1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כימיקלים תובנות ומה שבניהם

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Umus, ‏10/3/17.

1. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    האסיד הזה כל כך נוראי.. איך הם מסוגלים או יותר מזה, רוצים, לעבור את זה כל שבוע?
    כוסעמק אני היחידי שמרגיש שזה לא הדבר הנכון? עכשיו אני מבין יותר מאי פעם את מה ששולגין אומר..
    מצד שני אני לא אובייקטיבי כי זה התפתח לכיוון רע.. ללכת ממרכז המסיבה כשהכול כל כך מגניב ואני מצליח להתחבר למוזיקה לא מוזיקלית בעליל כי הבאס עושה לי נעים בכל הגוף בשביל מישהי שכבר מההתחלה לא היה ביננו כימיה ולצפות שיתפתח איכשהו מגע מיני..
    באסה רצינית.. אני מרגיש מבואס כי אם הייתי מזיין הייתי מלא בסיפוק ובגבריות עכשיו במקום בהרגשה שמשאירה טעם חמוץ בפה. מצד שני קשה להגיע לכימיה עם אנשים תחת אסיד!! הבן אדם היחידי שאני יכול לדבר איתו הוא אני.

להיות סאחי, להיות אחראי למה שיוצא לך מהפה ולאווירה שזה יוצר.
    זה מה שיגרום לך לשמחה, להיות בשליטה בכל סיטואציה חברתית תניב לי הכי הרבה סיפוק.

וויד.. זה כל כל טוב.. כל כך אמיתי.
    כן.. אמיתי
    עם וויד אני מצליח לחשוב על החיים לעומק ולהבין.
    האסיד גרם לכל העומק להיות רדוד והכול פשוט צף למעלה כמו חרא ולא הייתה לי גישה להבין את זה יותר..
    ברגע שניסיתי להתעמק במשהו זה כאילו ברח לי לצד ומחשבה אחרת תפסה את מקומה.. לא הגיוני שהאסיד האמיתי כל כך רע אלי..

לא להצליח לתקשר עם אף אחד.. אני לא רוצה את זה.

###
    אתמול לקחתי כימיקל שנמכר תחת הכינוי אסיד בהמלצת חבר עם ניסיון.
    היה זוועה. נכון, הצבעים מתחדדים, האורות מגניבים לך בעין ושרירי הלסת שלך כואבים כי החיוך לא מצליח לרדת מהפנים. נשמע טוב? אז זהו שלא.

מבפנים תחושת ריקבון, לא מצליח לחשוב על כלום לעומק, ממש הרגשה של"בואנה אני מטומטם"
    חברה טובה מנסה להבין מה קורה איתי ואני מנסה לנסח משפט אבל מה שעובר לי בראש זה בזזזזזז.

למה שבנאדם ירצה לקחת שוב את החומר הזה שמדכא כל מחשבה חכמה או עמוקה? חומר שגורם לך לחוסר תקשורת עם העולם, נטו בריחה מהמציאות.

הפרחים נראים יפים אבל יופי שקרי, כאילו אני במשחק מחשב, לא מצליח באמת להתחבר לטבע.

לא מצליח להתחבר לכלום חוץ מההרגשה של "כוסרבאק אני לא מצליח לחשוב בצורה תקינה, כאילו שהמוח שלי נשרף, מתי זה עובר כבר ואני חוזר לאני העצמי והחברותי שאני מכיר?"

Peace

2. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    חבר, אם הייתי צריך לנחש, מה שלקחת לא היה אסיד.

ונניח שכן, החומרים הפסיכדלים רק מעוררים דברים חבויים ולא יוצרים חוויות יש מאין. אלו רק כלים ולא מהות בפני עצמה.

נסה ללמוד מהחוויה וממה שהחומר ניסה להראות לך ולא להאשים אותו במה שעברת.

זו פעם ראשונה שלך?

מסיבה זה המקום האחרון שהייתי ממליץ למישהו לקחת חומר מעורר תודעה.

3. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    מסכים איתך שמה שלקחתי הוא לא אסיד.
    כתבתי בפירוש: "כימיקל שנמכר תחת הכינוי אסיד".
    מהתגובות שקיבלתי מחברים זה נחשב כימיקל יחסית מוצלח למה שנמכר ברחוב, LSD זה לא.

מסכים איתך שהחומרים הפסיכדלים לא יוצרים חוויות יש מאין.
    ברור לי שהחומר משנה לך את התודעה וגורם לך לחוש שונה ולחשוב באופן שונה, לא אהבתי ולא התחברתי לאופן שבו הוא גורם לי להרגיש כי הוא הרגיש לי שטחי ולא משמעותי.

