1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בלהבין איזה סוג מנורה זאת?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Tuta, ‏10/4/17.

1. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    אהלן חברים וחג שמח!
    קיבלי לידי את המנורה הבאה:
    sylvania grolux shp-ts 250W
    מי שהביא לי את המנורה הזאת אומר שהוא קנה דואל ספקטרום. בחיפוש באינטרנט כתוב בחלק מהאתרים שהיא דואל ובחלק כתוב שהיא לפריחה. איך זה הגיוני שיש 2 דעות לאותה מנורה?
    מה אומרים המומחים פה?

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    כנראה נורת פריחה: 2050 k נורות טובות דרך אגב.
    SYLVANIA SHP-TS 250W GROLUX
    SHP - (T)S Super is a range of high pressure sodium products offering the unique combination of very high
    efficiency and long life.

• High pressure sodium products with very high lumen output: Up to 150 Lm /W
    • Pleasant, warm, golden white light colour of 2050 K
    • Extended life in comparison to standard SHP products: Up to on average 30 000 hours
    SHP - TS GroLux is a range of tubular high pressure sodium lamps with improved characteristics and
    performance, especially developed for supplementary lighting in greenhouses. With the SHP - TS GroLux
    products it is possible to increase both the total amount of light to the plants and its quality without costly modifications to existing lighting installations.
    The special spectrum of the GroLux lamps adding blue and much more red to the spectrum in comparison to regular SHP products results in :

• More, larger and better flowers
    • Thicker, longer, heavier stems of improved quality
    • Taller and longer plants
    • Increased volume in crops
    • Opportunity for out of season crops
    • Using existing fixtures and ballast combinations, an increase of up to 10% in visible light and phyto (plant) lumens can be observed.
    • Improved light quality : adding blue and much more red light to which plants are very sensitive

3. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    עכשיו (אחרי מה נשתנה) אני רואה שיש בה גם ספקטרום כחול. האמת חיפשתי ואני כבר לא בטוח אם זו דואל או לפריחה בלבד. מה שאני כן יודע: אפשר לעבור צמיחה ופריחה עם הנורה הזו בלבד. נותנת הרבה אור. נורה אמינה

4. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    יצא לך לעבוד איתה או שראית ביצועים?

5. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    לפי מה שאני קורא באינטרנט יש לה ביצועים טובים. עבדתי עם סידרת גרו לוקס של סיבניה. אף פעם לא התאכזבתי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!