1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתקן ציפה/Isolation tank

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י פטריה צבעונית, ‏17/3/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קל להבין מי ביקר במימד אחר ומי לא רק לפי התגובות כאן. אני לרגע לא מזלזל במוח האנושי, אבל אתה מוכרח להבין שמגיל אפס מקלקלים לנו אותו. מלמדים אותו לראות דברים בצורה מעוותת רק כדי שנתאים לנורמה.

אני מרבה לדבר על LSD מפני שהוא משנה התודעה היחיד שגרם לי לראות דברים בצורה שונה, אבל באופן רדיקלי. מצד אחד אנשים יכולים להסתכל עלי מהצד ולחשוב שאיבדתי את דעתי, מצד שני יש את התובנות שחזרתי איתן מהמימדים הללו ששינו לי את החיים.

למשל:

באחד מהטריפים הראשונים שלי נכנסתי לאולפן וחשבתי שאני מסוגל לכתוב מוזיקה במצב שהייתי בו. נגעתי במקלדת של הסינטיסייזר והתחשמלתי, אבל לא מזרם חשמלי אלא מטונות של אינפורמציה שהגיעו אלי דרך הסאונד שיצא מהמוניטורים. הסאונד הזה שלח אותי לשדה שהיה מלא בפרחים צבעוניים ובעלי חיים שנראו כמו זברות אבל עם אוזניים של ארנבת. הפסים על הזברות היו מורכבים משלל צבעים שהתחלפו כמו שלט של מוטל דרכים באמצע המדבר.

ברגע שעזבתי את המקלדת חזרתי לאולפן. כאילו ששאבו אותי מהשדה הזה באמצעות שואב אבק עצום. נגעתי שוב במקלדת, אבל הפעם בתו אחר, והופ, שוב שוגרתי לאותו שדה, אבל הפעם הזברות הפכו לפילים שהיו צבועים בצבעים של הזברות. ככל שהסאונד מתרחק, כך הפילים הופכים למין צינור שהולך ומתכווץ עם הסאונד. אני מדבר על מאות אם לא אלפי פילים.

הבנתי שאני לא יכול לכתוב מוזיקה במצב הזה ויצאתי מהאולפן. יום למחרת נכנסתי לאולפן שוב, נזכרתי בזברות ובפילים וציירתי את הצורה שלהם בסאונד. פעם הפילים הופיעו ופעם הזברות. ברקע בניתי סאונד (פאד) שנתן לי את השדה הירוק. את התופים גילמו הפרחים ואת הבאסים העננים. ישבתי באולפן לפחות 15 שעות וכשיצאתי פתאום הבנתי מה זאת פסיכדליה ולמה LSD זה החומר הכי מיוחד בעולם.

המוזיקאים הכי טובים בעולם לא כתבו מוזיקה, הם תיארו את ההזיות שלהם דרך כלי נגינה. LSD לקח אותי למימד אחר ולימד אותי לכתוב מוזיקה. הוא לימד אותי מהי פסיכדליה. יש לחומר הזה עוצמה שלא מובנת בעולם הזה.

CostaElMalek ו-kingstar אוהבים את זה.
  2. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    כמה הייתי נותן כדי לשמוע את הטראק הזה....

שולגין אוהב/ת את זה.
  3. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שוב, איני שולל את האפשרות הזאת, אבל לך תוכיח כזה דבר...

4. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני מסכים איתך ב-101% של-LSD (ופסיכדלים אחרים), יש כוח עצום והשפעה נרחבת על דלתות התודעה של המוח. אין חולק על העובדה שהאפשרויות הנפתחות בפני האדם תחת השפעת הסם הן בל ייתוארו.