אני לא מאשים אותו במה שעברתי, היה לי לילה מאוד מעניין ועמוס במחשבות שלא הייתי מגיע אליהן אילולא החומר.
    אני כן מאשים אותו בהשפעה שלו:
    צבעוניות אפורה ועומק רדוד.

וכן, התנסתי בעבר עם פסיכדליים אבל זו הפעם הראשונה שהתנסתי עם החומר שמכונה אסיד.
    עניין אותי לבדוק מה זה הדבר הזה שיוצר באז כל כך חזק אצל חברים שלי, התאכזבתי.

4. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    לא יודע מה איתך חבר אבל הבאסים תחת "אסיד" בשבילי אלוהיייייםםםם זה כאילו לוקחים את כל הבס שהוא תדר מופשט מרכזים אותו לחוד סיכה ודוחפים לראש אבל בצורה נעימה וכיפית .. אנרגיות מפגרות חשמל בגוף בבטן אתה מרגיש את התחושה של ירידה ברכבת הרים אבל קבועה .. נכון לפעמים הדלקה מכניסה אותך למעין מוד של אפטיות שאתה פשוט מסתכל מסביב כמו חמור ולא מצליח להוציא מילים מהפה אבל זה קורה רק בחצי שעה עד שעה מתוך כל הטריפ העליה והירידה שלו פשוט אדירים

צחי אוהב/ת את זה.
  5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    LSD לא מתאים לכל אחד, כנ"ל לגבי כימיקלים אחרים. בסופו של דבר כל אחד בוחר את החומר שהכי מתאים לו. חלק יגידו לך שהאסיד המודרני זה הדבר הכי טוב שקרה להם בחיים, מצד שני יהיו אנשים שמחפשים עומק ולא מצליחים למצוא אותו באסיד המודרני. אני מכיר באופן אישי את שני הצדדים.

אם האסיד המודרני לא עושה לך טוב פשוט אל תיגע בו. זה לא הולך להשתנות, אתה לא אשם באיך שהרגשת. זה נטו החומר. אם הרגשת שהמוזיקה שטחית אז כנראה שזה מה שהיה. אם הרגשת כמו טיפש, אז זה מה שהחומר גרם לך להרגיש כי זה מה שהוא עושה - משתק את היצירתיות שלך והופך אותך לזומבי שמחפש רק הנאה רגעית.

אל תרגיש רע עם מה שחווית, אתה במקום מצויין ואתה יודע בדיוק מי אתה ולאן אתה רוצה להגיע. אם יותר אנשים היו במקום שלך, התרופה של הופמן היתה חוזרת מזמן.

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בגלל התחושות האלה שאתה מתאר יוצרים מכוונים את היצירות שלהם להפקה שמורכבת מקיק ובאס. אין שום התייחסות לתוכן. אין שום התייחסות לפסיכדליה. זאת בדיוק הסיבה שבגללה הטראנס מת.

7. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    למה מת? אני אוהב גואה בדיוק כמו שאני אוהב פסיי או פרוגרסיב אני מקשיב מאוד לצלילים מבחינתי הם המדד לטראק טוב ואגב שלחתי לך הודעה פרטית והייתי רוצה את תגובתך בנושא

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין טראנס היום. מי שרוצה להאזין למוזיקה טובה הולך אחורה ומחפש טראקים משנות התשעים. פרוגרסיב ופסיי זה לא טראנס. לא כל מוזיקה אלקטרונית ב-BPM גבוה היא טראנס.

9. אבוקדו

אבוקדו חבר חדש

לייקים:
    6
    מצליח להבין אותך לגמרי חבר, לפני שנה בדיוק קניתי קרטון וזאת בדיוק ההרגשה שקרתה לי, ניסיתי לחשוב על דברים מהחיים שמפריעים לי אבל כל שניה מחשבה אחרת הציקה לי..אבל יכול להגיד לך בפה מלא שבעבר היו לי כמה התנסויות עם אסיד ממש טוב והטריפ היה אחר לחלוטין, ממליץ לך להתרחק מהאסיד המודרני כי זה לא עושה טוב לכולנו..

