1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצלחתי להבין מי אני. מה עכשיו?

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י שולגין, ‏12/3/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

הפוסט הבא הולך להיות קצת אמוציונלי. מצד אחד אני כותב ממקום כואב, מצד שני מתוסכל וכועס. למה? כי זה לא קל להיות במקום שאני נמצא בו. לא קל להילחם באוייב כל כך חזק. לא קל להילחם בזמן שאלה שיודעים את האמת עושים הכל כדי לקבור אותה ואלה שלא יודעים את האמת לא מוכנים לקבל אותה.

בסופ"ש האחרון עבר עלי טריפ לא פשוט. הייתי לבד, אני עצמי והמחשבות שלי. בשלב מסויים גם לא בא לי להאזין יותר למוזיקה. פתאום הכל התהפך. חשבתי על העולם, על מה שקורה בו, על השחיתות, על המרדף אחר כסף ושליטה, על הנזק שאנחנו גורמים לכדור הארץ ולסביבה שלנו. חשתי גועל, יותר מעצמי מאשר מהאנושות. הרגשתי שאני ממש מתבייש להיות חלק ממנה.

מצד אחד יש אנשים שמקדישים את חייהם לטובת הסביבה, לטובת הטבע, לטובת הצלת חיים. ומנגד יש את כל הרוע שמונע מכסף וכח. צד אחד קטן וחלש יותר. הוא נבלע וכמעט ולא מורגש בים של אנרגיות שליליות ושל הרס. המחשבה שהכי הטרידה אותי היתה העובדה שבעלי ההון רומסים את אלה שמנסים לעשות טוב בעולם. דורסים אותם רק כדי שחשבון הבנק שלהם ימשיך להתנפח. ולא משנה להם מי נפגע בדרך.

חשבתי שאני נכנס לטריפ כיפי. ככה הוא התחיל בכל אופן. משהו גרם לטוויסט ומצאתי את עצמי מנסה לחשוב על פתרונות יצירתיים לשינוי העולם. לא צרכתי מינון גבוה, לשמחתי. 80 מיקרוגרם, פלוס מינוס. אבל זה לא מנע מהטריפ להפוך למסע אינטנסיבי של מחשבות עמוקות שהפכו להזיות קשות.

כעבור מספר שעות הבנתי מספר דברים:

1. הפעילות שלי בפורום משפיעה עלי וגורמת לי לחוסר שקט.

2. עדיין לא תרגמתי את הראיון עם טים סקאלי וזה המון לתרגם. סורי, לא מוצא את הזמן ואני מרגיש לא בנוח עם זה.

3. קשה לי לנהל את המלחמה הזו לבד. יש המון תומכים, אבל זה כלום לעומת האנשים שממשיכים לצרוך את הרעל שמסתובב בחוץ ונהנים מזה.

אני חושף את הדברים האלה כדי שתוכלו לקבל קצת טעימה ואולי להבין מי אני ומה אני מנסה לעשות כאן. לא קל להיות אני, לא קל להיות אדם שיודע בדיוק מה הוא רוצה לעשות בעולם הזה ומה התפקיד שלו. זה היה קל אם לא היו נלחמים בי, אבל זה לא המצב.

פורים שמח!

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לפני שאני קורא את הפוסט רק על סמך הכותרת המפשט הכי נכון לכותרת (בלבד כי לא קראתי את הפוסט):

אתה לא מי שאתה חושב שאתה, אתה לא מה שאחרים חושבים שאתה, אתה מה שאתה חושב שאחרים זה אתה!.

עכשיו אני הולך לקרוא את הפוסט!

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    תגובות:

1. חוסר שקט קיים אצל כולם ועל פי התאוריה של שחטר ולזרוס הוא מושפע מהקוגניציה, אם אתה מרגיש שהגוף מעורער ותחשוב על הפורום תקשר את הסיבה לפורום אך זה לא אומר שזאת הסיבה לערעור! (יש גם תאוריות אחרות).

2. אנחנו ממתינים כך את כל הזמן שבעולם (לפחות מנקודת המבט שלי, צעד מעניין ומרתק).

3. כולנו תומכים במאבק אך לא בהכרח בדרך המקובלת או הרצויה, כמו שציינתי בעבר קשה לי לא לצרוך פסיכדלים לפחות אחת לחודש, אין לי עדין פטריות בהישג יד ואני לא יודע אפילו אם הם יהיו תחליף מספק למה שאני צורך כעת. מקווה שכן אבל אצרוך אותם לראשונה בקרוב ואעדכן, מה גם שקשה יותר להשיג אותם אבל אצליל אם ארצה.

