1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצלחתי להבין מי אני. מה עכשיו?

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י שולגין, ‏12/3/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא מתבאס, פשוט הייתי שמח אם הייתי נתקל בפחות מכשולים בדרך. זה כמו הידרה, על כל מכשול שאני עובר צומחים שניים במקומו.

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מה זה מכשול? - אנחנו מכשול או להפך צמיחה? - תחשוב טוב על הדרך שאתה מציעה, אם התחלת אז גמור (ככה אומרים בתורה חחח - מושפע מפורים ומחברים שחזרו בתשובה). קיצור אנחנו איתך. לך בדרכך.

שולגין אוהב/ת את זה.
  3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כתבתי עיניים מלאות בריקנות, לא בעצב. אני אסביר לך את ההבדל:

הדור הנוכחי בחיפוש מתמיד אחר חומרים שיעזרו לו להדחיק. בין אם זה אלכוהול, MD או כל משנה תודעה שיעזור לו להתנתק מהמציאות. וזה אפילו לא מגיע מהמקום הנכון, רובם לא צורכים סמים כדי ללמוד דברים על עצמם, להיפך, הם צורכים סמים כדי לשכוח מי הם. אז כל עוד החומר משיג את המטרה הזו, זה לא ממש משנה להם מה הם צרכו.

אלכוהול כמובן במקום הראשון. שאם תשאל אותי, לא מצליח להבין מה אנשים מוצאים בסם הזה. הטעם שלו דוחה, הסטלה שלו לא נעימה והוא מלווה בבחילות, האנגאובר והתנהגות אלימה. אני אציין ששתיתי כמה בירות בצעירותי, מאוד קרוב לתקופה שבה גיליתי את ה-LSD, ומאז הסתיים הרומן שלי עם אלכוהול. רוב בני האדם חיים בהדחקה, רוב בני האדם צורכים סמים כמו אלכוהול, קפה, סיגריות וכו'.

אתה חושב שאתה שלם עם עצמך? אתה באמת מאמין בזה? נסה לחתוך מהסמים שגורמים לך להתנתק מעצמך ולגרום לך לחיות בהדחקה. אל תשכנע את עצמך שהחיים שלך טובים בזמן שאתה מוקף בכל רגע נתון בסמי הדחקה.

Xxx85 אוהב/ת את זה.
  4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    רשמתי שבלי העישונים אני מלא בחרדה איומה ונוראית היא מתבטאת באשמה נוראית ואכזבה נוראית מעצמי על הלימודים (אף על פי שיש לי ממוצע 94 שנה שלישית והיא רק הולכת ומשתפרת), ודווקא בתחום שאני חזק בו אני מרגיש חולשה נוראית (העברה), דווקא בתחומים שאולי אני לא חזק בהם (בעניי הכלל) כמו מראה וכו' (אני דיי שמן אבל עם לשון חלקלקה ועניינית, דיי אמתי וכו' אז כובש ולא חסר לו) אבל כן מבחינה בריאותית אני איום ונורא, שוקל 100 קילו על 173 ס"מ, מעשן המון, שותה הרבה ועוד הרבה יותר בעבר - שאלת מה זה נותן אז בעיקר אנגהובר מסריח ושיחכה מצרות החיים לזמן מוגבל מאוד של 8 שעות נניח - אתה נהיה מכור לזה כי אתה רגיל מגיל 17 ואז קשה להיפתר מזה כמו מקפה, ניקוטין וכו'.

מצד שני לקוקאין לא התמכרתי (אף על פי שעשיתי המון וכו'), הרואין לא ניסיתי (אולי אנסה בגיל 70+ אם אסבול מכאבים נוראיים וכו'). בכל מקרה יש תירוץ לכל סם, כמו כן ל-LSD, לוקח כדי לפתח את החשיבה, להעצים את עצמי, לגלות אמת פנימית וכו'.

MD - כדי להרגיש אהבה כמו שאפשר להרגיש רק לעיתם רחוקות אבל בטווח קצר.

חגיגת לפני שנים בגלל שזה גרם לי להעביר את הזמן בטיל, אבל זה היה אחד מהסמים הגרועים שעשיתי בכמויות ושגרם לי לסבול המון מהדאון הנוראי שהיה לו (כדורים כחול לבן - אלו הדאונים הכי חזקים שחוויתי).