10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נשמע לי כמו חוסר רוגע נפשי במהלך הטריפ.
    קרה לי מס' פעמים שנפתח חזק בשעתיים עד ארבע הראשונות של הטריפ והיה קשה מאוד לתקשר עם אנשים, המון מחשבות רצות (אבל ככל שנפתח יותר מבלבל ככה אחר כך הרגשתי יותר מושלם ורגוע). אבל זה טבעי לחלוטין וכנראה שזה מה שהחומר עושה לנו(שולגין תקן אותי אם החומר המקורי לא עלול לעשות זאת עוד יותר מוקצן לפי מה שסיפרת). הגיוני שלא הצלחת להזרים את עצמך על בחורה. אסיד מודרני הוא לא חומר מיני. הוא יצרי מאוד אך מיניות קיימת בו רק כשיש כימיה טובה ואז זה פשוט אלוהי. אמדי לעומת זאת הוא בדיוק מה שהיה מביא אותך לסיפוק אבל זה קקי גדול, סליחה כן. עצתי, אם עדיין יש לך האפשרות לתקן עם הבחורה..סע, עשה זאת בלי לחשוב לרגע , זה עלול לשנות הרבה ממה שהותירה בך החוויה ואולי להשאיר טעם טוב שיעביר את החמוץ של החומצה הליסרגית:)
    גם אם תגיד שזה פרט קטן ושולי , אני יודע בדיוק כמה שטות כזאת היא משמעותית בטריפ, כשאתה יודע שבמצב סאחי הכל יכל להראות אחרת.

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הייתי מסכים איתך אם היה מדובר בחומר איכותי, אבל הוא מתאר פה חוויה שנוצרת כתוצאה מצריכת כימיקלים באיכות הכי גרועה שיש. יש להיות מבולבל מהמחשבות ויש להרגיש כמו טיפש. הוא מתאר את המצב השני, ואני יודע בדיוק על מה הוא מדבר, זה מרגיש כאילו לקחו את המוח שלך, כיווצו אותו כמו ספונג'ה וזרקו אותו לפח. זה לא הבלבול שאתה מדבר עליו, שאותו אני דווקא מאוד אוהב, אגב. התחושה שחומוס מתאר היא בלתי נסבלת ואתה רק רוצה שהחרא הזה ייצא לך מהראש.

יש אנשים שמסתדרים עם התחושה הזו כי מלכתחילה המוח שלהם רגיל לעבוד בצורה הזו. לא מתנשא חלילה, אבל בוא נהיה ריאלים רגע, לא כולם בורכו באינטליגנציה גבוהה. אז כשהם דוחפים סמים כאלה שמשתקים להם את המוח זה מרגיש להם כמו הדבר הכי טבעי בעולם. ולצערי רוב האוכלוסיה שיוצאת היום למסיבות היא כזאת. בהעדר מוזיקה פסיכדלית במסיבות, הקהל האיכותי יותר עבר לטכנו ולסגנונות מוזיקליים מורכבים יותר, או שהוא פשוט מאזין בבית למוזיקה שנכתבה עד לפני 15 שנה.

LSD לא מבלבל אותך. להיפך, הוא מפקס וממקד אותך על כל מחשבה עד שאתה ממצה אותה. בסופו של דבר אתה תמצא תשובות. יש התרגשות בפתיחה, יש בלבלול, אבל לא מחשבתי, יותר בלבול שנובע מזה שאתה מתנדנד בין שני עולמות. הבלבול הזה עובר ברגע שהטריפ מתאזן. משהו כמו שעה עד שעתיים. זה בהנחה שאתה והאסיד מצאתם סנכרון ביניכם.

#11 שולגין, ‏13/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏13/3/17
    Pandora's Box ו-moshry אוהבים את זה.
  12. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    בהחלט מהניסיון המאוד המצומצם שלי עם אסיד, בהירות מחשבתית היא משהו מאוד בולט. פוקוס מטורף עם יכולת שליטה על החוויה.. לדעתי זו אחת האינדיקציות העיקריות לדעת בערך איזה חומר אדם צרך או לא צרך.

בלבול דווקא מאוד נפוץ בפטריות, מה שנקרא Mindfuck, אבל הוא מאוד ילדותי ובתולי, זאת אומרת שבסטייס אוף מיינד אתה כמו ילד ואתה נדהם מהעולם אז אתה לא Overwhelmed (אין לי הקבלה עברית), בעצם אולי קצת למשך חצי שעה-שעה.

אבל להיות מעורב לגמרי במחשבות יומיומיות ולקבל מהם Mindfuck, זה נשמע לי כמו סיוט

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    נפעם זו המילה שאתה מחפש :)

14. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    שולגין תודה רבה על התגובות שלך, עזרת לי מאוד..

