1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול השוואתי בין חב' הדשנים Ecogen, Adnvanced nutrients [הסתיים]

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Amitos, ‏12/3/17.

?

לאחר המסקנות שפורסמו, באילו דשנים תבחרו?

1. אקוגן, למה לשם יותר כשאפשר להוציא תוצאה יפה מאוד בלי כל הכאב ראש?

2. אדוונס, מתאים לי האחוזים שבהחלט מחזירים את הוצאות הדשנים ואת הוצאות הכאב ראש

3. חברת דשנים אחרת

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    כל עוד יש לי כח להכנס ולקרוא את השטויות שלך זה מה שאני אעשה.. :) זה לא הפורום שלך ולא הפוסט שלך..
    באמת שזו לא אשמתי שמתוך מס' אנשים שבטח קוראים את זה רק ארבעה חשבו להגיד לך שיש לך שם בעיה מאוד בסיסית.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    חבר,
    בוא נפריד את הארבעה האלו שניה ונקטלג אתכם לקטגוריות -

אגרונום - ובכן, אגרונום במקצוע, שונא אותי כאדם, אחלה חציל ואנטיפת עם תעודות (3>).
    Cooldude - עוזר מעבדה כיום, סטלן גדול בדימוס, שנה שעברה היה אדם יותר כיפי מאז שהוא התחיל לנקד את הפוסטים שלו (;)).
    טוני - טוני אח, לא יודע מה קרה לו..לפני חצי שנה אכל משהו מקולקל.
    ואחרון חביבון, אתה לא כ"כ נמצא בקטגוריה של השניים הראשונים וגם לא כ"כ בקטגוריה של האחרון, אתה סתם שוחה נגד זרם ואפילו לא עם השוחים נגד.
    אתה מנסה להעביר פה נקודה שפעלתי לא בסדר ושזה לא מקצועי ובלהבלהבלה ממחזור דברים של אגרונום וקלודיוד.
    תפוס עמדה ועמוד שדרה ותגיד מה לדעתך לא בסדר (חוץ ממני), אתה חושב שהיית עושה את זה יותר טוב? אתה חושב שהמינונים שנתתי לא טובים? (בינינו, אתה סתם נגד המילה מינונים כי הצמדתי לך את המילה צרכן).
    אני יודע שאתה לא באמת יכול לענות על השאלות האלה ומה שקורה פה זה ששנינו מבזבזים את הזמן אחד לשני ולשאר חברי הפורום שצריכים להתייסר ולקרוא את זה.

אתנול אוהב/ת את זה.
  3. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    זה מהשיחה שלנו לפני השרשור הנוכחי

קבצים מצורפים:

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    ומה הנקודה שהוכחת? הצימוח היה ירוק Smartpot (אתה, לא האדנית).
    ה"בעיות" התחילו ביום 24 לפריחה.
    אתה קולט שאתה יורה לעצמך ברגליים?
    קח, שלא יהיה לך משעמם -
    כולל תאריכים ומינונים וזמני השקיה
    https://www.weedlog.com/#!growlog/12317/ecogen-vs-advanced

5. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אחינו ההימור שלי שאם יהיה צימוח ירוק בשניהם אז יהיה שיווין גם בייבול. וזו הייתה ההתחייבות שלך. ברור שזה לא המצב.
    אתה סתם נעלב מתי שאתה קורא משהו שיכול להתפרש כאילו אתה לא מגדל טוב:) תתבגר קצת פתח תעיניים תלמד לקבל ביקרות

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה לא מבין אה?
    היום יום 30 לפריחה, החיוורון התחיל ביום 24 לפריחה.
    עד אז הצימוח היה ירוק, אם הייתי טועה במינונים הוא לא היה מלכתחילה!
    סחבק גם מגיב מהר לחיוורון ופועל לסדר את הבעיה, אם הייתי מתעלם ניחא.
    אני לא צריך לקבל ביקורת בלי בסיס, אתה תופס אותי על מילה (עזוב שעמדתי בה) ומבסס את כל התשובות שלך לפיה "אבל התחייבת", נו מה אתה ילד?
    בקיצור, בוא אני אתן לך את הכבוד להיות שופט כאן.
    אז אתה אחד, תעמוד בצד וחכה לסוף כמו כולם.

