1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ ריפורט: גולדן טיצ'ר בספונטני

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י spiral.out, ‏1/4/17.

1. spiral.out

spiral.out חבר חדש

לייקים:
    10
    שלום לכולם ✌
    קורא פה כבר תקופה, ויש פה כמה כוכבים! ופשוט גברתם עליי אז החלטתי להצטרף לעניינים ;)

זה ריפורט של הטריפ האחרון שזכיתי לחוות.
    מתוך סדרה שמתכנן לכתוב אודות חוויות מחומרים שונים במשך השנים.

קצת רקע: ניסיון בפסיכדלים ב15 שנים האחרונות עם תקופות אינטנסיביות יותר ופחות...
    כשבשנה האחרונה היתה הפוגה קלה שפשוט קרתה מעצמה...
    חוץ מוויד שהוא באופן קבוע.

לריפורט עצמו :)
    מפה לשם הגיעו לידיי פטריות מסוג גולדן טיצ'ר, כשבתכנון רציתי לעשות יום כיף בטבע עם מינון ביינוני (חשבתי על 3 ג' יבש).
    היות ובאמת תקופה כבר שלא יצא לי, היה בי הצמא והסקרנות גברה.

סט וסטינג:
    כמו שכבר הבנתם לא חיכיתי ליום טיול בטבע
    אני ביום חופשי - יש לי בערב חתונה של חבר טוב מאוד, במרחק רבע שעה מהבית.. אז להתעורר צבעוני אולי יעשה את זה רק שמח יותר, יתכן וזה לא משהו מומלץ לכאלו שמנסים פעמים ראשונות כי הם יעדיפו לסכם ולהבין את החוויה שחוו הרגע , למרות שלוקח להבנות האלו מספר ימים לשקוע ומספר חוויות כדי בכלל להתחיל להבין מה קורה...
    אוקיי אזור השעה 11 בבוקר ואני מחליט לעשות טעימה
    וקצת לרענן את היום שלי.
    אכלתי בננה ותפוח בערך לפני שעתיים... ושתיתי רק מים עד עכשיו.
    אני בבית החלטתי לעשות מנה קטנה מהתכנון ליום טיול ואני אוכל 1.5 ג' של פטריות יבשות, לועס טוב טוב ומוריד עם שלוקים קטנים של מיץ תפוזים (מבקבוק, לא טרי)

חשוב לציין!**
    אני כבר חודש בערך לוקח תוסף, צמח בקפסולות שנקרא אשווגנדה - שווה לקרוא עליו בגוגל בלי קשר,משתמשים בשורש הצמח ניתן למצוא בחנויות טבע.
    מבין הפעולות הרבות שלו, הוא משרה שלווה אך לא עייפות, הוא מעודד יצור אציטין כולין אסטרז ואציטין כולין.. לכן ספיגה של חומרים שונים בינהן פסילוסיבין יכולה להשתנות!
    פעולה נוספת ובין המדהימות שלו היא עידוד יצור תאי מוח חדשים! הצללת זכרון ויכולת חשיבה מוגברת.
    יש לציין שלקחתי אותו לשם התועלות שלו ללא קשר לטריפ..שכאמור היה ספונטני :) - מעדויות נוספות באינטרנט הוא בהחלט מגביר במעט את הטריפ ואולי נותן לו זווית נוספת.

בחזרה לענייננו...
    סיימתי לאכול את הפטריות.. אני נמצא בבית
    מתיישב על הספה ועושה ראש של ירק...
    כעבור 15 דקות כבר מתחיל להרגיש את תחושת החום והדגדוג הזו של משהו שמתבשל בפנים באזור החזה והבטן...
    כעבור 20 דקות מרגיש קצת בחילות כנראה זה מהאוכל... למרות שאכלתי רק 2 פירות אולי עדיף היה לא לאכול בכלל.... או במרווח זמן גדול יותר.

חצי שעה מאז שאכלתי וכבר מרגיש שינוי בתפיסה.. הצבעים מקבלים את הנפח והזוהר שלהם שעם כמה שזה מדהים כל פעם מחדש, מרגיש כל כך טבעי ומוכר.

