1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לכל מי שתהה איך טריפ של LSD-25 נראה...

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏13/3/17.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    התיאור הטוב ביותר שנתקלתי בו בתעשיית הסרטים בכלל...
    שולגין, יש אישור?:)

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קלעת בול! :)

זה אחד הסרטים האהובים עלי. המלצתי עליו לפני מספר חודשים בפורום "המלצות לסרטים" ועל השיר שמתנגן ברקע של Love המלצתי באשכול "מוזיקה לטריפ LSD". עשו שם עבודה מדוייקת בתיאור הויזואלי ובהתנהגות של הסאונד. מומלץ להאזין לסצינה במערכת טובה.

מוסיף כאן את הסצינה המלאה באנגלית. יש בסוף הסצינה הזייה שנוצרת מהמוזיקה ומתפוצצת לכדור של אושר. זה מרגיש ונראה בדיוק ככה בטריפ LSD. לא יכולתי לתאר את זה טוב יותר במילים.

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אהבתי מאד !
    @שולגין ,גם בסרט The rise of the orange sunshine,כשדיברו על הטריפ הראשון של ניק סאנד וטים סקאלי,הייתה שם סצינה של הזיות,גם מאד אהבתי אותה.

שולגין ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  4. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    וואו איזה יופי :)

בחלקים מסוימים הלב שלי התחיל לגעוש ולהתרגש רק מלהיזכר ביופי הזה.....

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  5. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    @שולגין סלח לי שהעזתי בכלל להטיל ספק .. הסרטון הזה הראה לי בדיוק על מה דיברת. זה אפילו לא קרוב למה שדוחפים לאנשים היום . אבל עכשיו אני בתחושת פיספוס כאילו לעולם לא יצא לי להרגיש משהו טוב ברמה כזאת בעולם שכולו מנוהל על ידי כסף וכוח . הרי זה סם משנה תודעה שיגרום לאנשים להבין שהיומיום שלהם זה בעצם לשרת את האוכלוסייה החזקה בעולם.
    ועוד לגבי משהו שהזכרת פה שהתחושת בלבול תרגיש טיבעית לאנשים האיבלים שהולכים למסיבות האלה.
    כנראה שבגלל זה התחושת בלבול הזאת גרמה לי סבל נורא בפעם הראשונה שהתנסיתי ולאט למדתי להתעלם מזה.
    עכשיו אני מבין שיש פה משהו הרבה יותר חזק מאשר מולקולה שמדמה LSD מה שנותנים היום לא רק שלא מדמה הוא אפילו לא מזכיר .. אולי בצבעים החדים ותזוזות של אובייקטים ותו לא . וכרגיל עד שניכנסתי לעוד תחום בעולם שחשבתי שלפחות הוא לא הרוס על ידי דברים שמונעים מכוח בכסף גם כאן הכל רקוב ומסריח מהשורש..

שולגין אוהב/ת את זה.
  6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    עם כל הכבוד לסרטון,אתם רוצים לראות איך טריפ LSD באמת נראה?תהנו.

:)
    אני מאד שמח לראות שעוד ועוד אנשים מבינים כמה חשוב להחזיר את הLSD.עוד יבוא יום,ונשב כולנו בקראוואן כמו בסרטון,נשים סיגניפיי,ואינ דאב,ופינק פלויד,ונשכב שעות ונוולד מחדש חברים :)
    בשורות טובות לכם !

בוג'ה, Umus ו-שולגין אוהבים את זה.
  7. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    Amen to that!

שולגין ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני מאחל לכולנו ש-LSD יחזור ולו רק בשביל שיוצרים יחזרו לכתוב מוזיקה כזאת!

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שמח לשמוע שהגעת למסקנות האלה. אל תרגיש פיספוס חבר. להיפך, זה הזמן לאגור כוחות ולהצטרף למלחמה. אנחנו צריכים אותך!

אז מה אתה הולך לעשות לגבי זה?

10. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    כרגע צהל מרחף לי מעל הראש אז אני משתדל לשמור על פרופיל נמוך מה שנקרא under the radar אבל אני כל הזמן לא מפסיק להזרים לאנשים שחשוב לי מהם למוח .. שהם כל הזמן מדברים על הקרטון הזה ככה הטיפה הזאת נותנת ככה ואז פעם אחת התפרצתי ואמרתי להם תפסיקו לבלבל תשכל איך יכל להיות שאתם טוענים שאתם כל פעם לוקחים את אותו החומר וכל התארגנות אתם מקטלגים אותו תחת סוגי השפעה?? זה בלתי אפשרי הרי אם זה היה אותו חומר זה היה כל פעם אותו דבר אמנם חוויה שונה אבל ויזואלים ותחושות אמורים להיות דומים.. ישנם כאלה שמסתייגים מהדברים ויש כאלה שאשכרה באו לי זמן מה אחרי ואמרו אהה ראית את הכתבה במגזין נכון? צדקת לגבי מה שאמרת על האסיד .. מפה אמרתי את שלי עשיתי .. תן לפה ולאוזן לעשות את שלהם

11. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    גם משיחות שלי עם אנשים, וכאלה שהם עמוק מאוד בתוך הסצנה, כבר מבינים שאין אסיד אמיתי היום שמסתובב והרוב זבל.

