1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסם שכרה לוביסטים ובכירים במשרד הבריאות והצילו את הבמבה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י eden.heaven, ‏7/3/17.

1. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    אסם שכרה שירותיהם של לוביסטים ובכירים בממשלה והצליחו להינצל מהורדה מהמדפים או הוספת סימני אזהרה ללקוחות "תו אדום"
    שר הבריאות ליצמן התחיל במתקפתו נגד הג'אנק פוד (ובעד הטבק) ובתגובה תאגידי מזון החזירו מלחמה.
    אם רק הייתם משקיעים את הלוביסטים בליגליזציה. אתם לא הייתם צריכים לדאוג על תו אדום, היינו קונים את זה גם ככה

מקורות:
    http://www.themarker.com/consumer/1.3906026

Dread Pirate Roberts אוהב/ת את זה.
  2. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    נו ברור אחי.. בגלל זה אני צוחק על מתפקדי עלה ירוק למיניהם
    גם אם היו מקבלים עשרים מנדטים, בלי לוביסטים ששמים פוליטקאים בכיס עד שאין לך 61 פוליטיקאים איתך אין לך כלום ביד, ואנחנו במדינה מנוהלת טבע..גם אם יש פוליטיקאי אחד שאפילו יוצא נגד כל המפלגה שלו למטרה מסוימת (וגם שם יכול להיות שלוביסט עומד מאחוריו) זה לפעמים כמו ערס שאומר "תחזיק אותי" שבעצם מפחד ממכות
    הבעיה היחידה, בקושי מאה אלף גירדו בחודש להפגנה- מאיפה נראה לך שישלמו ללוביסט+משרד יח"צ+ בעלי השפעה לתפירת ג'ובים לפוליטיקאים

3. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    לדעתי
    ברגע ופוליטיקאים או אנשים עשירים יצטרכו טיפול בקנאביס. פה הכל ישתנה.
    ולצערי גם סרטן לא מספיק לשכנע אותם.
    הם צריכים ילדים עם טורט, אפליפסיה, אוטיזם, דברים כבדים.
    באוסטרליה היה מיליונר שהנכדה שלו הייתה עם אפילפסיה ממש קשה. הוא השקיע מיליונים והצליח להשיג קנאביס רפואי ושינה שם הרבה חוקים

4. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    פוליטיקאים ועשירים יכולים לדאוג להכנס לקבוצות מחקר של משאף קנאביס של טבע..
    לצערי צריך יותר ממליונר אחד..צריך מישהו שבאמת מוכן להזיז עניינים, בחו"ל זה יותר קל..הבירוקרטיה כאן קוברת
    והשחיתות אף יותר גרועה..

5. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    לא יהיה לגליזציה עד שלכל המקומבנים ובעלי ההשפעה יהיה יתרון משותף לכולם ואם אני לא טועה אישרו כבר יצוא לחול ז״א עד שהכלכלה תהייה בקריסה אני לא רואה למה להם לעשות ליגליזציה כמובן תמיד יהיה איזה פולטיקאי שינסה לתפוס טרמפ על הנושא בישביל כוח אבל כבר ראינו שזה לא עובד גם במצב של win win למדינה אז ....

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    מושחתים פחחחח מה שמפריע לו זה במבה שיש בה קצת חומרים משמרים וכול החרה בקטנה שיש במזון שמיוצר בצורה מסחרית לעומת הסגריות שהחרה הזה תומך בהם הכול בשביל כסף

7. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אחים שלי אתם תמימים..לאף פוליטיקאי לא איכפת מטובת המדינה או החברה או החומרים המשמרים- אם פוליטיקאי פותח חזית מול אסם(אם בענייני במבה עסקינן) אז הוא רוצה שישמנו אותו.. כנ"ל הכלכלה, פוליטיקאים רק מעניין אותם שהכסף יזרום דרכם (בדיוק כמו מה שקורה בייצוא-שהם אלו שמנפיקים את הרשיונות ומציבים את התנאים) מבחינתם שהמדינה תשקע בים עם כל מי שבה מימין או משמאל העיקר הם ישוטו ביאכטות..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!