אבל שאר הזמן,הכל פשוט משולב וקורה.זאת פסיכדליה במיטבה אחי.

שולגין אוהב/ת את זה.
  6. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    טוב, כנראה זה מתמצת את ההבדל בין LSD מודרני לאמיתי. עד שלא אנסה לא אבין בעצמי.

7. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
  8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    @שולגין , תוכל בבקשה להמליץ על מוזיקה הדומה ל- Jean Michel Jarre - Aero? על אף שאין מדובר במוזיקה פסיכדלית, מאוד נהניתי מהאלבום והייתי רוצה לגלות עוד בסגנון.

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    טעות בידך יקירי. זו מוזיקה פסיכדלית לכל דבר. אמנם הגירסאות המחודשות באלבום Aero פחות מרחיקות לכת כמו הגירסאות באלבומים המקוריים, אבל עדיין מבוססות על אותם התפקידים והדמויות. היא כל כך פורצת דרך שבשנות השבעים הגדירו את המוזיקה של ז'אן כ"מוזיקת אסיד", ומכאן הגיע השם. בגלל המקום שממנו ז'אן מישל ז'אר הגיע, התרבות השמרנית וכו', העובדה שהמוזיקה שלו נכתבה תחת השפעת LSD נשמרה בסוד.

ז'אן הוא האבא והאמא של המוזיקה האלקטרונית הפסיכדלית. תאזין לאלבומים המוקדמים, זה פשוט עולם אחר. ליטרלי. מצרף כאן עוד כמה דברים שאולי תאהב.

תהנה :)

Jean Michel Jarre - Oxygene

Jean Michel Jarre - Zoolook

Air - The virgin Suicides

Kraftwerk - Radio-Activity

Klaus Schulze - Timewind

#49 שולגין, ‏2/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏2/3/17
    CostaElMalek ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  10. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני ממש נהנה להאזין לאלבום הזה, אפילו כשאני חף מכל השפעת פסיכדלים.

תודה רבה, האוזן שלי מתענגת :)

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני הכרתי את המוזיקה שלו הרבה לפני שהכרתי את המילה "סמים" :) זו הגדולה של יוצר מוזיקה, להתאים לכל אוזן.

אגב, אם תראה מי רוב הקהל בהופעות שלו אתה תהיה מופתע. איך אתם הצעירים קוראים להם, "סחים"? אז רובם סחים, והם נהנים מכל רגע. אתה יודע שהוא מגיע להופיע בארץ באפריל, כן?

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  12. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    וואו לא ידעתי. יהיה מעניין לראות אותו בלייב, אם כי אצטרך לשמוע עוד כמה אלבומים שלו לפניי כדי להתחבר לאווירה.

13. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אף פעם לא יצא לי להידלק אבל חטפתי הזיות מגראס ברמה של 2-CB ואמדי. יצא לי לחוות את ההרגשה שהצלילים חודרים לך לתוך הגוף שזה דיי הרגשה פסיכודלית.. אני אישית לא חושב שאני אנסה בחיים קרטון אם אני לא בטוח במאה אחוז שזה באמת LSD-25, וגם אני כנראה אנסה מינון של 50 מיקרו ולא מאה כי לדעתי אני מאוד רגיש בקטע של הזיות.

אבל גם אני מאוד אוהב את המוזיקה של סיימון פוספורד ולא משנה אם אני מסטול/דלוק/סאחי אני מאוד אוהב את המוזיקה שלו מגיל 16 במיוחד את הטראק הזה.. מעיף אותי למקום טוב

אין לי מושג אם זה טראק שמתאים לדלקות אבל זה טראק ששורט אותי כל פעם מחדש אני לא באמת מעיז להקשיב לו שאני ממש מסטול

איזה טראק אלוהים! האסיד של הלייף :)

זה פשוט מעולה!

טראק אחרון ( סיכוי קלוש שמתאים לדלקות) אבל אני חולה עליו

ולמה אין פוסט של מוזיקה שמתאימה לסטלות?

#53 LarryOG, ‏6/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏7/3/17
    cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  14. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    דרך אגב סיימון הולך להופיע באומן 17 בשישי לאפריל

חשמל של טראק אני יכול רק לדמיין איך זה לשמוע אותו על אסיד.