אסכם בכך שאין בידי את ההוכחה לכאן או לכאן. ייתכן שהכל מתחיל ונגמר בריאקציות כימיות במוח או שכפי שצחי ציין, הסם הוא רק הידית באמצעותה פותחים את הדלת למימדים אחרים. ייתכן וכשאנסה DMT או LSD ע"ב ארגוט אשנה את דעתי בנושא, אך עד אז המיסתורין עומד בעינו...

מומין טרול ו-שולגין אוהבים את זה.
  5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש מצב ששמעת אותו :)

6. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    מה שמוזר זה איך כל כך מעט אנשים יחסית מדברים על התחום הזה שנראה כל כך צבעוני ואין סופי(אני מתכוון לפסיכדליה).

אגב קבעתי תור לשבוע הבא למתקן ציפה, הכנה לפני טריפ LSA שאני עומד לעשות.

עריכה: אם כבר PsychedSubstance אז בסירטון האחרון שלו הוא הביא את הבחור מ-The drug classroom (ערוץ שממליץ עליו בחום למי שרוצה ללמוד על סמים) שיעשה DMT במינון גבוה. מתחיל מדקה 5:00.. פייר כשמסתכלים מהצד זה נראה טריפ משעמם לאללה... האירוניה :D

#46 פטריה צבעונית, ‏22/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏22/3/17
  7. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    זה לא פייר מה שאתה עושה !

8. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    יש לך ניסיון עם LSA? אני לא יודע עד כמה זה כדאי לפני מתקן ציפה, שם אתה אמור להתנתק מההרגשה הפיזית, ולצערי, עם LSA הייתה לי את אחת החוויות הפיזיות הקשות ביותר בחיים שלי. רק אומר.

לגבי הסרטון הזה, זה הבחור מהערוץ DrugsClassroom או משהו כזה.. זו לא אינדיקציה! הבחור הזה משעמם ברמות על, לא ציפיתי ממנו להרבה.

יש להם גם וידאו שהם לוקחים MDA ביחד, אדם עצמו נהנה ומחייך וצוחק, והבחור הזה פשוט עומד שם בוהה.

9. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    מצאתי o_O

שעמום טוטאלי הבן אדם הזה (למרות ש- MDA פחות אופורוי ו"אוהב" מ- MDMA)

10. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    חחחח אנערף
    חחחחחחחח... אנערף ככה הבחור מה לעשות.. בחור רציני :D
    יש לו ערוץ טוב לדעתי כי הוא מעביר את התכנים בלי זיבולי מוח.

בקשר ל-LSA התכוונתי שאעשה אותם יום אחרי המתקן ציפה או כמה ימים אחרי... אני יודע שצריך לקלף קודם את השיכבה הלבנה של הזרעים ואחר כך ללעוס היטב לאורך 20-30 דקות. במקום ישר לבלוע אותם כמו כלום ולסבול אחר כך.

11. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    סליחה לא ראיתי שכתבת "הכנה לפני טריפ"

אם אתה מקלף אני מאמין שאתה משתמש ב HBWR.

אני ממליץ לשים קצת במים חמים לפני הקילוף, זה עוזר לרכך את הקליפה. כמו כן, אם יש לך מספיק זרעים - עדיף שלא לבלוע.

אם אתה מתכוון לעשות 6 לדוגמא, אז תרסק 8 ושים במיץ לימון לחצי שעה- שעה (אולי פחות? לא זוכר), תסנן את הזרעים ותשתה את הנוזל בלבד.

או לחלופין, תרוקן תיון, תכניס את הזרעים המרוסקים לתוכו ותהדק חזרה. תשאיר את התיון בפה למשך 20 דקות מבלי לבלוע את הרוק. אתה יכול לירוק את הכל אחר כך.

ברגע שאתה לא בולע את הזרעים אתה חוסך הרבה כאב פיזי אך בהתאם אתה צריך להוסיף כמה זרעים כדי להשלים את הפוטנציה שאבדה.

