1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ ראשון..

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י purplekush, ‏26/12/16.

1. גרמן

גרמן חבר חדש

לייקים:
    5
    היי אחי מה קורה? איך עובר עליך היום?
    עברתי חוויה שמזכירה את שלך, לא בפרטים המדויקים אבל בהרגשה הכללית
    רק לא הבנתי -
    מתי רע לך בקטע של פחד מהראש שלך, ניתוקים שאתה לא מבין מה הולך
    כשאתה מעשן או כל הזמן? או מדי פעם? או גם וגם? באיזו תדירות זה מתרחש?
    תודה אחי אני עכשיו גם פותח אשכול על החוויה שלי

2. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי ניתוקים שאני בוהה וזה משפיע על המצב רוח שלי למשל המורה יכולה לדבר אליי ואני כאילו חושב על דבריח בראש בכלל ולא באמץ מקשיב למהשהיא אומרת ושאני מעשן אני נשרט נגיד מעשן עם חבר אזאני מסתכל על משהו מכמה צורות שונות נגיד אני רוצה למזוג לשתות אז הכול בחוסר ביטחות והבהייה נהיית משהו יותר חזק תחת השפעת העישון וזה קורה גם לפעמים בלי שאני מעשן אני יכול לקום במצב רוח גרוע ואז יקרה לי משהו שמח ואז עוד פעם אני שוקע בקיצור הראש שלי לא שקט בכלל אני מרגיש לא מחובר לאנשים שתמיד מסתכלים עליי לא יודע איןלי מושג שאני מעשן אחי אני אשכרה מרגיש מפולפ

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אולי יש לך הפרעות קשב וריכוז?

שמע קודם כל הייתי ממליץ לך להפסיק לעשן ולא לגעת בשום דבר שיכל להכניס אותך למצב לא יציב.תתנקה,תעשה ספורט,שמור על שיגרה,תחיה בשקט.הכל טוב אצלך,אל תדאג.אתה לא מפולפ ולא קרה שום דבר בלתי הפיך.

אל תגע יותר בקרטונים שהביאו לך,אם הם הביאו אותך למצב שלא נוח לך בו בצורה כזו.

בהצלחה ותרגיש טוב

4. גרמן

גרמן חבר חדש

לייקים:
    5
    קודם כל, תשים את כל ההסברים וכל התיאורים שלך לגבי מה קורה לך בצד.
    דוגרי נשמע שאתה מרגיש רע. כל המחשבות האלה על להבין מה אתה בדיוק מרגיש רע ולמה, זה סתם מבלבל ותכלס גורם לך להרגיש עוד יותר רע.

זה לא משנה מה אתה עושה, עם מי אתה עושה, באיזה מצב אתה עושה, ממה שאתה מספר עולה שאתה עושה דברים ואתה מרגיש רע.
    אחי אין שום סיבה בעולם שתרגיש רע, כי כל מה שקורה לך, פשוט קורה לך, זה אשמתך שאתה לא מקשיב למורה? זה אשמתך שאתה מוזג מים לא בבטיחות? זה לא אשמתך, זה פשוט קורה וקרה לך.
    אל תרגיש רע לגבי זה, זה בסדר.

כל מה שקורה לך עכשיו, פשוט תוותר ותן לזה לקרות, אם אתה לא מרוכז ולא מקשיב, אל תתרכז ואל תקשיב, תהיה במחשבות שלך, ואם פונים אליך תגיד "לא מרגיש טוב, קשה לי להקשיב עכשיו אני אהיה בשקט", אם אתה מוזג מים לא בבטיחות, תמזוג אותם איך שזה מוזג לך, תזרום עם זה, אז שישפכו המים כוסאחטאק איתם.
    אתה מסתכל על דברים בצורות שונות? תסתכל זה בסדר, תן לזה לקרות.
    אתה במצב חרא? גם זה בסדר, תוותר לעצמך, אין לך חשק לעשות דברים, אל תעשה אותם
    אם משהו מפריע לך ברגע זה, וזה משהו שאתה כן יכול לשנות, תשנה.

תתעסק רק במה שקורה עכשיו אחי, הלוואי היית מחובר עכשיו היה לי יותר קל להבין מה עובר עליך.
    תנסה אבל כשתקרא את זה, עזוב את הכל, תבדוק מה רע לך ברגע זה, ותבדוק מה אתה יכול לתקן, אם אתה לא יכול לתקן כלום, אז פשוט תזרום עם זה, אל תנסה להתמודד.

לאף אחד לא מגיע להרגיש רע. גם לך לא.