מי שמאמין בדרך מסוימת ממשיך בה ללא תנאים, אם אתה שם ואתה מסור לזה לך על זה אם לא אני בעד שתפנה לצרכים האישיים שלך (שחלקים יכולים לנבוע מהשגת מטרות דרך הפורומום כמו להחזיר את ה ה-LSD למסלול וכו.

בהצלחה בהמשך. מה שטוב עבורך זה מה שחשוב. אחרי שתהיה החלטי לגבי ההמשך שלך בחיים תהיה מוכן להתמסר לאנושות, אני לא שם אבל המטרה העיקרית שלי היא לתת את כל מה שיש לי (אם יש ואני מאמין שיש) לאנושות, אבל זה קודם תלוי בך.

Elia Ben Dan, Xxx85, שולגין ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    לא הייתי מסכים עם זה.בסופו של דבר אתה זה מי שאתה מרגיש שאתה.רק אתה יודע מה יש לך בפנים,אתה שולט בגוף שלך,המחשבות הן שלך,הדעות הן שלך,אתה מושפע מהסביבה,אבל בסופו של דבר,אתה זה אתה.
    קשה באמת להבין את הנושא הזה.זה עולה בטריפים,ועולה ביום יום,וזה בונה אותך בסוף.

שולגין בקשר למה שפרסמת:
    אני לא אגיד "מבין אותך" כי אני לא באמת מבין אותך עד הסוף.אני מעריך את המאמצים שלך מכל הלב,ואני יודע שאתה משקיע המון המון בתחום הזה.
    בסופו של דבר ,זה ידוע שיש עוד דברים בחיים.אתה עושה עבודה נפלאה חבר,אבל אם אתה מרגיש שזה מערער את השקט שלך,אז תבחר.הבחירה אצלך.זה ישמע מאד אנוכי ולא הכי מדוייק,אבל מבחינתי,עשית את שלך.אני יודע שאתה רוצה שכולם יחוו את זה,וגם אני,אבל אני גם מתחיל להבין כמה המלחמה הזו קשה וארוכה.

בהצלחה בכל מה שתבחר לעשות ידידי ! אוהב אותך
    :)

שולגין אוהב/ת את זה.
  5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שולגין היקר,

ראשית כל אני מצטער שעבר עליך טריפ לא פשוט, אך מי כמוך יודע שדווקא הטריפים הפחות משמחים הם אלה שגורמים לנו לצמוח ולקבל תובנות יותר טוב מהכל.

אני שותף להרגשתך בנוגע לעולם ולאנושות. אין יום שליבי אינו נצבט לנוכח הרוע, חוסר הכבוד והאמפתיה השוררת בארצנו בפרט ובעולמנו בכלל. אני סבור שהעולם היה גן עדן אם אנשים היו קצת טובים אחד כלפי השני... באמת שלא צריך הרבה.
    אך למרות הכל אני שואב עידוד לנוכח ההתקדמות המוסרית חסרת התקדים של האנושות בשנים האחרונות. כן, כן, שמעת אותי טוב... התקדמות מוסרית. מסתבר שאנחנו חיים בעידן השלו והמוסרי ביותר מאז דרך האדם על פני כדור הארץ לפני כ-200 אלף שנה. אתה מוזמן להתנחם בקישור הבא: https://www.good.is/articles/closer-to-peace-than-ever וכמובן שיש עוד חוקרים התומכים בכך.

לגבי הראיון עם טים סקאלי, כמובן שאנו מצפים בקוצר רוח, אך אל תילחץ, קח את הזמן- יש לך חיים מעבר לעולם הפסיכדלי.

צר לי שאתה מרגיש שאתה מנהל את המלחמה הזאת לבד. כפי שאמרתי לך בעבר, אני תומך בך ב-101% ודלתי תמיד פתוחה לבקשות עזרה. בימים הקרובים אשחרר בפורום את מה שהבטחתי לך- אני מאמין שזה הולך לעזור מאוד ולהעלות את המודעות לרמה חדשה.

חג שמח ותודה לך על הכל איש יקר!:)

שולגין אוהב/ת את זה.
  6. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מצטרף לדבריו של ידידי doltaraneik, אוהבים אותך שולגין! :)

#6 CostaElMalek, ‏12/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏12/3/17
  7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    ממממ, זה מחשבה של קונפורמיות לא הצערתי שהיא תופסת עלי (לפחות לא בהכל, אבל בטוח שבחלק מהדברים זה תרבות / חברות / ערכים / נורמות). אני פתוח מעבר למה שאתה מתאר לעצמך, אני יהודי דיי ימני שיוצא עם מוסלמית (מקווה שתתגייר). בכל זאת, אני ממש לא נעול על ערכים ונורמות, אני תומך בעוד בגישה האקזיסטנציאליסטי (וגם בגישות אחרות).

