1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון, כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י somedank, ‏6/3/17.

1. somedank

somedank חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, עומד להתחיל את הגידול הראשון שלי- יש לי זרעים של כל מיני זנים והחלטתי להתחיל עם אוטומטי white widow של seedsman
    הוא די נפוץ, אם מישהו גידל אותו ויש לו טיפים/מידע על הגודל וריח שלו להביא אני אשמח.
    קראתי מלא באינטרנט אבל כל פעם מקור אחר סתר את השני אז אני אשאל פה כדי להיות סגור על עצמי וזהו. מצטער מראש אם אני זורק שטויות לאוויר.
    בכל מקרה, אני בשלבים של להכין את החלל גידול ורציתי שתגידו לי אם זה בסדר:
    חלל הגידול הוא 25x25 סמ אבל הגובה שלו הוא 80 סמ
    עציץ 4-5 ליטר
    נורה 150w cfl

עוד חשש שלי היא שהוא לא יצמח גבוהה מידי וישרף/לא יהיה לו מספיק מקום וכל העבודה תלך לאיבוד. בגלל זה השתמשתי בעציץ עם כמות ליטרים כזו - קראתי שהצמח אמור להגיע בכזה מקרה ל50-60 סמ וזה בול מה שאני מחפש.
    מצד שני קראתי שיכול להיות נעילת שורשים כי העציץ קטן מידי
    מצד שלישי מצאתי עוד מידע שבאוטומטים זה לא נפוץ כי הוא צומח מהר ומפריח

1. המימדים של החלל, הם בסדר? לצמח יהיה מקום?
    2. התאורה אחלה? מתאימה לגודל החלל?
    3. הצמח מתאים את עצמו לגודל העציץ? תהיה לי נעילת שורשים או מה?

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    1. לא
    2. לא אחלה אבל מתאימה לחלל הקטנטן
    3. אולי

אני לא כזה מחמיר, אני פשוט ממליץ לך בחום לגדל אותו בחוץ אם יש אפשרות.

אם אתה רוצה בכל זאת לגדל בחלל אתה חייב להשתמש באדנית שטוחה ארוכה (לא יודע בכלל אם 25 ס"מ זה מספיק) ואתה חייב לשים רשת כ-15 ס"מ מעל האדמה בשביל ניצול מירבי. עממה, אתה לא יכול לשים רשת בגידול אוטומט ולכן אתה תהיה לחלוטין חסר שליטה על הגדילה. בנוסף, המנורה שלך בשילוב עם הנתונים שהבאת סוג של "מנבאת" את הייבול הסופי. אני אומר, לך תקנה 10 גרם בחוץ ותחשוב על זה מחדש.

3. somedank

somedank חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה!
    לגדל בחוץ הלוואי וזו הייתה אופצייה אבל אני מפחד מהריח, שקיות של 5\10 אני מריח חזק, אני מפחד מה יהיה מעציץ שלם.
    ולגבי הניבוי של הייבול הסופי כה ראיתי את זה חוזר על עצמו המון - הקשר שבין הנורה לכמה יהיה בקציר.
    האמת שקצת הפחדת אותי לגבי הלחשוב על זה מחדש, כמה לדעתך יהיה ממה שרשמתי פה? הערכה מאוד כללית. תכלס זה גידול ראשון שלי גם אם זה רק 15 אני אהיה מאושר. חוויה והכל.

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    15 יעשה לך טוב? לך על זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!