1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קירור בעזרת קרח

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י canna420, ‏5/4/17.

1. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    בימים האחרונים הטמפרטורה בארון שלי עלתה בקיצוניות, היום הגעתי ל32-33 מעלות.
    מפוח גדול יותר מבחינת רעש לא אפשרי, מזגן מבחינת מקום לא אפשרי
    חשבתי אולי להקפיא 2 בקבוקי מים לשים בצידנית ולחבר את הונטה שתמשוך אוויר מהצידנית או בתוך האוהל בין העציצים.
    מישהו ניסה?

2. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    הלד עושה ככה חום ?

3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    ניסיתי בעבר.. עבד לא רע ... זה היה קוויק פיקס לאיזה עומס חום ...
    לקחתי צידנית קלקר (מחנות דגים- לשתוף טוב טוב לפני השימוש) כמה שקיות קרח וונטה שמושכת את האויר עם שרשורי... הוריד לי בין 4-5 מעלות בזמנו ממה שזכור לי (היה חלל יחסית קטן)- החלפת הקרח היתה אחת ליומיים פחות או יותר

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    בטוח יעזור.כמה זה רק אתה תדע.שמעתי על אנשים שעשו את זה וזה הוריד בכמה מעלות

5. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    עשיתי את זה בקיץ שעבר, הנחתי בקבוקים קפואים בתוך האוהל כך שהונטה שמכניסה אוויר תנשוב עליהם. חלל 60X60X170, הוריד את הטמפרטורה מעט, אבל הייתי צריך להקפיא הרבה בקבוקים ולהחליף כמה פעמים ביום. לא שיטה מאוד יעילה, אבל אם אין ברירה זה עוזר קצת.

6. xtazon

xtazon חבר חדש

לייקים:
    8
    מעלה השערה\רעיון לניסוי DIY-
    תנסה לקחת פלטייה (PELTIER), לחבר לו צלעות קירור לצד הקר ועליהן מאוורר שיזרוק את האוויר. צריך לחשוב רק מה עושים עם הצד החם...היה לי פעם אחד ואני לא זוכר מה עלה בגורלו. שווה לבדוק את יכולת ההשפעה שלו על חלל גדול וחם. אני קצת מסופק אבל שווה לזרוק את הרעיון ושהחברה פה ישפרו אותו :D
    עריכה: לא חובה לחבר עליו מאוורר שיזרוק אוויר קר, אפשרי להניח אותו בכניסה של האוויר מבחוץ. וסוויץ אוטומטי ידליק אותו כשחם

#6 xtazon, ‏6/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏6/4/17
  7. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    בניתי גם כזה, דווקא השתמשתי בו לחימום בחורף. דיברנו על זה קצת פה - http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/inde...ורדת-הלחות-לקראת-סוף-הפריחה.14847/#post-98863
    שמים היט-סינק של מעבד מחשב עם מאוורר בשני הצדדים, ואז צד אחד מקרר והשני מחמם. בונוס נוסף הוא שהצד הקר גם מעבה לחות.

8. xtazon

xtazon חבר חדש

לייקים:
    8
    מגניב שהרעיון שלי אפשרי וכבר יישמו אותו. עוד רעיון שעלה לי הוא לערבב קרח עם מלח, דבר שמוריד את טמפרטורת הקיפאון ומאפשר להשיג תוצאה טובה יותר מאשר קרח בלבד.

9. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    זה דווקא לא נראה לי שיעבוד, הקרח יכול להתקרר ממילא גם מתחת לאפס מעלות, הורדת נקודת הקפאון לא תשנה את הטמפרטורה הסופית שלו, היא תמיד תגיע למקסימום שהפריזר נותן.

10. Master

Master חבר חדש

לייקים:
    5
    תקנה מצנן נייד .(עם מיכל 10~ ליטר) משהו זול בסביבות ה400-500 ש"ח זרוק שם איזה 3 בקבוקים קרח וזה יסדר אותך. לי זה עוזר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!