אני יכול להמשיך לפרט בלי סוף. יש לי הרבה אכזבות מסמים ועדין אני דיי מכור לרובם, עדין מנסה למצוא את את הדרך למימוש עצמי (לגבי המשמעות שזה חלק ניכר אני חושב שאני בדרך וזה נותן לי כוח מירבי כדי להמשיך בדרך הנכונה), דרך אגב, אמרת שאני נצמד לדברים נדושים הפסיכוליה, אבל להפך את הרוב אני מזניח, מה שאני נצמד אליו זה לרוב מה שאני מאמין בו (לפחות נכון לעכשיו עד שאפתח עוד יותר את הידע שיש לי), אני לא מתבייש אני תמיד שמח ללמוד, אני לא יודע הכל ואני תמיד אשמח ללמוד יותר.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    לא לקחתי את דברייך קשה ידידי, פשוט רציתי לכוון אותך לאפיקי מחשבה חדשים זה הכל... כתבת שהמטרה שלך בחיים זה קודם כל לעזור לעצמך, והרי אין עזרה גדולה יותר לעצמך מאשר עזרה לזולת. זו דעתי בלבד ולא מדע אמפירי.:)

6. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אין לך מושג לכמה אנשים כן אכפת שמה שהם צורכים זה לא LSD. בוא אספר לך משהו שישמח אותך במקצת:
    לפני כחודשיים התקשר אלי חבר שלמד איתי במכללה. הבנאדם פסיכונאוט מהמעלה הראשונה והופתעתי לראות שיחת טלפון ממנו אחרי המון זמן אך כמובן שמחתי. מהצד השני הוא מספר לי בחצי התרגשות: "ראית באתר קנאביס את הכתבה על ה-LSD האמיתי שנכחד?" ניהלנו במשך חצי שעה שיחה על LSD. הבנאדם היה המום, מתוסכל אך שמח בו זמנית על המידע החדש שנפל לידיו.

הפעילות שלך עושה גלים, זה אין ספק. לכבוד יהיה לי להוסיף כמה טיפות מים לגלי המהפכה הממשמשת ובאה. האם לדעתך המהפכה תבוא וזה עניין של זמן, או שעצם המהפכה מוטלת בספק?

בכיף חבר, אל תהסס לפנות אליי אם אוכל לעזור במשהו.

Xxx85 אוהב/ת את זה.
  7. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני זוכר פעם שקראתי פה בפורום שמישהו כתב על שאלה שהופנתה אליו בקשר ל-1plsd, "זה LSD אחד על אחד- אין הבדל בכלל. תקח בלי למצמץ"
    כמה שזה רחוק מהמציאות...

8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני אמנם לא מסכים תמיד עם הדעות שלך, אך יש לציין שאני אוהב את הגישה שלך של "הספל הריק".

9. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    קודם כל אני חייב לומר פה לכל משתתפי הדיון שאני ממש מרותק לנוכח הדברים שנאמרו פה . כל הכבוד פה לכל אדם אשר מוכן לתת מעצמו למען המטרה העליונה ואפילו אומר דברים שהם נורא אישיים לגביו , בגלל זה הפורם הזה הוא אנונימי כדרך אגב אבל כולם יודעים שהם יכולים לבוא לפה ולפרוק את משאם ללא כל ביקורת מצד "אנשי הזרם" .
    לגביך @שולגין ברצוני להמליץ לך על הסדרה "קוסמוס - מסע לחלל" תראה את כל הפרקים שלה. כל מדען שמטרתו הייתי לבוא עם שינוי לגבי מיתוסים שהעולם חיי בו באותה תקופה, או לסתור אדם בעל דעה וכוח משפיעים מאוד , אף לא מדען אחד הצליח לעשות זאת בעלייה ישרה וליניארית אלא תמיד אבל תמיד שמו לו משוכות, מכשולים, יצאו נגדו, אסרו אותו, השפילו אותו, ואפילו הוציאו להורג.
    בני אדם הם בעל חיים שרגיל לחיות בעדרים לכן כל סטייה מדרך העדר תחשב בעייני בעל החיים כפסולה . אמנם אנחנו "נאורים" (בסימן שאלה גדול) אך תמיד יהיה בנו את האינסטינקט הקדמוני להישאר עם העדר, האנשים בעלי הכוח יודעים לנצל זאת בדרך לא טובה . אז מצד אחד אתה צודק במה שאתה אומר עם כל הקושי שאתה מדבר עליו אך אני מקווה שמה שאתה עושה גורם לך להיות שלם עם עצמך אחרת בשביל מה לעשות את זה .
    וכן אני מודה שאני מאוד אוהב לצאת מהמציאות כי אני לא אוהב אותה המציאות שאנו או לפחות אני חיי בה היא לא נוחה לי כולם רוצים ממך שתהיה משהו ואתה בתוך תוכך עוד לא יודע מי אתה בכלל מה אתה עושה ואיפה התפקיד שלך בעולם הזה. אז אני בורח מהמטריקס הזה על ידי "סטלות" או איך שתיקרא לזה וואט אבר, "אסיד"
    כמה רעל שלא יהיה מבחינתי פורק לי את כל המתח הנפשי ומסכם אותו בתוך נחלת עבר. ואני אוהב להשתמש הן בפסיכדלים והן בחומרים משני תודעה אחרים (חוץ מאלכוהול שכבר ממש דוחה אותי) לפעמים כדי סתם להינות ולפעמים כדי לחשוב קצת בתוך בועה משל עצמי. כן גם ב "אסיד" שאנו צורכים היום אני שוקע במחשבות שמעלות בי שאלות לגבי המצב בחיים בו אני נימצא האם אני מאושר עם מה שאני עושה? אם לא איך אני יכל לתקן את זה?

