1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השוואה בין "LSD מודרני" לLSD

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י doltaraneik, ‏30/3/17.

1. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    טוב,לא פעם ולא פעמיים ביקשו בפורום השוואה בין ה"LSD המודרני" לLSD.
    ההשוואה היא בין הקרטון אלפנט של מרקוביץ' לבין LSD 25. שניהם היו 125.

כל עוד זה עדיין רץ אצלי בראש,אני אזרוק פה את כל הנקודות שבאמת שמתי לב אליהן :
    מבחינת העלייה,זה עולה שונה,לאלפנט לקח הרבה יותר זמן והוא נפתח די עדין לעומת LSD שבועט לך בפרצוף.וזה בעצם משהו שמלווה את כל הטריפ.
    מבחינת הוויזואלים,יש לו דמיון ,אבל זה לא זה.גם מבחינת הסאונד.אין את העומק של הצלילים,אין את ההבנה של המוזיקה.הוויזואלים גם לא אותו הדבר.וזה לא עניין של גרסא חלשה יותר או משהו בסגנון.זה פשוט אחר.
    האגו שלי לא זז תחת האלפנט.בכלל.כל מחשבה רעה קטנה שהייתה ישר הייתי יכל לסלק מהראש,תמיד זכרתי מי אני,הכל היה ברור מידי.אולי זה המינון,אבל בשניהם זה היה 125.תחת LSD נשברתי לרסיסים וכל מחשבה רעה שהייתה עולה בסוף הובילה לזה שהאגו שלי יצא מהמקום סופית.מה כל כך מיוחד בLSD?להראות את העולם איך שהוא,בלי כל השקרים וכל החרא.ואין את זה פה.זה פשוט הזיות מהנות תחת מוזיקה שנשמעת ממש טוב (במיוחד אלקטרונית) .ושתבינו,שבשיא של הטריפ לא טענתי אחרת.לא היה רגע אחד שאמרתי לעצמי "זה אותו הדבר".כי זה פשוט לא.אתה מרגיש שאתה פה.זה לא כמו LSD שמשגר אותך ואתה פשוט לא פה יותר.לא אתה ולא הצלילים שאתה רואה.
    זה איטי מידי.זה כמו לנסוע על 250 קמ"ש בכביש מהיר,ואז לרכב על קורקינט ביום כיפור.
    לפני הטריפ אמרתי לעצמי "כמה גדול יהיה ההבדל?".נחרדתי לגלות.

זה נשמע כמו ביקורת רעה על האלפנט,וזה ממש לא,כי הוא מדהים,ואני מבין למה אנשים ממשיכים לטעון שהם צורכים LSD אחרי שניסו אותו.אבל עד שלא נכנס LSD אמיתי לראש,אין דרך להבין.

תודה לפרופסור של הפורום שהמליץ לי על הקרטון הזה .
    ועל זה :

לא צחקתי ככה תקופה ארוכה

kingstar ו-שולגין אוהבים את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    באהבה רבה חבר. תמיד תענוג לקרוא את החוויות שלך :)

kingstar אוהב/ת את זה.
  3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כיף לקרוא מחכה ליום שאתנסה בעצמי בנושא וגם שאתן חוות דעת בנושא

4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    יצא לך לאכל את האלפנט?

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לא אבל יצא לי לעשות פעמיים את הבלאק בהחלט היה הכי חזק שעשיתי לפעמים קצת שורט אבל לא משהו שהיה קשה להתמודד איתו במיוחד לא אחרי 10 שנים של ניסיון וכו׳ אבל בהחחט אינטנסיבי מהשאר ודווקא לא בוויזואל אלא בראש למרות שגם היה לי אותו מעט וויזואל, יכול להיות שעשיתי גם את של מרקוביץ בלי לדעת כי עדין אני עושה טריפים ומה אני לוקח אין לי מושג :/ פעם אחרונה עשיתי בפורים משהו נחמד אבל בעיקר בוויזואלים ופחות באנרגיה ובמוח

6. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    מה לקחת לפני מה וכמה זמן עבר ביניהם?

7. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    התנסתי פעמיים בדבר האמיתי ואלו היו הפעמיים הראשונים שלקחתי משהו בחיי.
    בפעמיים האלה חוויתי משהו שאי אפשר להסביר במילים.אחרי תקופה של כמה חודשים ניסיתי את האלפנט,שהעביר חוויה פסיכדלית מעולה,אבל לא דיגדג את מה שחוויתי מLSD 25.
    אבל שוב,כפי שציינתי,קשה מאד להסביר את ההבדלים האלה,ואפשר לחלוטין להבין למה אנשים מתעקשים על זה שהם צורכים LSD כשהם נתקלים בחומרים איכותיים כמו האלפנט או הבלאק אמבר.

אני לא אשקר,הטריפ הזה היה ניסוי.הייתי חייב להבין את ההבדל.ואי אפשר שלא לחפש את ההבדל,כי החומר הזה,לעומת LSD,מציף לך מחשבות די שגרתיות,פשוט בזווית מעט אחרת,אז אני לא יכל לברוח מההשוואה הזו.LSD מנתק אותך לגמרי ומביא אותך למקום אחר,וזה כל העוצמה שלו.