מה שאתה מתאר נשמע מדהים. אפשרי להשיג היום בארץ LSD?

אשמח שתמליץ לי על טכנו או על סגנונות מוזיקליים מורכבים של היום
    (את הפסיכדליה והטראנס הישן כבר חרשתי ואני מחפש ניו סקול איכותי).

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בארץ בטוח שלא. בעולם יש מקור אחד שמייצר כמות מאוד קטנה שמחולקת בין קבוצה מאוד מצומצמת של אנשים. הבאץ' הזה מיוצר בשביל אותם אנשים בלבד. נדיר מאוד שמשהו זולג החוצה וקשה מאוד עד בלתי אפשרי להגיע אליהם.

בקרוב אני אכין פלייליסט של אמני טכנו מהשנים האחרונות.

ועד שאכין את הפלייליסט :)

#15 שולגין, ‏14/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏14/3/17
  16. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    זה אומר שאתה לא טיפש :) .
    ושלא צרכת LSD אמיתי או חומר שמאוד דומה לו.
    על LSD אמיתי או משהו שמתקרב אליו אתה מרגיש חכם, אתה מרגיש טוב! המחשבות שלך עפות באוויר, אתה יודע הכל.
    קרה לי פעם במסיבה, לקחתי טיפה ממש גרועה והרגשתי גועל נפש, כאב ראש ושאני פשוט מטומטמת שנגעתי בזבל הזה :)
    זה יעבור לך עוד יומיים, תרגיש טוב .:).

Umus אוהב/ת את זה.
  17. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תשמע,ממה שחוויתי LSD הוא לא חומר מיני.אולי אם יש איתך בחורה אז זה שונה,אבל אני הייתי במצב שהקשר שלי לבין השטרונגול היה מקרי בהחלט.הרגשה כאילו הגוף שלך מנוטרל בשלב מסויים ואתה מוח אחד גדול שקולט נתונים ומעבד אותם.מגיע לרמות שאתה בניתוק גמור לפעמים.אולי על מינונים יותר נמוכים כן אפשר לתפקד,אבל בתכל'ס לא חקרתי את הכיוון המיני של החומר הזה .
    בלבול זו לא בדיוק המילה שהייתי נותן למה שקורה בזמן טריפ LSD.אתה אולי מבולבל על הנייר נגיד ככה,כי אתה לפעמים לא מבין מה אתה,ומי אתה,אבל העומקים שאליהם המוח נכנס כל כך עמוקים שאתה עסוק בצלול אליהם,ולא בשום דבר אחר.

18. NigNog

NigNog חבר חדש

לייקים:
    1
    מאוד קשה לי להתחבר למה שכתבת.
    חוץ מהשיא שהוא טיפה מבולגן אסיד גורם לי להיות מפוקס ולנתח דברים בצורה הכי צלולה שיש. הוא גורם לי לראות דברים מנקודת מבט שונה לגמרי ולנתח את הקיום בצורה כל כך בסיסית ולרדת לרמות שמעולם לא חשבתי עליהם.

הפעמיים הראשונות שנידלקתי הייתי בטוח שבלתי אפשרי לתקשר ורק ניסיתי להנות. רק כשלקחתי אסיד במקום שקט עם חברים ראיתי שזה לא נכון ומגיעים לרמת עומק מפגרת בשיחות.

19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש כמה כימיקלים מודרניים שיוצרים את אותו אפקט, רוב הסיכויים שגם מה שאתה צרכת זה לא LSD אלא חומר מודרני איכותי יותר מאחרים.

סתם לידע כללי, בטריפים הכי טובים שלי לא הצלחתי לתקשר עם אף אחד. לא בגלל בלבול או משהו דומה, פשוט הייתי בעולם אחר בלי יכולת לתקשר עם העולם הזה. כש-LSD משתלט עליך לגמרי הדבר האחרון שאתה יכול או רוצה לעשות זה לתקשר עם אנשים. אתה רוצה רק לספוג את הכמות האינסופית של האינפורמציה החדשה שהוא מזרים למוח שלך.

#19 שולגין, ‏15/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏15/3/17
  20. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    מדהים שולגין פשוט כיף ומעניין לקרוא כל תגובה שלך.
    אגב, באחד הפוסטים יצאת נגד אלכוהול והסברת למה זה גרוע, איכשהו יצא שבזכותך החלטתי להפסיק לשתות ואתמול יצאתי עם חברים ואני מרגיש שהרבה יותר נהניתי בזכות זה שלא שתיתי. תודה לך :)

שולגין ו-סטלןבכיר אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!