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מקפיץ הודעה חדשה מפאת זיוני שכל.
    אני מדגיש למי שעוד לא ברור לו - חושבים שהצמחים של האקוגן צהובים? הם כנראה יותר ירוקים משלכם. פשוט האדוונס ממש ממש ירוקים (ולא הרעלת חנקן אין מה לדאוג).

תמונה בודדת של אחד מצמחי האקוגן תראה לכם כצמח בריא. עממה, כשאתם מסתכלים על הכל כמכלול חלקכם קופצים סתם. חברים, חבל על הקפיץ שלכם, תשמרו אותו ללילות שלכם ותחסכו אותו מהמוח שלי.

להלן תמונות,
    יום 30 לפריחה -
    אקוגן דושנו שוב בהשקיה שאמורה הייתה להיות רק מים - מינונים:
    4 ליטר מים רכים, 8 מ"ל קל-מג, 16 מ"ל אקוגן (תקפצו נו)
    סה"כ 1.6EC (תקפצו שוב נו, תגידו לי להשוות לEC של אדוונס נו)

נמנעתי מלרשום משהו שהוא חד משמעי עד כה אבל פאק איט- בהחלט רואים יותר תפרחת באדוונס.
    ותקראו לי מכור:confused:

Captain cook אוהב/ת את זה.
  8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אגרונום ממש לא יוצא נגדך באופן אישי, אגרונום אף פעם לא מערב את האגו שלו במקצוע שלו. ככה לפחות אגרונום מקצועי נוהג

אני עוד 3 שנים גם אהיה אגרונום (לימודי חקלאות אמרנו, לא?)...ואני יכול להגיד לך שמבין מה אגרונום אומר

בעצם מה שאתה רושם פה זה 4 אנשים שהציבו בפנייך את האמת המדעית - בזמן שאתה החלטת ללכת עם האמונות הפנימיות שלך

אני בדיוק אותו אדם כמו שנה שעברה..אפילו יותר זורם משנה שעברה! רק כשזה מגיע לדיון מהסוג הזה זה מוציא את הסחיות ממני.

זה כמו להגיד - אתה תשתה מים מבאר מספר 1, אני אשתה מים מבאר מספר 2. ואני מאמין שבגלל שאני שותה מבאר מספר 2 אני ארגיש ואחייה יותר טוב. אה כן, אנחנו לא עומדים למדוד במדויק כמה מים כל אחד שתה.

קואלה אוהב/ת את זה.
  9. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אחינו היקר! אסכם זאת כך- לא יוצא נגדך באופן אישי ואם אתה מחליט להעלב זו בעיה שלך.
    נתתי לך את דעתי האובייקטיבית וניסיתי להסביר גם בכמה צורות שונות וענייניות. בניגוד לקולדוד ואגרונום אני זרמתי איתך מההתחלה התחלה על הניסוי הזה כי אני גם לא מקצוען. כמוך. אבל אני אובייקטיבי עם שכל.
    משום מה אתה מסרב לקבל עובדה פשוטה אחת שלדעתי (ונראה לי שבסוף תסכים איתה) מפרה את השיוויון בניסוי שלך. כנראה שאחרי המחזור הזה עם האקוגן תוכל לעשות את אותו הניסוי אבל הפעם עם פחות בעיות שיגרמו לי להעיר לך.

אם עד עכשיו לא הבנת מה אני מנסה להסביר לך זו גם בעיה שלך בלבד. אאחל לך בהצלחה וחג שמח וכשר!

10. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    חג שמח :)
    לא נעלב חביבי, פשוט להערות שלך נגדי אין בסיס. לא יכולתי לנחש שזה יקרה במינונים הנ"ל וגם הסברתי לך שאני פועל לתקן את זה. בכל אופן, אני מסכם את זה - הבדיקה הזו לא נועדה מעולם לעמוד בסטנדרטים של חלק פרטי מחברי הפורום. היא נועדה קודם כל בשבילי, ואני אח יקר אז אני גם משתף אתכם.
    אני לא יכול להתעלם מהמוטיבציה שהמפרגנים כאן נותנים, אז תודה למפרגנים :)
    בהצלחה אח! מי יתן והחצילים שלך יצאו ענקיים!
    אה והאנלוגיה שלך עם המים מטומטמת בקטע סותר-סאחי.
    :cool:

11. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    היא נכתבה תחת השפעה....תהיה גאה :D

Amitos אוהב/ת את זה.
  12. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    היי חבוב, אפשר להתעניין היכן אתה לומד כרגע? (אפשר גם בפרטי אם אינך רוצה לפרט כאן)

חג שמח לכולם, גם לשחרר קיטור מידי פעם זה אחלה, שמרו על החיוך :)

Amitos אוהב/ת את זה.
  13. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    הלא נעלבתי של עמית קצת לא במקום
    כשרושמים טועה, מטעה, וכו' זה עוד סביל ואפשרי כטענה לדיון

אבל שמישהו רושם "לא אמין" קצת לא משאיר מקום לדיון עתידי
    ואני נעלבתי!

דיון פתוח הגיוני
    לא מוצאים הגיון בפוסט לא חייבים להשתתף

הבדיקה היא אישית ומטרתה המשתמש הממוצע השוואה בין 2 חברות דשן

מי מעניין אותו ורוצה לשאול מוזמן

מי שמחפש קרב חתולים
    שילך לנער איזה פח

אין הגיון במלחמות
    זה פוסט של עמית רוצים לעזור תודה
    מוכרחים ללכלך שלחו לו קללות בפרטי

קואלה, אתנול ו-Amitos אוהבים את זה.
  14. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    בפרטי אני אלים:eek:

Potter אוהב/ת את זה.
  15. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    טוב אז אמרתי לעצמי שאני לא יגיב פו אבל בסוף נכנעתי.אז ככה נתחיל מזה שאני יבעיר את זה שאני לא בא לתפוס צד פו של אף אחד והאינטרס היחיד שלי זה להיות בטוח במאה אחוז לגבי המותגים השונים.
    העמדה שלי בנושא זה שNPK זה NPK ,אני אישית משתמש באקוגן ובתוספת קל מג של אדוונס (כי באקוגן יש ריכוז נמוך של מיקרו אלמנטים שהקנאביס שלנו כל כך אוהב כגון:סידן ומגנזיום ומצד שני יש לו הרבה בורון {אם אני זוכר נכון} שהקנאביס שלנו לא צריך כמויות כאלה,אבל אם תוספת קלמג אני לא רואה שום בעיה ותאמת אני חייב תודה גדולה לאגרונום שחסך לי הרבה כסף.אני יותר מעניין אותי הוויכוח של הסוכרים אמנזים וכולי...
    אני יתחיל ויגיד שאפו לעמית שהרים את הכפפה והחליט לבדוק את זה (למרות שזה די חשוד כי בסופו של דבר הבדיקה הזאת תופסת מקום יקר ועולה זמן וכסף וכמו שאני מבין הבן אדם מפסיד כסף לא כזה קטן על הבדיקה)אז לגבי המניע זה די חשוד לי אבל אני לא בא ללכלך אחי אבל באמת חסר דישון בצמים של האקוגן ואתה בוחר להתחבא ומאחרי"כמויות רצויות לדישון" למרות שברור לנו שאקוגן לא מותאם לקנאביס כמו אדוונס.אבל מצד שני של המפה החברה אומרים אתה חייב לתת את אותו PPM של המיקרו אלמנטים שזה די בעיה כי על רוב התוספים של אדוונס לא רשום בדיוק מה הבקבוק מכיל(לדעתי זאת הסיבה בדיוק כדי שאנחמו לא נוכל לתת טסת אכותי) אבל זה די ברור שאם תכין תמיסה מדויקת של אותם אלמנטים וכמויות שוות אנחנו נקבל את אותם התוצאות בדיוק זה כמו להגיד בוא נכין נס קפה אם 1כפית סוכר 1 כפית קפה וחצי כוס מים והחצי השני חלב ולבדוק איזה מהם יותר טעים!! שזה די ברור לנו מה התוצאה.
    לסיכום :לפי דעתי אתה חייב לעלות מינון לאקוגן כי רואים בבירור את החוסרים וזה די יפגע במשקל גם אם תתקן את זה כבר עכשיו.והמגדל הביתי לא צריך לחשוב הרבה לפני שהוא משקיע אלפי שקלים ל'מותגים" כשהוא יכול לקנות 5ליטר של דשן מינרלי שעובד נהדר גם באדמה וגם בהידרו ב50 שקל!

