1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייחורים - לא יודע מה השתבש..

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י מר.וייט, ‏28/3/17.

1. מר.וייט

מר.וייט חבר חדש

לייקים:
    1
    היי אני הצל! סתם לא.. אבל אשמח לדבר על ייחורים.. בזמן האחרון, פשוט לא מצליח להשריש אותם!
    עד לא מזמן היתי עושה רגיל בתוך קוביות צמר ופרופוגטור והי העובד, עד שהפסיק.. אני חושש שסוג הקוביות שאני קונה השתנה וזה נירא כאליו הם מנסים להשריש אבל לא מצליחים, וזה הופך לגידול לבן סביב בסיס הייחור ואז הוא מת.. יכול להיות שהקוביות האלה פשוט חונקות אותם?!
    אני כבר נואש מהפעמים האחורנות שזה פשוט לא תופס ואני מתחרפן.. הפעם אני מנסה לייחר בתוך פרופוגטור עם אדמה רגילה (כל ייחור בכוס פלסטיק ואדמה) . מה אתם אומרים? יתפוס באדמה? פרופוגטור לח מאורר מעט עם אור 18\6 ?

מגדל אנונימי אוהב/ת את זה.
  2. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    סיכויים נמוכים שיצליח באדמה אבל אני מאמין שיהיה אחוז הצלחה מסויים עם אחד מהם בסוף.

אתה משתמש עם גי'ל השרשה לפני שאתה תוקע אותם בקוביות?

אתה עושה תמיסת השקיה ותובל את הקוביות?

3. מגדל אנונימי

מגדל אנונימי קנאביסט

לייקים:
    40
    כשהם בפרופוגטור הם צריכים לא הרבה אור...תראה שהנורה שלך לא חזקה מדי (פלורוסנט פשוט יספיק)

4. מר.וייט

מר.וייט חבר חדש

לייקים:
    1
    בגלל שהפעם הלכתי על אדמה.. אז לא טבלתי בתמיסה.. אבל אני כן מרסס תמיסה . וכן השתמשתי בגל של קלונקס. כמה לדעתכם שווה לשלם על ייחור שהשריש?

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    לא מדוייק חבר...
    בעבר ניסיתי לבדוק במה יותר יעיל להשריש ייחורים... לקחתי שלושה לקוביות צמר סלעים (רוקוול) ושלושה לדיסקיות Jiffi (אדמה)...
    כולם נלקחו באותו הזמן הוכנסו לג'ל השרשה ומשם כל אחד למצע ההתחלתי שלו ותוך פרופגטור תחת תאורת CFL.
    שלושת הייחורים שהיו בדיסקיות Jiffi השרישו הרבה יותר מהר מאלו שהיו בקוביות הצמר סלעים .
    הסיבה : צמר הסלעים הינו חומר דחוס אחרי הכל.. בעוד שדיסקית הJiffi שמלאה באדמה הרבה יותר אוורירית ובעלת מבנה הרבה פחות דחוס... מה שאפשר מעבר יותר קל ומהיר לצמיחת השורשים

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  6. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    ופה אתה מדבר על הדיסקיות ..
    אני דיברתי על אדמה אדמה כוס שתילה ואדמה

אגב טוב לדעת לגבי הדיסקיות שתילה האלה שהם יותר טובות ..
    אגב יש כאלה באלי אקספרס זה תקין ?
    או שהאדמה הזו לא טובה?

7. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בשתי המקרים המצע זה אדמה...
    אין לי מושג מה יש באליאקספרס .. בחנויות הגידול פה בארץ יחידה של Jiffi עולה 1 ש"ח אם אני לא טועה..
    תקנה פה בארץ אין טעם להמתין חודש בשביל הנחה של 30 אגורות.. נסיעה לחנות הקרובה וסגרת את הסיפור

8. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    אין לי חנויות באזור שלי..
    הדלק לחנות הקרובה עולה לי 100 שקל

9. מר.וייט

מר.וייט חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקי אם אתם כבר פה שאלה אחרונה. כמה זמן לוקח לכם להשריש את הייחורים מהרגע שחתכם עד לרגע שראיתם שורשים? פלוס מינוס?

10. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בין שבוע לשבועיים (יותר מכיוון השבועיים עד שהשורשים מבצבצים מבעד לקוביה או לדיסקית)

11. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    אני גם היום לוקח יחורים הגיע הזמן

12. WindForce

WindForce קנאביסט

לייקים:
    77
    יש חנויות שעושות משלוחים, תנצל את זה.
    אם אתה היום חייב לקחת ייחורים ולא יכול לחכות, כוס שתילה ואדמה יעשו עבודה מספיק טובה, קצת יותר איטית אבל כנראה.

13. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    שלח לי הודעה בפרטי נעשה את זה ביחד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!