1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אהלן חברים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סטלןבכיר, ‏6/4/17.

1. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    שאלה שמתי 2 זרעים להנבטה יצאו סבבה של שורשים והכנסתי לקוקופרלייט ומשם יצאו 2 חמודות קטנות.השאלה איך אני משקה עכשיו.אני עובד עם מים אוסמוזה האם צריך להוסיף דשן כבר או לחכות עם הדשן.ובכלל האם אני צריך להוסיף משהו

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אם אתה עובד עם מי אוסמוזה אתה חייב להשתמש בקל-מג כך שהתמסה תצא בערך 0.5EC לפני כל דישון/השקיה (2 מ"ל/ל).
    מגיל שבועיים אתה יכול להתחיל לדשן בחצי מינון מכל טבלה וכך תעלה בהדרגתיות עד שתגיע למינון מלא בשבוע הרביעי לפריחה - משם תתחיל להוריד מינון בהדרגה עד כדי השקיות של מים בלבד בשבוע האחרון לפני קציר.

לגבי השקיה - תשקה עד קבלת כ-20% נגר מכל אדנית - יום כן, יום לא.
    בדישון - אתה מדשן 2 השקיות רצופות, השלישית רק מים (בתוספת קל-מג לעיל).

3. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
  4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    כמו שעמית אומר אבל תתן תמונה שנראה את הבנות

5. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    אז @Amitos כבר מעכשיו 2 מיל ל לפי מה שאתה אומר

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    קל-מג כן, דשני בסיס תתחיל מחצי מינון מטבלה החל מגיל שבועיים.

7. yaghu

yaghu חבר חדש

לייקים:
    11
    עם איזה דשן אתה עובד?
    אם אתה עובד עם דשן נורמלי בשני חלקים אין שום סיבה הגיונית לעבוד עם מי אוסמוזה ולהעלות את ה-EC כל כך הרבה בקלמג. גג 0.2-0.3. שזה יכול להיות 0.5-1 מיל לליטר של קלמג נורמלי או אפילו לערבב 20% פלוס מינוס מי ברז. אם אתה מעלה ל-0.5 אני לא מבין באמת מה הרווחת בקניית מערכת אוסמוזה וגם כל המים שיורדים לביוב.
    את הקוקוס-פרלייט מהשקית אני תמיד שוטף לפני העברה של ילדות. ככה אני גם יודע מה החומציות וגם אין לי דאגות למליחות. במצב כזה אני משקה כבר מההשקיה הראשונה 0.9 EC ולרוב תוך כמה ימים עולה כבר ל-1.1-1.2
    המתכון של השקיה פעם ביומיים הוא מתכון בטוח לאדמה. בקוקוס אתה משקה כל יום ואם אתה רוצה את התוצאות הכי טובות אתה משקה בהשקיה אוטומטית יותר מפעם ביום. אתה לא נותן למצע קוקוס להתייבש זה גידול הידרופוני!

8. yaghu

yaghu חבר חדש

לייקים:
    11
    לא המלצתי חלילה למישהו להשתמש במי ברז (לפחות לא מי שבורך בטעות במים 0.3 EC חח). הכוונה הייתה לא לעלות יותר מדי ב-EC קלמג כי זה מיותר. יש כמות מסוימת שהצמח צריך ובדשנים בשני חלקים לרוב יש לא מעט.
    לגבי העציץ 25 ליטר זה אחלה. זה דואג שלא יתייבש לך בין השקיה להשקיה. אם היה לך 8 ליטר שם וצמח ענק ולא היית משקה כמה פעמים ביום העציץ היה מתייבש הרבה יותר מהיר, 25 במקרה הזה מציל את המצב.

9. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אני בחלל חושב שצריך לעבוד עם עציצים כאלה.זה גם יותר טוב לצמחים וזה פותר הרבה בעיות.בקשר לקל מג אני יכול לומר לך שאני גם חשבתי קשקראתי את מה שעמית כתב וזה היה נראה לי קצת מופרז במיוחד להתחלה .אני בכל אופן שם 1 מיל לליטר בהתחלה ומשם לפי מה שהצמח מראה לי.. @סטלןבכיר עם איזה דשן בסיס אתה עובד ולמה את לא מעלה תמונות של הגנגה שנראה איפה אתה עומד.חשוב שתפתח יומן גידול כולם פה יעזרו לך

10. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    במי ברז שאתה כל כך אוהב יש כל כך הרבה חרא שהאוסמוזה מנקה ותפקידך לספק לצמח את הסידן, מגנזיום והברזל (וכמובן מיקרואלמנטים נוספים) בצורה הנקייה ביותר.
    ראית את הצמחים שלי? אני (טוב, לא רק אני) פועל כך - ממנן את המי אוסמוזה בכמות מכובדת של קל-מג כדי שהתמיסה תעמוד על 0.4-0.5EC רק מהקל-מג. אם אתה עדיין לא מבין את הצורך במה שרשמתי ואת התוצאות בשטח לאחר השימוש בצורה הזו אין כל סיבה שתמליץ לאנשים לא לפעול כך.
    מערכת אוסמוזה הפוכה בניגוד למה שחלק קטנטן באוכלוסיה כאן חושבת, לא נועדה להפחתת כמות הEC במים כדי "שנוכל לדשן יותר". היא נועדה לסנן את כל החלקיקים במים ולהשאיר אותם רכים כך שמרחב הפעולה מבחינת מוליכות המים תהיה בידיך.
    נסה אותי, חבר, לפי שאתה ממליץ לא לעשות כך :)

11. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    אוקי אז אני כרגע כמו שעמיתוס אמר אני מוסיף 2 מיל קל מג לליטר .וחשבתי אולי להוסיף קצת מהדשן בסיס שלי שזה אקוגן חצי מיל לליטר מה אתם אומרים?.יש לי בעיה קצת לעלות תמונות האמת לא יודע איך להוריד פרטים מזהים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!