1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

2 שאלות בקשר לעישון באמסטרדם

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י דוד דודו, ‏18/2/17.

1. דוד דודו

דוד דודו חבר חדש

לייקים:
    0
    1. הבנתי שבקופישופס שם מעשנים נקי כי הם אוסרים על עישון מעורבב עם טבק, אז השאלה שלי - האם אפשר לעשן עם תחליף טבק? ובמידה ולא, בתור אחד שלא מעשן כזה הרבה, זה לא יפיל אותי אם אני יעשן שם נקי? מעולם לא יצא לי לעשן נקי ובמיוחד אם יהיו שם זנים עם %THC גבוה...

2. בבקשה בלי לרוץ ישר ללהגיד לא - הייתי רוצה להבין פחות או יותר מה ההשלכות להברחה, כלומר איזה עונשים ומה יכול לקרות במידה ויתפסו אותי עם כמה גרמים בחזרה לארץ, ואם יש הבדל בכמות ואם במקרה למישהו יצא להבריח או שמע על מישהו שעשה את זה, אז איזה עצות הייתם נותנים לי והאם באמת בודקים אותי בשדות תעופה.

2. Bamba Boy

Bamba Boy חבר חדש

לייקים:
    8
    מותר לשים טבק בקססה, מה שהם אוסרים זה עישון סיגריות

3. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    1- כשאני הייתי שם לא אישרו לעשן עם טבק בתוך הקופי שופ. אבל אתה יכול לקנות גרם וללכת לעשן איפה שבא לך ועם מה שאתה רוצה, או פשוט לשבת בחוץ.
    2- לא, לא ועוד פעם לא. הסיכון בתיק פלילי על יבוא סמים שווה לך 500 שקל? תרצה פעם תעודת יושר מהמשטרה, ויזה לארה"ב, עבודה ממשלתית? תעשן שם בסבבה, פה תקנה או תגדל אבל אל תבריח, פשוט לא משתלם למשתמש המזדמן.

4. Elie7Han

Elie7Han חבר חדש

לייקים:
    1
    הייתי שם לפני חודשיים, אסור לעשן סיגריות מותר לערבב,

5. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    אבל מותר תחליפי טבק?

6. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    יש כמה וכמה קופישופס שמאפשרים לעשן טבק, למשל Best Friends - מקום מקסים, יחסית במרכז, עם תפריט ענק מחירים מעולים ואווירה שקטה ורגועה.
    במספר מקומות אחרים יש חדרים פנימיים נפרדים בהם מותר לעשן גם טבק.

#6 ashahim1, ‏9/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏9/4/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!