אבל מצד שני שואלים אותי "מה האלטרנטיבה בינתיים?"

זה נכון שצריך פשוט להפסיק לצרוך חומרים לא ברורים, אבל עד מתי?

אנשים צריכים תחליף.

12. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    זהו בדיוק.. אי אפשר לקחת למישהו משהו שאוהב בטענה כזו או אחרת אלה אנשים שצריכים תחליף

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני מבין את הבעיתיות שבדבר. העניין הוא שאם כולם ימשיכו לצרוך את הכימיקלים הנוראיים שנמכרים היום, איזה אינסנטיב יהיה ליצרנים לשנות אסטרטגיה ולעבוד פי 10 יותר קשה בשביל לייצר LSD? שלא לדבר על הסיכון.

הבעיה העיקרית שאני רואה כאן היא שאף יצרן לא מבין עד כמה החומר המקורי של הופמן חשוב לאנושות מפני שאף יצרן לא ניסה אותו מעולם. ברגע שהמניע העיקרי הוא כסף, אז האיכות והאג'נדה הופכות להיות לא רלוונטיות. יצרן שניסה LSD יעשה הכל כדי לייצר את החומר הכי טוב שהוא יכול, ע"ע פיקארד, סקאלי, סאנד וסטנלי.

שוב, ברור לי שאי אפשר לצפות מאנשים להפסיק לצרוך את הכימיקלים שהם צורכים מבלי לתת להם תחליף. לרוב אני גם שוכח שצרכתי המון LSD בחיי ולכן אני לא מסוגל לגעת בשום דבר אחר. מי שלא יודע מה זה LSD לא מרגיש שזה חסר לו או ששווה להקריב את ה"הנאה" שלו בשביל חומר שמבחינתו הוא בגדר אגדה אורבנית. זה ברור לי לגמרי.

אין לי תשובות להכל. אני רק מקווה שאנשים יבינו שהם צורכים חומרים שהורגים להם את היכולת להתפתח בזמן שהחומר האמיתי עושה בדיוק את הפעולה ההפוכה.

#13 שולגין, ‏15/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏15/3/17
  14. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    לדעתי רוב האנשים שצורכים טאבים היום לא מכוונים להתפתחות, הם לוקחים מה שיש כדי להתקרחן.

והמיעוט שזה כן חשוב לו, במידה וכולו יפסיק לצרוך, עדיין לא בטוח שיראה פירות מההקרבה שלו כי עדיין הרוב יצרוך מה שנותנים לו.

לא רוצה להעכיר את האווירה והמטרה, אבל צריך להיות ריאלים ולמצוא פתרון יצירתי, אם זה אפשרי בכלל.

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מסכים איתך, אבל בוא לא נשכח שגם אלה שצרכו בשנות השישים והתשעים צרכו בפעם הראשונה בשביל ההנאה, כלומר לפני שהיה להם מושג מה החומר הזה מסוגל לעשות לחיים שלהם. פעם אחת מספיקה בשביל לגרום לאדם להבין שהוא לא רוצה לגעת בשום דבר אחר, בשביל להבין שמה שהוא צרך עד אותו יום זאת בדיחה לא מוצלחת של תעשיית הכימיקלים. השימוש, ההתייחסות וההערכה כלפי החומר הזה משתנים רק אחרי שמנסים אותו.

אני מכוון למקום הזה, בתקווה שמישהו יפתיע עם באץ' של גרם שיפוזר בין כמה אלפי אנשים. זה כל מה שצריך. ברגע שזה יקרה, היצרנים של האסיד המודרני יוכלו להגיד ביי ביי לפרנסה שלהם.

16. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    שולגין.. כשמדברים על LSD מה לדעתך המינונים הנכונים? מבחינת כמות ומבחינת פרקי זמן בין לבין.

אתה אומר שצרכת המון, יכול להיות גם כמה פעמים בשבוע? אם כן, התדירות הגבוהה לא מורידה מהאפקט?

אגב, אני מנסה להחדיר לחברים שלי שיפסיקו לצרוך את הזבל,אך הם לא מסוגלים כי אני לא מצליח להסביר להם איך משפיע LSD אמיתי וכמה הוא עוצמתי ביחס לכימיקלים השטחיים שלהם.
    איך אפשר להסביר להם את החוויה ואת ההשפעה שלה על הבן אדם?

17. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    למען האמת זה מזכיר מספר חוויות שעברתי אם כי לא בדיוק אבל הייתי לוקח משם כמה חלקים.

18. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    יכול להיות שלקחת 2C-B

19. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156

אין לי שמץ ולעולם לא אדע :/

20. namer

namer חבר חדש

לייקים:
    2
    Is this substance obtainable at all?
    I read and heard about the real LSD trip and since carry a belief this is something I need to do in my life.
    I support you guys and understand the meaning and purpose you attribute to this substance.
    May we who want this experience get to achieve it.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!