אני המטרה שלי בחיים זה קודם לעזור לעצמי (לרדת במשקל, להפסיק לדפוק באנגים שאני לא מצליח בשום מחיר, לאהוב יותר, לחשוד פחות). אחרי שאעבור את אלה אתן את עצמי לאנושות, ואני משקיע הרבה בשביל שתהיה לי את האופציה.

8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני חולק עליך ידידי. אמנם אין כל פסול בכך שאינדבדואל ירצה להגשים את עצמו ולפתח את חייו לדרגה הגבוהה ביותר, אך אין הדבר פוסל את האפשרות של מתן עזרה לאחרים. מהטמה גנדי אמר פעם: "תמצא את עצמך בעזרה לאחרים", והוא בעצם מכוון להרבה גישות, גם הדוניסטיות, הטוענות שאין סיכוי להגיע להגשמה עצמית תוך התעלמות ממתן עזרה לסובבים אותך. גם מהפן האנוכי ביותר, צריך לעזור לאחרים.

Xxx85 ו-kingstar אוהבים את זה.
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא חושב חבר, אני יודע בדיוק מי אני. ואת זה נאלצתי ללמוד בדרך הקשה, אחרי שהבנתי שאף אחד לא יכול להגיד לי מי אני חוץ ממני. בת הזוג שלי אומרת לי לפעמים "אני לא רוצה שתפתור לי את הבעיה, אני רוצה שתתן לי לחפור". והיא צודקת. לנו הגברים יש נטייה למהר ולנסות להיות פרקטיים. אנחנו לא אוהבים בעיות לא פתורות ודברים לא סגורים. אבל לפעמים צריך פשוט להקשיב, כי זה מה שהאדם שמולך צריך באותו רגע.

כל התשובות נמצאות אצלי. ראיתי וחוויתי המון בחיי. קיבלתי את ההחלטות שלי. הגעתי להבנה ששום דבר בעולם הזה לא עושה לי טוב כמו לעשות טוב לאחרים ולסביבה. כמובן שבמקביל אני עושה המון כדי לגרום לשהות שלי כאן להיות נעימה יותר, אבל זה שולי. הצלחתי להגיע למצב שיש לי הכל בחיים, לא חסר לי שום דבר חומרי, ואת כל זה השגתי בזמן שרוב הזמן פעלתי הכי פחות למעני.

לא יודע מאיפה אתה שואב את הקלישאות האלה, אבל חבר, לטובתך, אל תבנה עליהן יותר מדי כי ברגע שתצטרך להתמודד עם בעיות רציניות הן לא יהיו שם בשבילך. זה רק אתה עם עצמך.

#9 שולגין, ‏12/3/17
    Xxx85 אוהב/ת את זה.
  10. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    שוב פעם אתה כנראה לא קראת מה שרשמתי, החסר העליון שלי זה לעזור לאחרים, אבל לא אצליח לעזור לאחרים לפני שאעזור לעצמי או אפתר ממחשבה שאני זקוק לעזור לעצמי במשהו מסוים, עד אז אני לומד איך לעזור לאנשים (פסיכולוגיה), ואני כבר אומר שזה הרבה יותר קשה לעזור לעצמך על אף מה שאתה מכיר ויודע אבל הרבה יותר קל להשפיע על אחרים (לפחות אוטיסטים שאותם אני מאוד מכבד ואוהב ומרגיש שאני עוזר ותורם - אבל ידוע לי שאני יכול לתרום יותר ברגע שאציב לעצמי משמעת וכו'), אני סומך על עצמי שאני אחד הטובים במה שאני עושה כי אני עושה רק מה שאני אוהב (כלומר אני יכול לעבוד עם משפחה שאני לא אוהב לעבוד איתם או שאני מרגיש שאין לי מה באמת לתרום להם על אף שאני לא מרגיש כך, אבל זה בגלל שיש לי מחויבות ואני עומד במחוביות אישית), אבל אני למד מזה ומשנה דרכים.

בכל מקרה אני מעריך את העבודה של שולגין ובכלל לא מבין מה הקטע של האני לא מסכים איתך, רק הצערתי על משנתי האישית שנוגעת למצב נכון לרגע זה ודקה זאת ויכולה להשתנות בעוד שנייה לחלוטין, אין טעם לקחת את דברי קשה.

11. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אין לי צורך להתמודד עם בעיית רציניות, מקווה שלא יהיה בהמשך גם לא על "אסיד" או מה שלא יהיה, כי אני פשוט בחור כנה ואמיתי, אומר את האמת ישר ולעניין. לא מחשבן לרוב לדעות של אחרים אבל כן יכול להיות מושפע מהם. אני סה"כ בן אדם שלמד מהחיים, חיי את עצמו, יש נורמות שאני מקבל מהחברה ונורמות שלא.

זה הכל, ברגע שאצטרך את עצמי אני יודע שרק אני אהיה שם בשביל עצמי ובשביל זה אני גם לא מתוסבך מידי. אני כמו כולם מאוד חרד לגבי מבחנים וכד' ( כי אף פעם לא הייתי תלמיד טוב עד לאוניברסיטה ששם אני מצטיין ולא משנה מה זה ימשיך לכלכל בי), מעבר לזה אני דיי אדם עם ביטחון עצמי גבוה, נרקיסיסט בקטנה אבל מאוד חברותי וכו'. אין מה לשפוט אותי, אין מה להכתיב לי את החיים אני משנה אותן בין רגע כי אני לא נעול על כלום, אבל אם אני משנה זה כי אני מאזין ומקשיב למסרים שאני מקבל.

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה חבר יקר. הדדי לגמרי (לב)

כמו שאמרתי לקינגסטאר, לא שיתפתי כדי לקבל עזרה. הרגשתי צורך לפרוק בידיעה שיש מי שקורא את זה. המלחמה הזו מרגישה כמו נצח, אתם מכירים אותי בקושי שנה, אבל אני נלחם בחוץ כבר כמה שנים. זה מתיש ואין לי בחיים יותר מדי אנשים שאני יכול לשתף אותם במה שאני עובר. מעטים יודעים שאני אקטיביסט, אפשר לספור אותם על יד אחת.

Xxx85 ו-research אוהבים את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אף אחד לא שופט אותך קינג, אבל אתה מגיב כאן כאילו שלך יש את כל התשובות בגלל שאתה לומד פסיכולוגיה. אתה מדביק פה ציטוטים ואימרות שלא ברור איך הם קשורים לפוסט וחושב שזה מה שאמור לעשות לאנשים סדר בחיים. אם אתה כן עם עצמך כמו שאתה אומר, לא חסר לך ביטחון עצמי כמו שאתה טוען, אז למה אתה מתגונן בכל פעם שמישהו מנסה לנהל מולך דיון?

שיתפתי את הפוסט כי היה חשוב לי לשתף, לא בשביל שתפתור לי את הבעיות בחיים. נסה להבין את עצמך ותתנהג כמו חבר, לא כמו רופא.

14. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אתה יודע מי אני, אתה יכול תמיד לפנות אלי ולדבר איתי שיחה אישית, יש תמיד חיסיון מטופל (גם אם אתה לא אני כזה), ובכל מקרה, אני מאמין בצדקת הדרך שלך למקרה שלא היה ברור :/.

מאמין גם בצדקת הפסיכדליים.

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא עברתי טריפ רע. הוא היה קשה, יצאתי ממנו עמוס במחשבות והתעוררתי למחרת עם כפליים מחשבות. לכן אמרתי שעברתי טריפ לא פשוט.

אני לא מרגיש שאני לבד חבר, אני לבד, זאת עובדה. כדי ליישם את מה שיש לי בראש צריך להרים מהפכה מאורגנת כמו שהובילו טים סקאלי וניק סאנד. גם ברגע שהראיון יעלה לאוויר, מי יודע כמה זמן זה ייקח עד שמישהו יחליט לעשות לזה סוף. והשאלה שהכי מטרידה אותי, האם למישהו יהיה אכפת בכלל חוץ ממני מזה שמה שהוא צורך זה בכלל לא LSD? איזה מניפולציות תעשיית הכימיקלים תמציא כדי לגרום לראיון להיראות לא אמין או לא מדוייק. לך תדע, עוד עלולים לטעון שטים סקאלי מבוגר והוא לא זוכר כלום.

עוברות לי המון מחשבות בראש. יש לי גם כמה רעיונות טובים, אבל זה מצריך המון עבודה ואנרגיות שאין לי מושג מאיפה אני אמור לשאוב אותן. בגלל זה עבר עלי טריפ לא פשוט. אני מרגיש שבכל פעם שאני עולה על משהו, צץ לו מכשול חדש.