5. TwixyFingers

TwixyFingers חבר חדש

לייקים:
    6
    זה מה שנקרא לחלום בהקיץ... להתרכז במה שקורה בפנים ולהתנתק ממה שמתרחש בחוץ.
    אתה פשוט כלכך בלחץ שמשהו לא בסדר איתך שאתה מנתח כל דבר באופן שלילי.
    כולנו חולמים בהקיץ ומתנתקים. אתה כנראה יותר כי ככה אתה עובד.
    לכולנו יש 4 פונקציות ראשיות: אינטאיציה, רגש, חישה וחשיבה. כמו כן כל פונקציה יכולה להיות יותר Introverted או יותר Extroverted, כלומר מוקרנת החוצה או פנימה.
    כנראה שפונקצית החשיבה שלך היא יותר Introverted... בדרך כלל אלה אנשים חכמים יותר.

בוא נשים רגע את התיאוריות הפסיכולוגיות בצד ופשוט תשחרר... תפסיק להשתמש במילים כמו נשרטתי, אכלתי סרט, נדפקתי וכו... זה סתם מעורר לך תחושות שליליות.
    זה שאתה מסתכל על משהו בכמה זוויות שונות זה פשוט הדרך שלך לנתח סיטואציות, עשית את זה תמיד גם לפני הטריפ, פשוט לא שמת על זה דגש.

6. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    תקשיב אחי..רשמתי לך כבר תגובה בנושא ואפילו דיברנו בפרטי.
    הייתי בסרט שלך! אפילו עדיין...מה שקורה זה שעוד לא חזרת למציאות ב100 אחוז ולכן כל הניתוקים והעניינים...ואתה אוכל בלבלות על סיטואציות רגילות כי זה כאילו הסקאלה של הרגש שלך לא יציבה וכל דבר מוריד אותך ומעלה אותך במהירות ובחוסר איזון,בגלל זה מומלץ להפסיק עם השאכטות והאלכוהול וכל מה שגורם לטשטוש כי גם ככה אתה מטושטש! ומומלץ ספורט! כי ספורט זה לסאחים! וזה ינקה לך את הראש. אתה פשוט חייב לנקות את הראש לגמרי לגמרי עד שתרגיש כמו קליק כזה שתדע שחזרת למציאות לגמרי...לפעמים אתה תחשוב שזהו ואז תחזור לעשן ועוד פעם תאכל סרטים כי הראש עדיין לא 100 אחוז..אז זה תהליך..וזה לא פשוט..בסוף אתה תבין שרק אתה יכול לעזור לעצמך כי זו בעיה לא נפוצה ולא מוכרת. ואגב יש דיון על HPPD בפורום..זה פחות או יותר המצב לעניות דעתי.

7. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל אחי אני באמת רוצה לעשן וזה ניתוקים כאילו אני באמת דלוק מחשבתית רק... ואני לא מתייחס לזה וכאילו אני לא יציב עם הבטחון שלי והרגשות שלי...והמחשבות שלי..עם יש צשהו הוא לא יניח לי תדעת..קח משהו קיצוני כשאני סאחי אני יכול הכי בעולם לרצות ללכת להידלק במסיבה ואז אחרי שתי דקות יכנסו לי מחשבות אחרות לגבי זה ואני כאילו שאני מעשן אני מגלה איזשהיא אמת פרצופים אמיתיים..גם על חברים שאני רואה דברים כאילו מבין דברים נגיד עם מישהו יפעל לגבי מישהו מאינטרס אני יקרא אותו עוד לפני שהוא עשה את זה וכול מיני..אין אני באמת חא יודע להסביר מה אני מרגיש ולפעמים באה לי כמו מועקה כזאת בחזה שאני סתם לבד בחדר....ואני זוכר שבדלקה שלי שחזרתי מהסיבה כול הזמן פחדתי להגיע למצב שאני לבד...ותמיד שאני לבד אני מרגיש בודד תמועקה הזאת גם אם רק עכשיו חזרתי לבית מישיבה עם חברים וכול מיני זה כול פעם משהו אחר ואלכוהול עושה לי טוב ביטחון והכול אני שותה בשישי ובימי הולדת וכאלה אין מה לעשות...ואני מעשן שאכטות רק בימי הולדת וכאלה שאני גם שותה... ככה סתם אני לא מעשן לא יכול אני מעשן המוח שלי לא מפסיק לרוץ במחשבות ודברים גם סתם מחשבות שווא ודברים לא הגיונים אני נכנס לתסביך על תסביך על תסביך וזה מחרפן אותי אז סבבה העישון ניהיה משהו עמוק אצלי אז למה אני לא מסוגל להשתלט על זה מה אני לא מספיק חזק מנטלית?אני כן רוצה להידלק שוב...אבל אולי אני באמת לא מספיק חזק מנטלית...ומפוחד ותסביכן....?רוצה לשנות תדפוסי מחשבה האלה בראש שלי

8. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    חברה אני עדהיום לא מצליח לעשן כמו לפני הדלקה.. אני מעשן ננעל לי הלסת יש לי תקול הזה של הטריפ כאילו נדפק לי הזמן מחשבה והזמן תגובה אני בא לעדות משו בעבודה שאני עושה בשגרה אז אני בא לעשות ואז מחשבה עוצרת אותי ואני עושה לא יודע להסביר משהו מוזר זה מגיע למצב שא י משתגע מהקול בראש שלי וזה מתסכל אותיייי כולה קנאביס ההשפעה שזה עושה לי אשכרה כאילו אני בטריפ מחדבות רצות לי הלסת ננעלת אני בדיבור שלי עם אנשים לא מרגיש ממש מחובר אני יכול לקפוץ מנושא לנושא שלא קשור בכלל לשיחה קשה לי להתבטא ואני מדבר גם בצורה חא ברורה כזאת בקטעי מילים ואז לא מבינים ממש מה אני מתכוון להגיד אם בן אדם מדבר אלי אני מסתכל עליו אבל לא מקשיב באצת למה שהוא אומר אלא מדבר עם עצמי בראש אתם חייבים לעזור לי מה הלאה....

9. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    היית באותו סרט ואפילו יותר גרוע. לפי דעתי קיבלת שוק מהטריפ ואתה צריך להבין שהמוח שלך לא פנוי עכשיו לסטלות שעוד יותר מתעתעות בו. אתה צריך להבין שגם ככה הראש שלך רץ במחשבות אז שאתה מעשן זה עוד יותר משפיע וגם במקום לתת למוח לנוח אתה מעייף אותו עוד יותר. תעשה הפסקה מהשאכטות ולך לפסיכאטר הוא יעזור לך, זה המקצוע שלו...אין פתרון אחר. לא מציע לך לחשוב על 'חוויה מתקנת' או משהו בסגנון הזה.

#49 עידו חדד, ‏9/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏9/4/17
  10. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אז אל תעשן
    זרוק את כל הסמים,אחרי הצבא תחשוב על לנסות שוב.ואל תתקרב לשום דבר שנמכר לך כ"אסיד",בטח שלא מהרחוב ומסיבות טבע.לא סתם אנחנו מנהלים פה קמפיין שלם נגד הזבל שנמכר,תראה למה הוא גורם.

11. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ממש אוהב לעשןןן אבלללל אני מתבאס על זה...החשק של הלעשן תמיד בא לי פעם בכמה ימים ואז אני מעשן מצטער על זה ואחרי כמה ימים באלי שוב וכאילו כול פעם אני מרגיש שאני מתקן אצלי עוד משהו... במקום פשוט לעשן להיות מסטול וזהו אני לא מצליח וזה מחרפן אותי אני אוהב סאטלות

12. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אם אתה מרגיש רע מהעישון,אל תעשן.אתה לא חייב לעשן,ולא חייב להיות מסטול.הכל תלוי באיך אתה מרגיש,אם זה עושה לך רע אז תפסיק

13. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    ברור שאני לא חייב אבל הייתי אוהב לעשן זה היה דבר כיף לי אחרי עבודה וזה בכיף מאז שנדלקתי זה לא אותו דבר בישבילי אין דרך לאפס את המצב או שזה פשוט לא יחזור להיות אותו דבר כי כני יודע שלחזור לניות מי שהייתי לפני שנדלקתי זה לא אפשרי

14. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מאוד אופייני לגיל ההתבגרות וגם לגילך, אתה עדין שם: מתוך פסיכולוגיה חברתית -

פרק 2 : העצמי בעולם החברתי

במרכז העולם החברתי של האדם, נמצא העצמי שלו, התחושה שמחברת אותו כל הזמן לעולם שסביבו.

בהקשר לכך ישנם שני מושגים עיקריים:

אפקט הזרקור - אמונתו של האדם בכך שאנשים אחרים שמים לב להופעתו והתנהגותו, יותר מכפי שקורה בפועל. האדם נוטה לראות עצמו במרכז הבמה ולכן מפריז בהערכת תשומת הלב של אנשים אחרים אליו.