פותח את הדלת של החצר מכניס קצת אור ואוויר לבית מתיישב חזרה ועושה עוד ראש.
    בשלב הזה אני שם אלבום שאני מאוד אוהב
    Fat freddy drop - based on a true story
    שכנראה מספר על טריפ של חברי הלהקה.
    יחד עם שני השירים הראשונים שכיאה לעליה של טריפ ואלבום היו קשים לעיכול קצת יחד עם העליה של הטריפ שלי.. ואני מוצא את עצמי מרגיש קצת לא בנוח פתאום.. מרגיש טוב אבל כאילו חסר מנוח (לא ממקום של עודף אנרגיה כפי שחומרים אחרים עושים)
    מרגע לרגע אני מבין שה1.5 גרם שחשבתי שיהיו מינון קל... מרגישים כאילו הם בכלל לא מינון קל.. מרגיש שזה ממשיך לעלות ושיש עוד המון לאן.
    בערך כבר שעה אל תוך הטריפ , הראיה והשמיעה כבר השתנו לגמריי.
    כל קו או פס בבית, קווי המתאר של רהיטים, הרווחים בין הבלטות כל כבל וכל צל פשוט נשברו למנדלות ופרקטלים צבעוניים במעין צבע שקוף .. אפילו לא צבע.. מעין גוון מרקד מכל מקום שאני מסתכל עליו..
    אני עושה עוד ראש ומחליט לצאת קצת מהבית לשדה סמוך לעשות טיול להתאוורר קצת.. לא כי הרגיש לי לא טוב בבית.. אלא פשוט הרגיש שהבחוץ קורא לי לבוא..
    כפי שאמרתי כבר זמן מה שלא הייתי במרחב הפסיכדלי, ברגע שקמתי להתארגן ולצאת החוצה..
    כיאה לגולדן טיצר פתאום קיבלתי זבנגגג מטורף של מידע שרץ לי בראש
    מעין סיכום של כל הטריפים הקודמים שלי.. של כל המסקנות של כל השיעורים לחיים שאספתי וקצת התרופפו בראש מאז הטריפ האחרון... תחושה של קבלת המון מידע בשניה.. מידע שאתה כבר יודע.. שהוא שלך אבל מזכירים לך אותו...
    זה הרגיש מדהים וטוב זה עטף אותי מכל הכיוונים ופוצץ אותי בתחושת אופוריה מדהימה, עלה לי חיוך שלא חייכתי הרבה זמן.
    אחרי השלמת החומר שהגולדן טיצר עשה לי..
    יצאתי מהבית ושמתי מאותה נקודה את האלבום שהתחלתי לשמוע קודם..באוזניות זה נשמע כל כך אחרת!! חשוב לציין שאלו אוזניות טובות, אבל ללא קשר, פשוט הרגשתי שאני לא שומע את זה דרך האוזנייים שלי, הסאונד עטף אותי מכל כיוון והיה חללי פשוט.. כל כך עשיר ומלא! שמעתי את האלבום הזה עשרות פעמים, ואף פעם לא ככה! כל תו נוגע בכל חלקיק בגוף כל מילה שולחת ממך מיליון תחושות וצבעים משתוללים בראש מכל כלי נגינה אחר.
    אחרי כמה דקות הליכה הגעתי לשדה מבודד שקרוב לבית..
    העונה היא תחילת האביב והפריחה נראתה לי כמו שדה של ממתקים מרחוק... ככל שאני נכנס יותר עמוק אני מרגיש יותר טוב ויותר טבעי עם הגוף שלי...
    בשונה מחוויות קודמות עם פטריות שונות, הפעם אני מרגיש מאוד אנרגטי וקליל!
    אני מטייל בלי בעיה ומרגיש מרחף ושאני חסר משקל.
    מבחינת מה שאני רואה השדה מלא בדשא וצמחים בגבהים שונים משטוח ועד גובה הכתף .. פריחות במלא צבעים! לפחות 4 גוונים של סגול.. כתומים אדומים צהובים.. באמת שהשדה היה נראה חי.. במובן של דמות אחת חיה שמארחת את כל סוגי הצמחים השונים האלו...
    לכל הפריחות היתה מעין הילה צבעונית משפריצה.. חחח הכוונה כמו טיפות של ספריי צבע באוויר אבל שנוזל לכיוונים שונים מכל פרח ופרח.. מצאתי פינה יפה בין דשא גבוהה וישבתי לעשן גוינט... ישבתי שם בערך שעה אני חושב פשוט נהנה מהנוף ומתחושת האדמה הצמחים והעולם מרגיש שהם כולם עוטפים אותי ובעדי! לא משנה על מה אחשוב הם בעדי, ככה זה הרגיש... הגעתי לסוף האלבום ששמעתי שהיה נשמע אלוהי! כאילו שזה היה הדבר הכי טוב ששמעתי אי פעם.. פשוט עינג לי את האוזניים.
    כל שיר בא בול במקום ולקח אותי למקומות נכונים.
    אחרי שעה וחצי בערך קמתי והתחלתי ללכת חזרה לכיוון הבית עדיין נהנה מוויזואלים יפים בנוף של השדה...
    הגעתי הביתה באזור 4 בצהריים כבר דיי רגוע...
    קינחתי את כל הטיול בעוד ראש ושמתי במערכת קצת מוזיקת טכנו ואסיד גואה... הרגיש לי ממש טוב ומספק כל הטיול שעשיתי וככה ישבתי עוד קצת מבסוט מהבוקר שהיה לי...
    לאחר מנוחה והתרעננות הלכתי בערב לחתונה של החבר שהיתה בפורים מה שהפך את כל השמחה למשולשת ;) להפתעתי הייתי אנרגטי עד סוף הלילה!!