תשאל אותי אותי האם אני רוצה לשנות את המציאות הזאת? חד משמעית כן. אבל מי אני? סטודנט שנה שניה להנדסאי אלקטרוניקה. מקצוע שבדיעבד חשבתי שאני אוהב ומסתבר שהוא העינוי הכי גדול שלי עד היום. האם אני יכל לפרוש? לא. אני משועבד לחיל האוויר עד שאני אסיים את שירותי בצה"ל. איך אני הולך לתקן את זה? אחרי צבא אני הולך לעשות אך ורק דברים שיעשו אותי מאושר ושלם עם עצמי בלי שום התייחסות לכסף. כסף כסף כסף הכל זה כסף נימאס לי כבר לשמוע את המילה הזאת אני שונא את הדבר הזה שקוראים לו כסף כל הזמן מלמדים אותך איך לעשות יותר כסף מה יותר כסף יתן לך איכס ופיכסה ... כל מה שכסף יתן לך זה סיפוק רגעי בתוך כד מלא חסכים שלעולם לא תצליח למלא עם דברים שכסף קונה..

שולגין אוהב/ת את זה.
  10. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    שולגין, לא הגבתי עד עכשיו כי לא היה לי מה להגיב חוץ מלהנהן עם הראש, לקרוא את כל האשכול ולהבין אותך, ואת זה אי אפשר להעביר בפוסט.

אבל אנצל את הבמה להגיד ל Saltynippel שאני מאוד מתחבר לדברים שאתה אומר, למרות שככל הנראה אתה צעיר ממני בכמה שנים טובות, יש בך בגרות שאין ברוב האנשים שאני מכיר, בכל הגילאים.

שמח שמצטרפים אנשים איכותיים לפורום שנראה שצובר תאוצה למקום יפה מאוד, בלי מסיכות.

שולגין, CostaElMalek ו-SaltyNippel אוהבים את זה.
  11. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    תודה רבה לך :) אומרים לי את זה מגיל מאוד מאוד צעיר

12. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

אני קורא את כל ההודעות שבשירשור הזה ויש לי כמה דברים להגיד בנושא.

קודם כל עד התגובה הזאת שלך שולגין קראתי את כל מה שנרשם
    בתגובה הזאת ספיציפת קיבלתי צמרמורת ולמה?! כי אני כבר כמה שבועות לאחר פלשבק לא נעים
    מחומר שנמכר לי כLSD ועשה "נזק" או לא עשה נזק תכף נבין.
    מה שקורה שלאחר הפלשבק הזה שהייתי בארוע של חבר וכל האורות והמוזיקה פשוט לא באו לי טוב
    ונכנסתי למצב נפשי שבמשך שבוע שלפ אני עם נשימות כבדות, עזבתי את מקום העבודה,אינני רואה את עצמי נכנס שום למקום עבודה לפחות לא כרגע אני מגדיר תצמי בסטטוס של "אני בשיקום כרגע"
    והדבר היחידי שיכול לעזור לי לצאת מכל זה זה רק טריפ מתקן אבל אחד אמיתי כזה מלפני כמה עשורים לא כל הזבל שיש בחוץ כל החומצות למיניהם.