אשליית השקיפות - אשליה של האדם שגורמת לו לחשוב שרגשותיו החבויים ניכרים כלפי חוץ, כך שאנשים אחרים יכולים להבחין בהם בקלות. האדם ער מאד לרגשותיו ולכן מניח שהבעת פניו ושפת גופו מבטאים זאת באופן בולט לכל, כאשר בפועל הם הרבה יותר "שקופים" לסביבה מכפי שנדמה להם.

שתי תופעות אלה הן דוגמאות ליחסי הגומלין שבין תחושת העצמי לעולם החברתי, ומשפיעות על העצמי של האדם בכך שהן עשויות לגרום לו למבוכה או לחרדה, למרות שפועל ברוב המקרים אין סיבה לכך.

weed smoker אוהב/ת את זה.
  15. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    ואי יש פה משהו נכון אבל מה הלאה א י בטוח שזה יותר מזה אני לא מצליח לעשן ולהתנהג רגיל אני מגגיש פלופ וכאילו מרוכז במחשבות ועוד מחשבות ומחשבה נכנסת במחשבה ומישו מדבר איתמ אני מקשיב אבל כאילו מגלה את האווירה של אותו רגע נגיד סתם יקום מהמיטה למקרר לשתות אז אני לא מסתכל על זה כבן אדם שרק קם למקרר לשתות וזהו אולי ככה תבינו אותי

16. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בגלל שזה כבר מציק לך חצי שנה הייתי ממליץ לך לשקול ללכת לפסיכולוג / פסיכיאטר שמתמחה בתחום, יעזור לך גם לפרוק את התחושות וגם לקבל הבחנה הרבה יותר מהימנה לבעיה ודרכי טיפול, סביר שהזמן יעשה את שלו לבד, יכול להיות שזה עוד תקופה כזאת בחיים, אם קשה לך אל תחשוש לפנות לייעוץ, יש חיסיון רפואי אין לך מה לחשוש.

בעיקרון הסימפטומים שאתה מתאר אופייניים לחרדה.

17. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אני יגיד לו שומע לפני שנדלקתי הינ לי כיף לעשן ומאס שנדלקתי אני לא מצליח לעשן ומרגיש מפולפ ?אני לפחות פעם ביום חושב על זה ועברה יותר מחצי שנה מאז שזה קרה.... ורק שאני לא מעשן אני אחרי יומיים שלוש חוזר להיות סאחי מת ומתפקג רגיל .... שאני מעשן גם הדיבור שלי קטוע..כזה לא מובן אני משתמד במילה אחת גג שתים לסכם משפט

18. גרמן

גרמן חבר חדש

לייקים:
    5
    נשמע שאתה פשוט מקבל אחלה של סאטלה.
    תנסה לאמץ את המסטול החדש שלך, תאהב אותו, תהיה פלגמט כזה שמדבר במילה ושתיים.

19. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אחלה של סאטלה זה כאילו אותה סאטלה כול הזמן לא משנה זן כזה או זן כזה חום כזה או כזה הכול ישפיע עליי חזק ואני באמת ננעל לי השיניים כזה מדברים אלי משהו אני כאילו לא עונה מרוכז בעצמי אני יכול להסתכל על טלווזיה נגיד לראות תוכנית ואז בשלב מסויים אני נכנס לחלימה בהקיץ כזאת..ברמה של פספסתי תתוכנית לא מבין מה הולך אני מרגיש שמסתכלים עליי..כול תנועה אני חושב בראש לפני שאני עושה אותה וחושב איך אני יוצא לא יודע להסביר אני לא מצליח להיות מחובר לאותו רגע כאילו אני מנותק אפילו לא בבועה של עצמי אני לא מצליח להיות ואני מרגיש את זה עלייי ואחרי כמעט שעבר שנה אין יום אחד שאני לא חושב על אותו יום עם היה ככה...מה צריך להיות ככה.. אני כאילו מתייחס לאנשים כאילו הם דלוקים וכאילו אני דלוק.... זה מחרפן אותיי זה מייאש אותי אני לא יודע אולי עוד טריפ זה פתרון אבל איך עוד טריפ שלעשן אני לא מצליח....אין לי עם מי לדבר על זה ... חברים שלי לא בעולם הזה ולא ניסו את זה... וקשה לי קשה....זה אני מרגיש שנדפקתי ואין לי חזור מזה אין...

20. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אני פשוט רוצה להתאבד...אני משווה את כול החיים שלי ללפני הטריפ ואחרי...אני לא יודע עם זה ימחק לי מהראש מתישהו כמעט עוברת שנה ויום יום זה קופץ לי לראש אותו יום...מסתכל על חברים שלי....רוצה את התמימות בחזרה לא רוצה לדעת מה שגיליתי...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!