1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס והפרעת אישיות גבולית

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י lulli kush, ‏19/3/17.

1. lulli kush

lulli kush חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכל חברי הפורום אני מאובחן בהפרעת אישיות גבולית ואני מודע שאין לכך התוויה הסבל שלי מתבטא בזעם על הסביבה מחשבות טורדניות ופסיכוטיות ובכללי הרגשה נפשית רעה לאורך רוב היום השאלה היא העם מישהו פה מאובחן בהפרעה נפשית כלשה והתנסה באבידקל רפאל או כל זן סי בי די גבוהה והרגיש שיפור הבנתי שסי בי די בעל תכנות אנטי פסיכוטיים ומרגיע מישהו ניסה ויכול לדווח איך ההשפעה של זני סי בי די גבוהיים הייתה לי התנסות באלסקה וזה סתם לא היה לי נעים תודה לעונים

2. thomasrr

thomasrr חבר חדש

לייקים:
    7
    יש פסיכיאטר שמאוד תומך בשימוש בקנאביס לכל מיני מצבים נפשיים, הייתי ממליץ לך לדבר איתו ולהתייעץ, קוראים לו מיכאל סגל.

lulli kush אוהב/ת את זה.
  3. lulli kush

lulli kush חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה עזרתה המון!!!

4. אלינורוש

אלינורוש חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום.. יש לי הפרעת אשיות גבולית
    מגיע לי אישור לקנאביס רפואי?
    תודה לעונים:)

5. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    אבידקל רפאל אם יש רשיון עדיף מנגו על אבידקל
    בעיקרון להפרעות נפשיות זנים מאוזנים עדיף מי רק cbd רפאל ואבידקל לא יעזרו לך כל כך אין הרגשה של thc בכלל קצת מוזר.למי שרגיל לthc מקסימום יכול לעשן אותם יומיים שכן עוזר לכאבים דלקות הרגשה קצת טובה אם אתה בתיקון מנגו יותר טוב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!