המלודיה פה זה פשוט אששש!

הכי שורט של סיימון! זה פשוט שיגעון כל הטראק הוא חתיכת סיפור שמכניס אותכם לארץ הגובלינים.

טראק אחרון לסחים שבנינו

#54 LarryOG, ‏6/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏7/3/17
  15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
  16. kushi

kushi חבר חדש

לייקים:
    6

אלבום שמעיף אותי בכל מקרה כן אסיד לא אסיד.

17. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אחלה פלייליסט
    הולך להוסיף פה כמה דברים לפלייליסטים שלי.

כל טראק של OTT זורם לי, פשוט יוצא איתו למסע.
    BUBBLE תמיד נותן וייבים של צ'יל ואנרגיה ביחד, חולה עליו.
    RISING DUST כדי לגרד קצת את המוח, פחות צ'יל.
    ויש כמובן מלא אומנים אחרים שי להם טראקים מדהימים אבל אלו הכי אהובים עליו נכון לתקופה זו.
    אבל הטראק הכי טוב, לא נמאס לי עליו ואין טריפ שאני מעביר אותו בלי השיר הזה בפלייליסט, האחד והיחיד -
    Ott - The Queen of All Everythin

18. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    הכי חשוב זה איזה וייב אתה נמצא בראש ובאיזה רגשות אתה בוחר להתרכז. אני זוכר לקחתי 200 מיקרו בלי טולרנס עם חבר, היה תחושות לא נעימות כי לא דיברנו ממש וכל פעם שניסיתי לתקשר ולהעביר חוויות לא קיבלתי מענה, זה היה אפילו קצת מלחיץ כי הזמן הפסיק להתקיים והוא נעצר ב11:36 כל המצאיות התחילה לנזול והמחשבות שלי התפזרו כמו מים בכל העמק. ככל שזה התחיל להפתח יותר ככה הרגשתי התרחקות וכעס עליו בגלל שציפיתי ממנו להתנהגות מסויימת. בשלב מסויים הרגשתי שזה לוקח אותנו רחוק מידי והכל הרגיש כמו התחלה של טריפ רע מאוד...ואז ברגע מסויים התבוננתי על פרח שגדל לו שם, הוא היה ממש יפה בעיני וכל המחשבות שלי התעסקו בהערכת היופי הזה. ואז פשוט כל העולם נהיה יפה והרגשתי אושר רב. באותו רגע הבנתי עד כמה שרגשותינו מושפעים ממש בקלות ועד כמה שגם קל להכנס לתוך דברים לא נעימים ולהתקע שם. אמרתי לחבר שלי שהיה נראה באותו רגע שהוא בעצמו נכנס למחשבות עמוקות "אחי, כל מה שצריך זה רק לזרוק וייבים חיוביים לאוויר!" והא התייחס לזה בציניות ואמר "הינה וייב חיובי..." ועשה קליק עם הידיים כאילו הוא זרק משהו לאוויר (בציניות רבה). אך כשהוא עשה את זה פשוט הוא בעצמו התחיל לחייך והוויב המשוטף שלנו נהיה חיובי. אני בעצמי התחלתי לצחוק אחרי זה כי כשהוא עשה את הקטע עם היד ראיתי וויזואל קסום כאילו הוא באמת זרק שם משהוא לאוויר (את הוויב XD) וזה היה ממש אדיר.
    אז כן, התחלה לא טובה יכולה להוביל לטריפ לא נעים אבל רק אם הבן אדם בוחר להתקע במצב התודעתי הזה, צריך ללמוד לתפוס את עצמך במצבים האלה ולהשתחרר מהם במקום להאכיל את הנגטיביות ולהתקע שם, הכל בראש.

Umus ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  19. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    איזה כיף שזה קורה לך מ-200 מיקרו, אני צריך 500 מיקרו כדי שיקרה לי מה שאתה מתאר :D

כעקרון אתה צודק, בכל ה"מדריכים" לטריפים כתוב שאם נתקעים על משהו שלילי אפשר בקלות לעבור לוייב חיובי אם יודעים איך "להתפס" על זה כמו שצריך.

20. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    Ott אכן יוצר מדהים ! :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!