1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הרשמה חופשית ל-DHL לזמן מוגבל!

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י שולגין, ‏8/4/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חיובי. אין צורך בהזמנה. מה שאתה צריך זה להזין מפתח PGP ציבורי כדי להשלים את ההרשמה. אני מציע שתלמד על נושא הצפנת הודעות לפני שאתה מתקדם הלאה. יש לא מעט סרטוני הדרכה ביוטיוב. תתקין את התוכנה שצירפתי בלינק ותתקדם משם.

https://www.gpg4usb.org

2. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    נשמע מפתה למרות שלא ראיתי קרטון בעיינים כבר כמה שנים תמיד נחמד שיש כיוון קצת יותר טוב עכשיו לגבי ההצפנות אני לא מבין בזה אז אשמח אם מישהו יזרוק איזה מדריך(מומלץ בעברית) תודה רבה לעוזרים

לגבי DEEP WEB אני משתמש בטור אבל זה בטוח לגלוש לשם בלי VPN או QUBES??

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    gpg4usb זה כמו kleopatra לא?

@DrGreenTumb
    מספיק TOR,רק תצפין את כל ההודעות ואל תשתמש בכינויים או כל דבר כזה אחר שיכל לקשר משהו אליך

4. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    פאקק פיספסתי ביום אני לא מאמין!! :mad::mad:

We're sorry, but public registration is currently closed, and available via invitation only.

5. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    כל כך רציתי לנסות משהו איכותי כמו האלפנט או הבלאק אמבר.. :confused:

6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    האלפנט לא נמצא בDHL
    והבלאק אמבר לא נמצא בשום מארקט כבר תקופה
    בכל אופן אתה יכל למצוא את פיקלס בדרים מארקט ואת האלפנט באלפא ביי
    :)

7. bisbas

bisbas חבר חדש

לייקים:
    4
    אוף טופיק אבל לא לגמרי.
    ראיתי באפליקציית מסרים מיידיים אחת משהו בשם Parvarti's tears של גאמא גובלין. מישהו יודע על זה משהו?

#27 bisbas, ‏11/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏12/4/17
  8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה קריסטל של JOR. אם אתה אוהב איכות בינונית, זה המוצר שלך.

9. bisbas

bisbas חבר חדש

לייקים:
    4
    כמובן שלא, רק שואל כדי לא להתבאס על פספוס.

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מציע לך לעקוב יותר אחרי הדיונים. מתוך מאות מוצרים יש שניים\שלושה ששווה להזמין דרך דארקנט, השאר בינוניים ומטה.

11. bisbas

bisbas חבר חדש

לייקים:
    4
    ברור, קראתי הכל.
    טרחתי לשאול כי ראיתי בReddit איזשהו קשר לקרטון לבן על לבן WoW...
    אבל אני לא אלאה בשטויות שכתובות ברדיט.

בסדר,
    תודה!

12. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שולגין, בהקשר הזה רציתי לשאול אותך האם אתה עדיין תר ברחבי הדארקנט מתוך תקווה למצוא את הדבר האמיתי? הרי חיפוש זה הוא שהוביל אותך למצוא את הבלאק אמבר והאלפנט. ייתכן ומתוך מאות מוצרים שקיימים, יש כמה איכותיים, או אפילו את הדבר האמיתי, שפוספסו?

13. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אם מישהו היה מוכר LSD אז השמועה היה מתפשטת מאד מהר.תאמין לי שאם היה ונדור שמוכר LSD,כולם היו קונים ממנו.מספיק פעם אחת בשביל להבין שאכלת LSD,וששום דבר אחר לא מתקרב אליו

שולגין אוהב/ת את זה.
  14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כן, עדיין נותן צ'אנס פה ושם לדברים מסויימים, אבל אין לי תקווה או ציפייה שאני אפול במקרה על ונדור שמוכר את הדבר האמיתי. מה גם שמאז שניסיתי את האמבר והאלפנט (שנמכרים שם כבר כמה שנים) לא מצאתי שום דבר שמתקרב לאיכות הזו. ברגע שאתה מבין איך הרשת האפלה עובדת המון דברים מתבהרים לך, כמו למשל העובדה שרוב החומרים מגיעים מאותו יצרן\מפיץ, או שברגע שמגיע ונדור עם מוצר איכותי יותר ומסכן את המכירות של המפיץ העיקרי, מתחילים לקרות דברים מוזרים סביבו. השמצות, שמועות לא נכונות והפצת שקרים שהוא נוכל. הכל כדי לערער את הלקוחות שלו.

הכל שם עובד בשרשרת. JOR ו-Team Trust מייצרים\מפיצים לכמה מפיצים שעובדים ישירות מולם. משם זה ממשיך למטה למפיצים הקטנים שמוכרים ללקוח הסופי בכמויות קטנות. כל אחד שרוצה להיות ונדור בדארקנט יכול. ברגע שיש לך ביטקוין ואיש קשר לעבוד מולו, אתה יכול להיות ריסלר של JOR. המחיר של הקריסטל נמוך באופן משמעותי מהמתחרים שלו, 8,500$ לגרם + בונוס. מגרם אפשר להוציא 10,000 מנות. תעשה את החשבון לבד. JOR שולט בשוק ולא משאיר מקום לאף אחד להיכנס פנימה, וזה לא משנה איזה מוצר יש לך בידיים.