קואלה אוהב/ת את זה.
  16. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    קהל היעד כאן הוא קהל חשדן מהיסוד, וזה בסדר:)
    נכון שזה עולה לי כסף אבל זה בסופו של דבר אולי יחסוך. מה גם שזה לא הולך לפח אח"כ, יש לי אחלה חלל ייחורים עכשיו!

אבל רשמתי במפורש שאני מעלה מינונים, השקיה אחרונה שהייתה אמורה להיות רק מים הוא קיבל 4 מ"ל/ל בנוסף ל2 מ"ל/ל קל-מג! איפה המתחבא פה? אני ממנן כפול מרוב המשתמשים פה:confused:

תודה על מחשבה והגיון בריאים!

להפך, המגדל המסחרי לא ישקיע אלפי שקלים כשהוא יכול להשקיע רק 50 ש"ח.
    המגדל הביתי יכול להרשות לעצמו 1000 ש"ח שמחזירים את עצמם באופן גלוי לא? זו מטרת הבדיקה חבר.

לסיכום, בסיכום שלך רשמת שאני צריך לעלות מינונים, די הקדמתי אותך :)
    אני מקווה שהפעולות שלי עונות על הציפיות של כולם, מוזמנים להציע עוד פתרונות למיניהן ואני אשמח ליישם אחרי הכל זה בדיקה בשביל הקהילה הקטלנית שלנו כאן :)

17. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אני די פצוץ עכשיו אז כנראה פיספסתי את זה שאתה מעלה ל4מיליליטר ואני לא רוצה לצאת בררן אבל כנראה זה כבר יפגע ביבול .לפי דעתי האישית בגלל שאני מגדל נטו לשימוש עצמי ולא עושה על זה שקל אז אין לי טעם להשתמש בדשנים יקרים אבל כן אתה צודק אם הסט עולה אלפיים שקל ונגיד משטח של מטר על מטר יש עלייה של 10% אז זה משתלם ANYWAY סכתן על ההשקעה ו KEEP IT GREEN

Potter, דוד גו, Amitos ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  18. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    וואי וואי איזה ערימה של סאחים, תתנתקו רגע ממדידות וחישובים צאו מהקופסא ורדו שניה לעם,
    אם אני בתור מגדל מתחיל הייתי בוחר באקוגן לגידול הראשון שלי הייתי מדשן 2.5 מ"ל כמו שראיתי שכולם ממליצים פה בפורום (נכון?),
    ולי לא היה צמח מדושן אדוונס להשוואה, ובכלל לא הייתי יודע שהצמח שלי לא ירוק, אז הייתי ממשיך לגדל עם 2.5 מ"ל עד שהייתי רואה מצוקה ממשית של הצמח.(נכון?)
    וזה מה שהניסוי הזה בא לבדוק כי בתאכלס היה הולך לי גידול לפח אם הייתי הולך על המינון המומלץ.
    ויותר מזה אם אתם אומרים שהניסוי הזה מוטה אז הוא מוטה לטובת אקוגן כי כדי לנסות להשוות את הצבע לאדוונס היה צריך להכפיל את המינונים מה שלא היה קורה אם לא היה את הצמח של אדוונס להשוואה.
    עמיתוס אתה עושה עבודת קודש הניסוי אובייקטיבי והוא יסדר להרבה אנשים את הראש תודה על ההשקעה!

19. WindForce

WindForce קנאביסט

לייקים:
    77
    יאללה סוף שבוע חמישי, מה הולך?

20. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    מבין שכאן זה הפוסט הכללי מה?!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!