מה שקרה בנוסף שגרם לי לצמרמורת מהתגובה שלך שולגין היא העבודה
    שאני כבר 3 שבועות לא מעשן יותר,לא שותה יותר אלכוהול גם לא בירות, לא משען סיגריות(משתדל כמה שפחות), לא מעוניין בקפה ורק היום תוך כדי אימון חשבתי על זה " אשכרה עשירי העולם דחפו לנו סמים שהם החליטו שנשתמש בהם ביום יום" אני לא נותן לזה יד יותר לא נוגע גם בקפה מה שפעם לפני כל אימון הייתי פותח באספרסו חזק בשביל "האנרגיה".

אחת המחשבות היותר בולטות היא: לא רוצה יותר לעשן ולהדחיק, לא מעוניין יותר לחיות בתוך השקר הזה, יותר מתמיד בא לי ליסוע לטיול טוב ושקט באיזה אי טרופי מבלי לראות או לשמוע או להכיר שום צל של ליכלוך שהעולם שלנו נבנה עליו, די זה חייב להסתיים.

בקשר לLSD האמיתי ומה שהוא יכול לעשות בקרב האנושות...
    טוב תתכוננו זה די מצער מה שאני הולך לרשום ואולי רובכם תכעסו עלי, אני חושב שהעולם שלנו שווה את זה אך לא, לא האנושות שלנו, בני האדם נמצאים במצב כל כך רע שגם אם יקום מישו ויפיץ את החומר בכל העולם
    רוב האנשים לא יגעו בו כי מבחינתם "אפשר להישרט" כמו שרצו לגרום להם לחשוב או שרובם בכלל "ילשינו" שיש איזה מטורף באיזור שמדבר על LSD-25 וזה יביא למעצרו או מעצרם של המפיצים.

אנחנו נמצאים בבעיה קשה שבתכלס הפתרון שלה הוא פשוט.
    "הקרת הרע"- כמה שבני האדם יכירו יותר ברע ככה הם ידעו מה אינם צריכים עוד אבל זה כמו ניסוי ותהייה כל מה שנשאר זה לתת לעולם להגיע לקצה של הסוף ומשם או שהדרך חזרה תהייה ממש פשוטה וקלה או שלא תהייה בכלל.

זאת היתה עמדתי בנושא.

שולגין באמת שאני מעריך אותך ואת האג'נדה שלך.

שולגין אוהב/ת את זה.
  13. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    כפרה עלייך
    כבר אמרתי לך במציאות ואומר לך שוב: אל תתייאש!
    אתה עושה עבודת קודש!!.
    אנשים היום יודעים מה הם צורכים בזכותך, כל אדם שני שאני מדברת איתו על הנושא הזה יודע שאין יותר LSD-25.
    אז תמיד יקומו האנשים שיבואו לשים לנו מכשול או רגל, אבל נעבור כל מכשול.
    אני מאמינה באמת ובתמים שבסופו של דבר הטוב ינצח, גל הערסיות והבהמיות שמתחולל בארץ יגיע לקיצו מתישהוא.
    סבלנות, עוד קצת.
    3>

שולגין ו-research אוהבים את זה.
  14. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    אחי בזכותך הפסקתי לצרוך את הכימיקלים ההרסניים הללו,
    ואני מפיץ את הבשורה.

לפרוק זה מעולה וחשוב.

אוהבים ומעריכים :) המשך בעבודתך הנאמנה...

אם אתה צריך משהו אני בפרטי

(יצא לי לתרגם פה ושם בחיי)

שולגין אוהב/ת את זה.
  15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תביאי חיבוק :)

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כיף לשמוע. תודה חבר! :)

17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין לי ספק שהמהפכה כבר כאן, אבל אל תשכח שאני נלחם כבר כמה שנים ולפעמים אני מרגיש שאין לי כבר מאיפה לשאוב כוחות. אל תדאג חבר יקר, אני אמשיך להילחם בשביל להחזיר לעולם את התרופה של הופמן גם אם זה הדבר האחרון שאעשה! :)

Xxx85, Umus, gal123 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  18. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני איתך במאבק! שנות ה-60 יחזרו ובגדול! :)

19. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    :-*

20. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    קוסטה, האם יצא לך לצרוך lsd25?

אם לא, האם אתה צורך כימיקלים אחרים הנמכרים כlsd25 למרות שאתה יודע שהם אינם lsd25?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!