1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא מבין אם ככה אני אמור להרגיש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י FattyPotter, ‏28/3/17.

1. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    טוב אז יצא לי לעשן כמה פעמים במשך חצי השנה האחרונה , עישנתי פעם בחודש , ככה שההשפעה תמיד השפיע כמו הפעם הראשונה וגם בשביל למתן את עצמי, בקיצור , חלק מהפעמים עישנתי מדולל עם טבק וחלק נקי , כמובן שאם עישנתי נקי אז דאגתי לקחת 4-5 שכטות קטנות וזהו , ההשפעה שאני תמיד מקבל זה couch lock ממש קשה , מן סחרחורת קלה ואי אפשרות להתרכז במשהו , ודגדוג ממש חזק ברגליים , עכשיו זה נשמע מצחיק כי לרוב אין את זה אבל אני ממש לא אוהב את התחושת דגדוג הזאת , וגם אני לא יודע איך להנות מהחומר במיטבו , כי בינתיים החוויות שלי עם קנאביס הם בעיקר סבירות -

יש איזה זן שאתם יכולים להמליץ עליו שייגרום לי לקום מהספה ופשוט להיות אנרגטי?
    טיפים למה לעשות כשאתה בסאטלה?
    האם יש דרך להעביר את תחושת הדגדוג הזאת?

כי בתכלס כל מה שאני וחברים עשינו זה לראות סרט שכמעט לא הצחיק והזמן עף בטירוף וחצי מהסרט לא הצלחתי להתרכז במסך...

2. Nick

Nick חבר חדש

לייקים:
    1
    בדרך כלל בפעמים הראשונות ההשפעה עדיין זרה לך, ככל שתעשן יותר תלמד להכיר את ההשפעות השונות וללמוד מה מתאים לך יותר ומה פחות (מינונים, סוג ההשפעה).

אחרי שתכיר את החומר תוכל יותר להינות ממיטבו, על פי התנאים שלך, כי בעצם לכל אחד המיטב יהיה קצת שונה.

דבר נוסף ממליץ לעשן בלי טבק, אם אתה לא מעשן סיגריות באופן קבוע אין סיבה שתעשן טבק, למי שלא רגיל לטבק הוא גורם לסחרחורת ואי נעימות מה שמשתלב עם הסטלה וקצת מערפל אותה.

טיפים למה לעשות בסטלה? לנגן על כלי נגינה, ללכת לים, או לטייל בטבע, לטייל עם הכלב, בים, או בטבע.

ולגבי חוסר הריכוז בצפייה בסרט, לגיטימי לחלוטין, אלא אם כן זהו איזה סרט שממש מעניין אותי, בדרך כלל גם אני מאבד ריכוז מהר מאוד מצפיה בסרט, או בכלל..

לגבי סוגי ההשפעות בדרך כלל אינדיקה עם יותר cbd ירדים אותך ואילו סאטיבה עם cbd נמוך יעורר

3. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    תודה על התשובה , אבל חשוב לציין שאם נהיה כנים , בינינו... הסיכוי שתדע את הזן שאתה מעשן הוא מאוד נמוך אלא אם כן אתה קונה מהפייסבוק וכאלה...
    אם אתה סתם קונה אתה בדרך כלל לא תדע אם זה אינדיקה או סאטיבה...
    בנוסף לזה , מה אתה חושב על עישון קנאביס מדולל עם גרינגו? כי אני מרגיש שנקי מביא לי סאטלה חזקה מאוד

4. Nick

Nick חבר חדש

לייקים:
    1
    גרינגו זה אחלה לדעתי, יורד חלק בגרון, החיסרון שלא הכי נוח לגלגל איתו.
    אישית,כשאני מגלגל זה עם דמיאנה.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  5. טל מאיר

טל מאיר חבר חדש

לייקים:
    1
    אח שלי כבר כמה פעמים שעברתי סטלה פחות נעימה ואני חושב על בשרי שהכי טוב לזכור תמיד שאתה את מעשן משהו שיש לו אתחלה וסוף לא משנה כמה זה מסחרר אותו הרגה .

ואם יש איזה חבר טוב שאתה סומך עלב בכלל טוב !

בהצלחה בעישונים בעם עלנו לטובה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!