אגב, בזמנו ניסיתי את כל השיטות עם זרעים מאוד איכותיים, עניין אותי לראות מה זה הטריפ האינטרוספקטיבי שכולם מדברים עליו... מה אני אגיד לך.. לא שווה את זה. לפחות לא בשבילי.

12. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    חחחחח

13. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    :confused:

14. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    מסכים! המוח האנושי לוקח את הדימיון שלנו ומפשט אותו למציאות. במיוחד בהשפעת סם הזיות. לכו תוכיחו שכל מעברי המימדים שלכם לא נבעו מהשפעה חזקה 'מידי' של הדימיון על המוח? ואם באמת טיילתם בין מימדים, מה ראיתם שם? מה אתם יכולים ללמד את אלה שלא היו שם? או רק לחזור על הטענה של 'עד שלא תנסה לא תדע'?

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  15. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כל מה שנותר לנו הוא לחזור על הטענה "עד שלא תנסה לא תדע",כי אם היה אפשר להסביר את זה במילים,לא היה צריך לצרוך את החומרים האלה בשביל להבין.

16. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אני באמת מקווה שתחווה את זה, אבל עד אז אני יכול לומר לך, זו החוויה הכי אמתית שאתה יכול לחוות בחיים, יותר מכל החלומות הכי פרועים שלך ובטח מ"מציאות" היומיומית. הפסיכדלים מסירים את המסך מהמציאות ואתה רואה את האמת.
    מילא זה היה רק דמיון, אבל לא, מתלווה לזה רגש עוצמתי ואותנטי של אמת.

17. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    חוויתי שני טריפים בחיי,ופעמיים באמסטרדם פיטריות טראפלס. הטריפ הראשון היה מאוד עוצמתי. ועדיין..אפשר לייחס את ההשפעה לכיוון רוחני או לכיוון של תהליכים כימים במוח נטו.
    זה שאתה לא יודע להסביר במילים את החוויה לא אומר שאין לזה הסבר.

18. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    חבר, ל DMT אין הסבר מילולי ואין סיכוי שיהיה. אפילו טרנס מק'קנה עם השפה העשירה שלו לא יכול היה לתאר טריפ אחד כמו שצריך מכל העשרות שהוא עשה.
    עם כל הכבוד לפטריות, ועם כל האהבה שלי אליהן, הן לא מדגדגות ל DMT את העקב מבחינת האינטנסיביות והויזואלים.

עידו חדד אוהב/ת את זה.
  19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חוויתי קצת יותר משני טריפים בחיי, מתוכם זכיתי להגיע למימדים מקבילים אולי חצי מהפעמים. לפעמים בגלל המינון, ברוב המקרים בגלל החומר עצמו.

טריפ אחד, זה כל מה שאתה צריך כדי לשנות את הגישה שלך. למה כל כך קשה לך להאמין שיש דברים מעבר למה שאתה יודע ומכיר? אני כל יום מגלה דברים חדשים כאלה. פעם הייתי בטוח שמוזיקה נוגעת בך דרך האוזניים. מי היה מאמין שהאוזניים הן אלה שדווקא גורמות למוזיקה להיראות פחות טוב.

אל תהיה סקפטי חבר, יש הרבה דברים שהמדע לא מסוגל להסביר.

20. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    אני לא סקפטי. אני ריאלי.
    זה בערך כמו האמונה באלוהים - מי שמאמין יגיד אני מאמין ומי שלא יגיד תוכיח. במקרה שלכם זה - עד שלא תנסה לא תדע. זה שאתה יודע שיש יקומים מקבילים, מה אתה עושה עם זה? איך זה תורם לעוד מישהו חוץ מלעצמך? כל עוד זה נשאר בתודעה הפנימית שלך אז זה יפה ונחמד אבל לא מחולל שינוי מעבר. דרך אגב, עבר כל כך הרבה זמן ועוד לא עלה פוסט אחד ביומן מסע של השוואה בין לסד ישן לחדש (אחד כזה שניסה את שניהם)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!