הונדורים שלא שייכים לקרטל קונים מיד שניה ולפעמים שלישית. אתה לא רוצה לנסות את החומרים האלה, תאמין לי. מה שמשאיר לך את ההולנדים או את האמבר של מר פיקלס.

אגב, אם היה קורה מצב ש-LSD אמיתי היה מגיע לדארקנט, השמועה היתה מתפשטת כמו שריפה בשדה קוצים ואותו ונדור היה נעלם מהר מאוד. או שנכון יותר לומר "מועלם". הונדורים היחידים שלא מושפעים מהשוק הם ההולנדים, ולכן המוצר שלהם כל כך שונה, אבל גם הכי יקר. מר פיקלס למשל, השיג את הגישה לבלאק אמבר בחיים האמיתיים, מכר ממנו תמיד כמויות קטנות ובמקביל תמיד המשיך להפיץ מוצרים של JOR, רק כדי להישאר במשחק.

נסה לדמיין מצב שבו ונדור מגיע לדארקנט ומתחיל להפיץ LSD אמיתי. תחשוב על הנזק שייגרם למפיצים העיקריים, על הכאוס שיתעורר עקב חוסר האמון שיופיע אצל לקוחות. אף אחד לא ייתן לזה לקרות.

#34 שולגין, ‏12/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏12/4/17
    CostaElMalek, Captain cook ו-Umus אוהבים את זה.
  15. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    עושה רושם שהקרטל עובד בערך כמו בחיים האמיתיים- הצפת השוק בסמים, סגירה על טריטוריות והעלאת מחירים, ושלא נדבר על "חיסול" מתחרים.

לפי מצב הביש שהינך מתאר, נדמה שכל עוד JOR שולט בשוק הכימיקלים, גם אם LSD-25 ייוצר בכמויות- הישועה לא תגיע מהדארקנט, אלא דווקא מהרחוב.

לעניות דעתי אני סבור שהישועה תגיע דווקא ממסיבות הטבע/פסטיבלים. ברגע שהופמנים יפלו לידיים של הבליינים, יהיה להם קשה עד בלתי אפשרי לחזור אחורה אל ה-RC המגעילים שדוחפים להם- או אז, לפחות כך אני מקווה, יתחיל גל של מודעות לפחות כמו שהיה בסיקסטיז.

שוב, הכל מתחיל ונגמר בכימאי אחד עם ביצים שיתלהב מהתרופה של הופמן. אני מאמין שזה רק עניין של זמן. סטטיסטית, בשל מיעוט החומר המקורי, זה זניח, אך זה יקרה בסוף.

שולגין ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מבחינת אופי הפעילות, הקרטלים בדארקנט כמעט ולא שונים מאלה שמנוהלים בחוץ. הדבר היחיד ששונה זה כל נושא האנונימיות, אבל זה לא ממש מפריע לחיילים לדרוס ונדור חדש שמגיע עם מוצר טוב. צריך לראות את זה קורה בלייב כדי להבין כמה הקרטלים חזקים שם. הם אולי לא העבריינים הקלאסיים, כלומר אין בעיית טכנופוביה והם יודעים להתנסח בצורה רהוטה וברורה.

אתה צריך לראות את הלינצ'ים שרצים שם ברגע שמישהו מעז לטעון שמשהו לא מסתדר לו עם האסיד שמסתובב היום. התגובות הראשונות תמיד מגיעות מהאדמינים, אחריהם ונדורים וחיילים. הם גורמים לאותו אדם שהתלונן להיראות "מחופף" ולא מחובר לקרקע וזה פשוט מחליא לראות את זה. אין שם אפילו דיון מעניין, פשוט נכנסים בו עד שהוא מפסיק להגיב, ואז מבחוץ זה נראה כאילו הוא התקפל וחזר בו מטענתו.

אני מסכים איתך, הישועה לא תגיע מדארקנט. בגלל זה בחרתי להשקיע את הזמן שלי כאן ולא שם.

17. Abysm

Abysm חבר חדש

לייקים:
    8
    עדיין אפשרי? אם כן יש מצב לשלוח כתובת onion?

שמע שלוגין אתה אגדה חיה

18. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    כן אני בהחלט מודע לכך. זה מה שעשו ל-zicot לפני קצת פחות משנה ולעוד איזה ונדור. למזלנו, מר. פיקלס הצליח להינצל מזרועותיו הארוכות של JOR.

אמנם המצב בהחלט מחליא, אך כולי תקווה שאי שם, במחשכי הדארקנט -ולא במרקטים המסחריים, מתקיימת פעילות ענפה של החלפת הופמנים בין יודעי דבר.

שולגין אוהב/ת את זה.
  19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לצערי לא :(

תודה חבר יקר!

20. Shoola2017

Shoola2017 חבר חדש

לייקים:
    4
    היי אפשר להתייעץ איתך?