תודה רבה לכל החברים שהשקיעו מזמנם וקראו את החוויה האדירה הזו!
    שמח לקרוא חוויות שלכם גם!
    אז תמשיכו לשתף ולהפיץ את האור והאושר הזה!
    שזו זכות בסיסית של כל תושב פה כדור הארץ להכיר ולדעת... ולהכיר את הפוטנציאל האוולוציוני הנפשי רוחני חברתי תקראו לזה איך שבא לכם, אבל אל תפסיקו!

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    וולקאם חבר, ברוך הבא לפורום!

תמיד כיף לראות פה אנשים חדשים, במיוחד כאלה שבוחרים להתחיל את דרכם בפורום דווקא בשיתוף חוויות כמו שלך. נהניתי לקרוא את הדיווח שלך. ממש הצלחת להעביר לי במילים את החוויות שלך והזכרת לי את החוויה שהיתה לי עם אותה פטריה. גם אני חשבתי ש-1.5 זה מינון נמוך ומצאתי את עצמי במשך שעתיים מדבר עם עצים בחורשה :)

אגב, כדאי לתקן את הכותרת של האשכול (גודלן) כדי שיוכלו למצוא אותך בחיפוש "גולדן טיצ'ר".

ברוך הבא חבר!

spiral.out אוהב/ת את זה.
  3. spiral.out

spiral.out חבר חדש

לייקים:
    10
    ממש הפתיע אותי המינון!
    תודה רבה אחי על תשומת הלב, תוקן ;)
    ותודה על קבלת הפנים!
    יש עוד הרבה מה לשתף בתקווה שזה יעודד עוד חברים להפרות פה קהילה מדהימה שצומחת ושכל כך היתה חסרה בעברית

4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    ברוך הבא אחינו !
    נהנתי מאד לקרוא את החוויה שלך,נשמע מדהים לחלוטין!אני מחכה גם לעבור טריפ מלא בטבע,לצערי לא יצא לי עדיין.
    מקווה מאד גם להתנסות בפטריות מתישהוא :)

spiral.out אוהב/ת את זה.
  5. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    ברוך הבא לפורום חבר! כיף לראות כאן אנשים חדשים ואיכותיים.

החוויה נשמעת מאוד מהנה ומאוד אופיינית לפטריות. מה שהפתיע אותי ממש זה המינון.

גרם וחצי של קובנסיס (לא משנה איזה זן) אף פעם לא הביא אותי לנקודה הזו, בטח שלא ויזואלית, אני רק יכול לנחש שלוויד הייתה השפעה לא מבוטלת ואולי גם שהטולרנס שלך היה מאופס לחלוטין.

אתמול חבר (נמצא בפורום) ואני לקחנו 3.5 גרם, היה משגע. אולי יעלה פה טריפ רפורט בקרוב.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  6. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    כן חבר... נשמע שידידנו עבר אחלה חוויה... מעניין אם 5 גרם יביא אותנו למה שהוא מתאר :D

צחי אוהב/ת את זה.
  7. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    בחושך ! :D

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    טרנס מקנה 5 גרם בחושך מממ... יאמי!!

רק שזה יצטרך להיות סולו טריפ...

צחי אוהב/ת את זה.
  9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    ברוך בואך

10. Benjanana

Benjanana חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, תודה על השיתוף, היה מעניין לקרוא.
    האם הגולדן נחשב לזן איכותי מהשאר?

11. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אין הבדל בטריפ בין זנים שונים של פסילוסיב קובנסיס, גולדן טיצ'ר הוא זן שנחשב קל לגידול.

12. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    שום חברים שום קהילה ושום צומחת. מה שאתה גילית עכשיו גילו מיליוני אנשים בשנות ה60 כבר אז די להתלהב. לקחת סמים? סבבה אבל ממש אין צורך להיות כה נלהב זה אידיוטי לחלוטין!

13. שחרונת

שחרונת חבר חדש

לייקים:
    0
    יש פה מישהו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!