תודה רבה על התמיכה. אני ממש סקרן לראות את העבודה שלך :)

#15 שולגין, ‏12/3/17
    CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה חבריקו :)

17. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אז רק שתדע שכל מי שאני מדבר איתו מקבל את ההודעה הבאה ממני "יש טענות שאין LSD אמיתי יותר" וכו'. מה גם שכולנו נילחם בשביל האמת אבל על הדרך נעבור קצת מימין ומשמאל מה לעשות אלה החיים.

ד"א גם אתה צורך מהבלאק אמבר. לשם ניסיון או לשם "קדושה" מה שנקרא.

flox אוהב/ת את זה.
  18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא צורך בלאק אמבר, ניסיתי אותו כמו שניסיתי דברים אחרים שנמכרו לי כ-LSD. אני מנסה כל חומר פעמיים כדי להישאר אובייקטיבי לגביו. זה הנסיון שיש לי עם הבלאק אמבר. מי שהרוויח מזה בינתיים זה רק אתם, כי אם לא הייתי מנסה אותו לא הייתם מודעים לקיום שלו, ולהרבה אנשים כאן אם לא לכל מי שניסה אותו, זה החומר הכי טוב שיצא להם לנסות. אז יצא מזה משהו חיובי.

אגב, כשאני כבר מחליט לנסות משהו זה אחרי שחקרתי את הונדור ושאבתי ממנו כמה שיותר מידע לגבי החומר שהוא מוכר. ככה גם סיננתי כמה עשרות ונדורים שנתנו לי תשובות של דילר ברחוב, תשובות בסגנון "זה קליפורניה סאנשיין מקנדה" או "זה נידלפוינט מבאר טוביה".

אתה צריך להבין שבכל פעם שאני נתקל בסרטון שצולם במסיבה או עובר פיזית ברחבה ורואה את המבטים התקועים והעיניים הזגוגיות שמלאות ריקנות, אני מתמלא בעצב. כי אני יודע שהם צרכו כימיקלים שמטגנים להם את המוח. ועוד יותר מפריע לי שהם אשכרה נהנים מזה, כי הם חיים בפנטזיה שהם צרכו LSD.

research ו-kingstar אוהבים את זה.
  19. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אין מה לעשות חבר,זה המצב.אין תנאים אחרים.
    המצב באמת לא טוב,אבל עשית יותר מכל אחד אחר מתוך מליוני אנשים בערך בתחום הזה.
    אתה אומר שאתה חושש מזה שתעשיית הכימיקלים תנסה למצוא פגמים בראיון וכו',ושיש עוד המון מכשולים,ואתה צודק לגמרי.הכסף שולט בהכל,וזה עצוב לגמרי.אבל יש גבול למה שאדם אחד יכל לעשות חבר.זה נשמע כאילו אתה מתבאס,כאילו אתה מרגיש שאתה לא עושה מספיק,ואתה טועה בגדול.

20. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    העניים שלי לרוב לא מלאות בעצב, לא בחיי הפרטיים ובטח שלא על סמים (אני תמיד על גראס וזה חרא אבל מעבר לזה אני דיי בסדר), שאני לא מעשן אני חרד מאוד למצב הלימודים שלי, זה עיקר התסביך שלי כיום בהתאם לגיל שלי (27), את ה-BLACK AMBER הכרתי לפניך ואם הוא הכי קרוב ל-LSD אז צר לי אבל הוא היה אמנם בין החזקים (ממה שניסיתי שהוא לא "LSD" או כן "LSD"), אבל בגלל הניסיון עמדתי איתו דיי יפה (וכן הוא לא היה קל, אבל באמונה שלי מתסביכים נוראיים לא צריך להיבהל אלא לפתור וכך עשיתי לפחות באופן חלקי, בהתאם לזמן ולמצב).

בסופו של דבר המטרה שלי כרגע לנסות "LSD-25" אמיתי, או פטריות. להשתכלל ולהגיב בהתאם. אני תמיד בעד תמיד בעד רצון הפרט, מאמין שמה שחשוב הוא הפרט, הוא בונה מדינה, גלובליזציה וכו'. כולנו אחד וכולנו אותו דבר באיזשהו מובן. אפשר להגיע למקומות אדירים ואני מאמין שסמים הם פתרון מזרז לגלובליזציה עולמית (לא כזאת שמושפעת מתרבות המערב בהכרח, אלא אחת כזאת שהיא גלובלית ויש ערכים משותפים "שהשכל הישר" מאמין בהם.

בקיצר יש לנו עוד הרבה לאן להתקדם, אני לא מתנגח באף אחד, אני שואל שאלות, חווה חוויות ומנסה להסיק מסקנות כדי לקדם את עצמי ובעקבות זה את הכלל זה הכל.

:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!