1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טקס אייאווסקה בארץ

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י צחי, ‏24/3/17.

1. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34

רוב האנשים שמגיבים פה בדרך כלל הם אנשים בוגרים שמתייחסים לחומרים האלה בצורה רצינית ולא כאל עוד "דליקה" זולה במסיבת טבע.. כך שרוב האנשים פה מבינים מראש עם מה יש להם פה עסק.

דבריך החשובים אני מאמין ברורים לרוב האנשים פה, אני אחד מהם.. אתמול חזרתי מטריפ חזק של LSA ואני לא מעוניין לחשוב על עוד טריפ עכשיו לפחות בחודשים הקרובים... *העבודה האמיתית* היא מה אתה לוקח אחר כך לחיים האמיתיים ואיך אתה משתמש במה שלמדת.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  2. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    חבר, יש משהו לגמרי חוקי שנקרא LSA שזה כמו אל אס די רק טבעי... אתמול התנסיתי בזה וזה חזק ביותר. כך שאם אתה רוצה "עכשיו" טריפ ועוד חוקי לגמרי אז יש לך את האפשרות הזאת..
    אבל כמה כללי ברזל : 1) טריפים זה לא צחוק וזה לא בידורי ו"חמוד" כמו קנאביס... אלה תרופות עוצמתיות ביותר לנפש האדם אז תתייחס לזה בהתאם מבחינת סט וסטינג ותהיה עם הבן אדם הנכון שאתה מרגיש איתו נוח ושישגיח עליך מתחילת הטריפ ועד סופו המוחלט. גם מומלץ מאוד לא ללכת עם "ההמון" ולהשתמש בתרופות האלה במסיבות טבע רדודות אפילו אם זה נראה הדרך היחידה "להתארגן" ששם החומרים ממילא באיכות נמוכה מאוד כך שעדיף לא לבזבז שם זמן עם כל מיני חומרים חשודים למיניהם.
    2) יש כל מיני "פאדיחות" עם הזרעים האלה של ההוואיאן בייבי וודרוז שזה ה-LSA. אנשים לא צורכים אותם נכון ומה שקורה להם הרבה זה או שהם אחר כך הולכים לסבול מכאבים פיזיים נוראיים עקב כך שהם לא צרכו את הזרעים נכון(יש קליפה שצריך לקלף אותה) או שהם בכלל לא הכינו את הזרעים נכון לפני השימוש ואז זה בכלל לא עולה.
    בפעם הראשונה שהתנסיתי בהם אתמול זה ישר עלה לי ובלי פאדיחות של כאבים או שזה לא עלה בכלל כמו להרבה אנשים. מה שעשיתי זה שצרכתי אותם בבוקר כשקמתי על קיבה ריקה, השריתי את הזרעים במים מינרליים כמה דקות כדי שהקליפה תתרכך ואז קילפתי את הקליפה(חשוב* מאוד),אחר כך לעסתי אותם במשך 20 דקות ואז בלעתי הכל בסוף עם מיץ תפוזים, לא לשתות עם מים(אולי מים אחרי שהורתחו) כי יש בהם כלור שהורס את ה-LSA... טריפ פגז וחזק ביותר שגרם לי להסתכלות פנימית די עמוקה. זה היה 6 זרעים שזאת כמות יחסית התחלתית ברמה בינונית אבל בכל אופן זה היה חזק* .10 ומעלה זה כבר טריפ כבד מאוד
    3)אפשר להזמין אותם מפטריית הקסם, זה אשכרה חוקי חחחח :D

#22 פטריה צבעונית, ‏2/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏2/4/17
  3. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אני אשמח לשמוע על החוויות שלך עם הזרעים. יש לי כמות שחילקתי את רובה אחרי שניסיתי כמה פעמים ופשוט לא התחבר לי טוב בכלל.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עדיף להקדיש לכך אשכול בפורום "עשה זאת בעצמך". ההסבר של @פטריה צבעונית יבלע פה וחבל.

5. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    אני מאמין שבקרוב, הייתה לי חוויה מעניינת ועמוקה איתם.. יום לפני הייתי במתקן ציפה גם...מומלץ ביותר. אתן ריפורטים על שניהם ביחד בקרוב.

6. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    כמובן, אשכול שם או ביומן מסע יוערך מאוד.

7. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אני זוכר לך את זה !

CostaElMalek ו-פטריה צבעונית אוהבים את זה.
  8. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    אני רק מעדכן שזה ככל הנראה לא יהיה בשבוע-3 שבועות הקרובים לפחות... אני צריך לעשן כמה ג'וינטים ולהעלות "פלאשבקים" בשביל להיזכר בחלקים מסוימים בטריפ... למרות שגם שצילמתי והקלטתי את עצמי תוך כדי. :cool:

9. Boan

Boan חבר חדש

לייקים:
    2
    הערה להערה(או הארה)
    איוואסקה זה לא סם, זו תרופה. האיווסקה עובדת בצורה שונה על כל אדם וההשפעה שלה מאוד אינדבידואלית, בהתאם למה שאתה צריך ולא למה שאתה מצפה.
    חשוב לי להדגיש את זה כי שמעתי המון סיפורים שונים לפני שיצא לי לנסות לראשונה. ציפיתי להמון ויצאתי מהחוויה קצת מאוכזב.
    אתה לא יכול לדעת איך זה ישפיע, זה יכול להיות קל או קשה ויכול להיות שבמהלך הטקס אתה לא תרגיש כלום אבל אתה בהחלט תרגיש את ההשפעה בימים שאחרי.
    אתה לא צריך שום נסיון קודם עם פסיכדלים כי אין שום קשר בין החומרים האלו לאיווסקה.

יצא לי להשתתף במספר לא קטן של טקסים בחודשים האחרונים ויש לי המון ידע בנושא שאשמח לשתף אז מוזמנים לשאול אותי כל שאלה, כאן או בפרטי. :)

10. Boan

Boan חבר חדש

לייקים:
    2
    הערה להערה(או הארה)
    איוואסקה זה לא סם, זו תרופה. האיווסקה עובדת בצורה שונה על כל אדם וההשפעה שלה מאוד אינדבידואלית, בהתאם למה שאתה צריך ולא למה שאתה מצפה.
    חשוב לי להדגיש את זה כי שמעתי המון סיפורים שונים לפני שיצא לי לנסות לראשונה. ציפיתי להמון ויצאתי מהחוויה קצת מאוכזב.
    אתה לא יכול לדעת איך זה ישפיע, זה יכול להיות קל או קשה ויכול להיות שבמהלך הטקס אתה לא תרגיש כלום אבל אתה בהחלט תרגיש את ההשפעה בימים שאחרי.
    אתה לא צריך שום נסיון קודם עם פסיכדלים כי אין שום קשר בין החומרים האלו לאיווסקה.

יצא לי להשתתף במספר לא קטן של טקסים בחודשים האחרונים ויש לי המון ידע בנושא שאשמח לשתף אז מוזמנים לשאול אותי כל שאלה, כאן או בפרטי. :)

CostaElMalek ו-פטריה צבעונית אוהבים את זה.
  11. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אתה צודק שמדובר בתרופה, אך החומר הפעיל בה הוא עדיין סם לכל דבר. לסם לא חייבת להיות קונוטציה שלילית כמו שנוהגים לעשות מזה, למרות שאני גם לא מת על השימוש במילה הזאת.

ועל דברייך האחרים אמרו חכמים ממני "אין חכם כבעל נסיון":)

12. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    כן בשמחה רבה :)

13. Shimonbuzaglo

Shimonbuzaglo חבר חדש

לייקים:
    0
    מתי יש טקס איוואסקה בישראל?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!