8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    הבלאק אמבר שורט? אחרי פסלוסיבין מדובר בחומר הכי איכותי על כדור הארץ... רחוק מלהיות שורט

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שמעתי על כמה חומרים שנמכרים בארץ כבלאק אמבר. מי שמפיץ אותם כנראה מכיר את המוניטין של האמבר האיכותי יותר והחליט לרכוב על הגל. החומר הזה מופץ בבקבוקים והנוזל בצבע אפור\שחור. הוא מחריד, אגב. כמה חברים שניסו אותו סיפרו לי שזה אחד החומרים היותר גרועים שיצא להם לנסות, אם לא הגרוע ביותר. התחושה הפיזית בזמן הטריפ נוראית, כך גם השאר. הם מתארים חוויה מאוד אינטנסיבית ביחס לשאר הכימיקלים שנמכרים בארץ, יכול להיות שבגלל זה מי שניסה את החומר הזה מאמין שהוא "חזק".

הבלאק אמבר האיכותי יותר מגיע ספוג בקרטון לא חתוך בצבע חום שעליו גרפיקה לא ממש ברורה. החומר הזה לא מופץ כקריסטל או כטיפות. מי שמוכר נוזל כהה בבקבוק וטוען שזה בלאק אמבר משקר\מחרטט.

אגב, גם הבלאק אמבר שפיקלס מפיץ הוא לא המקורי. גם מר. פיקלס רוכב על ההצלחה של חומר שהופץ עד לפני כ-15 שנים שנקרא "בלאק פירמיד", שהיה כמובן LSD אמיתי למהדרין. אבל במקרה של פיקלס אפשר לסלוח מפני שהוא לפחות מפיץ חומר נורמלי ולא זוועתי כמו זה שנמכר בארץ.

#9 שולגין, ‏2/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏2/4/17
    kingstar ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  10. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    בזכותך הפסקתי לקנות מדילרים בארץ ואני חב לך את היתרון האדיר שבזה ! :)

אני יכול בהחלט להעיד, כאחד שניסה עשרות אם לא מאות חומרים שנמכרו לי כ"אסיד" בארץ, שהבלאק אמבר (של מר.פיקלס) נותן בעיטה לכולם. עוקף אותם בסיבוב מבלי לתת גז אפילו... מומלץ ביותר!!

צחי אוהב/ת את זה.
  11. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אכן זה היה המצב לדעתי, הוא היה קצת קשה אבל מתמודדים ;), בקרוב ניקח את האלפנט

12. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    "עושה להם פארק היורה בארבעה מימדים"

דולטה, היה מאוד כיף לקרוא !

גם לבלאק אמבר אצלי לקח די הרבה זמן לעלות יחסית למה ששמעתי על LSD 25 (יותר משעה).
    מאמין שבקרוב אוכל לעשות השוואה בינו לבין האלפנט.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  13. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תוכל גם תוכל ידידי... בקרוב מאוד אפילו :D

14. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תודה :)

העליה של האלפנט היא מאד צפויה ועדינה.הויזואלים נכנסים לאט לאט,הכל נבנה בזהירות.אפשר באמת לשים לב שנכנסים לטריפ.לLSD אין את הדבר הזה,הוא בהתחלה מעקצץ בך מעט,ובתוך רגע אתה קולט שהכל השתנה סביבך.

אני רק רוצה לציין לגבי המינון:
    אני לא מכיר את הבלאק אמבר,ואני מקווה שאפגוש אותו בשביל להבין במה מדובר,אבל האלפנט לא הכי חזק על 125 נגיד ככה.בשיא שלו הוא לגמרי מעביר חוויה מצויינת,אבל כשזה מתחיל לרדת לאט לאט אז באמת מרגישים את הנחיתה וזה כבר ניהיה סוג של לייט.הייתי ממליץ לכם (לך ול @CostaElMalek) ללכת על קרטון ורבע/וחצי.בכל אופן,אם אתם רוצים ללכת על השוואה הוגנת בינו לבין הבלאק אמבר,תלכו על 200 מיקרו (כי גם האמבר הוא 200)

15. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    היה לי את הרושם שלפני כמה ימים צרכת אותו. אני זוכר שקראתי איפשהו בפורום... או שזה היה האלפנט ואני כמובן טועה...

בכל אופן, בקרוב מאוד אתנסה באלפנט ואחווה את דעתי. תודה על העצות חבר :)

16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    @CostaElMalek
    לדעתי תלכו על 200.היה כיף מאד מאד גדול!למזלי הרב לא הרגשתי תופעות פיזיות חוץ ממעט עקצוצים מוזרים בגוף,אבל חוץ מזה עבר חלק פיזית.
    היה מעניין לגמרי.ידעתי לא לצפות לLSD 25 ונהנתי יותר.
    בכל אופן לא הייתי הולך מעבר ל200 בינתים כי מתחילים לצאת מפוקוס בנקודות מסויימות ונוצר בלבול וזה קצת לא נעים.

תבטיח לי שתאזין ל : Dragonfly Records- Order Odonata 1994 Vol.1
    כשהגיע LSD של סיימון התמלאתי צמרמורת,הרגשתי כאילו אני בהצגה והבן שלי עלה על הבמה חח :)

17. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מבטיח לך חבר שכשיפול לי אלפנט ביד אני לוקח 250 (125+125) ומאזין ליצירות שהצעת :) תודה

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  18. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    אוף.. אני כל כך רוצה לדעת על מה אתם מדברים ולא הקקי שיש ברחוב...:(

19. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    עולם אחר חביבי.

בזמנו הייתי נוסע במיוחד למקומות נידחים בארץ כדי להתארגן על אסיד הכי זבל שיש, משלם 70-80 ש"ח לקרטון ועוד אומר תודה לדילר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!